DOĞRULAR EV ÜRÜNLERİ A.Ş.

Ev Eşyaları

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı
  • Prim
  • Kaza Sigortası
  • Bireysel Emeklilik

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1979

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 250-349

Web Site

www.dogrular.com.tr

Adres

-

HakkımızdaDOĞRULAR EV ÜRÜNLERİ A.Ş.


 

Doğrular Ev Ürünleri A.Ş., 1979 yılında Konya’ da kurulmuştur. Bir aile şirketi olan firmamız, 1989 yılından itibaren kurumsal çalışmalarını başlatmış ve bugün itibariyle geldiği noktada TÜV-CERT, ISO 9001-2000, TÜV GS (GERMAN CE), CE, TSE belgelerini almaya hak kazanmıştır. Günden güne büyüyen ve gelişen firmamız, Konya Organize Sanayi Bölgesi’ nde kendi mülkü olan 22.000 m2’ si kapalı olmak üzere toplam 45.000 m2’ lik bir alanda üretimine devam etmektedir.

 

1995 yılında İstanbul şubesini açan Doğrular, 2000 yılında da Rusya’ da kurmuş olduğu tesisleriyle dünya pazarlarına açılmıştır. Avrupa, Asya ve Afrika’ nın pek çok ülkesine ihracat yapan kuruluşumuz, üretiminin yüzde 60’ ını yurtdışına satmaktadır.

 

Kalite anlayışı gereği dünya standartlarını yakalamak için çalışmalarına devam eden firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübesinden aldığı güçle 21. yüzyılda da milyonlarca aileyle hayatı paylaşmayı hedeflemektedir.

 

Kalite Politikamız

 

“Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. nin tüm çalışanları olarak; daha iyiyi yapmak düşüncesiyle üstün nitelikli ürün anlayışımızdan ödün vermeden, değerli müşterilerimizin sürekli memnuniyetini sağlamak, sektörde ilk akla gelen marka olmak için gerekli teknolojik yatırımlara ve eğitim faaliyetlerine önem vermek ve takım çalışması halinde iş güvenliği kurallarına bağlı kalarak, yasal şartlar çerçevesinde faaliyetlerimizin sürekliliğini sağlamaktır.”