Digiturk beIN Media Group

Medya

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

1999

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1500-1999

Web Site

www.digiturk.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Dijital televizyon yayıncılığı alanında Türkiye'nin ilk platformu olarak 1999 yılının Mart ayında kurulan şirketimiz, 18 yıldan bu yana sektördeki liderliğini başarılı ve istikrarlı bir şekilde sürdürüyor. Bünyemizdeki yüzlerce televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalı, dijital görüntü ve ses kalitesiyle, bugün sayıları 3,5 milyona erişen üyelerimize ulaştırıyor; en zengin çeşitlilikteki seçkin içerikler ile onlara eşsiz bir TV izleme deneyimi sunmaya çalışıyoruz.  Kuruluşumuzdan bugüne yayıncılık alanında çığır açan teknolojik yatırımlara imza atıyor; yenilikçi kimliğimiz ile farklılaşıyor; bu özelliğimiz ile Avrupa'nın da sayılı dijital yayıncılık platformları arasında yer alıyoruz. Türkiye’nin öncü dijital platformu olarak 2016 Ağustos ayından bu yana da, 5 kıtada 43 ülkede faaliyet gösteren ve dünyanın en büyük uluslararası yayın kuruluşlarından biri olan beIN MEDIA GROUP çatısı altında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sporun ve futbolun ilk adresi olma konumumuzu, dünyada spor yayıncılığının önemli markalarından biri olan beIN SPORTS’un sağladığı güçlü sinerji ile pekiştirerek; gerek spor gerek eğlence içeriklerindeki açık ara liderliğimizi bugünden geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.

İş hayatınıza kendini sürekli yenileyen, renkli ve hareketli bir dünyada devam etmek istiyorsanız, Digiturk size benzersiz kariyer olanakları sunuyor! Geleceğin teknolojisinde bugünden yer almak istiyorsanız Digiturk sizin için doğru adres…
Yaklaşık 1500 çalışanı ile sektörün standartlarını belirleyen Digiturk'teki temel İnsan Kaynakları politikamız, çalışanlarımızı ilgilendiren her konuda kalite odaklı, adil ve eşit bir yaklaşım benimseyerek; her bir Digiturklünün işiyle birlikte gelişmesini sağlamaktır. İnsan Kaynakları ekibi olarak, çalışanlarımızın şirketimize iş görüşmesine geldiği ilk andan çalışmaya başladıkları ilk güne, sonrasında da kariyer gelişiminden, bireysel gelişimine ve bu yöndeki eğitimlerine kadar her bir aşamada danışmanlık hizmeti sunarak; birlikte çalışmaktan keyif alan, takım ruhunu benimseyen bir ekip yaratmayı hedefleriz. Bu sayede bir yandan Digiturk ailesinin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunurken, diğer yandan ‘mutlu müşteriler ancak mutlu çalışanlar ile mümkündür’ anlayışıyla çalışanlarımıza mutlu, huzurlu ve sürekli gelişim fırsatları üreten bir çalışma ortamı sunarız.