DES ELEKTRİK TİC.ve SAN.LTD.ŞTİ.

Elektrik & Elektronik

Sosyal ve Yan Haklar

  • Araba
  • Yemek Kartı
  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

2009

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.deselektrik.com.tr

Adres

Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sokak, Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, K:2, No:9, Okmeydanı-Şişli/İstanbul

Hakkımızda

Firmamız

Our Company

Firmamız Our Company Des Elektrik, kurulduğu 2009 yılından bu yana sektöründe dinamizm, güç ve yenilikçi bir bakış açısı getirmeyi amaçlamıştır.

Sahip olduğu sektörel bilgi ve deneyimin ışığında bugüne dek pek çok AVM, Konut, Rezidans, Okul, Hastane, Havalimanları, Otel, Spor Kompleksi ve Endüstri Tesisleri gibi projelerde çözüm ortağı olarak yer almış, bu yapıların elektrik altyapıları, ürün ve donanımları ile satış sonrası destek hizmetlerini sağlamıştır.

Hızla büyüyen ve şehirleşen Türkiye’nin genişleyen ihtiyaçlarına cevap verebilmek için gereksinim duyulan stoklu çalışmayı prensip edinerek hızlı hizmet ile elektrik sektörünün müşteri memnuniyeti çıtasını yükseltmiştir.

Des Elektrik temsilciliğini yaptığı, her biri kendi alanında uzmanlaşmış lider markaların kalitesini sadece yurtta değil, global pazarda da sunmaya devam etmektedir

Since its establishment in 2009, Des Elektrik, has aimed to bring dynamism, power and an innovative perspective to electric sector.

In the light of sectoral knowledge and experience it has, Des Elektrik has taken place as sowtion partner in the projects like shopping malls, housing, residences, schools, hospitals, airports, hotels, sports and industrial facilities and has provided post-sale support services of these buildings with electrical infrastnatures, products and equipments.

To answer the expanding needs of the rapidly growing and urbanizcing Turkey, it raised the customer satisfaction bar of the electricity sector through fast service, by adopting the required stock-based work as principle.

Products appearing in the wide product portfolio of Des Elektrik, will keep on offering the quality of leader brands they represent, each specialized in their own field, not only in Turkey, but also at global markets.