Creasaur Entertainment Co.

Bilişim, Yazılım

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 10.00 - 19.00

Kuruluş Yılı

2017

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

www.creasaur.net

Adres

Creasaur Tek. Tic. A.Ş. Üniversiteler Mah. 1605. Cad. Bilkent Cyberpark E Blok No: 3/A Çankaya, Ankara

Hakkımızda

Creasaur olarak 2017 yılında Bilkent Cyberpark’ta dünyaya merhaba dedik.


Biz Creasaur’da eğlenceyi ve tempolu çalışmayı hep en ön planda tuttuk. Hedeflerimizi işte tam da bu sebeple, yüksek kaliteli grafik öğelere ve görselliğe sahip, orijinal fikirlere dayanan, dünyadaki tüm kullanıcılara hitap eden mobil oyunlar üretmek üzerine oluşturduk. Ve bunu gerçekleştirmek için sıradanlıktan uzak, yepyeni ve özgün bir kültür yarattık:


Creasaur kültürü.


Bu kültürü özgür iletişim, konforlu ve yenilikçi bir ofis ortamı, beyin fırtınaları, disiplinler arası esneklik, yatay hiyerarşi, takım oyunları, koçluk eğitimleri, workshoplar, her ay sonunda düzenlediğimiz takımlar arası paylaşımlara yönelik Refresh meet-up’ları, in-house üretim süreçleri, çağı yakalayan iş geliştirme ve proje yönetimi modelleri, yüksek teknolojiye sahip fiziki donanımlar ve eğlenceli eventler ile daha da geliştirdik.


Bu da bize başarıyı getirdi. Ürettiğimiz oyunlar daha şimdiden milyonlarca kullanıcıya ulaştı, Apple tarafından 100’ün üzerinde ülkede çeşitli kategorilerde birçok kez feature edildi ve Creasaur, Bilkent Cyberpark tarafından “en yaratıcı ofis” ödülüne layık görüldü.


İşte bu yüzden; büyük hayalleri olan, eğlenerek çalışan ve üretmeye tutkuyla bağlı olan yeni ekip arkadaşları arıyoruz.


Creasaur’un keyifli dünyasının ve başarılı ekibinin bir parçası olmaya hazır mısın?