CMC | Customer Management Center

Çağrı Merkezi Hizmetleri, Danışmanlık

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

CMC | CUSTOMER MANAGEMENT CENTER

CMC Kimdir?

Misyonumuz:
Firmalara; müşteri ilişkileri alanında mükemmel hizmet sağlamak; üstün teknoloji, uzman iş gücü ve etkin yönetimle, entegre ve düşük maliyetli çağrı merkezi çözümleri sunmaktır.

Vizyonumuz:
Sektörde; çalışanlar ve kurumsal müşteriler tarafından en çok tercih edilen, lider firma olmak.

Uzun vadeli başarımız; yüksek performans ve verimlilik ile, etkin çalışma ve sürekli gelişime dayalıdır.

Değerlerimiz:

Şirket içinde ve dışında iletişimimiz dürüstlük, güven ve açıklığa dayalıdır,
Bireysel ve toplu başarılardan güç alırız,
Müşteri odaklı bir yapı içerisinde çalışırız; müşteri memnuniyetini herşeyin önünde tutarız,
Kaliteden ödün vermeyiz, sürekli gelişime dayalı çalışırız,
Koyduğumuz hedeflere kısa sürede ulaşırız.

Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olarak,4.500’ün üzerindeki çalışanımızla, İstanbul’da 2, Malatya ve Şanlıurfa’da toplam 4 ayrı lokasyonda, ayrıca cloud hizmetleri ile hizmet verilen 3 uzak lokasyon ile 80’den fazla iş ortağımıza, finanstan telekomünikasyona, otomotivden enerjiye kadar birçok farklı sektörde hizmet sunmaktayız. 2000 yılından bu yana, farklı sektörlerdeki deneyimimiz, bilgi birikimimiz ve tecrübemizle hizmetinizdeyiz.
 
CMC’nin %100 hissesine sahip olan Uluslarası Çağrı Merkezi Hizmetleri A.Ş.’nin nihai %100 hissedarı İngiltere merkezli bir özel sermaye (private equity) yatırımcısı olan Mid Europa Partners’dır (“Mid Europa”). Mid Europa, kuruluşundan beri topladığı ve yönettiği yaklaşık 4.2 milyar euro fonla, Orta ve Doğu Avrupa ve Türkiye’deki büyüyen pazarlara odaklanan, gelişen ve lider konumundaki özel şirketlere yatırım yapan bir gruptur. 1999’da kurulan Mid Europa, Londra, İstanbul, Budapeşte ve Varşova’daki ofisleriyle bölgede özel sermaye yatırımcılarının öncülerindendir ve bugüne kadar çeşitli sektörlerde, Türkiye dahil 18 ülkede 31 yatırım gerçekleştirmiştir.