Çizgi Telekomünikasyon A.Ş

Telekomünikasyon

Adres

Şişli-İstanbul

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1999

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.natro.com

Hakkımızda

 Türkiye - İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir. 

Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en çok önemi verdiğimiz konudur. Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek ekiplerimiz tüm sorunlar için ilk temasta çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmiştir. Verdiğimiz tüm hizmetler için ayrı ayrı servis seviye garantileri(SLA) sunmaktayız.  

Kuruluşumuzdan bu zamana sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır. Bu kapsamda sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir.  Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servislerimizle müşterilerimize güven verebilmek, sürekli devam eden ar-ge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.  

Çizgi Telekomünikasyon A.Ş olarak, teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak, yenilikçi, geliştirici, bilimin tüm olanaklarını kullanan bir yaklaşım içerisinde müşterilerine katma değer sağlayan bir hizmet anlayışıyla sektörde yurt içinde ve yurt dışında uluslararası şirketlerle rekabet edebilecek çağdaş bir kurum olmayı amaçlamaktayız.

Bu yolculuğumuzda başarıya ulaşabilmek için;

• Kaliteyi, Bilimsel Yaklaşımı referans alan,
• Yenilikçi odaklı AR-GE anlayışıyla rekabet gücü olan,
• Çalışma ve kurum kültürü ortamı ve koşullarıyla personelini mutlu eden,
• Ürün ve süreçlerini sürekli iyileştiren, kaliteyi amaç edinen
• İlgili standartlar ve mevzuatları kusursuz uygulamaya çalışan, bir kalite yönetim sistemini oluşturmak, uygulamak ve sürekliliğini sağlamak temel kalite politikamızdır.