CİTY'S NİŞANTAŞI AVM

Alışveriş Merkezi

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 00.00 - 00.00

Cumartesi: 00.00 - 00.00

Kuruluş Yılı

2008

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://citysnisantasi.com/tr

Adres

Nişantaşı

Hakkımızda

Türkiye’nin ve Avrupa’nın sayılı alışveriş merkezleri arasında yer alan, moda ve yaşam merkezi City’s, şehrin en prestijli noktası Nişantaşı; Teşvikiye Caddesi’nde alışveriş ve keyif tutkunlarınının uğrak noktası olmaya devam ediyor.

Nişantaşı’nın tarihi mimarisiyle büyük bir ahenk ve uyum içerisinde bütünleşen City’s; ulusal ve uluslararası birbirinden özel markalarla alışveriş seçeneklerinizi arttırırken, dünya mutfaklarından değişik lezzetleri deneyebileceğiniz, sevdiklerinizle güzel vakit geçirebileceğiniz, konforlu bir sinema keyfi yaşayabileceğiniz, spor yapabileceğiniz ya da Mahalle’de hoş sohbet edebileceğiniz; kısacası şehrin tadını çıkarabileceğiniz, konumu ve hizmetleriyle kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz alternatifsiz tek adresiniz…

MAĞAZALAR

Ulusal ve uluslararası, giyimden dekorasyona, çocuktan teknolojiye; City’s ziyaretçilerinin her türlü talebini karşılayabilecek marka karması ile tüm ihtiyaçlara çözüm sunmaktadır. 

MAHALLE

Aradığınız tüm yeme içme ve biraz da alışveriş seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz; sıcacık, dostane, havalı, lezzetli, hoş sohbet bir mahalle. Hem de Nişantaşı’nın merkezinde.. 

CITY'S CINEMAXIMUM

7 sinema salonu, 803 koltuk kapasitesi ve teknolojik özellikleri ile sinemayı unutulmaz bir deneyime dönüştüren City’s Cinemaximum keyfine, City’s’in en üst katında çıkartabilirsiniz. 

OTOPARK

IconParking’in işletmesi dahilinde olan City’s otoparkı dünya standartlarında olup 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Teşvikiye Caddesi üzerindeki IconVale noktası da City’s ziyaretçilerine sunulan özel vale hizmetidir.

HİZMETLER

City’s ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özverili ve güvenle çalışmaktadır. - 

ETKİNLİKLER

Sergiden söyleşiye, partilerden galalara City’s AVM'de yılda 280 - 300’e yakın etkinlikle canlılığını ve renkliliğini korumaya devam ediyor.