Cihan Elektronik Cih.San.Tic.A.Ş.

Elektrik & Elektronik

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.30

Cumartesi: 09.00 - 13.00

Kuruluş Yılı

1979

Adres

Adres

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 100-149

Web Site

www.fixsmart.com.tr

Hakkımızda

1979 senesinde elektronik ürünlerin onarım ve bakım hizmetlerini vermeye başlayarak sektörün önemli oyuncularından biri olan servis merkezlerimiz, 1997 yılında  Cihan Elektronik Cih.San.Tic.Ltd.Şti. ticari ünvanını almış olup,  2017 yılı itibariyle hizmetlerine anonim şirket olarak devam etmeye başlamıştır.

45 yıla yakın süredir sunduğumuz üstün hizmetlerimizi, gelişen teknoloji ve artan hizmet beklentisi karşısında dengelemek amacıyla 2010-2015 seneleri arasında yaptığımız yatırımlar ile satış sonrası hizmetler toplamı olarak değerlendirmeye başladık.

Yeni yapılanmamız sonucunda, hizmet verdiğimiz markalara onarım ve bakım hizmetleri dışında;

Destek Hizmetleri Çağrı Merkezi
Pre-Sales ve Post-Sales Çağrı Merkezi
Satış Sonrası operasyonları için Değişim ve Ücret İadesi Operasyonları
Stok Planlama
Kurumsal müşterilere özel çözümler
Markaya özel yazılım hizmetleri
alanlarında da hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız..

Verilen hizmetlerin tek bir çatı altında ayrıştırılması ile beraber 45 yıla yakın bir süredir onarım ve bakım hizmetlerini veren birimimiz Cihan Elektronik'in tescilli markası olan FixSmart ile sürdürülmeye başlanmıştır.

FixSmart, Türk Standartları Enstitüsü'nün TS-10956, TS-12485,TS-12134 ve TS-12498 belgelerine sahip olup Avrupa Birliği standartlarında hizmet vermektedir.
İstanbul'un her bölgesine verdiği servis hizmetinin yanında Anadolu'da da birçok servise danışmanlık ve teknik servis hizmeti vermektedir.
35 yılı aşkın süredir, SONY markasnın Türkiye'de ki en büyük partneri olan firmamız, teknoloji devi HUAWEI markasına Türkiye Servis Merkezi olarak hizmet vermekte olup SmartPhone, Tablet, Bilgisayar ürün gruplarında satış sonrası destek faaliyetlerini yürütmektedir. 

1700 metrekarelik kapalı alanda çalışan 95 kişilik kadromuz eğitimde sürekliliği sağlamak amacıyla yurtiçi ve yurtdışı hizmet verilen markaların eğitim departmanlarında eğitimlere katılmakta ve sertifikalı olarak çalışmaktadırlar.

 Personelin verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak, dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yaratarak kaliteyi artırmak şirketimizin önem verdiği konulardır. Görev ve sorumluluklarının bilincinde diğer kurum ve müşterilerine güven sağlayarak öz veri gösteren, kaliteyi ilke edinen konusunda uzman personelimizle faaliyet göstermekteyiz. Çalışanların en iyi katkıyı sağlayabileceği uygun pozisyonlarda değerlendirilmesi yapılarak verimliliğin artırılması sağlanmaktadır.