Centone

Tekstil, Giyim, Hazır Giyim, Mağazacılık (Tekstil), Perakende

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1986

Adres

CENTONE Yenibosna / Bahçelievler / İSTANBUL

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 450-549

Web Site

http://www.centone.com.tr/

Hakkımızda

Sitil Çizgi Şirketler Gurubu %100 Türk sermayesi ile kendi markasını yaratan ve erkek giyim sektöründe hızlı ve sağlam adımlarla büyüyen, Türkiye'nin önde gelen Erkek giyim firmasıdır.

Centone markası, Sitil Çizgi Şirketler Gurubunun tekstil sektöründe 33 yıllık deneyiminden, iç ve dış pazarlardaki rekabet gücünden, kaliteye duyduğu saygı, işçiliğe gösterdiği özen ve detaylara verdiği önemle, güçlü bir marka olarak şekillenmiştir. Erkek giyim sektöründe kaliteli kumaşları, kaliteli işçilikle buluşturup, klasik giyimin modern stilini ortaya koyan Centone markası, geniş ürün yelpazesi ile yurt içi ve yurt dışında 80 mağazasıyla tüketici ile buluşmaktadır.
 
Kalitenin en rafine çizgisini taşıyan Centone ürünlerinde, kumaştan telaya, düğmeden dikiş ipliğine kadar kullanılan  her malzeme özenle seçilip, kalite standartları onaylanmış tesislerinde dikilerek değerli müşterilerine sunulmaktadır.
Kurulduğu günden bu güne kalite felsefesinden vazgeçmeyen Sitil Çizgi Şirketler Gurubu, bugün dünyanın önde gelen markalarına yaptığı ihracat ile kendini uluslararası alanda kanıtlamış ve ülke ekonomisi içinde önemli bir kuruluş haline gelmiştir.