CEMRE TERSANESİ GEMİ İNŞAA SAN. A.Ş.

Tersane / Gemi İnşa

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri
  • Bireysel Emeklilik

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Cumartesi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

1996

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.cemreshipyard.com

Adres

Hersek Mahallesi Şehit Alim Akyel Caddesi No.: 5/1 Altınova 77700 Yalova, Turkey

Hakkımızda

1996 yılında kurulan Cemre Mühendislik Gemi İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; 2004 yılına kadar faaliyetlerine ağırlıklı olarak gemi raspa ve boya işleri, gemi bakım - onarım gibi alanlarda sürekli gelişim göstererek devam etti.
Bilgi, birikim ve hedefe yönelik çalışmanın gücüne inanan Cemre ekibi 2005 yılında bir değişim sürecine girdi. Teknolojik gelişimlerin ve kalite standartlarının ışığında kendine yeni bir gelişim stratejisi çizen Cemre ekibi bu doğrultuda çalışmalarını hızlandırdı.
BS EN ISO 9001:2008 kalite belgesi başta olmak üzere birçok kalite ve güvenlik sertifikasyonunu almaya hak kazanmasının ardından, yeni gemi inşa programını 2 adet özel amaçlı platform destek gemisinin inşa süreci ile devreye almıştır.
Yalova-Altınova Tersaneler bölgesinde 70.000 m² alana kurulu Cemre Tersanesi, yıllık 12.000 ton olan saç işleme kapasitesinin her yıl artırılması için alt yapı ve üst yapı yatırımlarına devam etmektedir.
Başta Norveç menşeili Havyard Grup A.Ş. olmak üzere birçok uluslararası firma ile işbirliği içinde olan Cemre, özel amaçlı platform destek gemileri, kuru yük gemileri, balıkçı gemileri ve talepler doğrultusunda pek çok tip gemi inşa etmeye devam etmektedir. Gemi inşa sürecini anahtar teslim projeler yaparak geliştiren Cemre Tersanesi, her yıl onlarca sayıda gemiye Cemre imzasını atmaktadır. Cemre Tersanesi kaliteli çelik işçiliğini, Haliç metro köprüsü inşasında tercih edilerek göstermiştir.
En büyük hedefi ülkesi ve sektör için lider girişimlerde bulunmak olan Cemre; kalitesinin sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla da teknoloji ve insan kaynağına yatırım yapmaya devam etmektedir.