Büroseren Mobilya Dekorasyon İnş. San. Tic. A.Ş

Mobilya & Aksesuar, Ofis Mobilyaları, Ofis / Büro Malzemeleri, Ofis Mobilyası ve Dekorasyonu

Sosyal ve Yan Haklar

  • Araba
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

1986

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

https://buroseren.com/

Adres

İmrahor Cad. Zorbayır Sok. No:11 Sütlüce. Beyoğlu / İstanbul

HakkımızdaBüroseren Mobilya Dekorasyon İnş. San. A.Ş.


 

Hakkımızda
Firmamız 1986 yılında ofis mobilyaları imlatı amacıyla kurulmuştur. 20 yıldır kaliteden ödün vermeden en iyiyi sunmaya çalışan firmamız; büro mobilya sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile müşteri nezdinde hak etmiş olduğu yeri almış, yurt genelinde büyük projelere imzasını atmıştır.

Firmamız, kalite ve konfor unsurlarını ön planda tutarak, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, kompakt sistemler, bekleme koltukları ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir.

Firmamız; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde ergonomik mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz mal ve hizmetlerin uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

 

Misyon & Vizyon

Misyonumuz; müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.

Vizyonumuz; 20 yıldır kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep saha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.