Boztoprak Gıda San. ve Tic.A.Ş.

Gıda

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1970

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 100-149

Web Site

www.metinhelva.com.tr

Adres

ORGANİZE SAN 1. CAD 7. SOK NO:3 AFYON

HakkımızdaBOZTOPRAK A.Ş. ŞİRKET PROFİLİ

 

BOZTOPRAK Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Afyon Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 Arazi üzerinde 4.500 m2 kapalı alanda kurulu; yılda 5.000 ton helva, 2.500 ton tahin, 3.000 ton reçel, 500 ton pekmez üretimiyle toplam 11.000 ton üretim kapasitesi ve 90 çalışan personele sahip bir kuruluştur.

1970 yılında Yönetim Kurlu Başkanımız Sayın Metin BOZTOPRAK tarafından kurulan Metin Helva ve Reçelleri bugün itibariyle 110 çeşit ürünüyle tüketiciye ulaşmanın gururunu taşımaktadır.

Türkiye Helva ve lokum ihraç listesinin başında yer alan Almanya, Belçika, ABD, Fransa, İngiltere, Danimarka, Norveç gibi ülkelere sunduğumuz geleneksel lezzetlerimizi, gıda sektörünün temeli haline gelen ISO-9002 sertifikamızın ve TSE uygunluk belgemizin ışığı altında üretmekteyiz.

BOZTOPRAK GIDA, üretimini kalite ve hijyenden ödün vermeyen bir anlayışla gerçekleştirmektedir. Ayrıca firma güvenirliği, ürün güvenirliği, ürünün devamlılığı, ihtiyaca uygunluk, ürün ile verilen hizmetin en iyi şekilde sağlanması temel kriterleri oluşturmaktadır. Bunun bilinci içerisinde üretimini sürdürmekte olan BOZTOPRAK GIDA ürünleri, bu pazarda aranır duruma gelmiştir.

Kuruluşumuz teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve imalatında son teknolojide üretilen makineleri kullanmaktadır. Müşteri isteklerini en iyi şekilde karşılayabilmek için, düzenli olarak yaptığı piyasa araştırmaları ile üretimine yön vermektedir.

BOZTOPRAK GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. sektörde en iyi olma hedefi ile yoluna devam etmektedir.