BİTFOUNTAİN YAZILIM DİJİTAL KRİPTO TEKNOLOJİ LTD

Bilişim, Makine ve Ekipmanlar, Yazılım, Bilişim Danışmanlığı

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.bitfountain.com.tr

Adres

Fulya Mahallesi, Büyükdere Cad. No: 74D Torun Center Office Tower 3.kat Ofis 10 Şişli / İstanbul

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 19.00

Kuruluş Yılı

2018

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı

Hakkımızda

2017 yılında “21. Asrın yeni bilişim teknolojisi olan, Blockchain teknolojisiyle ülkemizin farklı alanlarına dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan “ Bitfountain Bilişim Teknolojileri A.Ş.” bilişim ve finans alanlarında hizmet sunmaktadır.

Devam eden süreçte firmamız Blockchain teknolojisi ile yakın ilişkili olan projeleri hayata geçirmeye çalışıyor. Öncelikle Blockchain teknolojisi ve ilgili konularda topluma bilgi yayma amacıyla hazırlanan haber sitemiz

bfmedia.io

. İkinci projemiz olan; Bitcoin gibi çeşitli kripto paralar için al-sat hizmeti sağlayan exchange platformumuz

bfxch.io

. Üçüncüsü ise; Bitcoin ve diğer değerli kripto paraları kazanmak için kurulan madencilik sisteminin hakkında bilgi almak istiyorsanız

bfpool.com

sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve aynı zamanda sitemizde madencilikte kullanılan çeşitli makineleri de tedarik etmekteyiz.

Hizmet ve ürün kalitemizin en iyisi olması için kendimizi geliştirip, yeniliyoruz. Özellikle bu konularda dünyanın öncülük yapan ülkesi Japonya’daki firmalardan teknik destek almakla birlikte uluslararası metropolü Hong Kong’ da bağlantımız bulunan Exchange firmalarıyla birlikte önemli konular da iş birliği yapmaktayız.