BAYKAN OTOMOBİL A.Ş.

Otomotiv

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Adres

İstanbul - Avr.

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 08.30 - 14.00

Kuruluş Yılı

2013

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

www.otomol.com

HakkımızdaBorusan Otomotiv Yetkili Servisi olarak BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar marka araçlara yetkili servis hizmeti veren ve ikinci el otomobil alım, satım ve kiralama sektöründe faaliyet gösteren OTOMOL, Merter E-5 üzerindeki Türkiye’nin en büyük ikinci el araç alanına sahip showroom ve yetkili servis merkezi ile hizmet vermektedir.

2013 yılında İstanbul Merterde hizmet vermeye başlayan OTOMOL; ‘2. El Araç Alım-Satım’, ‘Araç Takas’, ‘Ekspertiz’, ‘Garanti’, ‘Kredi’, ‘Sigorta’, ‘Tescil’, ‘Aksesuar’ ve ‘Araç Görünüm Yenileme’ temel hizmetlerini tek noktada sunmaktadır.
 
OTOMOL, hem sunduğu hizmet hem de yaklaşımıyla ikinci el otomotiv sektöründeki güven olgusuna yeni bir bakış getirmiştir. Marka, bu doğrultuda Türkiye genelinde yüksek bir talebi karşılamaktadır.
 
İkinci el otomotiv sektöründe kurumsal firmaların eksikliğine yönelik talebi karşılamak üzere temelleri atılan OTOMOL, sıfır araç kalitesi ve güvencesinde ikinci el araç alım-satımı gerçekleştirmek üzere hizmet vermektedir. OTOMOL, bünyesinde bulunan sektördeki en güvenilir ikinci el araçların alım ve satımının gerçek piyasa değerinde yapılmasını ve tek noktadan tüm işlemlerin tamamlanmasını sağlamaktadır. İkinci el otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal lider şirketlerinden OTOMOL, sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle sadece ikinci el alanında değil; tüm otomobil sektöründe çıtayı yükseltmiştir.
 
Türkiye’deki en gelişmiş ekspertiz hizmeti OTOMOL’da

OTOMOL; ‘2. El Araç Alım-Satım’, ‘Araç Takas’, ‘Ekspertiz’, ‘Garanti’, ‘Kredi’, ‘Sigorta’, ‘Tescil’, ‘Aksesuar’ ve ‘Araç Görünüm Yenileme’ temel hizmetlerini tek noktada sunarak, ikinci el otomobil almayı düşünen herkese eşsiz avantajlar sağlamaktadır. Araç alımı veya satımı gerçekleştiren herkes, OTOMOL ayrıcalığı ile kolaylıkla tüm işlemlerini en kısa zamanda tamamlamaktadır.
 
Ekspertiz hizmetiyle ayrıcalığın tanımını yapan OTOMOL, Türkiye’deki en gelişmiş ve en teknolojik ekspertiz hizmetini veriyor. OTOMOL, ekspertiz hizmet kalitesi ve bu alandaki teknolojik alt yapısı ile sektöründe farklılaşıyor. Bir aracın tüm kontrollerinin ve bakımının yapılması için gerekli her türlü teknolojik ekipman ve yaklaşım OTOMOL’da bir arada bulunuyor.