Banat

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 17.30

Kuruluş Yılı

1947

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.banat.com

Adres

-

Hakkımızda

TÜRKİYE’de DİŞ FIRÇASI ÜRETEN İLK VE EN BÜYÜK KURULUŞ : BANAT

Kuruluş’un Tanıtımı:

Banat 1947 yılında kurulmuş, Ülkemizin ilk diş fırçası üreticisidir.

Ağız bakım ürünlerinin beraberinde; kişisel bakım ve ev bakım ürünlerini de üreterek, daha sağlıklı bir gelecek yaratma misyonu yüklenmiştir.

Banat, kuruluşundan bu yana, pazar lideri konumunu korumaktadır. Talepleri karşılamak için değişimi göze alarak sürekli yatırımlar gerçekleştirmiş ve 1995 yılından bu yana gerçekleştirdiği atılımlarla kapasitesini giderek artırmıştır. 2000 yılında, Türkiye’nin toplam gereksinimi karşılayacak bir üretim becerisine sahip olan Kuruluşumuz, toplam 36 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Ayrıca, dünyanın en büyük firmalarına “private label” üretim yaparak gücünü kanıtlamıştır.

Banat bir önemli misyonunu da sürdürerek, ağız ve diş sağlığı konusunda; dişhekimleri odaları, üniversiteler ve Milli Eğitim Bakanlığı ile ortak yapılan birçok projelere katkıda bulunmaktadır. Üstlendiği misyon çerçevesinde; Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olan ağız ve diş sağlığı düzeyinin artırılması amacıyla, okullarda eğitimler gerçekleştirmekte ve bu çalışmanın tüm ülkeye yaygınlaştırılması için projeler geliştirilmektedir.

Avrupa Fırça Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Üyesidir.

1998 Yılında, kendi sektöründe ISO 9001 Kalite Belgesi alan ilk Kuruluş’tur.

Yönetim Sistemi:

Güvenilir kalitede ürünlerin yanısıra, müşteri mutluluğunu sürekli olarak sağlayacak hizmeti vermektir. Sürekli Gelişme, Bilgilerin Paylaşımı, Müşteri Odaklı Olma, Takım Ruhu içinde çalışma ilkeleri doğrultusunda değişimini sürdürmek kararlılığındadır.

Ürün Grupları:

Ağız Bakım Ürünleri
Kişisel Bakım Ürünleri
Ev Bakım Ürünleri

Personel Sayısı:

250

Adaylarda Aranan Özellikler:

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiş,
İnsana ve çevreye saygılı,
Tutum ve davranışları iş ahlakı ilkelerine uygun,
Dinamik, güvenilir,
Takım ruhuna sahip,
Yenilikçi.