Bakırcı Otomotiv

Otomotiv, Tamir, Bakım, Servis ve Ekipmanları, Servis Sağlayıcılar, Mimarlık, Eğitim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Araba
  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 17.30

Kuruluş Yılı

1987

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

www.bakirci.com.tr

Adres

BAKIRCI OTOMOTİV Baklacı Mah. Cumhuriyet Cad. No: 119 34830 Çavuşbaşı - Beykoz / İSTANBUL

HakkımızdaBAKIRCI OTOMOTİV
   

1987 yılında kurulan BAKIRCI OTOMOTİV, sektördeki ihtiyaçları iyi saptaması sayesinde güvenli adımlar atarak bu güne kadar gelmeyi başardı. BAKIRCI OTOMOTİV, Türkiye'deki şasi kaporta atölyeleri ve servislerini uluslar arası otomotiv sektörü standartlarına getirmek amacıyla, işe Celette firmasının mümessilliğini alarak başladı. Dünya çapında tanınmış olan Celette firmasının sunduğu hizmet ve ürünleri kullanarak, otomotiv sektöründe kendisini kanıtlamakla kalmadı, Pazar lideri konumuna yükseldi. Öte yandan Celette - Center adı altında, Türkiye'deki ilk ve tek eğitim merkezini kurarak 1000'den fazla kaporta teknisyeni eğitti.

BAKIRCI OTOMOTİV, 1988 yılında Ege Üniversitesi bünyesindeki Ege Meslek Yüksek Okulu'na, kaporta mesleğini profesyonel olarak öğrenmek isteyen gençlerin eğitimine katkıda bulunmak amacıyla bağışta bulundu. BAKIRCI OTOMOTİV tarafından kurulan kaporta onarım atölyesi ve oto Boya ve Kaporta Doğrultma Teknikerliği Programı sayesinde, türkiye'de ilk kez bilimsel altyapı ile donatılmış genç teknisyenler eğitilmeye başlandı.

2002 yılının başında büyüme kararı alan BAKIRCI OTOMOTİV, müşterilerinin taleplerini "tek elden" karşılayabilmek amacıyla yeni bir yapılanmaya girdi. BAKIRCI OTOMOTİV, 2003 yılı itibariyle dünya çapında kendisini kanıtlamış markaların mümessilliklerini alarak, otomotiv sektörüne eskisinden daha kapsamlı bir hizmet vermeye başladı.

BAKIRCI OTOMOTİV, kaliteli ve tam hizmet anlayışı ile sürekli gelişen teknolojinin getirdiği en yeni uygulamaları müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir. BAKIRCI OTOMOTİV, talepleri birinci elden, yerinde tespit ederek doğru ürünü ve çağdaş hizmeti vermektedir. Alt yapı ve projelendirme çalışmalarını da hazırlayan firma, müşterisini satış öncesi ve sonrasında yalnız bırakmamaktadır.

Otomotiv sektöründe mekanik kaporta ve boya bölümlerinde ihtiyaç duyulan ürünleri ve hizmetleri sunmasının yanı sıra müşterisine her zaman tam destek veren BAKIRCI OTOMOTİV, sektördeki konumunu korumaya devam ediyor.