Avrupa Elektronik ve Tarımsal Ürünler San. Tic. Ltd. Şti.

Elektrik & Elektronik, Işık, Görüntü ve Ses Sistemleri, Beyaz Eşyalar, Cep Telefonları ve Aksesuarları, Perakende

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 10.00 - 20.30

Cumartesi: 12.30 - 22.00

Pazar: 10.00 - 20.30

Kuruluş Yılı

1982

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 100-149

Web Site

www.avrupatr.com

Adres

-

Hakkımızda

Özelliğimiz

Samsung markasının Samsung Digital Plaza (SDP), Samsung Experience Store (SES) konseptli mağazalarıyla İstanbul ve İzmir'in çeşitli noktalarında ve avrupatr.com adresinde YETKİLİ SATICI olarak sizlere hizmet vermekteyiz. avrupatr.com adresinden alışveriş yapacağınız bütün ürünler üretici firmaların garantisi altında, ambalajlı kapalı kutu olarak sizlere teslim edilecektir. 

Misyonumuz

Samsung Türkiye Electronics'in desteğiyle Samsung ürünlerini tek bir çatı altında, tüm ürün ve aksesuarlarıyla sergileyen tek firmayız. Gelecek vizyonumuz ile birlikte, her geçen yıl Samsung ile birlikte büyümekteyiz. Mağazalarımızda görsel sergileme, ürün çeşitliliği, bulunurluk ve fiyatlarımızla iddialıyız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Avrupa Elektronik'in birinci kuralıdır. 
 
Kurumsal Vizyon
 
Sanayi devrimi sonrası bilim ve teknolojideki gelişmeler, modern insanın yaşam standardını, kalitesini ve konforunu en üst seviyelere taşımıştır. Televizyon, bilgisayar, internet ve telefon teknolojisi ile iletişim ve bilgiye erişim, büyük kolaylık, hız ve akışkanlık kazanmıştır. Artık bilgiye ulaşmak, mesafe tanımaksızın sevdiklerinizle görüşebilmek, istediğiniz her yerde kendinize göre eğlence araçlarıyla eğlenebilmek bir tuş kadar yakın ve kolay bir hal almıştır.
 
Günümüzde hiç şüphesiz teknoloji hayatımızın her yerinde... Evimizde üç boyutlu seyir keyfi veren 3D LED TV, banyomuzda giysilerimize nano boyutunda ve devrim niteliğinde sıcak hava ile temizlik sağlayan airwash çamaşır makinesi, ofisimizde çantamızda iş hayatımızın yükünü taşıyan PC... Sevdiklerimizle yaşadıklarımızı o anki kadar net hatırlatan yüksek çözünürlüklü çekim yapan HD fotoğraf makineleri ve HD kameralar, hatta ceplerimize bile giren olmazsa olmazlarımız hayatımızı organize eden yeni nesil akıllı telefonlar...

Hayatımızı kolaylaştıran bu elektronik teknoloji ürünleri, her geçen gün daha fazla karmaşık olmaktadırlar. Yeniden öğrenci oluruz aslında, hangi modeli seçeceğimiz kararını verirken ve kullanımını öğrenirken...

İşte biz ‘Avrupa Elektronik’ olarak bunun için varız. 32 yıllık perakende sektör tecrübesi ile yatırımlarımızı mutlak müşteri memnuniyeti amacıyla Samsung Brand Shop, Samsung Mobile ve Samsung Experience Store'lar ile devam ettirmekteyiz. Alanında tartışmasız lider olan Samsung markamızı Avrupa Elektronik ve Tarımsal Ürünler Şirketi çatısında İstanbul’un en seçkin AVM’lerinde (Cevahir, İstinyePark, Capacity, Marmara Forum, Göztepe Optimum, Karaköy, Göztepe Çarşı, Nişantaşı, Akasya ve Metrogarden) marka değerlerine yakışır şekilde temsil ediyoruz ve etmeye devam etmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu markalarla mağazalarımıza gelen ziyaretçilerimizi buluştururken, onlara en doğru bilgiyi verebilmek ve kaliteli satış ve satış sonrası hizmeti alabilmelerini sağlamak adına, profesyonel yönetim kadromuz ve markalarımıza tutkuyla bağlı, teknolojiyi yakından takip eden ve değişimlere uyum sağlayabilen, müşteri memnuniyetini satış stratejisi olarak belirlemiş genç, dinamik ve eğitimli yeni açılacak mağazalar ile birlikte 100’ün üzerinde çalışanımızla hizmet vermekteyiz. Aslında hayat; özgürlük, limitsizlik, yaratıcılık, hayal gücü ve keşiftir. Markalar bunun için rekabet ederler. Biz bunun farkındayız ve markalarımıza inanıyoruz. İş ortaklığımızı hedef büyüterek ivme kazanıyoruz. Hedefimiz en kaliteliyi, en kaliteli şekilde sunmaktır.

İçinde bulunduğumuz başka sektörlerin yanı sıra, elektronik sektöründe birçok yeni mağazanın açılışına imza attık ve de atmaya devam edeceğiz. Başta Nişantaşı’nda 700 metrekarelik Türkiye'nin en büyük ve özel SES (Samsung Experience Store) mağazasını 2014 Mart ayı ile birlikte hizmete sunmuş bulunuyoruz. Bu mağazanın içerisinde kitap okuma bölümlerinden çocuklar için oyun alanlarına, cep telefonu servisine ve ilk defa denenecek olan Samsung Cafe’ye kadar birçok yenilik bulunacak ve bu durum bizi oldukça heyecanlandırıyor. Yine Marmara Forum AVM’de bulunan 120 metrekarelik mağazamızı 380 metrekareye çıkarmış bulunmakta, içerisinde Samsung Cafe ve çocuklar için oyun alanı gibi yenilikçi düşüncelerimiz bulunmaktadır. Yine Mart 2014'te Avrupa Yakası Akasya AVM’de yer alarak, daha birçok planımızın bulunduğu büyüme politikamıza daha da ivme kazandırmış olduk.

Samsung markasının Samsung Brand Shop (SBS), Samsung Experience Store (SES) konseptli mağazalarıyla İstanbul'un çeşitli noktalarında ve avrupatr.com adresinde YETKİLİ SATICI olarak sizlere hizmet vermekteyiz.