Asya Nakliyat

Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1963

Adres

0

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

-

HakkımızdaAsya Nakliyat

 

Ev eşyası nakliyesi alanında uzman bir kuruluş olan Asya Nakliyat, 1963 yılında İlhan Demirel tarafından Ankara'da kurulmuş ve büyük bir hızla büyüme sürecine girerek bugün çağdaş, hızlı, güvenilir ve sektöründe lider bir dünya firması haline gelmiştir.

Asya Nakliyat tüm çaışmalarında kalite politikasını esas almış, müşterilerine özellikle ev eşyası nakliyesi konusunda en iyi hizmeti vermeyi kendine bir ilke edinmiştir. Öyle ki sektöründe mevcut tüm kalite standartlarını bünyesinde toplayarak da bunu kanıtlamıştır.

Ankara'dan başlayan yapılanması bugün İstanbul, İzmir ve Adana ofisleri ile devam ederek şu anki ofis, ekip ve depolama tesisleri ile Türkiye'nin dört bir yanında hizmet verebilecek duruma gelmiş yegane firmalardan biri olmanın gururunu taşımaktadır.

Asya Nakliyat müşterilerine çağdaş bir hizmet sunmak için bir ilke daha imza atarak sadece ev eşyası için dekore edilmiş tırları ile 15 yıl önce düzenli olarak yurt dışına seferler düzenlemeye başlamış ve bu konuda büyük başarılara imza atmıştır.

Asya Nakliyat ev eşyası taşımacılığında kazandığı başarılara ilaveten dünyaca ünlü sanat eserlerini de güvenletaşıyarak, bu alanda da büyük bir kuruluş olduğunu göstermiştir. Halen ev eşyası ve ünlü sanat eserlerini taşımaya büyük bir itinayla devam etmektedir.