Astaş Alüminyum Fabrika

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1974

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 250-349

Web Site

http://www.astasalu.com.tr/

Adres

Misinli Köyü Yolu 59850 Misinli O.S.B. / Tekirdağ

Hakkımızda

Şirket Kuruluş Yılı: 1974

 

1974 yılından bu yana Türkiye'de alüminyum profil sektöründe faaliyet göstermekte olan Astaş Alüminyum San. Tic. A.Ş., sektörün öncü ve lider firmalarından biridir. İstanbul, Yeşilyurt'da yer alan merkez ofisi ve Tekirdağ, Çorlu’daki fabrikasında senelik 24 bin ton üretim kapasiteli entegre bir tesise sahiptir.

Astaş Alüminyum, sektördeki 40 yılı aşkın tecrübesini dünyaya da taşımaktadır. % 60 İhracat hacmiyle Astaş Alüminyum Almanya başta olmak üzere Avusturya, İsvicre, İngiltere, Fransa, Yunanistan, Hollanda, İzlanda gibi Batı Avrupa ülkeleri, Kırgızistan, Türkmenistan, Azerbaycan gibi eski Sovyetler Birliği ülkeleri, İran, Irak, Suriye, Filistin, Cezayir, Libya ve Mısır gibi Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri Astaş Alüminyum’un senelerdir kaliteli ürünlerle hizmet verdiği pazarlara örnektir.

Çorlu tesislerinde 15 bin ton eloksal, 5 bin ton toz boya ve 1200 adetin üzerinde kalıp üretim kapasitesiyle, 350 kalifiye personele istihdam sağlanmaktadır.

Ürünlerin ve hizmetin kalitesi, siparişlerin zamanında teslimatı, müşterilerin beklentilerinin karşılanması önceliklerinin yanı sıra ISO 9001, ISO 27001, ISO 14001 ve Qualanod, Qualicoat kalite sertifikalarıyla Astaş Alüminyum belgelenmiştir. Ürün grupları içerisinde Spectral mimari sistemler başta olmak üzere mobilyadan otomotive, beyaz eşyadan medikal ekipmanlara kadar birçok sektöre profil temin ettiği gibi müşterilerin taleplerine göre her türlü profili üretip hem Türkiye'de iç pazara hem de tüm dünya ülkelerine ihraç edilmektedir.