aSAY İLETİŞİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Bilişim, Telekomünikasyon

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2003

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.asaycomm.com

Adres

-

Hakkımızda
aSAY Grup Şirketlerinin öncü yatırımlarından aSAY Comm, Grup Şirketleri olarak şu an sahip olunan vizyon ve değerlerin başlangıç noktasıdır.

Enformasyon Teknolojileri sektöründe bulunarak analitik düşünme, katma değer yaratma kültürümüz ile sadece Türkiye’de değil pek çok farklı ülkede, pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerimize pek çok farklı teknoloji ile ürettiğimiz çözümlerin ortak noktası işimize duyduğumuz saygı ve firmamıza duyulan güvenin karşılığını müşterimizi mutlu etme konusundaki çabamız ile vermeye çalışmak olmuştur.

Dinamik, genç, net hedefleri olan ve yeniliklere açık yaklaşımı sayesinde sağlam adımlar ile her yıl sektörde üst basamaklara çıkan fimamızda, terzi usulü projelerimizde kullandığımız teknolojiler, her zaman türünün en iyi örneği; çözümlerimiz ise müşterimize özgü ve ihtiyacı en iyi karşılayan, en efektif yatırımlar olmuştur.
.
Çağın en önemli gereksiniminin bilgi teknolojileri olduğunun farkında olarak, müşterilerimizin yatırımlarının iş sürekliliği ve süreç optimizasyonu amaçlı olduğu bilinci ile gerek kurulum ve devreye alma, gerekse de kurulum sonrası destek süreçlerinde müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak servis seviyeleri ve kalitesi yetkin insan kaynağımız ile sağlanmaktadır.

Bilginin paylaşıldıkça büyüyen ender şeylerden biri olduğuna olan inancımız ile müşterilerimiz için samimi bir dost olma ilkemiz kurumsallaşma aşamasında da kaybetmediğimiz önemli özelliklerimizden biri olarak kalmıştır ve kalmaya da devam edecektir.