ARTOFİS MOBİLYA SAN.

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaARTOFİS MOBİLYA SAN.
 

 

1993 yılında ileriye dönük büyük projeleri hedefleyerek yola çıktık ve 2000 yılında “Masachi” markası ile yurt içi ve yurt dışında birçok noktada tercih edilir konuma geldik.
Şirket bünyesinde görev yapmakta olan mühendis, teknisyen ve konusunda uzman 157 çalışanı ile Bursa Organize Sanayi Bölgesi ve Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan toplam 12.100 m2 kapalı alan içerisinde üstün kalitede büro mobilyaları ve oturma grupları üretmekteyiz.
      
 Günümüz teknolojisini üretimin her safhasında kullanmakta ve Türkiye genelinde 49 il 98 bayi ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte tespit edip; onlara doğru ürünleri zamanında ve eksiksiz temin etmek ve  satış sonrası hizmetleri de eksiksiz yerine getirerek markamızın hizmet farkını müşterilerimize aktarmak; bu şekilde onların vazgeçilmez iş ortağı olup bunun sürekliliğini sağlamak Kalite Politikamızın temelini oluşturuyor.

Hedefimiz; ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirliğimiz ve yüksek iş olanağımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.  Zoru isteyen ve başarmak için sınırları zorlayan, doğru zamanda doğru yerde olmayı ve fırsatları yakalamayı başarabilen, güvenilir, sistemli, dinamik ve kendini geliştiren bir şirket olmak.