Ariş Hediyelik Eşya San. Tic. A.Ş.

Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk, Mücevherat, Mağazacılık (Ticaret), Perakende

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemek Kartı
  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1906

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.aris.com.tr

Adres

Fatih/İstanbul

HakkımızdaAriş Hediyelik Eşya San. Tic. A.Ş.
Ariş Pırlanta’nın Başarısının Sırrı’nı Açıklıyoruz…
 
Sektörde 100 yıllık bir geçmişe sahip olan Ariş Pırlanta, küreselleşme ve beraberinde getirdiklerine seyirci kalmayarak; kalite, tasarım ve markalaşma konularında attığı adımlarla gerek iç pazarda gerekse uluslararası arenada sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.
 
Hızın ve yenilikçiliğin tek belirleyici olduğu günümüz dünyasında, inovatif projelerle etkilemeyi ve fark yaratmayı, hedefleyen Ariş Pırlanta, sektörde ilklerin öncüsü olmuştur.
 
Ariş’in yüzyılı aşkın bir zamandır mücevher sektöründe olması, onu yalnızca çok iyi bir tasarımcı ve üretici yapmıyor. Bu deneyim sayesinde Türkiye’yi, Türk insanının ve alışkanlıklarını da çok iyi sindirmiş ve bundan kendine has birikimler çıkarmıştır.
 
Ariş’i sektördeki rakiplerinden bir adım öne çıkaran da bu deneyim ve birikimlerdir. Ariş, yenilikçi girişimleriyle de sektörünün örnek alınan öncüsü konumundadır.
 
Sektörde pırlantalı mücevheri, garantili ve sertifikalı olarak satışa sunan, 1984 yılında kurumsallaşmaya karar vererek mağaza açan ilk mücevher markası olmamız örneklerden sadece birkaçı…
 
Başarının en önemli anahtarları; yenilikçilik ve fark yaratmak... Ariş Pırlanta, bu gerçekten hareketle hayata geçirdiği tasarımlarıyla değişen tüketici eğilimlerine hitap edebilmektedir. Bugün tüketici, hemen her sektörde aldığı hizmet veya ürün ile kendini özel hissetmek istiyor.
 
Ariş Pırlanta’nın başarı öyküsünün en önemli unsurları; hizmet ve ürün kalitesiyle birlikte, güven sağlamak ve her Ariş kullanıcısına kendini özel hissettirmektir.
 
Kendini özel ve farklı hissetmek isteyen herkese hitap ediyoruz. Bu doğrultuda, dünya trendlerini kültürel mirasımızda harmanlayan tasarımlarımız, Ariş Pırlanta markasına değer katmaya devam ederken, patenti Ariş Pırlanta’ya ait ve en önemlisi kişiye özel koleksiyonlar ortaya koyduk. Parmak izi koleksiyonumuz bunun en belirgin örneği………
 
Sınırların, mesafelerin kalktığı, bilgiye ulaşmanın saniyelerle ifade edildiği bugünün dünyasında, hedef dünya markası olmaktır. Ariş Pırlanta da bunu en büyük hedeflerinden biri olarak belirlemiş, gerek kurumsal yapısıyla gerekse tasarım gücüyle ve hizmet kalitesiyle bu hedef doğrultusunda ilerlemektedir.
 
Tasarım gücümüzün yanında, hizmet kalitesini de kalıcı bir marka yaratmanın vazgeçilmez bir unsuru olarak görüyoruz. Kaliteli hizmetin en belirgin sahnesinin ise mağazalar olduğunu asla unutmuyoruz…
 
Markalaşmanın, kalıcı hale gelmenin en önemli parçalarından biri mağazalaşma sürecidir. Farklı tasarımların, kaliteli hizmetin tüketiciyle buluştuğu nokta; mağazalarımız…
 
Geliştirdiğimiz Marka Mağazacılık sistemi çerçevesinde, tüketiciye ulaşmak ve markamızı geliştirmek adına perakende ağımızı her geçen gün genişletiyoruz. Ariş Pırlanta olarak, 9 mağazamız, 10 bayimiz ve 100’e yakın satış noktamızla hizmet vermekteyiz.
 
Markalaşma yolculuğumuzda tüketiciye ulaşma hedefimizin bir ayağını da yine bir ilkle gerçekleştirdik. Dünya trendlerini, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir marka olarak sanal ortamın hızlı gelişimine seyirci kalmadık.
 
Başarılı bir öngörüyle, 2004 yılında internette alışveriş sitesi açarak www.e-aris.com’ u hayata geçirdik. İş yoğunluğu, mesai saatleri ve diğer nedenlerden dolayı zaman bulamayan müşterilerimiz, internetten verdiği siparişlerde kendilerine avantaj sağlıyorlar, en güvenilir şekilde ürünleri ellerine ulaşıyor.
 
Sitemizi yenilikçi ve araştırmacı anlayışımızla sürekli geliştirdik. Bugün www.e-aris.com Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı ticari mücevher sitesi haline geldi.