Apsiyon Bilişim Sis. San. ve Tic. A.Ş.

Bilişim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2009

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Web Site

www.apsiyon.com

Adres

-

Hakkımızda   
 

APSİYON;

Site, rezidans, iş merkezi, plaza ve AVM gibi tüm toplu yapı yönetimlerine ve profesyonel tesis yönetim firmalarına web tabanlı yönetim yazılımı hizmeti veren Apsiyon’un temelleri 2009 yılında atıldı. Toplu yapı yönetimlerinde karşılaşılan sıkıntılara çözüm için yola çıkan üç kurucu ortağın özverili çalışmalarıyla 2010 yılında açılan www.apsiyon.com, 2012 yılında Türkiye’de yatırım yapılmaya değer en iyi 15 internet girişiminden biri seçilerek yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Kısa sürede, Türkiye’nin en köklü ve hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Yıldırım Holding’den aldığı yatırımla finansal olarak güçlenen Apsiyon, Kat Mülkiyeti Kanunu hükümleri doğrultusunda hazırlanmış, kolay anlaşılır ve entegre çözümleriyle, yönetimlere sorunsuz ve hızlı hizmet sağlayarak güçlü referanslar edinmiştir.

Apsiyon, klasik muhasebe programlarının ötesinde bütün enerjisini yönetimlerin ihtiyaçlarına yönlendiren tek çözüm olarak, genç ve dinamik kadrosuyla hizmet vermeye ve sektörün öncülüğünü yapmaya devam etmektedir.

Hadi gelin! Tüm yöneticileri bu müthiş APSİYON dünyası ile tanıştırmak ve çok kazanmak için bize katılın :)