Ankutsan Antalya Kutu Sanayi Oluklu Mukavva Kağıt Ticaret A.Ş

Kağıt- Oluklu Mukavva

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 16.00

Cumartesi: 08.00 - 16.00

Kuruluş Yılı

2002

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 350-449

Web Site

www.ankutsan.com.tr

Adres

ANTALYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DÖŞEMEALTI / ANTALYA

Hakkımızda

ANKUTSAN A.Ş.

HAKKIMIZDA
 
2002 yılında Antalya- Altınova bölgesinde kurulan tesisimiz, bölge ihtiyaçları doğrultusunda üretim kapasitesini artırarak, 2003 yılında Antalya Organize Sanayi bölgesinde yeni üretim tesisini açmıştır.
 
Oluklu Mukavva sektöründe 13 yıllık tecrübeye sahip olan ANKUTSAN Oluklu Mukavva ürün projelerinin geliştirilmesi ve üretilmesi faaliyetlerini, gelişen bölge ekonomisi, yeni pazar ve talepler doğrultusunda sahip olduğu üç tesisle sürdürmektedir. Bunların ilki, Antalya Organize Sanayi bölgesinde 2002 yılında kurulan 40 bin metrekare kapalı alana sahip Antalya fabrikasıdır. 2010 yılında İstanbul Esenyurt'ta KUTAY Oluklu Mukavva Şirketini kurarak, hizmet verilen alanlar genişlemiş, 2014 yılı itibariyle satın alınan Mersin Tarsus OSB'de 34 bin metrekare kapalı alana sahip olan üçüncü fabrika ile Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Bölgesine de açılarak sektörde zirveye oynayan bir firma haline gelmiştir.
 
Ankutsan oluklu mukavva sektöründe inovatif ve yenilikçi ürünler üretmektedir.Yaş Sebze meyve Kolisi, Pizza Kutusu, Fide Kutusu, A Box Standart Taşıma Kolisi, Yumurta Kolisi, Balık kutusu, MDF Profil Mobilya Kutuları, Gıda Taşıma ve Koruma Kolileri, Bakliyat Ürünleri, Lokum Kutusu ve Mermer Kutusu.. Ofset Baskı Kalite düzeyinde flesko baskı tekniği uygulanmaktadır.
 
Suya dayanıklı ve parlak kutu üretim teknolojisi, gelişmiş ve devamlı yenilenen makine parkuru, hızlı karar alabilme ve uygulayabilme yeteneği, profesyonel yönetim kadrosu ile müşteri odaklı hizmet anlayışı, genç ve dinamik ekibi, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmesi ve sürekli eğitim ilkesini benimsemesi ANKUTSAN'ı sektörde ön sıralara taşıyan özellikler arasındadır. Bunun yanı sıra fabrikalarının tamamını liman kentlerinde olması, özellikle tarım ve endüstrinin gelişmiş olduğu bölgelerde yatırım yapması ankutsan'a rekabet avantajı sağlayan özelliklerdendir.
 
ANKUTSAN, üretiminin yüzde 75'ini ağırlıklı olarak, başta Akdeniz Bölgesi olmak üzere, İstanbul, Ankara, Antalya, Mersin, Kayseri, Denizli, Konya, Adana, Gaziantep'teki satış ofislerinden iç pazara satarken; yüzde 25'ini İngiltere, Almanya, Hollanda, Belçika, Balkanlar, Finlandiya, İsveç ve Türki Cumhuriyetleri olmak üzere dış pazara ihraç ediyor.
 
Dinamik ekibi, farklı fikirleri, başarılı yönetimi, insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla sektöründe rakiplerine göre farklılığını ortaya koymaktadır.
 
ANKUTSAN, ayrıca sahip olduğu ISO 9001:2008 ve BRC-IOP standartları ile de güvenilirliğini belgelemektedir.