ALTIN YAYLI YATAKLARI SAN. TİC. A.Ş

Yatak ve Yan Ürünleri, Perakende

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1991

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.altinyatak.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Altın Yatak, yatak üretiminde 24 yıla dayanan geçmişiyle sektörün en tecrübeli firmalarındandır. Firma, üretime paralel kendi mağazaları ve bayilikleri ile perakende sektöründe de faaliyet göstermektedir.
Sektöründe öncülüğü ve ürünlerinin kalitesi ile bilinen Altın Yatak, Türkiye yatak piyasasına doğal lateks yatakları, paket yay sistemini, hareketli yatakları, masajlı yatakları, yavrulu yatakları tanıtmış, doğru yatak seçimi ile ilgili tüketicileri bilinçlendirmiş ve uyku merkezi anlayışını sektöre kazandırmıştır. 
Dünya lüks yatak pazarının lideri Vispring markasının Türkiye distribütörü olan Altın Yatak, aynı zamanda dünyanın en kaliteli lateksi olan doğal Talalay lateksi kullanan Dunlopillo’nun Türkiye’de lisanslı üretim hakkına sahiptir ve kendi modern tesislerinde Dunlopillo lateks yataklarının üretimini yapmaktadır. 

Altın Yatak, dünyanın en konforlu koltuklarını üreten, en büyük koltuk üreticilerinden La-Z-Boy ile ergonomik koltuk grubunda Avrupa’nın önde gelen firmalarından Norveçli IMG markasının da Türkiye distribütörüdür.
 
Ev tekstili üzerine Goldengoose markası ile kaz tüyü yastık ve yorgan, Linette markası ile yün, pamuk, elyaf yastık, yorgan, yatak koruyucular ve nevresim takımları üretimi yapmaktadır.