Altay Yazılım Savunma Endüstriyel San. ve Tic. A.Ş

Yazılım, Üretim / Endüstriyel Ürünler, Savunma Sanayi

Adres

Kızılırmak Cad. No:2 Bakanlıklar

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1957

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.altay.com.tr

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
ALTAY Kollektif Şirketi adıyla 1957 yılında Türkiye'deki ilk danışmanlık, alan uzmanlığı ve teknik destek firmalarından biri olarak kuruldu. Türkiye’de varlık gösterdiği 60 yıllık dönem içerisinde savunma ve sivil alanda birçok projeyi gerçekleştirdik. 2016 yılı sonunda Anonim Şirket oldu (ALTAY Yazılım, Savunma, Endüstriyel Sanayi ve Ticaret A.Ş.),

ALTAY YAZILIM
ALTAY Yazılım, uluslararası standartlarda askeri ve sivil alanda ileri teknolojileri kullanarak çözümler sunmak amacıyla 1998 yılında kuruldu. 2003’te Türkiye’nin ilk Savunma Yazılımı İhracatını yaptık. Yıllar içinde bu başarıya yenileri eklendi. Özgün yazılımlarımız ile NATO ülkeleri de dâhil olmak üzere 16 ülkede hizmet veriyoruz.

ALTAY AR-GE MERKEZİ
Bilim Sanayii ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 2017 yılında Ar-Ge Merkezimiz tescil edildi. Ankara’da, tarihi binamız yüksek katma değerli teknoloji üretim üssü olarak hizmet veriyor. Ar-Ge merkezimizde görev yapan gençlerin parlak fikirleri 20+ yıllık deneyime sahip lider teknik ekibimizin tecrübeleriyle buluşuyor ve yeni başarı hikâyelerine dönüşüyor.

ALTAY’DA KARİYER
‘ALTAY bir işyeri değil bir yaşam biçimidir’ olarak özetlediğimiz İK’ya bakışımızın temelinde çalışan memnuniyeti geliyor. Samimiyete ve güvene dayalı, birlikte gelişmeyi ve paylaşmayı temel alan mutlu bir iş yaşamı sunuyoruz. Teknik alanda çalışanlara, yöneticilikle eşit seviyeye çıkma fırsatı veren bir kariyer planlamasının getirdiği imkânlar tüm çalışanlara sunuluyor.