Almer Çevre Denetim Müş.Müh.İş Sağ. ve Güv. Proje

Mühendislik Hizmetleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaAlmer Çevre Denetim Müş.Müh.İş Sağ. ve Güv. Proje

1997 yılında kurulan ve ilk olarak inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan ALMER PROJE, takip eden yıllarda oluşturduğu Çevre Birimi ile çevre sektörüne giriş yapmıştır. Çok kısa bir zaman içerisinde büyük ve prestijli projelere imza atan ALMER PROJE 20’nin üzerinde çalışanı ile sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda ilerlemektedir.

Sürekli iyileşme ve gelişmeyi amaç edinen ALMER PROJE 2009 yılında İş Güvenliği birimini kurarak bünyesinde bulundurduğu İş Güvenliği Uzmanları ile danışmanlık, eğitim, risk değerlendirme analizleri ve ISG ölçümleri noktasında hizmet vermeye başlamıştır.

Proje ve inşaat sektöründe de faaliyetlerine devam eden ALMER PROJE, Atıksu Arıtma Tesisleri, Katı Atık Sahalarının proje ve inşaat çalışmalarını yürütmektedir.

ALMER PROJE; Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından ÇED Yeterliliği ve Çevre Danışmanlık Yeterlilik belgelerine sahip bir kuruluştur. Ayrıca iş ortağımız olan ANKALAB Çevre Analiz Laboratuvarımız TÜRKAK tarafından Akredite edilmiş ve Çevre ve Orman Bakanlığı’ndan Laboratuvar Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir.

 

ALMER PROJE bünyesinde;

-          ÇED / PTD Birimi,

-          Çevre Denetim ve Danışmanlık Birimi,

-          İş Güvenliği Birimi,

-          Çevre Laboratuvarı Birimi,

-          Proje ve İnşaat Birimi,

Bulunmaktadır.