Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

GÜZELLEŞTİREN SEKTÖRÜN LİDERİ ALFAR KOZMETİK

Alfar Kozmetik, üç büyük markası ile kozmetik sektörü yönlendiren ve şekillendiren firma olma özelliği ile lider konumdadır.

Bir marka ile herkesi hedeflemek ve herkese hizmet edebilme imkansızlığının bilincinde olan Alfar Kozmetik, Catherine Arley, Charme ve Elite markaları ile her türlü sosyo-ekonomik düzeydeki tüketiciye hitap etmektedir.

Alfar Kozmetik'in üç markası da kendine özgü nitelik ve kimliklere sahiptir. Catherine Arley bugün dünya kadının tercihi olmuş global bir markadır. Charme, doğal ve saf güzelliği temsil ederken; Elite dikkat çekici, femine ve daha farklı görünmek isteyen kadının tercihidir.

Alfar Kozmetik'te ürün tasarımından oluşumuna yaşanan süreç, minimalize edilmiştir; bu artı Alfar Kozmetik'in çok hızlı hareket edebilmesi ve tüketici karşısına her zaman yeni bir çehre ile çıkabilmesini olası kılmaktadır. Alfar Kozmetik'te yeni bir ürün, tüm Alfar ailesinin bebeği gibidir. Bu bebeği büyütmek her Alfar çalışanının birinci amacıdır.

Türkiye genelinde 280 çalışanıyla günün gereğini yerine getirmek, günün modasını günün teknolojisiyle günün kadınına sunmak Alfar'ın daimi hedefidir.