AKONİ KİMYA A.Ş

Kimya

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1993

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.corfin.com.tr

Adres

Tatlı su Mah. Şenol Güneş Bulvarı N: 2 K: 2 D: 12 ATAŞEHİR / İSTANBUL

Hakkımızda

AKONİ KİMYA BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN.VE TİC.A.Ş

1982 Yılında Sn.Yalçın Ağaoğlu tarafından başlatılan ticari faaliyet, geçen yıllar içerisinde farklı sektörlerde büyüyen, gelişen yatırımlarla günümüze kadar gelmiştir. Merkezi İstanbul’da olan Akoni Kİmya Bilgi Teknolojileri San.Tic. Tic.A.Ş , endüstrinin tüm sektörlerine ulusal ve uluslararası sanayi kuruluşlarına , spesifik çözümler sunmaktadır.Petro kimya sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz Ülkemiz ekonomisine değer katmaya devam ediyor.

Akoni Kİmya Bilgi Teknolojileri San.Tic. A.Ş kimya sektörüne yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin ilkleri olma onurunu yaşamaktadır. 1990 yılların başında konsantre bakım ve koruma kimyasalları üretimini gerçekleştiren şirketimiz aynı zamanda konusunda Türkiye’nin en büyük ve nitelikli satış teşkilatının da sahibi olmuştur. Şirketimiz sektörünün örnek alınan takip edilen en başarılı şirketlerinden biridir.. .

Misyonumuz müşteri odaklı çalışma stratejisi ile "en iyi" olmayı hedeflemektir. İnsanın kaynak değil , değer olduğunu bilmek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakı ve dürüstlükten hiçbir zaman taviz vermemek, gücünü çalışanına, temsilcilerine ve ülkemize güç katmaktan aldığının bilinci ile çalışkan bir şirket olmaktır. Akoni Kimya Bilgi Teknolojileri San.ve Tic.A.Ş insanı ve insana hizmeti temel değer olarak görür.

Kurucumuz Yalçın Ağaoğlu “ Rakiplerimizde bizimle aynı sahada yarışmak için gayret gösterebilirler ama hiçbir zaman bizim içten duyduğumuz gururu, güveni, sevgiyi ve heyecanı hissedemezler.” der ve her çalışanının aynı vizyonla hareket edeceğine inanır.