Ak Gıda

Süt ve Süt Ürünleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Esnek Yan Haklar

Çalışma Saatleri

Hafta içi 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1996

Çalışan Sayısı

2500 - 3000

Web Site

akgıda

Adres

Ofis Park Maltepe - Altayçeşme Mahallesi Çamlı Sokak No: 21 Maltepe / İstanbul

Hakkımızda

1996 yılında kurulan Ak Gıda, Türkiye'de 5 üretim tesisi ve 2500 üzerinde çalışanı ile tüketicilere sağlıklı ve lezzetli süt ürünleri sunmaktadır. President, Galbani, Parmalat gibi uluslararası markalarıyla bilinen ve Avrupa'nın bir numaralı süt toplayıcısı olan Groupe Lactalis, 2015 yılında Ak Gıda'yı bünyesine katmıştır.


Groupe Lactalis'in Avrupa'da yer alan markaları arasında İçim, 3. en büyük markadır. Süt ve süt ürünleri pazarına 1998 yılında giren İçim markası, sütten yoğurda, ayrandan kefire, taze peynirden hazır pudinge kadar doğal, lezzetli, kaliteli ve besleyici 126 ayrı ürün çeşidi ile süt ve süt ürünleri pazarında ilk 3 marka arasında bulunmaktadır. Ürünleriyle pek çok başarıya imza atan İçim'in lezzeti ve doğallığı ulusal ve uluslararası alanda aldığı ödüllerle de takdir kazanmaktadır.


Glocal yapısı, uzman ve çevik kadrosu ile süt ve süt ürünleri pazarında mücadeleci ruhunu ortaya koyan Ak Gıda'da hayata lezzet katmaya var mısın?

Çalışma Ortamımız

Türkiye'nin en büyük süt ve süt ürünleri üreticisi olarak tüketici markamız İçim ile sütten yoğurda, ayrandan kefire, taze peynirden hazır pudinge kadar doğal, lezzetli, kaliteli ve besleyici pek çok ürünü tüketiciyle buluşturuyoruz.

Hayata lezzet katmaya verdiğimiz önemi, her gün bir adım öteye taşıyor, işimizi daima tutku, bağlılık ve sadelikle yapıyoruz. İşimizde uzmanlaşmayı liderlik modelimizin kalbine koyuyor, Glocal yapımız ile uzmanlığımızı güçlendiriyoruz. Tüm çevikliğinle bu mücadeleye ortak olmak ister misin?

İçimizden Biri;

Ak Gıda'dan Haberler