AİSİN OTOMOTİV PARÇALARI SANAYI VE TİCARET A.Ş.

Otomotiv

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.aisin.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

AİSİN OTOMOTİV PARÇALARI SANAYI VE TİCARET A.Ş.


1965 yilinda Japonya'da kurulan Aisin Seiki, dunya uzerinde yaklaşık 100 bin çalışanı ile 21 ulkede 192 adet üretim tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dunyada sadece otomotiv yan sektorunde degil ayni zamanda da ev tekstil urunleri, enerji sistemi ile ilgili urunleri ile de adini duyurmus olan Aisin Seiki ulkemizde Agustos 2004 tarihinde Tuzla’da kurulmustur.

Aisin Otomotiv Parcalari San.ve Tic.A.S. olarak amacimiz dunya uzerindeki otomotiv parcalari ve sistemleri ile diger endustri dallarinda en buyuk tedarikci olabilmektir.

Aisin Seiki Yonetim Kurulu Baskani Baskani Kanshiro Toyoda'nin mesaji, Aisin firmasinin degerleri hakkinda bize bilgi vermektedir; 'Biz, kaliteyi temel alan Aisin grubu sirketi olarak oncelikle araba parcalari uretiminde gelisme ve kalite olarak ilerlemeyi hedef almakla beraber gunluk yasamda kullanilan, enerjiyle ilgili alanlarda guclenip, yeni bir is alani yaratmaktayiz. Biz, bu grubun gucunu birlestirip, musterilerimizi memnun edecek yuksek kalite de mallar uretmeye gayret eden dunya capindaki tedarikcilerimizinde yardimiyla, ticaretle ugrasanlar olarak zengin bir toplum yaratmayi bir hizmet olarak dusunuyoruz. Su andan itibaren de herkesin yardimini gonulden bekliyoruz.”
Gelişen teknolojisi ve kalitesiyle her geçen gün büyümeye ve dünya çapında birçok yeni tüketiciye ulaşmaya devam eden Aisin’in hedef vizyonu 2020 yılına kadar “Yeri Doldurulamaz (Vazgeçilemez) Global (Dünya Çapında) İş Ortağı” olmaktır. 

Aisin Türkiye olarak insana ve çevreye saygı prensibimizden dolayı, üretim sahalarımızda en öncelikli olarak üzerinden durduğumuz konu iş güvenliği ve sağlığıdır. Dolayısıyla İş güvenliği bilinci adaylarımızda öncelikli olarak aradığımız bir etmendir.

27.000 metrekarelik alan uzerinde faaliyet gösteren tesisimizde Metal Fabrikası, Plastik Fabrikası ve Montaj Fabrikası olmak üzere 3 binamız vardır. Fabrikalarımızda otomotiv sektörünün önde gelen otomobil üreticileri için kapı çerçevesi, kapı kolu, kapı kilidi, kapı menteşesi, sunroof ve emniyet kemeri sensörü gibi parçaların üretimi yapılmaktadır.
Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki internet sitelerimizden faydalanabilirsiniz.
 
Aisin Global: http://www.aisin.com/
Aisin Türkiye: www.aisin.com.tr


Internet uzerinden yapmis oldugunuz basvurulariniza, ozgecmis ve niteliklerinizin aramakta oldugumuz pozisyon icin uygun olmasi durumunda Insan Kaynaklari Yetkilileri tarafindan yanit verilecektir.