Takip Et
Paylaş


Dijitek Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. 

Şirket Bilgileri

www.dijitek.com

Dijitek Bilgisayar San. ve Tic. Ltd.

 

 

DİJİTEK HAKKINDA

1992 yılında Bilgi Teknolojileri sektörüne giren firmamız kurumsal paket çözümler üretmektedir.

Bütün dikkatini gelişmelerin gerisinde kalmamaya ve müşteri memnuniyetine yoğunlaştırmış olan Dijitek, bu amaca yönelik olarak kendisini ve projelerini sürekli olarak geliştirmeyi esas kabul etmiştir. Kalite politikasını da bu temelde oluşturmuştur.

Dijitek'in müşteri portföyünde ülkemizin en ciddi ve güzide kurum ve kuruluşları bulunmaktadır: TBMM, Milli Savunma Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Çevre ve Orman Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sayıştay Başkanlığı, Yargıtay Başkanlığı, ODTÜ, Devlet Planlama Teşkilatı, Büyükşehir Belediye Başkanlıkları, Emniyet Genel Müdürlüğü, Merkez Bankası, TSE, KİT'ler vb.

Müşteri portföyünün özel durumu nedeniyle, verilecek hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için 24 saat uyanık olan destek bölümü, yine 24 saat uyanık durum takip, inceleme ve raporlama bölümü bulunmaktadır.

 

DİJİTEK'İN BAŞLICA FAALİYET ALANLARI

Kamusal alanda uygulama yazılımları üretmek,

Mevzuat danışmanlığı vermek,

Eğitim seminer ve toplantıları düzenlemek,

Eğitim yayınları çıkarmak

  

 

Firma Unvanı

Dijitek Bilgisayar ve Teknoloji Tic. San. Ltd. Şti.

Web

http://www.dijitek.com

Kuruluş tarihi

1992

Ücret politikası

Benzer sektör koşullarını dikkate alan, görev grubuna ve performansa (liyakate) dayalı bir ücret politikası uygulanmaktadır.

İşe alma prosedürü

Sisteme katılacak çalışanlarda pozisyona bakmaksızın bazı temel yetkinlikler aranmaktadır. Müşteri memnuniyeti, ekip çalışması, toplam kalite bilinci ve mükemmeli arama gibi şirket değerleri ile uyum seçim kararında etkin rol oynar. Bunun yanı sıra, iş tanımı ve iş profillerinde belirtilen bilgi, beceri ve yetkinlikler bazında personel seçim ve değerlendirme yapılmaktadır. Bu özellikleri belirlemek için iş tanımı ve iş profilleri esas alınmaktadır. Seçme ve değerlendirme süreci mülakat ile gerçekleştirilir; gerektiği durumlarda diğer ölçme ve değerlendirme yöntemleri kullanılır. Referans kontrolleri sürecin ayrılmaz bir parçasıdır. İşe alma, "istihdamda fırsat eşitliği" ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirilir. Bazı pozisyonlarda deneme süreci uygulanır.

Sosyal olanaklar

Sosyal güvence, öğle yemeği

İzin politikası

1 - 5 yıl arası - 12 işgünü

6 - 15 yıl arası - 18 işgünü

15 yıl ve üstü - 24 işgünü

 

 

 

 

 

 

 Dijitek Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.