Takip Et
Paylaş


Dijitek Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. 

Şirket Bilgileri

www.dijitek.com

Dijitek Bilgisayar San. ve Tic. Ltd.

 

 

DİJİTEK HAKKINDA

1992 yılında Bilgi Teknolojileri sektörüne giren firmamız kurumsal paket çözümler üretmektedir.

Bütün dikkatini gelişmelerin gerisinde kalmamaya ve müşteri memnuniyetine yoğunlaştırmış olan Dijitek, bu amaca yönelik olarak kendisini ve projelerini sürekli olarak geliştirmeyi esas kabul etmiştir. Kalite politikasını da bu temelde oluşturmuştur.

Dijitek'in müşteri portföyünde ülkemizin en ciddi ve güzide kurum ve kuruluşları bulunmaktadır: TBMM, Milli Savunma Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Çevre ve Orman Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sayıştay Başkanlığı, Yargıtay Başkanlığı, ODTÜ, Devlet Planlama Teşkilatı, Büyükşehir Belediye Başkanlıkları, Emniyet Genel Müdürlüğü, Merkez Bankası, TSE, KİT'ler vb.

Müşteri portföyünün özel durumu nedeniyle, verilecek hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için 24 saat uyanık olan destek bölümü, yine 24 saat uyanık durum takip, inceleme ve raporlama bölümü bulunmaktadır.

 

DİJİTEK'İN BAŞLICA FAALİYET ALANLARI

Kamusal alanda uygulama yazılımları üretmek,

Mevzuat danışmanlığı vermek,

Eğitim seminer ve toplantıları düzenlemek,

Eğitim yayınları çıkarmak

  

 

Firma Unvanı

Dijitek Bilgisayar ve Teknoloji Tic. San. Ltd. Şti.

Web

http://www.dijitek.com

Kuruluş tarihi

1992

Ücret politikası

Benzer sektör koşullarını dikkate alan, görev grubuna ve performansa (liyakate) dayalı bir ücret politikası uygulanmaktadır.

İşe alma prosedürü

Sisteme katılacak çalışanlarda pozisyona bakmaksızın bazı temel yetkinlikler aranmaktadır. Müşteri memnuniyeti, ekip çalışması, toplam kalite bilinci ve mükemmeli arama gibi şirket değerleri ile uyum seçim kararında etkin rol oynar. Bunun yanı sıra, iş tanımı ve iş profillerinde belirtilen bilgi, beceri ve yetkinlikler bazında personel seçim ve değerlendirme yapılmaktadır. Bu özellikleri belirlemek için iş tanımı ve iş profilleri esas alınmaktadır. Seçme ve değerlendirme süreci mülakat ile gerçekleştirilir; gerektiği durumlarda diğer ölçme ve değerlendirme yöntemleri kullanılır. Referans kontrolleri sürecin ayrılmaz bir parçasıdır. İşe alma, "istihdamda fırsat eşitliği" ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirilir. Bazı pozisyonlarda deneme süreci uygulanır.

Sosyal olanaklar

Sosyal güvence, öğle yemeği

İzin politikası

1 - 5 yıl arası - 12 işgünü

6 - 15 yıl arası - 18 işgünü

15 yıl ve üstü - 24 işgünü

 

 

 

 

 

 

 Dijitek Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net