Kayı Grubu 

Şirket Bilgileri

http://www.kayigroup.com.tr 

KAYI GROUP

 

1988 Yılında tamamen Türk sermayesi ile Antalya'da kurulan Kayıgroup 2006 yılına gelindiğinde arkasında 4000'in üzerinde çalışanı, turizm ve taşımacılık sektöründe kendini kanıtlamış markaları ve yatırımları ile sektöründe dünya devleri arasında yerini almıştır. Bu başarısını; özellikle son dönemlerde, yurt içi ve yurt dışında aldığı başarı ve kalite ödülleri ile kanıtlamıştır. Bir entegre turizm şirketler topluluğu olan Kayıgroup ilk olarak 1988 yılında kurulan Kayıtur ile çalışmalarına başlamıştır.

1988 - Kayıtur
Kayıtur grup bünyesindeki Adam&Eve Hotels ile birlikte Akdeniz bölgesinde 300 otel ve yine Avrupa'da kendi tur operatörleri ile çalışan A grubu bir seyahat acentesidir. 130 üzerindeki araç filosu ve 300'ün üzerinde konusunda profesyonel personeli ile kurulduğu günden bu zamana milyonlarca turiste hizmet vermiştir. Kayıtur 21. yılına girerken ülkeye kazandırdığı döviz ve ödediği vergiler ile Türkiye'deki seyahat acenteleri arasında lider konumunu sürdürmektedir. Kayıtur çeşitli pazarlar ile çalışarak farklı tur operatörlerine incoming hizmetleri vermektedir.

1994 - GTI
1994 yılında Almanya'nın Düsseldorf şehrinde kurulan GTI, kurulduğu günden bu zamana ortaya koyduğu başarı grafiği ile Almanya'da en kaliteli tur operatörleri arasındaki yerini çok kısa sürede almıştır. Kalite ve güven konusunda koşulsuz müşteri odaklı çalışan GTI, bu anlayışını Almanya'nın ardından Polonya ve Rusya'ya taşımıştır. Ayrıca Hollanda da DTI ile Avrupa pazarına hakim olan Kayıgroup müşterilerine karşı kusursuz hizmet anlayışını ve güven olgusunu korumaktadır. GTI; Almanya, Polonya, Hollanda ve Rusya'dan sadece 2005 yılında 600 bin'den fazla turisti Türkiye'ye göndermiştir. 2006 yılında henüz 3. yılını tamamlamamış olmasına rağmen, GTI Rusya Tur Operatörleri arasında en başarılı ve en kaliteli hizmet veren tur operatörü seçilmiştir.

2000 - Sky Airlines
Sky Havayolları, 2000 yılının kriz ortamında tüm olumsuzluklara rağmen çalışmalarına başlamış ve tek uçakla başladığı uçuş hayatına şu an 6 adet B737-400, 1 adet B737-800, 2 adet B737-900ER, 2 adet A320-211 ve 2 adet A321-231 uçakla sürdürmektedir. Sky Havayolları, ileri görüşlü ve yenilikçi yönetim anlayışı ile çok kısa süre içerisinde Türk Sivil Havacılığının en başarılı ve örnek gösterilen havayolu şirketleri arasında yerini almıştır. TÜV kalite belgesi ve denetimler sonucu Avrupa standartlarının da üstünde aldığı güvenlik puanları ile güvenirliliğini ortaya koyan Sky Havayolları önümüzdeki yıllarda büyüyen havacılık sektöründeki yerini daha da ileriye taşımak ve filosunu genişletmek için 3 adet yeni nesil Boeing 737-900ER'ı Türkiye semalarında uçurarak yine bir ilki gerçekleştirecektir. Sky Havayolları, Ulaştırma Bakanlığı'nın desteği ile son yıllarda daha da gelişen iç hat sektörü için çalışmalarını sürdürmektedir. Kaliteli hizmet ve uçuş emniyeti anlayışını dünyanın birçok noktasına Türk bayrağı ile taşıyan Sky Havayolları, iç hat planlarının yanında yabancı tur operatörlerinin taleplerini karşılamak amacıyla AB Tescilli German Sky ismi altında şirket kurmayı planlamaktadır.

2002 - DSM
DSM, İstanbul merkezli olarak, müzik prodüksiyon, basın danışmanlığı, menajerlik, sanatsal organizasyonlar düzenlenmektedir. 2002 yılından bu yana yaptığı proje çalışmalarıyla, başarıyı hedefleyen DSM Yapım, kendi ilkeleri doğrultusunda, çalışmalarına devam etmektedir. DSM'nin amacı, Türkiye'nin müzik alanındaki kaynaklarını en verimli şekilde değerlendirmektedir.

2003 - DTI
2003 Yılında kurulan DTI Hollanda, pazara diğer firmalardan sonra girmesine rağmen, kalite ve güven konusunda koşulsuz müşteri odaklı çalışma politikası ile geniş yelpazedeki hizmetlerinde gün geçmeden büyük başarılara imza atmıştır.

2006 Yılında 60.000, 2008 yılında ise 100.000 turisti yurt dışına gönderen DTI, kısa zamanda sektörde büyük aşama kaydederek pazarda saygı duyulan bir yer edinmiştir.

2005 - TG Otelcilik İnşaat ve Yatırım
Kayıgroup'un yeni ve yenilikçi firması TG Otelcilik İnşaat ve Yatırım ile grubun yatırım alanında öncülüğünü yapmaktadır. TG Otelcilik İnşaat ve Yatırım, Türkiye'de ve dünyada bir ilki gerçekleştirerek mimari, servis, kalite ve hizmet anlayışı tamamen farklı, Türkiye'nin en güzel turizm bölgesi Belek de yeşil ve mavi ile iç içe yeni bir oteli hizmete açtı. Türkiye'nin önde gelen mimarlarından Eren TALU'nun tasarladığı Adam&Eve adındaki otel, 10.000 m2 alanda 500 oda ve 30 değişik villaya sahiptir. Tamamen insan ve insan yaşamına odaklı otel 64 m2 standart odaları, en uzun havuz ve lobbysi ile Türkiye'nin ve Dünyanın en özel otelleri arasında yer alıyor. TG Otelcilik İnşaat ve Yatırım'ın gerçekleştirdiği diğer bir projesi ise, tüm grup şirketlerini tek çatı altında toplayan Kayıplaza'dır. 223.500 m2 üzerinde Türkiye'nin ve Antalya'nın en özel yerinde grubun yönetim merkezi olan Kayıplaza, Antalya'nın simgesi haline gelmiştir. Kayıplaza 11 milyon Euro'nun üstündeki bütçesi ile inşaat ve teknoloji sektöründeki son yenilikler çerçevesinde inşa edilmiştir. Kayıplaza çalışanlara yönelik sosyal alanları ile dikkat çekmektedir.

2006 - Adam&Eve Hotels
2006'da hizmete açılan Adam&Eve Hotels, 10.000 m2 alanda 500 oda ve 30 özel dizayn villa ile göz kamaştırıyor. Tamamen insan ve insaKayı Grubu İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.