VDF GRUP 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


Volkswagen Doğuş Finans, %51 Volkswagen Financial Services A.G ve % 49 Doğuş Grubu’nun ortaklığı ile 1999 yılında kurulmuştur.
Volkswagen Doğuş Finans, VW Grup markaları olan VW Binek VW Ticari, Audi, SEAT, Skoda, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti ve Ducati marka araçlar ile  Doğuş Grubu’nun 2. El araç alım-satım markası olan DOD bünyesindeki ikinci el araçlar için araç kredisi sunmaktadır. 
Tek noktadan ve tek ödeme planı ile araç kredisi, sigorta ürünleri ve servis hizmetlerini bir arada sunan Vdf, sektöründe fark yaratmaktadır. Araç kredisindeki uzmanlığı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yeni ve özel finansal ürünler sunarak hayallerindeki araca yetkili satıcıdan çıkmadan ulaşmalarını sağlar. Az prosedür, müşteri odaklı hizmet anlayışı, rekabetçi faiz oranları ve ödeme planlarındaki esneklik Vdf’yi ayrıştıran en önemli farklardır.
2010 yılında faaliyete geçen diğer bir şirketimiz vdf Faktoring A.Ş., hızlı ve ekonomik finansal çözümler üreterek müşterilerinin taleplerini üstün bir hizmet kalitesiyle karşılamayı hedeflemektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Finans - Ekonomi,Faktoring,Sigortacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Hayat Sigortası

Diğer: Giyim yardımı belirli pozisyonlarımız için sağlanmaktadır.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


VDF GRUP İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Satış Yöneticisi Ankara Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Bölge Satış YöneticisiVolkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
•Minimum 4 yıllık üniversite mezunu•Bankacılık veya Tüketici finansmanı tecrübesi olan•Tercihen kurumsal şubede görev almış•Benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık tecrübesi olan•Mali verilerin okunması ve yorumlanması konusunda tecrübeye sahip•İyi düzeyde İngilizce bilen•İnsan ilişkilerinde başarılı•İkna kabiliyeti yüksek, satış ve müşteri odaklı•Seyahat engeli olmayan•Oto ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen•Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Sigorta Satış Sorumlusu_Sakarya Sakarya vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Dönemsel Sigorta Satış Sorumlusu_Sakaryavdf Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
vdf Sigorta Aracılık Himzetleri A.Ş. _ Sakarya Şube'de görevlendirilmek üzere,• Tercihen üniversitelerin sigortacılık bölümlerinden mezun,• Sigorta satışı konusunda en az bir yıl deneyimli,• Tercihen sigortacılık teknik belgesine sahip,• Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Ak Sigorta ve Allianz Sigorta acente program bilgisi olan,• İletişimi kuvvetli, yoğun iş temposunda çalışabilecek,• MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo / Satınalma Yetkilisi İstanbul(Avr.) Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Filo / Satınalma YetkilisiVolkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Üniversite mezunu Otomotiv sektöründe min. 2 yıl görev almış25-30 yaş aralığında Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışMS Office uygulamalarına hakim Seyahat engeli olmayan İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo / Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) Volkswagen Doğuş Finans
Filo / Satış YetkilisiVolkswagen Doğuş Finans
Üniversite mezunu Operasyonel filo kiralama sektörü, satış rolünde minimum 4 yıl görev almışErkek adaylar için askerliğini tamamlamış MS Office uygulamalarına hakim Seyahat engeli olmayan Çok iyi derecede yazılı / sözlü İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Controlling Supersivor İstanbul(Avr.) Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Financial Controlling SupersivorVolkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
University degree in business, accounting, finance or equivalent professional qualification,Minimum 3 year experience as finance specialist, controlling assistant, consulting or auditing,Strong knowledge of Microsoft Office applications particularly Excel, Word and Power Point,Understanding, evaluating and controlling accounting transactions, IFRS experience is an asset,Very good command of written and spoken English,Analytical thinker, result oriented, self-driven, having excellent communication and problem solving skills,Ability to set priorities and meet deadlines including a strong ability to manage multiple tasks at the same time,No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Telemarketing Yetkilisi İstanbul(Avr.) Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Telemarketing YetkilisiVolkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Sigorta Telemarketing Ekibimizde görevlendirilmek üzere;Tercihen ön lisans veya lisans mezunu Sigortacılık alanı, telefonda satış konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibiTelefonda iletişim becerisi kuvvetli, satış ve sonuç odaklıDiksiyonu düzgün, satış yapma becerisi yüksekYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecekTakım çalışmasına yatkın Sigorta alanında kendini geliştirmek isteyen çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı