VDF GRUP 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


Volkswagen Doğuş Finans 1999 yılında , %51 Volkswagen Financial Services A.G ve % 49 Doğuş Grubu’nun ortaklığı ile kurulmuştur.
Volkswagen Doğuş Finans, VW Grup markaları olan VW Binek VW Ticari, Audi, SEAT, Skoda, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti,,Ducati ,Scania ve MAN marka araçlar ile  Doğuş Grubu’nun 2. El araç alım-satım markası olan DOD bünyesindeki ikinci el araçlar için araç kredisi sunmaktadır. 
Tek noktadan ve tek ödeme planı ile araç kredisi, sigorta ürünleri servis , faktoring ve filo kiralama hizmetlerini bir arada sunan vdf, sektöründe fark yaratmaktadır. Araç kredisindeki uzmanlığı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yeni ve özel finansal ürünler sunarak hayallerindeki araca yetkili satıcıdan çıkmadan ulaşmalarını sağlar. Hızlı başvuru süreçleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı, rekabetçi faiz oranları ve ödeme planlarındaki esneklik vdf’yi ayrıştıran en önemli farklardır.
Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan vdf, Temmuz 2014’te gerçekleştirdiği Scania Finans ve Aralık 2015'te gerçekleştirdiği Man Finans birleşmesiyle ağır ticari vasıta finansmanını da bünyesine katarak otomotiv sektörünün tüm segmentlerinde hizmet vermeye başlamıştır.
2017 Ocak ayı itibari ile ise vdf Filo Kiralama ,vdf grubuna bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Gerek müşterilerin gerekse yetkili satıcılarının ihtiyaç duydukları her alanda farklı ürün ve hizmetler sunarak otomotiv yaşam döngüsündeki her sürece değer katmaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Finans - Ekonomi,Faktoring,Sigortacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Hayat Sigortası

Diğer: Giyim yardımı belirli pozisyonlarımız için sağlanmaktadır.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


VDF GRUP İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dönemsel Sigorta Satış Sorumlusu_Aydın Aydın Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Dönemsel Sigorta Satış Sorumlusu_AydınVolkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
vdf Sigorta Aracılık Himzetleri A.Ş. _ Aydın Şube'de görevlendirilmek üzere,• Tercihen üniversitelerin sigortacılık bölümlerinden mezun,• Sigorta satışı konusunda en az bir yıl deneyimli,• Tercihen sigortacılık teknik belgesine sahip,• Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Ak Sigorta ve Allianz Sigorta acente program bilgisi olan,• İletişimi kuvvetli, yoğun iş temposunda çalışabilecek,• MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Satış Sorumlusu_Çankaya Ankara vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Sigorta Satış Sorumlusu_Çankayavdf Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri_Çankaya  Şubemizde görevlendirilmek üzere,• Tercihen üniversitelerin sigortacılık bölümlerinden mezun,• Sigorta satışı konusunda en az iki yıl deneyimli,• Sigortacılık teknik belgesine (SEGEM) sahip,• Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Ak Sigorta ve Allianz Sigorta acente program bilgisi olan,• İletişimi kuvvetli, yoğun iş temposunda çalışabilecek,• MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı