VDF GRUP 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


Volkswagen Doğuş Finans 1999 yılında , %51 Volkswagen Financial Services A.G ve % 49 Doğuş Grubu’nun ortaklığı ile kurulmuştur.
Volkswagen Doğuş Finans, VW Grup markaları olan VW Binek VW Ticari, Audi, SEAT, Skoda, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti,,Ducati ,Scania ve MAN marka araçlar ile  Doğuş Grubu’nun 2. El araç alım-satım markası olan DOD bünyesindeki ikinci el araçlar için araç kredisi sunmaktadır. 
Tek noktadan ve tek ödeme planı ile araç kredisi, sigorta ürünleri servis , faktoring ve filo kiralama hizmetlerini bir arada sunan vdf, sektöründe fark yaratmaktadır. Araç kredisindeki uzmanlığı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yeni ve özel finansal ürünler sunarak hayallerindeki araca yetkili satıcıdan çıkmadan ulaşmalarını sağlar. Hızlı başvuru süreçleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı, rekabetçi faiz oranları ve ödeme planlarındaki esneklik vdf’yi ayrıştıran en önemli farklardır.
Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan vdf, Temmuz 2014’te gerçekleştirdiği Scania Finans ve Aralık 2015'te gerçekleştirdiği Man Finans birleşmesiyle ağır ticari vasıta finansmanını da bünyesine katarak otomotiv sektörünün tüm segmentlerinde hizmet vermeye başlamıştır.
2017 Ocak ayı itibari ile ise vdf Filo Kiralama ,vdf grubuna bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Gerek müşterilerin gerekse yetkili satıcılarının ihtiyaç duydukları her alanda farklı ürün ve hizmetler sunarak otomotiv yaşam döngüsündeki her sürece değer katmaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Finans - Ekonomi,Faktoring,Sigortacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Hayat Sigortası

Diğer: Giyim yardımı belirli pozisyonlarımız için sağlanmaktadır.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


VDF GRUP İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sigorta Satış Sorumlusu_Ümraniye İstanbul(Asya) Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Sigorta Satış Sorumlusu_ÜmraniyeVolkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri_Ümraniye Avek Bayisinde görevlendirilmek üzere,• Tercihen üniversitelerin sigortacılık bölümlerinden mezun,• Sigorta satışı konusunda en az iki yıl deneyimli,• Sigortacılık teknik belgesine (SEGEM) sahip,• Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Ak Sigorta ve Allianz Sigorta acente program bilgisi olan,• İletişimi kuvvetli, yoğun iş temposunda çalışabilecek,• MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Satış Sorumlusu_Denizli Denizli vdf Faktoring Hizmetleri A.Ş.
Sigorta Satış Sorumlusu_Denizlivdf Faktoring Hizmetleri A.Ş.
vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri_Denizli Şubemizde görevlendirilmek üzere,• Tercihen üniversitelerin sigortacılık bölümlerinden mezun,• Sigorta satışı konusunda en az iki yıl deneyimli,• Sigortacılık teknik belgesine (SEGEM) sahip,• Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Ak Sigorta ve Allianz Sigorta acente program bilgisi olan,• İletişimi kuvvetli, yoğun iş temposunda çalışabilecek,• MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Telemarketing Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Telemarketing YetkilisiVolkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Sigorta Telemarketing Ekibimizde görevlendirilmek üzere;Tercihen ön lisans veya lisans mezunu, Sigortacılık alanı, telefonda satış konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi, Sağlık ve/veya Kasko & Trafik ürün satışlarında deneyimli, Telefonda iletişim becerisi kuvvetli, satış ve sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün, satış yapma becerisi yüksek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.), ... Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
StajyerVolkswagen Doğuş Finansman A.Ş.
Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. bünyesindeki şirketlerin çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere stajyer arayışımız bulunmaktadır.Adayların sigortalarının okulları tarafından karşılanıyor olması zorunludur.Adayların başvuru sırasında ön yazı olarak hangi tarih aralığında ve kaç gün staj yapabileklerini bildirmeleri rica olunur.- 01.06.2017 - 15.09.2017 tarihleri arasında staj yapabilecek,- Tercihen İngilizce bilgisine sahip,- Windows ve MS Office programlarına hakim,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Takım çalışmasına yatkın.Çalışma yeri Kağıthane Ofispark'tır.
Stajyer        İlan Detayı