Eti Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

www.etietieti.com.tr

ETİ ŞİRKETLER GRUBU
 
 

 TARİHÇE

1961’de kurulan ETİ, Onursal Başkanı ve Kurucusu Firuz KANATLI’nın projesini kendi elleriyle çizdiği ilk tesisiyle 1962’de Eskişehir’de üretime başladı. Aynı yıl Petit Beurre", "Marie", "Kremalı", "Sable", "Bademli" gibi hepsi birer klasik haline gelen lezzetleri piyasaya sundu.

 

1967’de Türk mühendislerinin planlarıyla inşa edilen ilk otomatik bisküvi üretim tesisini kurdu. Aynı yıl ETİ’nin bir diğer klasikleşen lezzeti ETİ Finger üretilmeye başlandı; onu 1969’da "ETİ Burçak" izledi.

 

1972’de, günümüzde de hala genç yaşlı herkesin hafızalarında olan "Bir bilmecem var çocuklar...." reklam müziğini kullanmaya başlandı. 1974’te ilk ihracatını gerçekleştiren ETİ aynı yıl TSE'den ilk Kalite Ödülünü aldı. 1975’te ise paketli ürünlere geçiş gerçekleştirilerek rekabette "farklılaşma" sağlandı.

 

 

1976’da ilk bebe bisküvisi "ETİ Cicibebe"; 1978’te Türkiye'nin ilk ve tek hazır kızarmış ekmeği "Etimek";

1980’de kek üretimine başlandı. Bunları 1981’de "ETİ Petit Beurre", "ETİ Çubuk Kraker", 1986’da bugün ETİ’nin markası olarak tescillenen “Browni”, 1990’da “ETİ Topkek”, “ETİ Negro" ve "ETİ Form Bisküvi" izledi. Bu lezzetlere 1999’da “Popkek", 2002’de ise “ETİ Tutku” eklendi.

 

ETİ, sektördeki öncülüğünü her zaman ortaya koydu. 1995’te tanzim-teşhir elemanlarını eğiten, 1996’da ise bisküvi sektöründe ISO-9002 Kalite Sistem Belgesi alan ilk şirket oldu. 2003’te TPM (Total Productive Maintenance) fabrika yönetim yaklaşımı olarak benimsendi. ETİ bisküvi fabrikası ‘’Award for TPM Excellence Consistency’’, Tam Gıda Ve Bozüyük fabrikaları ise ‘’Award for TPM Excellence First Category’’ ödüllerini kazandı. 

 

2003’e kadar bisküvi, kraker ve kek alanlarında faaliyet gösteren ETİ, çikolata fabrikasının kurulması ile bu alanda da üretime başladı.

 

400.000 metrekarelik alana sahip 5 unlu ve çikolatalı ürünler üreten fabrikası ve grubun kendi ihtiyaçlarını karşılayan ETİ Makine fabrikası, 130 yurt içi distribütörü, 4.000 civarında çalışanı ile sektöründe öncülüklerin lideri olan ETİ, 2006 yılı son çeyreğinde kurumsallaşma çalışmasına son şeklini verdi. Yeni kurulan yapıda görev ve sorumlulukları birbirinden net biçimde ayrılmış olan Yönetim ve İcra Kurulları vasıtasıyla ETİ, 2011’de 1 milyar USD ciro hedefine ilerlemektedir.

 

Pek çoğu ilk olmasının yanı sıra hemen hepsi pazarında oldukça önemli yere sahip 200’ü aşan ürün çeşidi ve 180 bin üzerinde satış noktasına ulaşan bir gıda devi olan ETİ, ürünleriyle genç yaşlı herkesin yaşamına küçük mutluluklar katmaya devam ediyor.

 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

ETİ’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

 

Katılımcı ve adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, gelişimlerine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkartmak, çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

 

Seçme ve Yerleştirme

İnsan Kaynakları olarak amacımız, Eti’yi geleceğe taşıyacak, Eti yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.

 

Şirketimiz bünyesinde belirlenen kadro planı doğrultusunda, işe alım sürecimiz açık olan pozisyonların www.etietieti.com ve anlaşmalı internet sitelerde duyurulmasıyla başlar. Açık pozisyonlar için alınan başvurulardan aday havuzları oluşturulup,Eti Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sağlık Memuru Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Sağlık MemuruEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak "Sağlık Memuru" arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksek Okulu, Üniversitelerin Sağlık Memurluğu ve Hemşirelik bölümlerinden mezun olmak,Benzer pozisyonda 2 -5 yıllık deneyime sahip, Tercihen diğer sağlık personeli (işyeri hemşireliği) sertifikasına sahip, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi- İstanbul İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Güvenlik Görevlisi- İstanbulEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş - İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul’da görev yapacak“Güvenlik Görevlisi” aranmaktadır.En az lise mezunu, Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim, Silahlı güvenlik kimliğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan,  İstanbul (Anadolu Yakası)'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Kalite Güvence Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ürün Kalite Güvence TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş  – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Ürün Kalite Güvence Teknisyeni” aranmaktadır.Meslek Lisesi ( Gıda/Kimya) veya Üniversitelerin Gıda Teknolojisi -Kimya Meslek Yüksek Okullarından mezun,35 yaşını doldurmamış, Gıda sektöründe kalite güvence laboratuvarı deneyimli, Kalite yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi, Office programlarına hakim, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Operasyon Yetkilisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
İthalat Operasyon YetkilisiEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir ilinde görev yapacak İthalat Operasyon Yetkilisi aranmaktadır. Üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Dış Ticaret gibi bölümlerinden mezun,Tercihen gıda ithalatı olmak üzere ithalat konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Dış Ticaret mevzuatı, Gümrük mevzuatı, raporlama teknikleri konusunda bilgi sahibi olan,İyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Eskişehir ilinde ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Uzmanı Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Proje UzmanıEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Proje Uzmanı"  arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Proje Yönetimi konusunda en az 7 yıl deneyim sahibi, MS Office ve MS Project programını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama MT İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Pazarlama MTEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Pazarlama Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul'da görev alacak "Pazarlama MT" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden veya Endüstri/İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış veya okul yaşamında pazarlama alanında stajyer olarak görev almış ve bu alanda projelere dahil olmuş,FMCG sektöründe pazarlama alanında kariyer hedefleyen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip ve müşteri odaklı, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tarımsal Üretim Geliştirme Yöneticisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Tarımsal Üretim Geliştirme YöneticisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Tarımsal Üretim Geliştirme Yöneticisi" aranmaktadır.·         Üniversitelerin ziraat mühendisliği (tarla bitkileri) bölümünden mezun,·         Sözleşmeli çiftçilik modeli ile tercihen 5-7 yıl üretim yapmış,·         Tarla bitkileri yetiştirme ve geliştirme teknikleri konusunda bilgi sahibi,·         Tarımsal üretim işleyişi konusunda ve idari ilişkiler konusunda deneyimli,·         Müstahsil/Çiftçi ilişkileri konusunda deneyim sahibi,·         İyi seviyede İngilizce bilen,·         Analitik ve sonuç odaklı,·         İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,·         Tarımsal ürün faaliyetlerini ve kurumsal şirket prosedürlerini beraberce yürütebilecek,·         Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,·         Sürücü belgesi olan ve seyahatlerde otomobil kullanabilecek kadar deneyimli,·         Seyahat engeli olmayan ve uzun süreli iş seyahatleri yapabilecek,·         Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için),·         Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş.  – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak  “Mekanik Bakım   Teknisyeni” aranmaktadır. Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun (Makine, Torna,Tesviye vb.)  Mekanik/ Makine Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli, İleri seviyede teknik resim okuma bilgisine sahip Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Kumpas, mikrometre kullanabilen, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan,Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Analisti Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Sistem AnalistiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Sistem Analisti" aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sistem analizi ve tasarımı konularında bilgi sahibi, SAP ve MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ar-Ge Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ar-Ge MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Ar-Ge Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Beslenme ve Diyetetik, Biyoteknoloji, Gıda alanında yüksek lisans veya doktora tamamlamış,Patent ve Faydalı Model süreçleri konusunda bilgili Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ürün Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Ürün Geliştirme Mühendisi"  arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen "Beslenme" alanında yüksek lisans yapmış / yapıyor olan, Çikolata, bar, bisküvi, kraker, kek ve kahvaltılık ürünler araştırma geliştirme çalışmalarının en az birinde deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Yetkilisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Satınalma YetkilisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Satınalma Yetkilisi” aranmaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Satınalma teknikleri ve piyasa bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, Müzakere becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Şirketi temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi-Eskişehir Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Güvenlik Görevlisi-EskişehirEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak “Güvenlik Görevlisi” aranmaktadır.Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim, Silahlı güvenlik kimliğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
İç DenetçiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Eskişehir'de görev yapacak "İç Denetçi" aranmaktadır.Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun,Şirketlerin İç Denetim bölümünde 4-6 yıl arası deneyim sahibi, Tercihen CIA ve/veya SMMM belgesine sahip veya sertifikasyon sürecine girmiş,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Sistem Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Sistem Geliştirme Mühendisi" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Endüstri, Matematik, MIS ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Süreç ve sistem analizi, tasarımı, entegrasyon testi konularında 1-2 yıl deneyimli,Tercihen ERP projelerinde, Satış Dağıtım, Finans, Malzeme Yönetimi veya Üretim modüllerinde görev almış,Tercihen SAP projelerinde anahtar kullanıcı veya proje üyesi olarak görev almış,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Seyahat engeli bulunmayan, Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Analist Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Finansal AnalistEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Finans Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir ilinde görev yapacak"Finansal Analist" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Finansal analiz ve raporlama konusunda, reel sektör ve denetim firmalarında en az 3 yıl deneyimli,UFRS hakkında bilgi sahibi olan ve uygulanması konusunda deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, İleri excel raporlama tekniklerine hakim, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Elektrik Elektronik Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Elektrik- Elektronik  Bakım Teknisyeni” aranmaktadır.•Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik,Elektronik ,Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun•Elektrik-Elektronik Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli,•Otomasyon bilgisine sahip,•Elektrik şalt ve otomasyon malzemesi seçimi yapabilen,•Tercihen PLC ve panel programlama bilgisi olan,•Servo motorlar konusunda bilgi sahibi,•Tercihen temel seviye pnömatik bilgisi olan,•Temel Office Programlarını kullanabilen•İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü,•Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,•Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,•Ekip çalışmasına yatkın,•Askerlikle ilişkisi olmayan,•Vardiyalı çalışabilecek,•Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesisat Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Tesisat Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş– Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Tesisat Bakım Teknisyeni” aranmaktadır.Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Tesisat, Doğalgaz veya İklimlendirme bölümlerinden mezunEn az 2 yıl deneyimli, Sıhhi Tesisat (PPRC, galvaniz, paslanmaz, siyah) elemanları bilgisine sahip olan,,Kazan işletme sertifikası olan, Kazan Dairesi işletmenliği yapmış, Basınçlı hava kompresörü işletmenliği yapmış, Su yumuşatma sistemlerin işletmesini yapabilen, Tesisat projelerini okuyabilme ve yorumlayabilme bilgisine sahip olan, Mekanik tesisat eleman ve ekipmanları bilgisine sahip olan, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan,Tercihen pnömatik  bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Süreç MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak 'Süreç Mühendisi' aranmaktadır.Üniversitelerin Gıda, Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda üretimi yapan firmalarda Süreç Mühendisliği konusunda deneyimli,Tercihen TPM sistemi uygulamalarında aktif rol almış veya bilgi sahibi, ISO, HACCP, Gıda ve Çevre Mevzuatları ve İş Sağlığı Güvenliği konusunda bilgili,MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Tasarım MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Makine San. Ve Tic. A.Ş.’ye bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak 'Mekanik Tasarım Mühendisi' aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen 2 yıl makine tasarımı konusunda tecrübeli, CAD yazılımlarından en az birini çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Mekanizma tasarımı, kinematik ve dinamik analiz yapabilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Kalite Güvence Yöneticisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ürün Kalite Güvence YöneticisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Ürün Kalite Güvence Yöneticisi”  aranmaktadır.Üniversitelerin Kimya Mühendisliği/ Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda üretimi ve kalite güvence alanında en az 5 yıl deneyimli, İç denetçi eğitimi almış, Çevre Mevzuatları ve İş Sağlığı Güvenliği konusunda bilgili, Hububat işleme teknolojisi konusunda bilgi sahibi, Kimyasal ve Mikrobiyolojik analiz yönetim deneyimi olan, Türkiye ve Avrupa Gıda mevzuatları konusunda bilgi sahibi, TPM – Kalite Yönetimi ve Kaizen, Poka-Yoke gibi sürekli iyileştirme uygulamalarında aktif rol almış veya bilgi sahibi,İstatistik Proses kontrol sistem ve iyileştirmeleri konusunda bilgi sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hâkim,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı