Memorial Sağlık Grubu 

Şirket Bilgileri

 

Memorial Sağlık Grubu

 

Şirket Unvanı:

Kuruluş Tarihi:

Faaliyet Gösterdiği Sektör:

Eğitim Programları:

Ücret Politikası:Yükselme Olanakları:
Sosyal Olanaklar:


Askerlikle İlgili Tutumlar
:

Çalışma Saatleri:


Memorial Sağlık Grubu

01.02.2000

Sağlık

Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.


Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Tüm Pozisyonlarda Aranan Nitelikler

Yabancı Dil:

Sosyal Özellikler:


Deneyim
:


Personel Seçim Prosedürü: 

İngilizce

Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, güleryüzlü, öğrenmeye ve gelişime açık, sonuç odaklı, dinamik, iç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutan

Pozisyona göre değişiklik gösterir.

Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri

Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Etiler Tıp Merkezi

Memorial Suadiye Tıp Merkezi

Memorial Konukevi

Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

 

 

 

  Memorial Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 82
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ANESTEZİ TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Hizmet Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen özel hastane deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRE Antalya Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun, Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkınHEMŞİRE, EBE, ATT ve SAĞLIK MEMURU çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HEMŞİRE Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun, Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkınHEMŞİRE, EBE, ATT ve SAĞLIK MEMURU çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz Bütçe ve Raporlama Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız. Tercihen İktisadi ve İdari bilimler, Fen Bilimleri veya Mühendislik fakültelerinden mezun, Ms Office programlarına hakim, tercihen Excel bilgisi çok iyi, Anatilik düşünebilen, sorumluluk sahibi, hedef ve sonuç odaklı, Detaylı iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Bütçe ve raporlama konusunda kariyer hedefleyen. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UZMAN DOKTOR Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
UZMAN DOKTORMemorial Sağlık Grubu
Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden, her yıl 2 milyon hastamıza güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan Memorial Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 10 hastane ve 3 tıp merkezi ile sağlık için hizmet vermektedir. Mevcut ve yeni açılacak Hastanelerimizde birlikte çalışmak üzere tüm Türkiye genelinden,•    Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,•    Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,•    Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,•    İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,•    Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip•    Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem verenUzman Doktor başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE DESTEK ELEMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE DESTEK ELEMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Hizmet Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen sağlık sektörü deneyimi olan, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA SOSYAL MEDYA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA SOSYAL MEDYA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Pazalama, Reklam, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden mezun, Pazarlama, Satış, Müşteri İlişkileri ve Medya Yönetimi konularında deneyim sahibi, Sosyal medya accountlarının yönetimi konusunda tecrübeli, (  Facebook ,Twıtter, YouTube, Google, Instagram vb..) Uluslararası pazarlarda kullanılan  materyallerin geliştirilmesi, Profesyonel çalışma ilkelerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun Diyarbakır'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere; Tercihen Lisans mezunu, Benzer görevde minimum 3 yıl tecrübeli;( tercihen sağlık sektöründe) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezentabl bay, bayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Yönetici Asistanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans ya da yüksek lisans mezunu, Ürün yönetimi, organizasyon ve etkinlik planlama, yeni müşterilerin kazanımı ve müşteri ilişkileri üzerine çalışmalar gerçekleştirmiş, Yaratıcı, yeniliklere açık, sorumluluk sahibi ve dinamik, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ANLAŞMALI KURUMLAR UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANLAŞMALI KURUMLAR UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Muhasebe, Tıbbi Dökümantasyon, İşletme, Sağlık Yönetimi bölümlerinden mezun,  Sağlık veya sigortacılık sektörlerinin Medikal Muhasebe, Anlaşmalı Kurumlar, Tazminat Talep bölümlerinde çalışmış, Özel Sağlık Sigortaları, Bankalar veya benzeri diğer anlaşmalı kuruluşlarla ilgili faturalandırma deneyimi olan, Dikkatli, sorumluluk sahibi, iyi bir takım oyuncusu olduğuna inanan,  Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Ortopedi ve Travmatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AMBULANS ŞOFÖRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
AMBULANS ŞOFÖRÜMemorial Sağlık Grubu
* Benzer pozisyonda deneyimi bulunan,* Temek İlk Yardım Eğitimi Sertifikasına sahip,* Vardiyalı çalışabilecek,* Aktif araç kullanan,* 35 yaşını aşmamış,* Antalya'da ikamet eden"Ambulans şoförü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ ARŞİV GÖREVLİSİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ ARŞİV GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
MS Office programlarını etkin kullanabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tıbbi Arşiv Görevlisi aranmaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 ·         Bakanlıkça yetkilendirilmiş A,  B veya C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,·         Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun,·         İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına uygun olarak kurumda gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak bilgi ve tecrübeye sahip,·         Kurum çalışanlarına mevzuatın gerektirdiği eğitimleri verebilecek bilgi ve deneyime sahip,·         İletişimi iyi, ekip çalışmasına yatkın, dinamik,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA BAKIM GÖREVLİSİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
HASTA BAKIM GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen lise mezunu, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen daha önce muayenehane veya hastane ortamında çalışmış, Tercihen hasta bakımı konusunda deneyimli, hemşireyi asiste edebilecek, Hasta ve yakınları ile iyi iletişim kurabilecek, Hızlı ve dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış."Hasta Bakım Görevlisi" arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RADYOLOJİ RAPORTÖR İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ RAPORTÖRMemorial Sağlık Grubu
Tercihen liselerin/üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun,  Radyoloji Raportörü olarak en az 1 yıl deneyime sahip, On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen, Tıbbi terminolojiye hakim, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MİMAR İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
MİMARMemorial Sağlık Grubu
Ümraniye' de bulunan Proje ofisimizde değerlendirilmek üzere ;·         Tercihen 5 yıl tecrübesi bulunan,·         3D max, Sketch-up, Photoshop ve Autocad programına hâkim,·         Bina kütle-fonksiyon ilişkisini çözümleyebilen ve modelleyebilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Mimari tasarım konusunda deneyimli,·         Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi,·         Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen ·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MİMAR (PROJE) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MİMAR (PROJE)Memorial Sağlık Grubu
·         Tercihen 5 yıl şantiye tecrübesi bulunan,·         Autocad ve Sketch-up programına hâkim,·         Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumunu takip edebilecek,·         Uygulama proje- shop drawing ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi,·         Tercihen hastane, otel veya büyük uygulama projelendirmelerinde saha dizayn ofisinde çalışmış,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BİREYSEL VE KURUMSAL PAZARLAMA UZMANI Ankara Memorial Sağlık Grubu
BİREYSEL VE KURUMSAL PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç ve sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PEDİATRİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
PEDİATRİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Pediatri Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TERAPÖTİK AFEREZ TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
TERAPÖTİK AFEREZ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ve Liselerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun, Hastane deneyimine sahip, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı  çalışabilecek, Tercihen kan bankasında deneyimli.             '  Terapötük Aferez Teknikeri  aramaktayız .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİYAT TANIMLAMA UZMANI YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
FİYAT TANIMLAMA UZMANI YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerinin İşletme Enformatiği, Matematik, Bilgisayar Programcılığı ve İstatistik bölümlerinden mezun, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen çok iyi derecede excel kullanabilen, Sağlık sektörüne karşı ilgili, Analitik ve sorun çözme becerilerine sahip, Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen, sonuç odaklı, bir görev/projeyi sahiplenip tamamlayabilecek, Kişilerarası ve yazılı/sözlü iletişim becerileri güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun), Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek,  MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK HİZMETLER MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TEKNİK HİZMETLER MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Bahçelievler'de bulunan hastane projemizde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız: Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Şantiye deneyimi olan, hakediş hazırlama ve kontrolü konusunda tecrübeli, Yöneticilik deneyimi olan, vizyon sahibi, Tercihen hastane, AVM veya otel gibi akıllı binaların teknik hizmetlerinin organizasyonu ve yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, Mekanik, elektrik, bakım - onarım hizmetlerinin yürütülmesi, organizasyonu ve kontrolünde deneyimli, Raporlama ve planlama bilgisine sahip, ekip yönetebilecek, Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, disiplinli, enerjisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
HASTA İLİŞKİLERİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 ·         Üniversite mezunu,·         A sınıfı özel hastanelerde poliklinik hizmetleri, hasta ilişkileri departmanlarında benzer görevde minimum 2 yıl deneyimli,·         İlişki yönetimi ve güçlü koordinasyon becerisine sahip,·         Sözlü/yazılı iletişim yeteneği güçlü,·         Planlama yeteneği olan, temsil edebilme becerileri gelişmiş,·         Sektörel yenilikleri takip eden, gelişime açık,·         Tercihen İngilizce bilen. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Mühendislik /İİB bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina,Tercihen İngilizce bilen,Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek,Müzakere becerileri gelişmiş,Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBI ARŞİV VE DOKÜMANTASYON GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
TIBBI ARŞİV VE DOKÜMANTASYON GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
  Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Arşivcilik, Kütüphanecilik,bölümlerinden mezun, Tercihen en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK MÜHENDİSİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, otel, avm veya büyük inşaat projelerinde elektrik uygulamalarında bulunmuş,  en az 5 yıl deneyimli, Uygulama projeleri ve sahadaki uyumu kontrol edecek, Yüklenici yönetimi ve koordinasyonu sağlayacak, İş-zaman planlama, maliyet tahmini ve takibi yapacak düzeyde bilgi ve donanıma sahip, Şantiyenin sevk ve idaresinden sorumlu olacak, Analitik düşünebilen, planlama ve problem çözme becerileri gelişmiş, Ms Office / Ms Project / Autocad programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN DOĞUM UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KADIN DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Kadın Doğum uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun Antalya'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere; Tercihen Lisans mezunu, Benzer görevde minimum 3 yıl tecrübeli;( tercihen sağlık sektöründe) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezentabl bay, bayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Yönetici Asistanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
         En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu,·         Hastanelerin Acil Servis bölümünde en az 1 yıl deneyimli,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         Hastane otomasyon sistemlerine aşina,·         Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı,·         Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip,·         Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RADYOLOJİ RAPORTÖRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ RAPORTÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Tercihen liselerin/üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun,  Radyoloji Raportörü olarak en az 1 yıl deneyime sahip, On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen, Tıbbi terminolojiye hakim, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İÇ HASTALIKLARI UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
İÇ HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Bakanlıkça yetkilendirilmiş A,  B veya C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,·         Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun,·         İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına uygun olarak kurumda gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak bilgi ve tecrübeye sahip,·         Kurum çalışanlarına mevzuatın gerektirdiği eğitimleri verebilecek bilgi ve deneyime sahip,·         İletişimi iyi, ekip çalışmasına yatkın, dinamik,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun Antalya Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEDİKAL EL AYAK BAKIM UZMANI ( PODOLOG) İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL EL AYAK BAKIM UZMANI ( PODOLOG)Memorial Sağlık Grubu
En az lise mezunu,Medikal el ve ayak bakımı alanında sertifika sahibi,Alanında en az 2 yıl deneyimli,Enfeksiyon kontrol ve hijyen kurallarına özen gösteren,Hasta iletişimi ve misafir memnuniyeti önceliği olan,Alanındaki yenilikleri takip eden,Dış görünümüne özen gösteren 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ESTETİSYEN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ESTETİSYENMemorial Sağlık Grubu
Memorial Hizmet Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;*  En az lise mezunu ve alanında diploma/sertifika sahibi,*  Epilasyon, cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,*  Alanında güncel yöntemleri ve teknolojileri takip eden,*  Hizmet kalitesi odaklı, güleryüzlü, dinamik ve disiplinli,*  İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HEKİMİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede en az 2 yıl Acil Servis deneyimi olan,    Organizasyon yeteneği yüksek,    Tam zamanlı olarak çalışabilecek,    Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,    Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NÖROLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
NÖROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Nöroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DERMATOLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DERMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Dermatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA MİMARI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SAHA MİMARIMemorial Sağlık Grubu
Bahçelievler' de bulunan şantiyemizde  ve Ümraniye' de bulunan Proje Ofisimizde görev alacak; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Saha uygulamaları ve malzemeleri konusunda minimum 5  yıl deneyimli, Autocad ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Seyahat engeli olmayan."Saha Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SANTRAL OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SANTRAL OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu bünyesinde Engelli Kadro kapsamında  görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Daha önce benzer ya da aynı görevde en az 1 yıl deneyim sahibi, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office Programlarına hakim, Türkiye İş Kurumu'ndan en az %40 oranında engel raporu bulunan,'Santral Operatörü' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin İşletme ,İktisat, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE DEPO GÖREVLİSİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise mezunu,·         Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe deneyimli,·         Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek,·         Bilgisayar kullanabilen,·         Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer Antalya Memorial Sağlık Grubu
StajyerMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubunun Antalya’da bulunan Hastanelerinin çeşitli departmanlarında (İnsan Kaynakları, Resmi İşlemler, Muhasebe, Tıbbi Arşiv) görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Stajyerler aramaktayız:·         Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden,·         Okul tarafından staj zorunluluğu bulunan,·         Dinamik ve takipçi,·         İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
RESEPSİYONİSTMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen Turizm Otelcilik mezunu, Alanında tecrübeli, Tercihen yabancı dil bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Prezentabl, güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, Özellikle hasta ve yakınlarının iletişiminde kendine güvenen, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÖZLÜK İŞLERİ ve BORDRO UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÖZLÜK İŞLERİ ve BORDRO UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız: Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri vb. bölümlerinden mezun, Bordrolama, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP HR kullanımında tecrübeli, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile teşvik ve güncel mevzuata iyi derecede hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TERCÜMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.İstanbul'da yer alan hastanelerimizde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız: Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Çeviribilim, Filoloji vb. bölümlerinden mezun, En az 2 yıl çeviri deneyimi olan (tercihen tıbbi alanda), Türkçe ve İngilizce dillerini etkin kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Araştımacı ve detaycı, Disiplinli, öğrenmeye açık, sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TERCÜMAN (DÖNEMSEL) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ TERCÜMAN (DÖNEMSEL)Memorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.İstanbul'da yer alan hastanelerimizde 6 ay süreli olarak görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız: Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Çeviribilim, Filoloji vb. bölümlerinden mezun, En az 2 yıl çeviri deneyimi olan (tercihen tıbbi alanda), Türkçe ve İngilizce dillerini etkin kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Araştımacı ve detaycı, Disiplinli, öğrenmeye açık, sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR HEKİM İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MİSAFİR HEKİM İLİŞKİLERİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, Tercihen sağlık sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, İletişimi kuvvetli, Sonuç odaklı, dinamik, girişken ve ikna kabiliyeti yüksek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISI Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;·  Tıp Doktoru,·  Hastane idareciliğinin çeşitli kademelerinde tecrübeli (tercihen A sınıfı özel hastane),·  Sağlık mevzuatına hakim, kalite, ISO ve Akreditasyon konularında bilgili,·  İyi derecede İngilizce bilen,·  Birlikte çalışmanın başarı getireceğine inanan, dinamik, sonuç odaklı,·  Hasta, hasta yakını ve tıp ekibi iletişiminde başarılı. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE ŞEFİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe, Maliye vb ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında 3 yılı yöneticilik olmak üzere en az 5 yıl deneyimli, Mevzuata hakim, Tercihen UFRS raporlama standartları ile ilgili bilgi sahibi,  Tercihen halka açık şirketlerde çalışmış, Tercihen SMMM belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOTERAPİ TEKNİKERİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
RADYOTERAPİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Radyoterapi bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli olan, Sorumluluk sahibi Prezantabl, iletişim yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ECZACI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ECZACIMemorial Sağlık Grubu
• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 3 yıl tecrübeli,• Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine aşina,• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜ Ankara Memorial Sağlık Grubu
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu, İdari işlerin yönetimi konusunda deneyimli, tercihen Hastane veya Otel  tecrübesi olan, En az 5 yıl yöneticilik deneyimi sahibi, Taşeron firma ilişkilerinin yürütülmesinde çalışmış, Maliyet analizleri ile raporlama yapabilen, Sorumluluk sahibi, iş odaklı ve disiplinli, Paydaşlar ve ekip üyeleri ile etkin iletişim kurabilen, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Analitik, dinamik, takipçi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tüp Bebek Koordinatörü Ankara Memorial Sağlık Grubu
Tüp Bebek KoordinatörüMemorial Sağlık Grubu
 ·        Tercihen lisans mezunu,·         Benzer görevde minimum 2 yıl tecrübeli,·         İngilizce bilen,·         MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,·         Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip,·         Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip,·         Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik,·         İletişim becerisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği veya Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sağlık Sektöründe tercihen Hastanelerde benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede Microsoft Office programlarını kullanabilen, Planlama yeteneği güçlü, takipçi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİREYSEL VE KURUMSAL PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BİREYSEL VE KURUMSAL PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen ilaç ve sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
GÜVENLİK GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
5188 sayılı yasa gereği Güvenlik Kimlik Kartı sahibi olan, Tercihen otel, AVM ve hastane güvenliği tecrübesine sahip, 30 yaşını aşmamış, Asgari  1.75 boy ve üzeri, Prezantabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, iyi iletişim kurabilen, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Askerlik Hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA İLİŞKİLERİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversite mezunu,·         A sınıfı özel hastanelerde poliklinik hizmetleri, hasta ilişkileri departmanlarında benzer görevde minimum 2 yıl deneyimli,·         İlişki yönetimi ve güçlü koordinasyon becerisine sahip,·         Sözlü/yazılı iletişim yeteneği güçlü,·         Planlama yeteneği olan, temsil edebilme becerileri gelişmiş,·         Sektörel yenilikleri takip eden, gelişime açık,·         Tercihen İngilizce bilen. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
  Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun, Hastane deneyimine sahip, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Laboratuvar Operatörü arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
  Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun, Tercihen en az 3 yıl hastane ortamında çalışmış, MS Office Programlarına hakim, Gelişime açık, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ECZACI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ECZACIMemorial Sağlık Grubu
• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 1 yıl tecrübeli,• Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine aşina,• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 5000’i aşkın çalışanı ve 10 Hastane, 3 Tıp Merkezi ve 1 Tüp Bebek Merkezi ile hizmet vermektedir.Memorial Şişli , Ataşehir Hastanesi ve Etiler Tıp Merkezi' nde hastalarımızın hastaneye girişinden ayrılışına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti alması için görev yapan “Hasta Hizmetleri” bölümümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.• En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun),• Özel sağlık sektöründe benzer pozisyonlarda deneyimli,• Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,• Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yetkinliğine sahip,• Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çamaşırhane Görevlisi Ankara Memorial Sağlık Grubu
Çamaşırhane GörevlisiMemorial Sağlık Grubu
·         Tercihen lise mezunu,·         Otel, hastane ya da benzeri kuruluşların çamaşırhanelerinde deneyimi bulunan,·         Ekip çalışmasına yatkın. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJYER İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
STAJYERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Genel Müdürlüğümüz ve Şişli Hastanemizin çeşitli departmanlarında (İnsan Kaynakları, Kalite, Medya ve İletişim, Grafik Tasarım) görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Stajyerler aramaktayız: Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden, Hafta içi en az 4 gün stajına devam edebilecek, Dinamik ve takipçi, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli.
Stajyer        İlan Detayı
ENVANTER PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ENVANTER PLANLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz Envanter Planlama Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız: Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 3 yıl envanter planlama alanında tecrübesi olan, Tercihen SAP konusunda tecrübeli, İletişim ve temsil yeteneği yüksek, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kadın Doğum Uzmanı (Perinatolog) Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
Kadın Doğum Uzmanı (Perinatolog)Memorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Perinatoloji alanında yan dal ihtisası yapmış olmak ve tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Tam zamanlı olarak çalışabilecek, Yenidoğan Yoğun Bakım tecrübesi olan, Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahipÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KEMOTERAPİ HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
KEMOTERAPİ HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Sağlık Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Lisans düzeyinde Hemşirelik bölümü mezunu, Kemoterapi hemşireliği sertifikası olan, Alanında en az 1 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ORGANİZASYONEL GELİŞİM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ORGANİZASYONEL GELİŞİM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu,  İnsan kaynakları süreç ve sistemlerinin tasarlanması ve yönetiminde minimum 5 yıl deneyimli, Organizasyonel Gelişim alanında deneyimli; ağırlıklı olarak performans yönetimi, kariyer yönetimi, yetenek ve yedekleme yönetimi, çalışan bağlılığı ve memnuniyeti uygulamalarında çalışmış, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarını ve ERP HR modüllerini etkin kullanabilen, İnsan Kaynakları ile ilgili yeni trendleri takip eden, araştırmayı seven, yaratıcı, Analitik, etkili iletişim kurabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği  güçlü, Proaktif, seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞE ALIM UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İŞE ALIM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Merkez İnsan Kaynakları bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,  Tercihen danışmanlık firması deneyimi olan, yoğun işe alım sürecini yönetebilecek, Yetkinlik bazlı işe alım ve toplu işe alım projeleri yönetmiş, Ms Office programlarına hakim, İyi derecede ingilizce bilen, Planlama yönü kuvvetli,zamanı etkin kullanabilen, enerjisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
VEZNE UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
VEZNE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·         Tercihen Ticaret Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu mezunu,·         Vezne konusunda en az 2 yıl deneyimli,·         MS Office programlarına hakim,·         İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PEDİATRİ UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PEDİATRİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Etiler Tıp Merkezi'mizde çalışmak üzere;  Pediatri hekimlik deneyimi olan, Tam zamanlı çalışabilecek.uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksekokulu veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makina,elektrik, elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb),·         Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi,·         Havalandırma ve klima santralleri bakımında deneyimli,·         Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış,·         Bilgisayar kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL MEDYA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SOSYAL MEDYA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Medya ve İletişim Koordinatörlüğümüz bünyesinde birlikte çalışabileceğimiz yaratıcı Sosyal Medya Uzmanları arıyoruz!Aranan Nitelikler:         Üniversitelerin sosyal bilimler ve ekonomi bölümlerinden mezun,         Sosyal medya yönetimi ve içerik üretimi alanlarında en az iki yıl deneyime sahip,         Yönettiği markalar için yaratıcı içerikler üretmiş ve case'ler yaratmış,         Sosyal medya projeleri geliştirip uygulayabilecek,         Sosyal ağların özelliklerini iyi bilen, trendleri yakından takip eden,         Google Adwords, Facebook ve diğer sosyal ağ reklamları oluşturma ve yönetiminde tecrübeli,         Monitoring ve raporlama yapabilen,         Adobe Photoshop, Illustrator gibi fotoğraf düzenleme araçlarını etkin olarak kullanabilen,         Türkçe dil bilgisi kurallarına hakim,         Profesyonel çalışma ilkelerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık         İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Antalya hastanelerinde değerlendirmek üzere; Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen alanında en az 2 yıl deneyimli, Eş zamanlı Nükleer Tıp çekimlerini de yapacak Tam gün ve vardiyalı sistemde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Hasta ve yakını iletişiminde başarılı, Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış. ANTALYA ilinde ikamet eden ya da edebilecekRadyoloji Teknikeri aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEPO ELEMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.  Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi, dikkatli, titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PRATİSYEN HEKİM Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
PRATİSYEN HEKİMMemorial Sağlık Grubu
      Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere, 'Diyaliz Sertifikasına' sahip Pratisyen Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ Kayseri Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
  • Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun, • Tercihen hastane ortamında çalışmış, • Tercihen 2 yıl deneyimli, • MS Office Programlarına hakim, • Gelişime açık, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EBE Antalya Memorial Sağlık Grubu
EBEMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Antalya Hastanelerinde değerlendirilmek üzere  Ebelik mezunu ve alanında en az 3 yıl deneyimli, Özel hastanelerde Ebe olarak çalışmış, İletişim ve temsil yeteneği güçlü, Sorumluluk sahibi ve disiplinli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Antalya Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyime sahip olan, Antalya'da ikamet edebilecek (lojman imkanımız bulunmaktadır), Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,"Deneyimli Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı