Memorial Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 

Memorial Sağlık Grubu

 

 

Şirket Unvanı: Memorial Sağlık Grubu

Kuruluş Tarihi:01.02.2000

Faaliyet Gösterdiği Sektör: Sağlık

Eğitim Programları: Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Ücret Politikası: Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları: Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.

Sosyal Olanaklar: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerlikle İlgili Tutumlar: Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Çalışma Saatleri: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Personel Seçim Prosedürü: Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri

Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Ankara Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Kayseri Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Dicle Hastanesi

Hizmet Hastanesi

Medstar Antalya Hastanesi

Medstar Topçular Hastanesi

Memorial Wellness

Memorial Etiler Tıp Merkezi

Memorial Meme ve Tiroid Merkezi

 

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00

Açıklama: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.


Memorial Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 101
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
HASTA DANIŞMANI-GECE İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANI-GECEMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 5000’i aşkın çalışanı ve 10 Hastane, 3 Tıp Merkezi ve 1 Tüp Bebek Merkezi ile hizmet vermektedir.Hastalarımızın hastaneye girişinden ayrılışına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti alması için görev yapan “Hasta Hizmetleri” bölümümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere Şişli ve Hizmet Hastanelerimizde GECE vardiyasında çalışabilecek, aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun),Özel sağlık sektöründe benzer pozisyonlarda deneyimli, Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yetkinliğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun,·         Tercihen en az 1 yıl hastane ortamında çalışmış,·         MS Office Programlarına hakim,·         Gelişime açık,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun Diyarbakır'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Tercihen Lisans mezunu, Benzer görevde minimum 3 yıl tecrübeli;( tercihen sağlık sektöründe) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezentabl bay, bayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Yönetici Asistanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SUPERVISOR HEMŞİRE Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
SUPERVISOR HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere,Tercihen lisans ya da yüksek lisans mezunu,   En az 3 yıllık yönetici hemşirelik deneyimi olan,  Ekip yönetimi tecrübesi olan, sorumluluk yapmış,  Organizasyon yeteneği gelişmiş, planlama yönü kuvvetli,  Tercihen Yoğun Bakım ve Sorumlu Hemşirelik deneyimi bulunan, Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK OFİS VE SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
TEKNİK OFİS VE SATIN ALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Proje ekibimizde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık ya da İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Teknik Ofis Satın alma alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, tercihen şantiye deneyimi olan,İyi düzeyde malzeme bilgisi sahibi, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, tercihen SAP bilen, Organizasyon becerisi gelişmiş, temsil yeteneğine kuvvetli, "Teknik Ofis ve Satın alma Uzmanı"  arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DENEYİMLİ EBE - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DENEYİMLİ EBE - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "DENEYİMLİ EBE" arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin Ebelik bölümünden mezun, Özel hastanelerde Ebe olarak en az 5 yıl deneyimli, Tercihan Doğum Koçluğu yapmış ve sertifika sahibi, Alanı ile ilgili güncel gelişmeleri takip eden ve mesleki gelişimine önem veren,Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SUPERVISOR HEMŞİRE Kayseri Memorial Sağlık Grubu
SUPERVISOR HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Alanında en az 4 yıl deneyimli, Yoğun bakım deneyimi tercih sebebi, Yönetim, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek, İletişim becerileri yüksek, çözüm odaklı, Gece vardiyalarında çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL VE TEKNİK HİZMETLER MÜDÜRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL VE TEKNİK HİZMETLER MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Makine, Elektrik / Elektronik/ Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden mezun,Yöneticilik deneyimi olan, vizyon sahibi, İyi derece ingilizce bilgisine sahip, Tercihen hastane, AVM veya otel gibi akıllı binaların teknik hizmetlerinin organizasyonu ve yönetiminde en az 5 yıl deneyimli,Mekanik, elektrik, bakım - onarım hizmetlerinin yürütülmesi, organizasyonu ve kontrolünde deneyimli,Raporlama ve planlama bilgisine sahip, ekip yönetebilecek, Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, disiplinli, enerjisi yüksek, Antalya ilinde yaşayan / yaşayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISI Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;·  Tıp Doktoru,·  Hastane idareciliğinin çeşitli kademelerinde tecrübeli (tercihen A sınıfı özel hastane),·  Sağlık mevzuatına hakim, kalite, ISO ve Akreditasyon konularında bilgili,·  İyi derecede İngilizce bilen,·  Birlikte çalışmanın başarı getireceğine inanan, dinamik, sonuç odaklı,·  Hasta, hasta yakını ve tıp ekibi iletişiminde başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, Memorial Şişli Hastanemiz için Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ECZACI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ECZACIMemorial Sağlık Grubu
• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 3 yıl tecrübeli,• Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine aşina,• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AĞ YÖNETİMİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
AĞ YÖNETİMİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik ön lisans veya ilgili lisans bölümlerinden mezun,MS Windows client ve Server işletim sistemleri konusunda tecrübeli, Active Directory, DNS, DHCP konfigürasyon ve kontrolünü yapabilecek MS Exchange yönetim ve desteği verebilecek İnternet ve diğer güvenlik yazılımlarına hakim Server donanımları kurulum, onarım ve bakımını yapabilecek Terminal Server , Thinclient ve Uzak masaüstü , printserver ortamları konusunda deneyimli,Network , switch ve firewall deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Minimum 3 yıl benzer görevde çalışmış, Düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sonuç ve kalite odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
• Lisans mezunu,• Özel hastanelerde poliklinik ve yatan hasta tedavi hizmetlerinin yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,• Özel sağlık sigortaları mevzuat ve uygulamalarına hakim,• Kurum temsiliyeti ve iletişimi kuvvetli,• Sonuç odaklı, analitik, iş disiplinine inanan,• Bütçeleme ve raporlama konusunda deneyimli,• Mevzuat ve uygulama alanı ile ilgili yenilikleri takip eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
SİSTEM DESTEK UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesinde  görevlendirilmek üzere;·         MS Windows client ve Server işletim sistemleri konusunda tecrübeli,·         PC donanım tamiratlarını yapabilecek,·         MS Exchange kullanıcı desteği verebilecek,·         İnternet ve diğer güvenlik yazılımlarına hakim,·         Server donanımları kurulum, onarım ve bakımını yapabilecek,·         Terminal Server , Thinclient ve Uzak masaüstü , printserver ortamlarında çalışmış,·         Network , switch ve firewall deneyimi bulunan,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Minimum  3 yıl benzer görevde çalışmış,·         Düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, ekip çalışmasına yatkın,·         Sorumluluk sahibi, iletişim becerisi yüksek,·         Sonuç ve kalite odaklı çalışmayı prensip edinmiş,·         Seyahat engeli bulunmayan,'Sistem Destek Uzman Yardımcısı' arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Göğüs Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Otelcilik ya da sağlık sektöründe benzer bir görevde en az 3 yıl deneyimli,Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip,Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, İletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı,Organizasyon yeteneği gelişmiş, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIBBİ TERCÜMAN Antalya Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Memorial Antalya Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;En az lise mezunu, İngilizce ve Rusça dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvettli, Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEMİRBAŞ GÖREVLİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEMİRBAŞ GÖREVLİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Demirbaş Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır;     Minimum Lise mezunu, tercihen üniversite mezunu,   Depo hizmetlerinin demirbaş sürecinde çalışmış, tercihen sağlık sektöründe deneyimli,  MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen,   Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,   Takipçi,dikkatli,titiz çalışan,    Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SUPERVISOR HEMŞİRE - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SUPERVISOR HEMŞİRE - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için SUPERVISOR HEMŞİRE arayışımız bulunmaktadır;Tercihen lisans ya da yüksek lisans mezunu,  En az 5 yıllık yönetici hemşirelik deneyimi olan,  Ekip yönetimi tecrübesi olan, sorumluluk yapmış,  Organizasyon yeteneği gelişmiş, planlama yönü kuvvetli,  Tercihen Yoğun Bakım ve Sorumlu Hemşirelik deneyimi bulunan, Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI (ORGANİZASYONEL GELİŞİM) İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI (ORGANİZASYONEL GELİŞİM)Memorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu,  İnsan kaynakları süreç ve sistemlerinin tasarlanması ve yönetiminde minimum 5 yıl deneyimli,Organizasyonel Gelişim alanında deneyimli; ağırlıklı olarak performans yönetimi, kariyer yönetimi, yetenek ve yedekleme yönetimi, çalışan bağlılığı ve memnuniyeti uygulamalarında çalışmış,İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarını ve SAP HR modüllerini etkin kullanabilen, İnsan Kaynakları ile ilgili yeni trendleri takip eden, araştırmayı seven, yaratıcı,Analitik, etkili iletişim kurabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği  güçlü, Proaktif, seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ ÇEVİRMEN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ ÇEVİRMENMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Çeviribilim, Filoloji vb. bölümlerinden mezun,En az 4 yıl çeviri deneyimi olan (tercihen tıbbi alanda), Türkçe ve İngilizce dillerini etkin kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Araştımacı ve detaycı, Disiplinli, öğrenmeye açık, sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz Bütçe ve Raporlama Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerinin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun,İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, En az iki yıl Bağımsız Denetim Tecrübesi olan, Konsolidasyon ve SPK raporlaması konusunda tecrübeli, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen ( SAP bilgisi tercih sebebidir),Raporlama deneyimine sahip, Analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi, hedef ve sonuç odaklı, Detaylı iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Bütçe ve raporlama konusunda kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRE Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun,Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOPARK AMİRİ Kayseri, İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
OTOPARK AMİRİMemorial Sağlık Grubu
• Lise mezunu,•Tercihen en az 2 yıl deneyimli,•Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,•Disiplinli, güvenilir, pratik,müşteri ilişkileri deneyimi olan,•Askerlik hizmetini tamamlamış,•B tipi ehliyet sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO GÖREVLİSİ Antalya, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli,Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Erkek  adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOPARK AMİRİ-MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
OTOPARK AMİRİ-MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Otopark Amiri" arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu, Tercihen en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Disiplinli, güvenilir, pratik,müşteri ilişkileri deneyimi olan, B tipi ehliyet sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RESEPSİYONİST - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Resepsiyonist" arayışımız bulunmaktadır;Tercihen Turizm Otelcilik Mezunu, En az 1 yıl Ön Büro konusunda deneyimli, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, MS Office programları ve raporlama konusunda bilgi sahibi, Sorumluluk alabilen, iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Analitik, takipçi, disiplinli, sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Biyomedikal Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin Biyomedikal Mühendisliği ya da Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,Hastanemizin tüm biyomedikal süreçlerinin yönetiminden birinci derecede sorumlu olacak,Biyomedikal ekibinin yönetimini gerçekleştirecek, Hastane biyomedikal sistemleri yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli veya en az 6 yıllık sektör deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Planlama, bütçeleme ve raporlama konusunda yetkin, Hedef belirleme, karar alma ve yetkilendirme kabiliyetleri gelişmiş, ekip yönetme konusunda deneyimli,Sonuç odaklı, disiplinli, enerjisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEMİZLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
TEMİZLİK GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratan Memorial Sağlık Grubu ailesinin bir üyesi olmak ister misiniz?En az İlköğretim mezunu  Temizlik tecrübesine sahip, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makine,elektrik,elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb),Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi, Havalandırma ve klima santralleri bakımında deneyimli, MS Office programlarına hakim, Dikkatli, titiz,sorumluluk sahibi, iş takibi ve arıza çözmede yetkin, Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE DEPO AMİRİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE DEPO AMİRİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Ameliyathane Depo Amiri" arayışımız bulunmaktadır;En az lise mezunu, Hastane Depo, Ameliyathane Depo ve Sevkiyat yönetiminde en az 3 yıl deneyimli,Medikal ve tıbbi sarf malzemeleri konusunda deneyim sahibi,  MS Office programlarına hakim, Planlama, organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ Kayseri Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Tıbbi Laboratuvar mezunu, Mikrobiyoloji alanında en az 2 yıllık deneyim sahibi  Hastane deneyimi olan, Vardiyalı çalışabilecek,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YATAN HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YATAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen önlisans ya da lisans mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AYAKTAN HASTA DANIŞMANI Antalya, İstanbul(Avr.)... Memorial Sağlık Grubu
AYAKTAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Hastane otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI HASTA OPERASYON UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI HASTA OPERASYON UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu, Çok iyi derecede Rusça, Kazakça, İngilizce ve Türkçe bilen (okuma-anlama ve yazma),Hasta ilişkileri, pazarlama ve iletişim konularına ilgili, Dinamik, iletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Sağlık sektöründe kariyerine devam etmek isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe uluslararası pazarlama / satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Uluslararası pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi noktasında tercihen sağlık turizmi alanında deneyimli,Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Fark yaratabilecek güçlü stratejiler oluşturabilen, İyi derecede Arapça ve ya İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Çağrı Merkezi, Memorial Genel Müdürlük ofisinde ve kendi bünyesinde yer alan sürekli büyüyen bir ekiptir. Bu ekibin bir parçası olacak, ekibi yönlendirebilecek, hastalarımıza en iyi hizmeti verebilecek  ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİ arayışımız mevcuttur. En az ön lisans mezunu, Çağrı merkezi Takım liderliği pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri ve İnsan ilişkileri kuvvetli, Ekibin motivasyon ve enerjisini üst düzeyde tutabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik ve yoğun bir tempoda çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen, Raporlama  yapabilen ve analitik düşünebilen,, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Çağrı Merkezi Şikayet Yönetiminde deneyimi olan, Analitik düşünebilen ve raporlama becerisi gelişmiş, İnbound, outbound, backoffice deneyimi olan, Satış becerileri gelişmiş, ikna yeteneği kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO AMİRİ Kayseri Memorial Sağlık Grubu
DEPO AMİRİMemorial Sağlık Grubu
• En az Yüksekokul mezunu,• Depolama ve sevkiyat yönetiminde en az 3 yıl deneyimli,• Tercihen özel hastanecilikte, medikal-non medikal malzeme konusunda deneyimli,• Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş,• Ekip çalışmasına yatkın, dinamik, sonuç odaklı,• MS Office programlarına hakim, tercihen otomasyon kullanmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERİ Kayseri Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
•Radyoloji Teknikerliği/Teknisyenliği bölümlerinden mezun,•Tercihen alanında en az 1 yıl deneyim sahibi,•Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,•Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEDİKAL MUHASEBE UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL MUHASEBE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
• Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler, Sağlık Yönetimi, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun,• Tercihen 2 yılı aşan özel hastane deneyimli,• SGK faturalandırma ve tahsilat takibi tecrübesi olan,• Medula programını kullanmayı bilen,• Özel ve resmi anlaşmalı kurumların işleyişini bilen,• Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,• Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ (HASTA) DENEYİMİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MÜŞTERİ (HASTA) DENEYİMİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü’nde Müşteri (Hasta) Deneyimi ve CRMalanlarında uzman ve yöneticilerin yer aldığı dinamik ve inovasyon odaklı bir ekibin parçası olacak, analitik düşünce, problem çözme gibi yetenekleri olan, yeni fikirleri araştırmayı ve denemeyi seven, kurumun geleceğine katkı sağlayacak projelerde yer alacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Eğer sen de müşteri (hasta) deneyimi alanında yapılacak çalışmalar ile deneyimi etkileyen kritik süreçlerin ve sistemlerin yeniden tasarımı, deneyim ölçümü ve denetim mekanizmalarının kurulmasının yanı sıra dijital sağlık alanında yenilikçi çalışmaların içerisinde liderlik rolleri üstlenmek istersen ve aşağıdaki niteliklere uygunsan başvurunu bekliyoruz.Tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat veya Ekonometri alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,Müşteri (Hasta) Deneyimi araştırması, deneyim tasarımı, yeniden yapılandırma gibi dönüşüm projelerinde yer almak isteyen,Üretken, öğrenmeye açık, yeni projeler oluşturmaya ve projelerde yer almaya hevesli,Minimum 2 yıl deneyimli, İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Analitik düşünme, sentez ve sunum yeteneği gelişmiş, Stratejik bakış açısına sahip, iletişim yeteneği güçlü, Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA İLİŞKİLERİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesinde değerlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, A sınıfı özel hastanelerde poliklinik hizmetleri, hasta ilişkileri departmanlarında benzer görevde minimum 2 yıl deneyimli,İlişki yönetimi ve güçlü koordinasyon becerisine sahip, Sözlü / yazılı iletişim yeteneği güçlü, Planlama yeteneği olan, temsil edebilme becerileri gelişmiş, Sektörel yenilikleri takip eden, gelişime açık, Tercihen İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESMİ KURUMLAR UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RESMİ KURUMLAR UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun,Özel hastanelerin medikal muhasebe ve SGK faturalama konusunda deneyim sahibi,Mevzuat , SGK sözleşmeleri ve  klinik faturalama konularında deneyim sahibi,İletişimi kuvvetli, Planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE İYİLEŞTİRME UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
KALİTE İYİLEŞTİRME UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Türkiye'yi dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi'ni alan (Joint Commission International) Türkiye'nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.Genel Müdürlüğümüz Kalite bölümü  bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız:Tercihen yüksek lisans yapmış, en az lisans mezunu, Yetiştirilmek üzere ya da en fazla 1 yıllık deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sistemli çalışmayı ilke edinmiş, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AMELİYATHANE TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Disiplinli,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEDİKAL FİZİK UZMANI - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL FİZİK UZMANI - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Medikal Fizik Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Radyasyon Onkolojisi alanında yüksek lisans yapmış, Tercihen alanında en az 5 yıl deneyimli, Varian cihazlarına hakim (Trubeam, Trilogy vb.), Daha önce yoğun olarak SRS ve SBRT uygulanan bir klinikte çalışmış, SRS ve SBRT konusunda en az 3 yıl deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOTERAPİ TEKNİKERİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
RADYOTERAPİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Radyoterapi bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli olan, Sorumluluk sahibi Prezantabl, iletişim yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHABERAT GÖREVLİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHABERAT GÖREVLİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Muhaberat Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır; En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen hastane süreçlerine aşina, İletişimi kuvvetli ve temsiliyet yeteneği yüksek, İş takibi ve iş disiplini kuvvetli,  Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Excel bilgisi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANI İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, En az 4 yıl  satış deneyimi olan, tercihen sağlık sektörü deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, hedef odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yüksek ikna kabiliyeti, iletişim ve sunum becerilerine sahip, Gelişime ve değişime açık, enerjik, çözüm üretebilen, Raporlama tekniklerini bilen ve uygulayabilen, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış ( erkek adaylar için ), "Dış İlişkiler ve Saha" Uzmanı arayımışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ENDOSKOPİ HEMŞİRESİ - BAHÇELİEVLER & DİYARBAKIR Diyarbakır, İstanbul(Avr.... Memorial Sağlık Grubu
ENDOSKOPİ HEMŞİRESİ - BAHÇELİEVLER & DİYARBAKIRMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler ve Diyarbakır Hastanemiz için "Endoskopi Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.Tercihen üniversitelerin Hemşirelik, Sağlık Memuru bölümlerinden lisans seviyesinde mezun,Endoskopi alanında en az 3 yıl deneyimli ve uygulamalara hakim Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PERFÜZYONİST Antalya Memorial Sağlık Grubu
PERFÜZYONİSTMemorial Sağlık Grubu
Lise ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı sertifikaya sahip, Alanında en az 3 yıl deneyimli, İlgili tıbbi ekipmanlar hakkında bilgi sahibi, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Antalya'da ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Seçme yerleştirme ağırlıklı olmak üzere diğer tüm insan kaynakları fonksiyonlarını uygulayacak bilgi birikimine sahip,Personel özlük işlerinde deneyimli, İş Kanunu, SGK Mevzuatı uygulamalarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Dinamik, zamanı etkin kullanabilen, enerjisi yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Diyarbakır ilinde ikamet eden ya da edebilecek, İnsan Kaynakları Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NÖROLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
NÖROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Antalya Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Nöroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YİYECEK İÇECEK VE ÖN BÜRO GRUP MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YİYECEK İÇECEK VE ÖN BÜRO GRUP MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, İdari süreçlerin yönetimi özellikle yiyecek içecek hizmetleri konusunda tercihen 5 yıldızlı otellerde en az 10 yıl deneyimli ve en az 5 yıl yöneticilik yapmış,Taşeron firma ilişkilerinin (ulaşım, yemek..vb) yürütülmesinde çalışmış, Planlama ve organizasyon takibi sağlamak konusunda deneyimli, Sorumluluk sahibi, iş odaklı ve disiplinli, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek vizyon sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ENFEKSİYON KONTROL HEMŞİRESİ-MEMORIAL BAHÇELİEVLER Kayseri Memorial Sağlık Grubu
ENFEKSİYON KONTROL HEMŞİRESİ-MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
En az Lisans mezunu,Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği sertifikasına sahip,Tercihen alanında deneyimli,Yeniliğe açık,Güncel bilgi ve uygulamaları takip eden,Ekip çalışmasına yatkın,Kayseri'de ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOPARK VEZNE GÖREVLİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
OTOPARK VEZNE GÖREVLİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Otopark Vezne Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.Tercihen lise mezunu, Otopark biriminde kasiyer olarak en az 1 yıl tecrübeli,Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Disiplinli, güvenilir, pratik,müşteri ilişkileri deneyimi olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen B tipi oto ehliyet sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ TEKNİKERİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ TEKNİKERİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Anestezi Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen özel hastane deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
STERİLİZASYON TEKNİSYENİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
STERİLİZASYON TEKNİSYENİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Sterilizasyon Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır;Lise veya önlisans mezunu, Alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SORUMLU REHBER HEMŞİRE - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SORUMLU REHBER HEMŞİRE - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Sorumlu Rehber Hemşire" arayışımız bulunmaktadır;   En az 5 yıl hemşirelik tecrübe ve bilgisine sahip, Kadın doğum, doğumhane bölümlerinde sorumluluk yapmış, Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan, Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen, Liderlik özelliklerine güvenen, vizyon sahibi, motivasyonu yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Laboratuvar Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği veya Sağlık Meslek Liselerinin Laboratuvar bölümünden mezun,Hastane deneyimine sahip, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe uluslararası pazarlama konusunda tecrübeli, Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Fark yaratabilecek güçlü stratejiler oluşturabilen, İyi derecede Rusça  ve İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
GARSONMemorial Sağlık Grubu
Şişli'de bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Garson arayışımız bulunmaktadır:En az lise tercihen turizm otelcilik meslek lisesi mezunu, Servis ve sunum deneyimi olan, Tercihen mesleki ingilizce bilgisine sahip, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmaya önem veren, Pozitif ve güleryüzlü hizmete öncelik veren, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi yapılarda elektrik bakım süreçlerinde en az 3 yıllık deneyimli,Bilgisayar programlarını kullanabilen, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAMAŞIRHANE GÖREVLİSİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ÇAMAŞIRHANE GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen lise mezunu, Otel, hastane ya da benzeri kuruluşların çamaşırhanelerinde deneyimi bulunan,Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, SRC belgesine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GASTROENTEROLOJİ UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
GASTROENTEROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Gastroenteroloji uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEDİKAL ONKOLOJİ HEKİMİ Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL ONKOLOJİ HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır ve Memorial Kayseri  Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,Medikal Onkoloji alanında yan dal yapmış, "Uzman Hekim" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesinde görevlendirilmek üzere;Kalp ve Damar Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek Uzman Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BEYİN CERRAHİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
BEYİN CERRAHİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Beyin Cerrahi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜROLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÜROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Üroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DERMATOLOJİ UZMANI Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
DERMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya, Diyarbakır ve Kayseri'de bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Dermatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KULAK BURUN BOĞAZ UZMANI Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KULAK BURUN BOĞAZ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır ve Memorial Kayseri Hastanesi'nde;Kulak Burun Boğaz uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÖZ HASTALIKLARI UZMANI Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
GÖZ HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Göz Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ESTETİSYEN - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ESTETİSYEN - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Estetisyen" arayışımız bulunmaktadır.*  En az lise mezunu ve alanında diploma/sertifika sahibi,*  Epilasyon, cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,*  Alanında güncel yöntemleri ve teknolojileri takip eden,*  Hizmet kalitesi odaklı, güleryüzlü, dinamik ve disiplinli,*  İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Mekanik Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makina,elektrik, elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb),Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi, Sıhhi Tesisat, Kazan Dairesi ve Arıtma Sistemleri konularında minimum 3 yıl tecrübeli.Fan Coil, Chiller ve Klima Santrallerinin bakımlarını gerçekleştirebilecek. Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış, Bilgisayar kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YARDIMCI İŞLER GÖREVLİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
YARDIMCI İŞLER GÖREVLİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Yardımcı İşler Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.En az ilköğretim mezunu, Mobilya tamiratı ,Boya -Alçıpan -Duvar kaplamaları (PVC, kağıt vb.) ,Islak zemin işleri (seramik, derz dolgu vb.) konularında tecrübeli,Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, "Yardımcı İşler Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BULGARCA TERCÜMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BULGARCA TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;En az lise mezunu, Bulgarca dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANI İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Hastanelerin Acil Servis bölümünde en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Mühendislik /İİB bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina,Tercihen İngilizce bilen,Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek,Müzakere becerileri gelişmiş,Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJYER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
STAJYERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da olmak üzere 10 hastane ile hizmet vermektedir.Genel Müdürlüğümüzün çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Stajyerler aramaktayız:·         Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden,·         Hafta içi en az 4 gün stajına devam edebilecek,·         Dinamik ve takipçi,·         İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
WEB UYGULAMA VE GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
WEB UYGULAMA VE GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,Python ve Django framework (Pyramid, Flask vb.) ile minimum 3 yıl çalışmış, WSGI server, Nginx, MySQL, Postgresql, Redis, Celery konularında deneyimli, Unix/Linux kullanabilen, sanallaştırma teknolojilerine hakim, JS/JQuery framework/Ajax teknolojileri hakkında bilgi sahibi, Object Oriented ve Design Pattern prensiplerine hakim, Versiyon kontrol sistemlerini kullanabilen, Literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Uluslararası standartlara uygun olarak tasarım ve kodlama çalışmalarını gerçekleştiren,Takım çalışmasına yatkın, hızlı çözümler üretebilen, analitik düşünme becerisi olan, sürekli öğrenmeye açık ve yeni teknolojileri araştırmayı seven,Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Daha önce yapmış olduğu projeleri referans gösterebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİSYENİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksekokulu ya da liselerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen otel, hastane gibi projelerde en az 3 yıllık deneyimli,Bilgisayar programlarını kullanabilen, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Gece vardiyasında da çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ANTALYA ilinde ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·         Tercihen üniversitelerin İşletme ,İktisat, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun,·         Muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli,·         Ms Office programlarını etkin kullanabilen,·         Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRE-EBE Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİRE-EBEMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun Dicle ve Diyarbakır Hastanelerinde değerlendirmek üzere; Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU bölümlerinden mezun,Deneyimli, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ve UFRS RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE ve UFRS RAPORLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,UFRS Muhasebesi ve Raporlaması konusunda en az 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, ileri derecede Excel bilgisine sahip,Tercihen halka açık şirket tecrübesi olan, SAP sistemine hakim, Problem çözme ve analitik düşünme yönü kuvvetli, Takım çalışmasına uygun, Tercihen İngilizce bilgisi olan, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM SUPERVISOR (PROJE YÖNETİMİ) İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
CRM SUPERVISOR (PROJE YÖNETİMİ)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Mühendislik, Bilgi Teknolojileri, İstatistik, Ekonometri veya Matematik alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,CRM ve Müşteri Deneyimi  konularında en az 3 yıldeneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Daha önce Süreç Analizi, Proje Yönetimi konularında çalışmış, MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Araştırmayı seven, problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA YATIŞ TABURCU HASTA DANIŞMANI İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
HASTA YATIŞ TABURCU HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen meslek yüksekokulu mezunu, Özel hastanelerin Hasta Yatış Taburcu bölümlerinde en az 1 yıl deneyimli,Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA GRUP MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA GRUP MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Mühendislik veya Sağlık Yönetimi Bölümlerinden mezun (tercihen MBA yapmış), Sağlık sektöründe zincir hastanelerde satınalma yönetimi konusunda minimum 10 yıl deneyimli,Tercihen tedarik zinciri yönetimi kapsamındaki tüm fonksiyonlarda (lojistik, depo yönetimi, MRP) bilgisi ve tecrübesi bulunan,Medikal malzeme kalemleri ve tedarikçiler konusunda bilgili ve deneyimli, Tercihen SAP MM, WM ve SD modüllerinde tasarım, uygulama ve kullanım tecrübesi olan,Maliyet analizleri ile raporlama yapabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına ve gelişmiş müzakere becerilerine sahip, Paydaşlar ve ekip üyeleri ile etkin iletişim kurabilen, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR İLİŞKİLERİ GÖREVLİSİ (WELLNESS) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MİSAFİR İLİŞKİLERİ GÖREVLİSİ (WELLNESS)Memorial Sağlık Grubu
Memorial Wellness'da hastalarımızın iyi yaşam merkezimize girişinden ayrılışına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti alması için görev yapan “Misafir İlişkileri” bölümümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız;En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise mezunu, ·         Otelcilik ya da sağlık sektöründe benzer bir görevde en az 4 yıl deneyimli,·         Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip,·         Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,·         İletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı, prezantabl,·         Organizasyon yeteneği gelişmiş,·         Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PORTER İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PORTERMemorial Sağlık Grubu
En az Lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen hastane deneyimi olan, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasına ön planda tutabilcek,Dikkatli, sorumluluk sahibi, hizmet odaklı ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HEMŞİRE - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİRE - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun,Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOLUNUM FİZYOTERAPİSTİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SOLUNUM FİZYOTERAPİSTİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Solunum Fizyoterapisti" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun, En az 3 yıl deneyimli, Solunum terapisi alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta ve hasta yakını ile etkin iletişim kurabilme becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
REKLAM VE TANITIM UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
REKLAM VE TANITIM UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İletişim fakültelerinden mezun,           Reklam ajansı müşteri temsilciliği görevinde en az 1 yıl deneyimli,          Kreatif çalışmaları ve tasarım brief’lerini yönlendirebilecek ve tasarımların kurumsal kimliğe uygunluğunu denetleyebilecek,           Prodüksiyon ve matbaa süreçleri konusunda bilgi sahibi olan,            İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,            Ekip çalışmasını seven, dinamik ve sorumluluk sahibi,            Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
EĞİTİM UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
EĞİTİM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü’nde Eğitim ekibizimin bir parçası olacak çalışma arkadaşı arıyoruz.Lisans mezunu (Tercihen Eğitim Bilimleri, Psikoloji, Sosyoloji bölümlerinden mezun),Eğitim programları hazırlayıp, geliştirebilen,Eğitim sunumları yapabilecek, İletişim ve Müşteri İlişkileri alanlarında eğitim tecrübesi olan,Üretken, öğrenmeye açık ve organizasyon yeteneği gelişmiş.MS office programlarını etkin kullanabilen,Tercihen iyi derecede ingilizce bilen,Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANI - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya Hastanelerinde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KLİNİK MİKROBİYOLOJİ VE ENFEKSİYON HASTALIKLARI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
KLİNİK MİKROBİYOLOJİ VE ENFEKSİYON HASTALIKLARIMemorial Sağlık Grubu
Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,    Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,     Part time olarak çalışabilecek,     Tercihen Sgk anlaşmalı hastane deneyimi olan,     İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,    Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip,     Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı aramaktyız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RESEPSİYONİSTMemorial Sağlık Grubu
Tercihen Turizm Otelcilik Mezunu, En az 1 yıl Ön Büro konusunda deneyimli, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, MS Office programları ve raporlama konusunda bilgi sahibi, Sorumluluk alabilen, iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Analitik, takipçi, disiplinli, sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL ANLAŞMALAR UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
KURUMSAL ANLAŞMALAR UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun,Sağlık sektörü, özel sigorta, medikal muhasebe tecrübesi olan MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı, çalışkan, dinamik, Proje takibi ve iş süreçleri analizi  yapabilecek yetkinliğe sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RADYOLOJİ UZMANI Antalya, Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Antalya ve Diyarbakır Hastaneleri'nde  görevlendirilmek üzere;Radyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı