Memorial Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 

Memorial Sağlık Grubu

 

 

Şirket Unvanı: Memorial Sağlık Grubu

Kuruluş Tarihi:01.02.2000

Faaliyet Gösterdiği Sektör: Sağlık

Eğitim Programları: Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Ücret Politikası: Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları: Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.

Sosyal Olanaklar: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerlikle İlgili Tutumlar: Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Çalışma Saatleri: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Personel Seçim Prosedürü: Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri

Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Ankara Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Kayseri Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Dicle Hastanesi

Hizmet Hastanesi

Medstar Antalya Hastanesi

Medstar Topçular Hastanesi

Memorial Wellness

Memorial Etiler Tıp Merkezi

Memorial Meme ve Tiroid Merkezi

 

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00

Açıklama: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.


Memorial Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 58
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDRO UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDRO UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız: Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Bilgisayar Programcılığı vb. bölümlerinden mezun, Bordrolama, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Çok iyi derecede Excell bilgisi olan, İyi derecede SAP HR kullanımında tecrübeli, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile teşvik ve güncel mevzuata iyi derecede hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, değişime açık İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HEKİMİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü çalışabilecek, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan, Tercihen İşyeri Hekimliği sertifikası olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTA İLİŞKİLERİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, A sınıfı özel hastanelerde poliklinik hizmetleri, hasta ilişkileri departmanlarında benzer görevde minimum 2 yıl deneyimli, İlişki yönetimi ve güçlü koordinasyon becerisine sahip, Sözlü/yazılı iletişim yeteneği güçlü, Planlama yeteneği olan, temsil edebilme becerileri gelişmiş, Sektörel yenilikleri takip eden, gelişime açık, Tercihen İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YOĞUN BAKIM HASTA BAKIM GÖREVLİSİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
YOĞUN BAKIM HASTA BAKIM GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
En az ilköğretim okulu mezunu, Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, Temizlik şirketlerinde ya da hastanelerde benzer görevlerde çalışmış, Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİYATLANDIRMA UZMAN/ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
FİYATLANDIRMA UZMAN/ UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerinin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen çok iyi derecede excel kullanabilen, Raporlama deneyimine sahip, Sağlık sektörüne karşı ilgili, Analitik ve sorun çözme becerilerine sahip, Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen, sonuç odaklı, bir görev/projeyi sahiplenip tamamlayabilecek, Kişilerarası ve yazılı/sözlü iletişim becerileri güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİKER İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
GRAFİKERMemorial Sağlık Grubu
·         Ön lisans veya lisans mezunu,·         Adobe Photoshop, Illustrator ve Indesign programlarını kullanabilen,·         Matbaa ve baskı işlerini yapabilecek,·         Ekip çalışmasına yatkın, Analitik ve yaratıcı düşünebilen,·         Görsel yönü güçlü, yenilikçi yaklaşım gösterebilen,·         Planlı, hızlı ve sorumluluk sahibi,·         Erkekler için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Mühendislik /İİB bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina,Tercihen İngilizce bilen,Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek,Müzakere becerileri gelişmiş,Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA ASİSTANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Konusunda 1 yıl deneyim sahibi, Hasta ve hasta yakınları ile iyi iletişim kurabilecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Çalışacağı bölümdeki doktorları asiste edebilecek ve hastalarla ilgili tüm süreçleri yürütebilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.  Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen özel hastane deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEDİKAL ONKOLOJİ UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL ONKOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Medikal Onkoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek Uzman Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MİSAFİR HEKİM İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MİSAFİR HEKİM İLİŞKİLERİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, Tercihen sağlık sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, İletişimi kuvvetli, Sonuç odaklı, dinamik, girişken ve ikna kabiliyeti yüksek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE HEMŞİRESİ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise veya üniversitelerin Hemşirelik, ATT, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun, Ameliyathane alanında en az 1 yıl deneyimli, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamışçalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 ·         Bakanlıkça yetkilendirilmiş A ve B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,·         Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun,·         İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına uygun olarak kurumda gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak bilgi ve tecrübeye sahip,·         Kurum çalışanlarına mevzuatın gerektirdiği eğitimleri verebilecek bilgi ve deneyime sahip,·         İletişimi iyi, ekip çalışmasına yatkın, dinamik,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli ve Hizmet Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar  bölümünden mezun,·         Hastane deneyimine sahip,·         Ağırlıklı olarak Biyokimya alanında çalışabilecek,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli,·         Vardiyalı çalışabilecek,"Laboratuvar Operatörü" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans ya da yüksek lisans mezunu, Ürün yönetimi, organizasyon ve etkinlik planlama, yeni müşterilerin kazanımı ve müşteri ilişkileri üzerine çalışmalar gerçekleştirmiş, Yaratıcı, yeniliklere açık, sorumluluk sahibi ve dinamik, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
EBE Antalya Memorial Sağlık Grubu
EBEMemorial Sağlık Grubu
 Lise ya da üniversitelerin ebelik bölümünden mezun,  Özel hastanelerde Ebe olarak çalışmış,  Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer  hedefleyen,  Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,  Mesleki yenilikleri takip eden,  Eğitime ve gelişime açık.çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISI Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;·  Tıp Doktoru,·  Hastane idareciliğinin çeşitli kademelerinde tecrübeli (tercihen A sınıfı özel hastane),·  Sağlık mevzuatına hakim, kalite, ISO ve Akreditasyon konularında bilgili,·  İyi derecede İngilizce bilen,·  Birlikte çalışmanın başarı getireceğine inanan, dinamik, sonuç odaklı,·  Hasta, hasta yakını ve tıp ekibi iletişiminde başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Kayseri Hastanesi ve Hizmet Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe uluslararası pazarlama / satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Uluslararası pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi noktasında tercihen sağlık turizmi alanında deneyimli, Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Fark yaratabilecek güçlü stratejiler oluşturabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PLANLAMA MÜHENDİSİMemorial Sağlık Grubu
  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun İngilizce bilen, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon becerileri yüksek, Planlama konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, MS Project, Primavera veya benzeri bir planlama programını kullanabilen, Hakediş, bütçe ve raporlama konularına hakim, Raporlama konusunda deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ,"Planlama Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
  Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun, Tercihen en az 3 yıl hastane ortamında çalışmış, MS Office Programlarına hakim, Gelişime açık, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİZİK TEDAVİ TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
FİZİK TEDAVİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
İstanbul ve Antalya'da yer alan hastanelerimizde görev alacak, FTR cihazlarının kullanımı konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek, prezentabl.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL YAZILIM DESTEK UZMANI/UZMAN YARDIMCISI Ankara Memorial Sağlık Grubu
DÖNEMSEL YAZILIM DESTEK UZMANI/UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin  Bilgisayar bölümlerinden mezun,·         Tercihen benzer görevde 1-2 yıllık deneyime sahip,·         İşletim Sistemleri, temel ofis bilgisi, temel SQL bilgisine sahip,·         Öğrenme ve öğretme konusunda istekli ve olaylara farklı açılardan bakabilen,·         İletişim becerileri yüksek, güvenilir, veri gizliliği konusunda hassasiyeti olan. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI (DÖNEMSEL) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI (DÖNEMSEL)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin İşletme ,İktisat, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKTOR HESAPLARI UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DOKTOR HESAPLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen İstatistik, Ekonometri, İşletme, İktisat vb. bölümlerden mezun, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sayısal muhakeme yeteneği olan, İleri seviyede excel bilgisi olan, İletişim yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DİŞ TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
DİŞ TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Şişli'de bulunan hastanemiz için; En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli ve/veya kariyer yapmayı hedefleyen, Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; Tercihen Önlisans programlarının sağlıkla ilgili bölümlerinden mezun, Doktor asistanlığı / Hasta danışmanlığı deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, güleryüzlü ve iletişimi kuvvetli, Çalışacağı bölümdeki doktorları asiste edebilecek ve hastalarla ilgili tüm süreçleri yürütebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEDİKAL EL AYAK BAKIM UZMANI ( PODOLOG) İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL EL AYAK BAKIM UZMANI ( PODOLOG)Memorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nda görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, Medikal el ve ayak bakımı eğitimi almış, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Enfeksiyon kontrol ve hijyen kurallarına özen gösteren, Hasta iletişimi ve misafir memnuniyetine önem veren, Alanındaki yenilikleri takip eden"Podolog"  arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DERMATOLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DERMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Dermatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TAŞ KIRMA ( ESWL ) TEKNİKERİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
TAŞ KIRMA ( ESWL ) TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, Diyarbakır'da hizmet veren hastanemiz için; Üniversitelerin Radyoloji Teknikerliği bölümünden mezun, ESWL cihazını kullanabilen, Alanında en az 2 yıl tecrübeli olan, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Diyarbakır ilinde ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA BAKIM GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA BAKIM GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.İstanbul lokasyonlarımızda değerlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Hasta bakımı konusunda deneyimli, hemşireleri asiste edebilecek, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır)"Hasta Bakım Görevlisi" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
ENGELLİ PERSONELMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu engelli kadrolarında değerlendirilmek üzere; En az ilköğretim mezunu,  Türkiye İş Kurumun’a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirebilecek (en az %40 oranında engel raporu bulunan) Ekip çalışmasına uyumlu,çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun), Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek,  MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ESTETİSYEN İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ESTETİSYENMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;*  En az lise mezunu ve alanında diploma/sertifika sahibi,*  Epilasyon, cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,*  Alanında güncel yöntemleri ve teknolojileri takip eden,*  Hizmet kalitesi odaklı, güleryüzlü, dinamik ve disiplinli,*  İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAĞLIK TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
SAĞLIK TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli veya deneyimsiz ancak çalışmaya istekli olan, Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden,'Sağlık Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PRATİSYEN HEKİM İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PRATİSYEN HEKİMMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde Kat Hekimi olarak görevlendirilmek üzere; Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,‘Pratisyen Hekim " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEPO ELEMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.  Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi, dikkatli, titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SAP ABAP UZMANIMemorial Sağlık Grubu
ABAP programlama dilinde en az 2 yıl deneyim sahibi,SAP projelerinde aktif görev almış,User-Exit/BADI/Enhancement geliştirme tacrübesi olan, Smartforms/AdobeForms çıktı tasarımları, Dialog/WebDynpro modül geliştirmeleri konularında bilgi sahibi, Yazılım geliştirme süreçleri, veri mimarisi ve modellemesi konularında deneyimli,İş ve teknik analiz konularında tecrübeli, yazılım geliştirme ve dökümantasyon standartlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Detaylara önem veren, sonuç odaklı, proaktif, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Tercihen SAP ABAP sertifikasına sahip,Tercihen HANA platformu üzerinde "Hana Optimised" kod geliştirme tecrübesine sahip  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO GÖREVLİSİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Erkek  adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DOORMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DOORMANMemorial Sağlık Grubu
Turizm Otelcilik Lisesi veya MYO mezunu, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi ve insan ilişkileri kuvvetli, Dinamik, takip yeteneği güçlü, Tercihen ingilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek Aktif araç kullanabilen ve hastane önü araç operasyonunu yönetebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;• Alanında deneyimli,• Sürekli kendini geliştiren ve vizyon sahibi,• Etkili iletişim becerisine sahip uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI (IVF) Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI (IVF)Memorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;IVF sertifikası ve deneyimine sahip Kadın Doğum alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen ilaç ve sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM DESTEK UZMAN YARDIMCISI Antalya Memorial Sağlık Grubu
YAZILIM DESTEK UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin  Bilgisayar bölümlerinden mezun,·         Tercihen benzer görevde 1 yıllık deneyime sahip,·         Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri konusunda tecrübesi olan,·         Öğrenme ve öğretme konusunda istekli ve olaylara farklı açılardan bakabilen,·         İletişim becerileri yüksek, güvenilir, veri gizliliği konusunda hassasiyeti olan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.'Yazılım Destek Uzman Yardımcısı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EĞİTİM HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
EĞİTİM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen ilgili bir alanda Yüksek lisans ya da sertifika sahibi, Eğitim hemşireliği alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Kalite, ISO, Akreditasyon konularında bilgili, MS Office programlarına hakim, İletişim ve sunum becerisine sahip, Gelişime açık ve takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Hastanelerin Acil Servis bölümünde en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HEKİMİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede en az 2 yıl Acil Servis deneyimi olan,    Organizasyon yeteneği yüksek,    Tam zamanlı olarak çalışabilecek,    Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,    Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KBB UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KBB UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Kulak Burun Boğaz uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STAJYER İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
STAJYERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Genel Müdürlüğümüz ve Şişli Hastanemizin çeşitli departmanlarında (İnsan Kaynakları, Kalite, Medya ve İletişim, Grafik Tasarım) görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Stajyerler aramaktayız: Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden, Hafta içi en az 4 gün stajına devam edebilecek, Dinamik ve takipçi, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli.
Stajyer        İlan Detayı
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Ortopedi ve Travmatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜROLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÜROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek, Diyarbakır'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. En az lise, tercihen üniversite mezunu, Genel Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım veya KVC Yoğun Bakım deneyimi olan, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen Eğitime ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Radyoloji Teknikerliği/Teknisyenliği bölümlerinden mezun, En az 5 yıl MR ve Tomografi tecrübesi olan, Tam gün ve vardiyalı sistemde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Hasta ve yakını iletişiminde başarılı, Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HEKİMİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
KAT HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir  Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen özel hastanede minumum 2 yıl Pratisyen Hekimlik deneyim olan, Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİSTEM DESTEK UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
SİSTEM DESTEK UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik ön lisans veya ilgili lisans bölümlerinden mezun, MS Windows client ve Server işletim sistemleri konusunda tecrübeli, Active Directory, DNS, DHCP konfigürasyon ve kontrolünü yapabilecek MS Exchange yönetim ve desteği verebilecek İnternet ve diğer güvenlik yazılımlarına hakim Server donanımları kurulum, onarım ve bakımını yapabilecek Terminal Server , Thinclient ve Uzak masaüstü , printserver ortamları konusunda deneyimli, Network , switch ve firewall deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Minimum 5 yıl benzer görevde çalışmış, Düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sonuç ve kalite odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖZLÜK İŞLERİ ve BORDRO UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ÖZLÜK İŞLERİ ve BORDRO UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Antalya'da bulunan hastanelerimizin özlük süreçlerinden sorumlu departmanımızda görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız: Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri vb. bölümlerinden mezun, Bordrolama, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı