Memorial Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 

Memorial Sağlık Grubu

 

 

Şirket Unvanı: Memorial Sağlık Grubu

Kuruluş Tarihi:01.02.2000

Faaliyet Gösterdiği Sektör: Sağlık

Eğitim Programları: Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Ücret Politikası: Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları: Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.

Sosyal Olanaklar: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerlikle İlgili Tutumlar: Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Çalışma Saatleri: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Personel Seçim Prosedürü: Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri

Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Ankara Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Kayseri Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Dicle Hastanesi

Hizmet Hastanesi

Medstar Antalya Hastanesi

Medstar Topçular Hastanesi

Memorial Wellness

Memorial Etiler Tıp Merkezi

Memorial Meme ve Tiroid Merkezi

 

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00

Açıklama: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.


Memorial Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 108
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DEPO GÖREVLİSİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli,Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Erkek  adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
•Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,•Tercihen sertifika sahibi,•Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan,•Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen,•Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Kadın Doğum Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu  Diyarbakır Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Radyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DENEYİMİ - MEDİKAL UZMAN (HEMŞİRE) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA DENEYİMİ - MEDİKAL UZMAN (HEMŞİRE)Memorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Hemşirelik Bölümünden mezun, Mesleğinde en az 4 yıl tecrübe sahibi, Tercihen Kalite Süreçlerini yürütmüş, Üretken, öğrenmeye açık, yeni projeler oluşturmaya ve projelerde yer almaya hevesli,Hasta odaklı bakış açısına sahip, empati kurabilen, Proaktif, analitilik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun,·         Tercihen en az 5 yıl hastane ortamında çalışmış,·         MS Office Programlarına hakim,·         Gelişime açık,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, En az 4 yıl  satış deneyimi olan, tercihen sağlık sektörü deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, hedef odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yüksek ikna kabiliyeti, iletişim ve sunum becerilerine sahip, Gelişime ve değişime açık, enerjik, çözüm üretebilen, Raporlama tekniklerini bilen ve uygulayabilen, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış ( erkek adaylar için ), "Dış İlişkiler ve Saha" Uzmanı arayımışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJYER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
STAJYERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Genel Müdürlüğümüzün çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Stajyerler aramaktayız:·         Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden,·         Hafta içi en az 4 gün stajına devam edebilecek,·         Dinamik ve takipçi,·         İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI (IVF) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANI (IVF)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen Lisans mezunu Benzer görevde minimum 2 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik, İletişim becerisi yüksek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDRO UZMAN /UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDRO UZMAN /UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel ve özlük işlemlerinde tercihen 2-5 yıl deneyimli, Tercihen Sağlık Sektöründe deneyimli, MS Office programlarına hakim, ve SAP kullanabilen, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim,  Bordro, tahakkuk ve puantaj uygulamalarına hakim, SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma ve İş kurumu ile ilgili işlemler hakkında bilgi sahibi,Raporlama becerisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHABERAT GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MUHABERAT GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen hastane süreçlerine aşina, İletişimi kuvvetli ve temsiliyet yeteneği yüksek, İş takibi ve iş disiplini kuvvetli,  Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Excel bilgisi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN DOĞUM UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
KADIN DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirmek üzere;Kadın Doğum uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SORUMLU REHBER HEMŞİRE İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SORUMLU REHBER HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;En az 5 yıl hemşirelik tecrübe ve bilgisine sahip, Hematoloji ve Onkoloji alanında deneyimi sahibi, Sorumluluk yapmış, Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan, Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen, Liderlik özelliklerine güvenen, vizyon sahibi, motivasyonu yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN DOKTOR Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
UZMAN DOKTORMemorial Sağlık Grubu
Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden, her yıl 2 milyon hastamıza güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan Memorial Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 10 hastane ve 3 tıp merkezi ile sağlık için hizmet vermektedir. Mevcut ve yeni açılacak Hastanelerimizde birlikte çalışmak üzere tüm Türkiye genelinden,•    Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,•    Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,•    Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,•    İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,•    Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip•    Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem verenUzman Doktor başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GASTROENTEROLOJİ UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
GASTROENTEROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Gastroenteroloji uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ ( HASTA) DENEYİMİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MÜŞTERİ ( HASTA) DENEYİMİ UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat veya Ekonometri alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,Müşteri (Hasta) Deneyimi araştırması, deneyim tasarımı, yeniden yapılandırma gibi dönüşüm projelerinde yer almak isteyen,Üretken, öğrenmeye açık, yeni projeler oluşturmaya ve projelerde yer almaya hevesli,Yeni mezun veya 1-2 yıl deneyimli, İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Analitik düşünme, sentez ve sunum yeteneği gelişmiş, Stratejik bakış açısına sahip, iletişim yeteneği güçlü, Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;Lisans mezunu, İdari işlerin yönetimi konusunda deneyimli, tercihen Hastane, Otel veya AVM tecrübesi olan,En az 5 yıl yöneticilik deneyim sahibi, Taşeron firma ilişkilerinin yürütülmesinde çalışmış, Maliyet analizleri ile raporlama yapabilen, Sorumluluk sahibi, iş odaklı ve disiplinli, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, Analitik, dinamik, takipçi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRELİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİRELİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;•Lisans düzeyinde hemşirelik mezunu,•Tercihen hemşirelikte ya da yönetim alanında yüksek lisans mezunu,•Benzer pozisyonda en az 10 yıl yöneticilik yapmış,•Liderlik ve organizasyon becerilerine sahip,•Ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi,•Hedef belirleme, planlama ve karar alma becerileri gelişmiş,•Analitik, sonuç odaklı ve disiplinli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
SUPERVISOR HEMŞİRE İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SUPERVISOR HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;Tercihen lisans ya da yüksek lisans mezunu,  En az 5 yıllık yönetici hemşirelik deneyimi olan,  Ekip yönetimi tecrübesi olan, sorumluluk yapmış,  Organizasyon yeteneği gelişmiş, planlama yönü kuvvetli,  Tercihen Yoğun Bakım ve Sorumlu Hemşirelik deneyimi bulunan, Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRE İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun,Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;• Lisans mezunu,• Özel hastanelerde poliklinik ve yatan hasta tedavi hizmetlerinin yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,• Özel sağlık sigortaları mevzuat ve uygulamalarına hakim,• Kurum temsiliyeti ve iletişimi kuvvetli,• Sonuç odaklı, analitik, iş disiplinine inanan,• Bütçeleme ve raporlama konusunda deneyimli,• Mevzuat ve uygulama alanı ile ilgili yenilikleri takip eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ECZACI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ECZACIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 5 yıl tecrübeli, (tercihen hastane deneyimli),• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK HİZMETLER TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TEKNİK HİZMETLER TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;Meslek Yüksekokulu ya da liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen hastane, AVM veya otel gibi akıllı binaların, elektrik, havalandırma ve klima santrallerinin bakımında  en az 3 yıl deneyimli,Bilgisayar programlarını kullanabilen, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu’nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;Tıp Doktoru, Hastane idareciliğinin çeşitli kademelerinde tecrübeli (tercihen A sınıfı özel hastane),Sağlık mevzuatına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Birlikte çalışmanın başarı getireceğine inanan, dinamik, sonuç odaklı, Organizasyon ve planlama becerileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PRATİSYEN HEKİM İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PRATİSYEN HEKİMMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde Kardiyoloji Yoğun Bakım ve Kat Hekimi olarak görevlendirilmek üzere;Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden,Tercihen bu alanda tecrübesi olan, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, ‘Pratisyen Hekim " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Anestezi ve Reanimasyon uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ ( HASTA) DENEYİMİ SAHA TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
MÜŞTERİ ( HASTA) DENEYİMİ SAHA TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin sağlık yönetimi bölümünden mezun, Tercihen hasta hizmetleri süreçlerinde yer almış sağlık sektöründe en az 3 yıllık deneyimi olan, Üretken, öğrenmeye açık, yeni projeler oluşturmaya ve projelerde yer almaya hevesli,Hasta odaklı bakış açısına sahip, empati kurabilen, Proaktif, analitilik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun,·         Hastane deneyimine sahip,·         Ağırlıklı olarak Biyokimya alanında çalışabilecek,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli,·         Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL HEKİMİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
ACİL HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
·         Tercihen özel hastanedeneyimi olan,  ·         Organizasyon yeteneği yüksek,  ·         Tam zamanlı olarak çalışabilecek,  ·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,  ·         Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISI Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;·  Tıp Doktoru,·  Hastane idareciliğinin çeşitli kademelerinde tecrübeli (tercihen A sınıfı özel hastane),·  Sağlık mevzuatına hakim, kalite, ISO ve Akreditasyon konularında bilgili,·  İyi derecede İngilizce bilen,·  Birlikte çalışmanın başarı getireceğine inanan, dinamik, sonuç odaklı,·  Hasta, hasta yakını ve tıp ekibi iletişiminde başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HEKİMİ (HEMATOLOJİ SERVİSİ) Antalya Memorial Sağlık Grubu
KAT HEKİMİ (HEMATOLOJİ SERVİSİ)Memorial Sağlık Grubu
Hematoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek ANTALYA ilinde ikamet eden ya da edebilecek pratisyen hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen ilaç ve sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makine,elektrik,elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb),Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi,Havalandırma ve klima santralleri bakımında deneyimli,MS Office programlarına hakim, Dikkatli, titiz,sorumluluk sahibi, iş takibi ve arıza çözmede yetkin,Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
EVDE BAKIM HİZMETLERİ DANIŞMANI ( HEMŞİRE) İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
EVDE BAKIM HİZMETLERİ DANIŞMANI ( HEMŞİRE)Memorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl sağlık sektörü deneyimi olan, tercihen Evde Bakım Hizmetleri 'nde deneyimli,Evde Bakım Hizmetleri bölümü adına pazarlama faaliyetlerini yürütecek,Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli ve başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Proaktif, sorumluluk alan ve yaratıcı, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL Antalya Memorial Sağlık Grubu
ENGELLİ PERSONELMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun çeşitli pozisyonlarında engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere;En az ilköğretim mezunu,  Türkiye İş Kurumun’a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirebilecek (en az %40 oranında engel raporu bulunan)Ekip çalışmasına uyumlu, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu, Deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahip, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, takipçi, dikkatli ve sonuç odaklı,Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün,ifade yeteneği güçlü, dinamik ve prezentabl.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Tam zamanlı olarak çalışabilecek, Yenidoğan Yoğun Bakım tecrübesi olan, Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ZEKASI UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İŞ ZEKASI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz Bilgi Sistemleri Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız:Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Bilgisayar Bilimleri alanında eğitim almış, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, SAP projelerinde görev almış; tercihen SAP Business Objects platformu ve araçlarında deneyimli,Ms SQL Database konusunda tecrübeli, iyi derecede T SQL sorguları yazabilen, İş zekası ve raporlama konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Rapor ihtiyaçlarının analizini yapabilecek ve raporu üretebilecek, Veri analizi ve veri temizleme konularında tecrübeli veya ilgili, Kullanılan verileri, iş sonuçları üzerindeki etkileri açısından değerlendirmek konusunda ilgili,Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, Yeni ürünleri ve yeni teknolojileri öğrenme isteği bulunan ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen,Temel BT teknolojilerine ve konseptlerine hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Akşam çalışacak, Nöbet tutabilecek, Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YAZILIM DESTEK UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin tercihen İşletme/İktisat/Bilgisayar bölümlerinden mezun,Tercihen benzer görevde 1-2 yıllık deneyime sahip,İşletim Sistemleri, temel ofis bilgisi, temel SQL bilgisine sahip,Öğrenme ve öğretme konusunda istekli ve olaylara farklı açılardan bakabilen,İletişim becerileri yüksek, güvenilir, veri gizliliği konusunda hassasiyeti olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.'Yazılım Destek Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere Full Time veya Part Time çalışabilecek aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun),Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek,  MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
• Tercihen üniversite mezunu,• Özel hastanelerde poliklinik ve yatan hasta tedavi hizmetlerinin yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,• Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim,• Özel sağlık sigortaları mevzuat ve uygulamalarına hakim,• Kurum temsiliyeti ve iletişimi kuvvetli,• Sonuç odaklı, analitik, iş disiplinine inanan,• Bütçeleme ve raporlama konusunda deneyimli,• Mevzuat ve uygulama alanı ile ilgili yenilikleri takip eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA BAKIM GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA BAKIM GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.İstanbul lokasyonlarımızda değerlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Hasta bakımı konusunda deneyimli, hemşireleri asiste edebilecek, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır) "Hasta Bakım Görevlisi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL CERRAHİ UZMANI Ankara Memorial Sağlık Grubu
GENEL CERRAHİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
•    Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,•    Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,•    İletişim yönü güçlü, pozitif,•    Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip•    Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem verenGenel Cerrahi Uzmanı aramaktyız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Radyoloji Teknikerliği/Teknisyenliği bölümlerinden mezun, En az 5 yıl MR ve Tomografi tecrübesi olan, Tam gün ve vardiyalı sistemde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Hasta ve yakını iletişiminde başarılı, Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERLERİ ŞEFİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERLERİ ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanıyla ilgili en az 5 yıl sorumlu olarak çalışmış, Radyolojide yer alan tüm cihazlar hakkında bilgi sahibi,  Sorumluluk bilinci yüksek, iletişimi kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HEKİMİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
KAT HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede minumum 2 yıl Pratisyen Hekimlik deneyim olan, Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RADYOLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun Antalya'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Radyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KADIN DOĞUM UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KADIN DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubunun Antalya'da bulunan hastanlerde değerlendirmek üzere;Kadın Doğum uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe uluslararası pazarlama / satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Uluslararası pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi noktasında tercihen sağlık turizmi alanında deneyimli,Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Fark yaratabilecek güçlü stratejiler oluşturabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI (DÖNEMSEL) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE UZMANI (DÖNEMSEL)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin İşletme ,İktisat, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun,Muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜ Kayseri Memorial Sağlık Grubu
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
• Lisans mezunu,• Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,• İdari işlerin yönetimi konusunda deneyimli,• Taşeron firma ilişkilerinin yürütülmesinde çalışmış,• Sorumluluk sahibi, iş odaklı ve disiplinli,• Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş,• Analitik, dinamik, takipçi,• Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKTOR HESAPLARI UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DOKTOR HESAPLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen İstatistik, Ekonometri, İşletme Enformatiği, İktisat vb. bölümlerden mezun,MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sayısal muhakeme yeteneği olan, İleri seviyede excel bilgisi olan, İletişim yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESMİ KURUMLAR UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RESMİ KURUMLAR UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun,Özel hastanelerin medikal muhasebe ve SGK faturalama konusunda deneyim sahibi,Mevzuat , SGK sözleşmeleri ve  klinik faturalama konularında deneyim sahibi,İletişimi kuvvetli, Planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ANJİO HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANJİO HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli ve Hizmet Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;En az lise, tercihen üniversite mezunu, Anjio deneyimi olan, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Eğitime ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ESTETİSYEN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ESTETİSYENMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;*  En az lise mezunu ve alanında diploma/sertifika sahibi,*  Epilasyon, cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,*  Alanında güncel yöntemleri ve teknolojileri takip eden,*  Hizmet kalitesi odaklı, güleryüzlü, dinamik ve disiplinli,*  İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi proje uygulamalarında  en az 5 yıllık deneyimli, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Saha uygulama detayları ve taşeron yönetimi konularına vakıf, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
• Alanında deneyimli,• Sürekli kendini geliştiren ve vizyon sahibi,• Etkili iletişim becerisine sahip uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO GÖREVLİSİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli,Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Erkek  adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEMİZLİK HİZMETLERİ GRUP MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TEMİZLİK HİZMETLERİ GRUP MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, Temizlik ve Çamaşırhane Hizmetlerinin organizasyonel yönetimini ve koordinasyonunu sağlayabilecek,Hizmet sektöründe alanında en az 10 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, Yönetim ve liderlik becerileri güçlü, Organizasyon ve takip yeteneğine sahip, sonuç odaklı, Paydaşlar ve ekip üyeleri ile etkin iletişim kurabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ENVANTER PLANLAMA MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ENVANTER PLANLAMA MÜDÜR YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektöründe, Envanter modelleme, MRP ve  Depo Yönetimi konusunda en az 7 yıl tecrübesi olan,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Excel ileri uygulamaları, MS Access ve SQL programlarını etkin kullanabilen,Tercihen SAP konusunda tecrübeli ve sistem geçişinde aktif görev almış, İletişim ve temsil yeteneği yüksek, Karar verme, problem çözme becerileri gelişmiş, ekip yönetme yetkinliği olan ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
KLİNİK ECZACI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KLİNİK ECZACIMemorial Sağlık Grubu
• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 3 yıl tecrübeli,• Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine aşina,• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AYAKTAN HASTA DANIŞMANI Antalya, İstanbul(Avr.)... Memorial Sağlık Grubu
AYAKTAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, Hastane otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon Görevlisi İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon GörevlisiMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Enformasyon, vb.bölümlerinden mezun,Tercihen en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makina,elektrik, elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb), Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi,  Havalandırma ve klima santralleri bakımında deneyimli,  Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış,  Bilgisayar kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
REKLAM VE TANITIM UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
REKLAM VE TANITIM UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Genel Müdürlüğümüz Medya ve İletişim Direktörlüğü bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız:·         Üniversitelerin İletişim fakültelerinden mezun,·         Reklam ajansı ve kurumsal müşteri takibi konusunda en az 2 yıl deneyimli,·         Kreatif çalışmaları ve tasarım brief’lerini yönlendirebilecek ve tasarımların kurumsal kimliğe uygunluğunu denetleyebilecek,·         Prodüksiyon ve matbaa süreçleri  konusunda bilgi sahibi olan,·         Medya satınalma ve planlama konusunda bilgi sahibi olan, medya ve reklam ajansı ile iletişimi sağlayabilecek,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         Ekip çalışmasını seven, dinamik ve sorumluluk sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA BAKIM GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA BAKIM GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.İstanbul lokasyonlarımızda değerlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Hasta bakımı konusunda deneyimli, hemşireleri asiste edebilecek, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır) "Hasta Bakım Görevlisi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubunun Antalya'da Bulunan Hastanelerinde değerlendirmek üzere;Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİMemorial Sağlık Grubu
•    Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,•    Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,•    İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,•    Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip•    Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem verenEnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı aramaktyız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAĞLIK TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SAĞLIK TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli veya deneyimsiz ancak çalışmaya istekli olan, Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL YOĞUN BAKIM SORUMLU REHBER HEMŞİRE Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
GENEL YOĞUN BAKIM SORUMLU REHBER HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;En az 5 yıl hemşirelik tecrübe ve bilgisine sahip, Genel Yoğun Bakım deneyimi sahibi, Sorumluluk yapmış, Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan, Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen, Liderlik özelliklerine güvenen, vizyon sahibi, motivasyonu yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ENVANTER PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ENVANTER PLANLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Envanter Planlama Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız:Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen SAP konusunda tecrübeli, SAP – MM modülünü aktif olarak kullanmış, MRP (malzeme ihtiyaç planlama) mantığını iyi bilen.MS Office uygulamalarına hakim, Yeni mezun ya da envanter planlama alanında tecrübesi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, motivasyonu yüksek, İletişim, organizasyon ve koordinasyon becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ECZANE TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ECZANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Eczane Teknisyenliği sertifikası olan, Vardiyalı çalışabilecek, Hastanelerin ecza bölümlerinde çalışmış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Eczane Teknisyeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PEDİATRİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
PEDİATRİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,''Pediatri Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Topçular hastanesinde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ANESTEZİ TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Hizmet Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen özel hastane deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksekokulu ya da liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi yapılarda elektrik bakım süreçlerinde en az 3 yıllık deneyimli,Bilgisayar programlarını kullanabilen, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DİYALİZ HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
DİYALİZ HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
·         Hemşirelik mezunu,·         Diyaliz Hemşireliği alanında en az 1 yıllık deneyimli,·         Diyaliz sertifikasına sahip,·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·         İletişim yeteneği yüksek ,·         Hasta odaklı ve etik çalışan, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PEDİATRİK KİT HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PEDİATRİK KİT HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Lisans düzeyinde Hemşirelik bölümü mezunu,Alanında en az 1 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
IVF HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
IVF HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Etik ve kaliteli hizmet anlayışımız, hasta ve çalışanlarımıza verdiğimiz değer ile Memorial Sağlık Grubu olarak Ankara'dayız…Lise ya da üniversitelerin HEMŞİRELİK bölümleri mezunu,IVF alanında deneyimli, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen,Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜROLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÜROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek, Diyarbakır'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FİZYOTERAPİST İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
FİZYOTERAPİSTMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu, En az 3 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta ve hasta yakını ile etkin iletişim kurabilme becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FİZİK TEDAVİ TEKNİKERİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
FİZİK TEDAVİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Şişli Memorial Hastanemizde  görev alacak ,FTR cihazlarının kullanımı konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek, prezentabl.   Fizik Tedavi Teknikeri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Ortopedi ve Travmatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NÖROLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
NÖROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere;Nöroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır & Memorial Kayseri Hastanelerimzde görevlendirilmek üzere;Kalp ve Damar Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek Uzman Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HEKİMİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede en az 2 yıl Acil Servis deneyimi olan,   Organizasyon yeteneği yüksek,   Tam zamanlı olarak çalışabilecek,   Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TİG GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TİG GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;   Tercihen Tıbbı Dokümantasyon ve Sekreterlik mezunu,Hastane deneyimi olan, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Klinik kodlarla ilgili Sağlık Bakanlığından eğitim almış,Takipçi, dikkatli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
POLİKLİNİK HEMŞİRESİ-ETİLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
POLİKLİNİK HEMŞİRESİ-ETİLERMemorial Sağlık Grubu
Memorial Etiler Tıp Merkezinde görevlendirilmek üzere;• Lise ya da üniversitelerin HEMŞİRELİK bölümlerinden mezun,• Deneyimli ya da yeni mezun,• Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen,• Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,• Mesleki yenilikleri takip eden,• Eğitime ve gelişime açık,• Ekip çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YATAN HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YATAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE HEMŞİRESİ Antalya, Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Lise veya üniversitelerin Hemşirelik, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun, Ameliyathane alanında en az 1 yıl deneyimli, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
CRM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Mühendislik, İstatistik, Ekonometri veya Matematik alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,En az 3 yıl CRM veya Veri Analizi konularında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, SQL bilgisine sahip, iş zekası konularında bilgi sahibi,  Tercihen daha önce BI tool’u kullanmış, Tercihen R veya benzeri bir analitik tool kullanmış, Tercihen daha önce Süreç Analizi konularında çalışmış, MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, verileri analiz edip iş süreçlerine yansıtabilecek,Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ECZACI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ECZACIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır ve Dicle Hastanelerinde değerlendirmek üzere;• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 3 yıl tecrübeli,• Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine aşina,• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Disiplinli,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STERİLİZASYON TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
STERİLİZASYON TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Şişli'de yer alan hastanemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Lise veya önlisans mezunu, Alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·        Tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat veya Ekonometri alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,·        Süreç iyileştirme, süreç ve iş geliştirme, yeniden yapılandırma (reengineering) vb. , projelerde en az 3 yıl iş tecrübesine sahip,·        Tercihen insan kaynakları iş süreçleri ve akışları (izin yönetimi, eğitim talebi, vb.) ile ileri insan kaynakları uygulamalarının (performans yönetimi, kariyer planlama, vb.) tasarım ve hayata geçirilmesi aşamalarında görev almış,·        İngilizce bilen,·        Microsoft Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip,·        Tercihen SAP İK uygulamalarında tecrübesi olan,·        Analitik düşünme, sentez ve sunum yeteneği gelişmiş,·        Stratejik bakış açısına sahip, iletişim yeteneği güçlü,·        Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı,·        Seyahat engeli olmayan,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
YAZILIM GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Minimum Önlisans mezunu, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Alanı ile ilgili son gelişmeleri ve dökümantasyonu rahatlıkla takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,PHP programlama dilinin güncel özelliklerine hakim,  Nesne tabanlı programlama ile web uygulamaları geliştirme konusunda deneyim sahibi, Yeni nesil programlama dilleri ve yazılım geliştirme yaklaşımları konusunda öğrenmeye hevesli,İlişkisel veritabanı mimarisi ve kullanımına hakim, MySQL veya MS Sql Server veritabanlarından herhangi birisi ile çalışma deneyimine sahip,Temel seviyede HTML, CSS, Javascript, sürüm kontrolü, Unix türevi işletim sistemi kullanımı bilgisine sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE DESTEK GÖREVLİSİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE DESTEK GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
·         Tercihen lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Disiplinli,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DOORMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DOORMANMemorial Sağlık Grubu
Turizm Otelcilik Lisesi veya MYO mezunu, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi ve insan ilişkileri kuvvetli,Dinamik, takip yeteneği güçlü, Tercihen ingilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecekAktif araç kullanabilen ve hastane önü araç operasyonunu yönetebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Mühendislik /İİB bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina,Tercihen İngilizce bilen,Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek,Müzakere becerileri gelişmiş,Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, İstatistik, Matematik, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun,·İnsan Kaynakları alanında ve ERP uygulamaları ile ilgili en az 2 yıl deneyimli,·MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,·İleri seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,·Analitik, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,·Çoklu görevleri yerine getirebilen ve zaman yönetiminde yetkin,·Sistematik ve sonuç odaklı çalışan, ·Ekip çalışmasına yatkın, ·Sosyal ilişkileri kuvvetli, modern İK uygulamalarını ve metotlarını takip eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRE Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun,Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EMBRİYOLOG İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
EMBRİYOLOGMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi Embriyoloji Laboratuvarında Çalışmak Üzere;Üniversitelerin Biyoloji, Moleküler Biyoloji bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen doktora yapmış, Tercihen Bakanlık onaylı eğitim merkezlerinden Mikro Enjeksiyon (ICSI) ve Androloji Laboratuvarı sertifikası olan,En az 2 yıl deneyimli Ekip çalışmasına uygun
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
En az ön lisans mezunu, Fatura ve tahsilat takibi yapabilecek,  Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Sağlık sektöründe çalışmaya ilgi duyan, Detaycı, araştırmayı seven, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAĞLIK TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
SAĞLIK TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli veya deneyimsiz ancak çalışmaya istekli olan, Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, 'Sağlık Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PORTER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PORTERMemorial Sağlık Grubu
En az Lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen hastane deneyimi olan, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasına ön planda tutabilcek,Dikkatli, sorumluluk sahibi, hizmet odaklı ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı