Memorial Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 

Memorial Sağlık Grubu

 

 

Şirket Unvanı: Memorial Sağlık Grubu

Kuruluş Tarihi:01.02.2000

Faaliyet Gösterdiği Sektör: Sağlık

Eğitim Programları: Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Ücret Politikası: Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları: Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.

Sosyal Olanaklar: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerlikle İlgili Tutumlar: Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Çalışma Saatleri: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Personel Seçim Prosedürü: Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri

Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Ankara Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Kayseri Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Dicle Hastanesi

Hizmet Hastanesi

Medstar Antalya Hastanesi

Medstar Topçular Hastanesi

Memorial Wellness

Memorial Etiler Tıp Merkezi

Memorial Meme ve Tiroid Merkezi

 

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00

Açıklama: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.


Memorial Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 83
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAĞLIK TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
SAĞLIK TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli veya deneyimsiz ancak çalışmaya istekli olan, Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, 'Sağlık Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PORTER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PORTERMemorial Sağlık Grubu
En az Lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen hastane deneyimi olan, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasına ön planda tutabilcek,Dikkatli, sorumluluk sahibi, hizmet odaklı ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İLAÇ HAZIRLAMA GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İLAÇ HAZIRLAMA GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Eczane Bölümümüzde Şişli Hastanemizde değerlendirmek üzere,·         Üniversitelerin Biyoloji, Hemşirelik Bölümü'nden mezun,·         Kemoterapi ilaçları hazırlama konusunda deneyimli,·         MS Office bilgisi olan,·         Takım çalışmasına yatkın, ·         İnsan ilişkileri kuvvetli . "İlaç Hazırlama Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
RESEPSİYONİSTMemorial Sağlık Grubu
Tercihen Turizm Otelcilik Mezunu, En az 1 yıl Ön Büro konusunda deneyimli, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, MS Office programları ve raporlama konusunda bilgi sahibi, Sorumluluk alabilen, iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Analitik, takipçi, disiplinli, sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen özel hastane deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEDİKAL GAZ TEKNİKERİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL GAZ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Lisesi ya da Yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun,·         Medikal gaz tesisatı ve işletmesi konusunda en az 2 sene tecrübeli (tercihen hastane tecrübesi olan),·         Mekanik proje ve teknik resim okuyabilen,·         Mekanik, pnömatik ve hidrolik bilgisi olan,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Disiplinli, titiz, hizmet odaklı çalışan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
En az lise mezunu,  Otelcilik ya da sağlık sektöründe benzer bir görevde en az 3 yıl deneyimli, Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı, prezantabl, Organizasyon yeteneği gelişmiş, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Hastanelerin Acil Servis bölümünde en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin İşletme ,İktisat, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun,Muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
•Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,•Tercihen sertifika sahibi,•Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan,•Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen,•Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DENEYİMİ UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA DENEYİMİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Hemşirelik Bölümünden mezun, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Üretken, öğrenmeye açık, yeni projeler oluşturmaya ve projelerde yer almaya hevesli,Hasta odaklı bakış açısına sahip, empati kurabilen, Proaktif, analitilik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM UZMANI (PROJELER) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
CRM UZMANI (PROJELER)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Mühendislik, Bilgi Teknolojileri, İstatistik, Ekonometri veya Matematik alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,CRM, Proje Yönetimi veya Süreç Geliştirme konularında en az 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Daha önce Süreç Analizi, Proje Yönetimi konularında çalışmış,MS Office, Project ve Visio gibi programları çok iyi derece kullanabilen,Araştırmayı seven, problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip,Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJYER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
STAJYERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Genel Müdürlüğümüzün çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Stajyerler aramaktayız:·         Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden,·         Hafta içi en az 4 gün stajına devam edebilecek,·         Dinamik ve takipçi,·         İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İİBF /Mühendislik/ Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina,Tercihen İngilizce bilen,Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek,Müzakere becerileri gelişmiş,Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN DOĞUM UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
KADIN DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirmek üzere;Kadın Doğum uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ECZANE TEKNİSYENİ Kayseri Memorial Sağlık Grubu
ECZANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise mezunu,·         Tercihen Eczane Teknisyenliği sertifikası olan,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         Tercihen Hastanelerin ecza bölümlerinde çalışmış,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
NÖROLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
NÖROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Nöroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİYATLANDIRMA UZMAN/ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
FİYATLANDIRMA UZMAN/ UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerinin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarına hakim, tercihen çok iyi derecede excel kullanabilen,Raporlama deneyimine sahip, Sağlık sektörüne karşı ilgili, Analitik ve sorun çözme becerilerine sahip, Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen, sonuç odaklı, bir görev/projeyi sahiplenip tamamlayabilecek,Kişilerarası ve yazılı/sözlü iletişim becerileri güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI (IVF) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANI (IVF)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen Lisans mezunu Benzer görevde minimum 2 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik, İletişim becerisi yüksek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI Antalya, İstanbul(Avr.)... Memorial Sağlık Grubu
DEPO ELEMANIMemorial Sağlık Grubu
Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli,Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi, dikkatli, titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
EVDE BAKIM HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
EVDE BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Evde Bakım Hizmetlerinde değerlendirilmek üzere;Hemşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Tercihen dahiliye, yenidoğan, yoğun bakım, onkoloji ve cerrahi ünitelerinde en az 5 yıllık hastane deneyimine sahip,Evde veya hastanede sunulan sağlık ve bakım hizmetlerinde görev alabilecek, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, organizasyon becerisine sahip,  Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RAPORTÖR İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
RAPORTÖRMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik mezunu, Benzer görevlerde 2 yılı aşkın hastane deneyimi olan, On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen, Tıbbi terminoloji bilgisi olan, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DERMATOLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DERMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Dermatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞOFÖR / VALE İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ŞOFÖR / VALEMemorial Sağlık Grubu
En az lise mezunu, B sınıf ehliyetli, Otomatik araç kullanmış, En az 3 yıllık sürücü belgesine sahip, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, SRC Belge sahibi ya da başvuru yapmış, Tercihen psikoteknik test belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
VİZİT HEMŞİRESİ / EVDE BAKIM HİZMETLERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
VİZİT HEMŞİRESİ / EVDE BAKIM HİZMETLERİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu, Evde Bakım Hizmetleri’nde Vizit Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere;Hemşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi Mezunu, En az 3 yıllık Deneyim Sahibi, Tercihen dahiliye, yenidoğan, yoğun bakım, onkoloji, cerrahi ünitelerinde hastane deneyimine sahip,Evde sunulan sağlık ve bakım hizmetlerinde ve/veya hastane refakatlerinde görev alabilecek,Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Akşam çalışacak, Nöbet tutabilecek, Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinde  ikinci öğretimde okuyan yada mezun ya da İK alanında yüksek lisans yapan,Haftada en az 5 gün tam zamanlı devam edecek ve uzun dönemli staj yapabilecek,İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, Tüm İnsan Kaynakları süreçlerine aktif olarak destek verecek, 25 yaşını aşmamış, MS Office programlarına hakim İstanbul'da ikamet eden adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
EVDE BAKIM HİZMETLERİ SAHA TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
EVDE BAKIM HİZMETLERİ SAHA TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl sağlık sektörü deneyimi olan, tercihen Evde Bakım Hizmetleri 'nde deneyimli,Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli ve başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Proaktif, sorumluluk alan ve yaratıcı, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli ve Hizmet  Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun,·         Hastane deneyimine sahip,·         Ağırlıklı olarak Biyokimya alanında çalışabilecek,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli,·         Vardiyalı çalışabilecek,"Laboratuvar Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKTOR HESAPLARI UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DOKTOR HESAPLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen İstatistik, Ekonometri, İşletme, İktisat vb. bölümlerden mezun, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sayısal muhakeme yeteneği olan, İleri seviyede excel bilgisi olan, İletişim yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ANJİO TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANJİO TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Hizmet Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;Tercihen sağlık meslek liselerinin Radyoloji Teknisyenliği bölümünden mezun,Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen,Eğitime ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ANJİO HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANJİO HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli ve Hizmet Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;En az lise, tercihen üniversite mezunu, Anjio deneyimi olan, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Eğitime ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ ÇEVİRMEN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ ÇEVİRMENMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.İstanbul'da yer alan hastanelerimizde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız:Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Çeviribilim, Filoloji vb. bölümlerinden mezun,En az 3 yıl çeviri deneyimi olan (tercihen tıbbi alanda), Türkçe ve İngilizce dillerini etkin kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Araştımacı ve detaycı, Disiplinli, öğrenmeye açık, sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe deneyimi olan veya yetiştirilmek üzere,Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip,Hızlı, dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, Koordinasyon ve organizasyon becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek.* İlgili yasa ve yönetmelikler doğrultusunda Organ Nakli süreçlerinin her aşamasının gerçekleştirmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YATAN HASTA HİZMETLERİ SUPERVISORU İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YATAN HASTA HİZMETLERİ SUPERVISORUMemorial Sağlık Grubu
Memorial  Ataşehir Hastanemizde değerlendirmek üzere;·         Üniversite mezunu,·         Tercihen A sınıfı özel hastanelerde poliklinik hizmetleri fonksiyonların yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli,·         Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim,·         Özel sağlık sigortaları mevzuat ve uygulamalarına hakim,·         Acil Servis ve Hasta Yatış Taburcu süreçlerinde bilgi sahibi,·         İlişki yönetimi ve güçlü koordinasyon becerisine sahip,·         Liderlik ve sözlü/yazılı iletişim yeteneği güçlü, vizyon sahibi,·         Problem çözme yeteneği yüksek ve analitik,·         Planlama yeteneği olan, temsil edebilme ve yönetim becerileri gelişmiş,·         Bütçeleme ve raporlama konusunda deneyimli,·         İnisiyatif kullanabilen,·         Sektörel yenilikleri takip eden, gelişime açık,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHABERAT GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MUHABERAT GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen hastane süreçlerine aşina, İletişimi kuvvetli ve temsiliyet yeteneği yüksek, İş takibi ve iş disiplini kuvvetli,  Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Excel bilgisi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
GÜVENLİK GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
5188 sayılı yasa gereği Güvenlik Kimlik Kartı sahibi olan,Tercihen otel, AVM ve hastane güvenliği tecrübesine sahip,30 yaşını aşmamış,Asgari  1.75 boy ve üzeri,Prezantabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, iyi iletişim kurabilen,Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek,Askerlik Hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KLİNİK PSİKOLOG Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KLİNİK PSİKOLOGMemorial Sağlık Grubu
Psikoloji Bölümü mezunu, Klinik Psikoloji alanında master yapmış, Tercihen hastane deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Diyarbakır'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAPÇA TERCÜMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ARAPÇA TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;En az lise mezunu, İngilizce ve Arapça dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvettli, Ekip çalışmasına yatkın Bayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISI Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;·  Tıp Doktoru,·  Hastane idareciliğinin çeşitli kademelerinde tecrübeli (tercihen A sınıfı özel hastane),·  Sağlık mevzuatına hakim, kalite, ISO ve Akreditasyon konularında bilgili,·  İyi derecede İngilizce bilen,·  Birlikte çalışmanın başarı getireceğine inanan, dinamik, sonuç odaklı,·  Hasta, hasta yakını ve tıp ekibi iletişiminde başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
KLİNİK ECZACI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KLİNİK ECZACIMemorial Sağlık Grubu
• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 3 yıl tecrübeli,• Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine aşina,• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Genel Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım veya KVC Yoğun Bakım deneyimi olan, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen Eğitime ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
• Tercihen üniversite mezunu,• Özel hastanelerde poliklinik ve yatan hasta tedavi hizmetlerinin yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,• Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim,• Özel sağlık sigortaları mevzuat ve uygulamalarına hakim,• Kurum temsiliyeti ve iletişimi kuvvetli,• Sonuç odaklı, analitik, iş disiplinine inanan,• Bütçeleme ve raporlama konusunda deneyimli,• Mevzuat ve uygulama alanı ile ilgili yenilikleri takip eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RESMİ KURUMLAR UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RESMİ KURUMLAR UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun,Özel hastanelerin medikal muhasebe ve SGK faturalama konusunda deneyim sahibi,Mevzuat , SGK sözleşmeleri ve  klinik faturalama konularında deneyim sahibi,İletişimi kuvvetli, Planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİ VE İDARİ İŞLER SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MALİ VE İDARİ İŞLER SORUMLUSUMemorial Sağlık Grubu
Bahçelievler' de bulunan şantiyemizde görevlendirilmek üzere Mali ve İdari İşler Sorumlusu aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, En az 2 yıllık deneyime sahip, Şantiye ön muhasebe ve idari işlerini yapabilen, Gelişime açık ve sorumluluk sahibi, Ms Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, En az 4 yıl  satış deneyimi olan, tercihen sağlık sektörü deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, hedef odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yüksek ikna kabiliyeti, iletişim ve sunum becerilerine sahip, Gelişime ve değişime açık, enerjik, çözüm üretebilen, Raporlama tekniklerini bilen ve uygulayabilen, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış ( erkek adaylar için ), "Dış İlişkiler ve Saha" Uzmanı arayımışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
TEMİZLİK HİZMETLERİ GRUP MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TEMİZLİK HİZMETLERİ GRUP MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, Temizlik ve Çamaşırhane Hizmetlerinin organizasyonel yönetimini ve koordinasyonunu sağlayabilecek,Hizmet sektöründe alanında en az 10 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, Yönetim ve liderlik becerileri güçlü, Organizasyon ve takip yeteneğine sahip, sonuç odaklı, Paydaşlar ve ekip üyeleri ile etkin iletişim kurabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ENVANTER PLANLAMA MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ENVANTER PLANLAMA MÜDÜR YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık sektöründe, Envanter modelleme, MRP ve  Depo Yönetimi konusunda en az 7 yıl tecrübesi olan,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,MS Excel ileri uygulamaları, MS Access ve SQL programlarını etkin kullanabilen,Tercihen SAP konusunda tecrübeli ve sistem geçişinde aktif görev almış,İletişim ve temsil yeteneği yüksek, Karar verme, problem çözme becerileri gelişmiş, ekip yönetme yetkinliği olan ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
MİMAR İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MİMARMemorial Sağlık Grubu
Ümraniye' de bulunan Proje ofisimizde değerlendirilmek üzere ;·         Tercihen 5 yıl tecrübesi bulunan,·         3D max, Sketch-up, Photoshop ve Autocad programına hâkim,·         Bina kütle-fonksiyon ilişkisini çözümleyebilen ve modelleyebilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Mimari tasarım konusunda deneyimli,·         Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi,·         Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KARDİYOLOJİ UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
KARDİYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; Kardiyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Anestezi ve Reanimasyon uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen ilaç ve sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Diyarbakır ve çevre illerinde aktif olarak çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AYAKTAN HASTA DANIŞMANI Antalya, İstanbul(Avr.)... Memorial Sağlık Grubu
AYAKTAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, Hastane otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJYER ( MİMAR) İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
STAJYER ( MİMAR)Memorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu Proje Ofisi' nde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin mimarlık bölümlerinde eğitimi devam eden, Hafta içi en az 4 gün stajına devam edebilecek, Dinamik ve takipçi, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli.
Stajyer        İlan Detayı
POLİKLİNİK HEMŞİRESİ (WELLNESS CENTER) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
POLİKLİNİK HEMŞİRESİ (WELLNESS CENTER)Memorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Zorlu Center'da yer alan Wellness Center'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Hemşire arayışımız bulunmaktadır:Lise veya üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişimi ve temsil yeteneği güçlü, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Ekip çalışmasına yatkın, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, mesleki yenilikleri takip eden, İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek (İstanbul dışında ikamet edenler için lojman imkanımız bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HEKİMİ Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede en az 2 yıl Acil Servis deneyimi olan,   Organizasyon yeteneği yüksek,   Tam zamanlı olarak çalışabilecek,   Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Ortopedi ve Travmatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır & Memorial Kayseri Hastanelerimzde görevlendirilmek üzere;Kalp ve Damar Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek Uzman Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜROLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÜROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek, Diyarbakır'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ UZMANI Antalya, Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Antalya Hastanesi ve Diyarbakır Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Radyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
NÖROLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
NÖROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere;Nöroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe uluslararası pazarlama / satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Uluslararası pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi noktasında tercihen sağlık turizmi alanında deneyimli,Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Fark yaratabilecek güçlü stratejiler oluşturabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HEKİMİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü çalışabilecek, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan, Tercihen İşyeri Hekimliği sertifikası olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERLERİ ŞEFİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERLERİ ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanıyla ilgili en az 5 yıl sorumlu olarak çalışmış, Radyolojide yer alan tüm cihazlar hakkında bilgi sahibi,  Sorumluluk bilinci yüksek, iletişimi kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI Antalya, İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen ilaç ve sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HEKİMİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
KAT HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede minumum 2 yıl Pratisyen Hekimlik deneyim olan, Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Disiplinli,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STERİLİZASYON TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
STERİLİZASYON TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Şişli'de yer alan hastanemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Lise veya önlisans mezunu, Alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CRM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
CRM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Mühendislik, İstatistik, Ekonometri veya Matematik alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,En az 3 yıl CRM veya Veri Analizi konularında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, SQL bilgisine sahip, iş zekası konularında bilgi sahibi,  Tercihen daha önce BI tool’u kullanmış, Tercihen R veya benzeri bir analitik tool kullanmış, Tercihen daha önce Süreç Analizi konularında çalışmış, MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, verileri analiz edip iş süreçlerine yansıtabilecek,Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Kayseri Hastanesi ve Hizmet Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENVANTER PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ENVANTER PLANLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Envanter Planlama Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız:Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen SAP konusunda tecrübeli, SAP – MM modülünü aktif olarak kullanmış, MRP (malzeme ihtiyaç planlama) mantığını iyi bilen.MS Office uygulamalarına hakim, Yeni mezun ya da envanter planlama alanında tecrübesi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, motivasyonu yüksek, İletişim, organizasyon ve koordinasyon becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·        Tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat veya Ekonometri alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,·        Süreç iyileştirme, süreç ve iş geliştirme, yeniden yapılandırma (reengineering), müşteri deneyimi vb. projelerde en az 3 yıl iş tecrübesine sahip,·        Tercihen insan kaynakları iş süreçleri ve akışları (izin yönetimi, eğitim talebi, vb.) ile ileri insan kaynakları uygulamalarının (performans yönetimi, kariyer planlama, vb.) tasarım ve hayata geçirilmesi aşamalarında görev almış,·        İngilizce bilen,·        Microsoft Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip,·        Tercihen SAP İK uygulamalarında tecrübesi olan,·        Analitik düşünme, sentez ve sunum yeteneği gelişmiş,·        Stratejik bakış açısına sahip, iletişim yeteneği güçlü,·        Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı,·        Seyahat engeli olmayan,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
NÜKLEER TIP TEKNİKERİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
NÜKLEER TIP TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Tıbbi Görünüleme Teknikerliği bölümünden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, PET-CT, Sintigrafi cihazları kullanımı konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ECZACI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ECZACIMemorial Sağlık Grubu
• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 3 yıl tecrübeli,• Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine aşina,• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PLANLAMA MÜHENDİSİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezunİngilizce bilen, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon becerileri yüksek,Planlama konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, MS Project, Primavera veya benzeri bir planlama programını kullanabilen,Hakediş, bütçe ve raporlama konularına hakim, Raporlama konusunda deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış , "Planlama Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EMBRİYOLOG İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
EMBRİYOLOGMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi Embriyoloji Laboratuvarında Çalışmak Üzere;Üniversitelerin Biyoloji, Moleküler Biyoloji bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen doktora yapmış, Tercihen Bakanlık onaylı eğitim merkezlerinden Mikro Enjeksiyon (ICSI) ve Androloji Laboratuvarı sertifikası olan,En az 2 yıl deneyimli Ekip çalışmasına uygun
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK HİZMETLER ŞEFİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
TEKNİK HİZMETLER ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında 5 yıl deneyimli Tercihen hastane, otel, AVM gibi büyük ölçekli işletmelerin elektrik, mekanik sistemlerinde uzman,Ekip yönetmiş, yönetsel yetkinlikleri güçlü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRE Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun,Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere Full Time veya Part Time çalışabilecek aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun),Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek,  MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PEDİATRİK KİT HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PEDİATRİK KİT HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Lisans düzeyinde Hemşirelik bölümü mezunu,Alanında en az 1 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜROLOJİ UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÜROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Hizmet Hastanesi' nde değerlendirmek üzere;Üroloji uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN DOKTOR Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
UZMAN DOKTORMemorial Sağlık Grubu
Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden, her yıl 2 milyon hastamıza güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan Memorial Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 10 hastane ve 3 tıp merkezi ile sağlık için hizmet vermektedir. Mevcut ve yeni açılacak Hastanelerimizde birlikte çalışmak üzere tüm Türkiye genelinden,•    Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,•    Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,•    Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,•    İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,•    Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip•    Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem verenUzman Doktor başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı