Memorial Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 

Memorial Sağlık Grubu

 

 

Şirket Unvanı: Memorial Sağlık Grubu

Kuruluş Tarihi:01.02.2000

Faaliyet Gösterdiği Sektör: Sağlık

Eğitim Programları: Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Ücret Politikası: Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları: Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.

Sosyal Olanaklar: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerlikle İlgili Tutumlar: Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Çalışma Saatleri: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Personel Seçim Prosedürü: Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri

Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Ankara Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Kayseri Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Dicle Hastanesi

Hizmet Hastanesi

Medstar Antalya Hastanesi

Medstar Topçular Hastanesi

Memorial Wellness

Memorial Etiler Tıp Merkezi

Memorial Meme ve Tiroid Merkezi

 

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00

Açıklama: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.


Memorial Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 72
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
RADYOLOJİ RAPORTÖR Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ RAPORTÖRMemorial Sağlık Grubu
Tercihen liselerin/üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, Radyoloji Raportörü olarak en az 1 yıl deneyime sahip, On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen, Tıbbi terminolojiye hakim, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM DESTEK UZMAN YARDIMCISI Antalya Memorial Sağlık Grubu
YAZILIM DESTEK UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin  Bilgisayar bölümlerinden mezun,·         Tercihen benzer görevde 1 yıllık deneyime sahip,·         Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri konusunda tecrübesi olan,·         Öğrenme ve öğretme konusunda istekli ve olaylara farklı açılardan bakabilen,·         İletişim becerileri yüksek, güvenilir, veri gizliliği konusunda hassasiyeti olan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.'Yazılım Destek Uzman Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
EĞİTİM HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
EĞİTİM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen ilgili bir alanda Yüksek lisans ya da sertifika sahibi,Eğitim hemşireliği alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Kalite, ISO, Akreditasyon konularında bilgili, MS Office programlarına hakim, İletişim ve sunum becerisine sahip, Gelişime açık ve takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI (IVF) Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI (IVF)Memorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;IVF sertifikası ve deneyimine sahip Kadın Doğum alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PORTER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PORTERMemorial Sağlık Grubu
En az Lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen hastane deneyimi olan, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasına ön planda tutabilcek,Dikkatli, sorumluluk sahibi, hizmet odaklı ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun Diyarbakır'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Tercihen Lisans mezunu, Benzer görevde minimum 3 yıl tecrübeli;( tercihen sağlık sektöründe)Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip,Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezentabl bay, bayan,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Yönetici Asistanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IVF TIBBİ ARŞİV GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
IVF TIBBİ ARŞİV GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
MS Office programlarını etkin kullanabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tıbbi Arşiv Görevlisi aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere Full Time veya Part Time çalışabilecek aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun),Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek,  MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEDİKAL GAZ TEKNİSYENİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL GAZ TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
·         Meslek Lisesi ya da Yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun,·         Medikal gaz tesisatı ve işletmesi konusunda en az 2 sene tecrübeli (tercihen hastane tecrübesi olan),·         Mekanik proje ve teknik resim okuyabilen,·         Mekanik, pnömatik ve hidrolik bilgisi olan,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Disiplinli, titiz, hizmet odaklı çalışan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Hastanelerin Acil Servis bölümünde en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ İŞKUR STAJYERİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
HASTA HİZMETLERİ İŞKUR STAJYERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 6000’i aşkın çalışanı ve 10 Hastane, 3 Tıp Merkezi ve 1 Tüp Bebek Merkezi ile hizmet vermektedir.Hastalarımızın hastaneye girişinden ayrılışına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti alması için görev yapan “Hasta Hizmetleri” bölümümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde İşkur Stajyeri aramaktayız.• En az lise, tercihen üniversite mezunu,• 6 ay süresince haftada 6 gün staja devam edebilecek,• Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,• Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yetkinliğine sahip,• Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
EVDE BAKIM HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
EVDE BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Evde Bakım Hizmetlerinde değerlendirilmek üzere;Hemşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Tercihen dahiliye, yenidoğan, yoğun bakım, onkoloji ve cerrahi ünitelerinde en az 5 yıllık hastane deneyimine sahip,Evde veya hastanede sunulan sağlık ve bakım hizmetlerinde görev alabilecek, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, organizasyon becerisine sahip,  Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TÜP BEBEK (IVF) POLİKLİNİK HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TÜP BEBEK (IVF) POLİKLİNİK HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan hastanemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde :Lise veya üniversitelerin Hemşirelik/Ebelik bölümlerinden mezun,Tüp Bebek alanında deneyimli ya da bu alanda çalışma isteği olan,Sadece gündüz vardiyasında çalışacak, Mesleki gelişmeleri yakından takip eden, Hemşirelikte etik çalışmayı ilke edinmiş, Hasta ile iletişimi kuvvetli, Mesleğini seven, Ekip çalışmasına yatkın TÜP BEBEK HEMŞİRELERİ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YATAN HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YATAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip,Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
REKLAM VE TANITIM UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
REKLAM VE TANITIM UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Genel Müdürlüğümüz Medya ve İletişim Direktörlüğü bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız:·         Üniversitelerin İletişim fakültelerinden mezun,·         Reklam ajansı ve kurumsal müşteri takibi konusunda en az 2 yıl deneyimli,·         Kreatif çalışmaları ve tasarım brief’lerini yönlendirebilecek ve tasarımların kurumsal kimliğe uygunluğunu denetleyebilecek,·         Prodüksiyon ve matbaa süreçleri  konusunda bilgi sahibi olan,·         Medya satınalma ve planlama konusunda bilgi sahibi olan, medya ve reklam ajansı ile iletişimi sağlayabilecek,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         Ekip çalışmasını seven, dinamik ve sorumluluk sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
STOK TAKİP GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
STOK TAKİP GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
·         Tercihen Meslek Yüksek Okullarının lojistik, sağlık yönetimi vb. alanlarından mezun,·         Hastane deneyimi sahibi,·         Aktif şekilde bilgisayar kullanabilen,·         Malzeme planlaması konusunda tecrübeli,·         Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.Ecza Depo  Stok Takip Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
En az lise mezunu,  Otelcilik ya da sağlık sektöründe benzer bir görevde en az 3 yıl deneyimli,Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip,Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı, prezantabl,Organizasyon yeteneği gelişmiş, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Hastanelerin Acil Servis bölümünde en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İKLİMLENDİRME TEKNİSYENİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
İKLİMLENDİRME TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksekokulu veya liselerin İklimlendirme ve Soğutma bölümlerinden mezun;·         Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi,·         Havalandırma ve klima santralleri bakımında deneyimli,·         Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin İşletme ,İktisat, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun,Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJYER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
STAJYERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Genel Müdürlüğümüzün çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Stajyerler aramaktayız:·         Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden,·         Hafta içi en az 4 gün stajına devam edebilecek,·         Dinamik ve takipçi,·         İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GASTROENTEROLOJİ UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
GASTROENTEROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Gastroenteroloji uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
ENGELLİ PERSONELMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Santral Operatörü ve diğer pozisyonlarda engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu,  Türkiye İş Kurumun’a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirebilecek (en az %40 oranında engel raporu bulunan)Ekip çalışmasına uyumlu, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SANTRAL OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SANTRAL OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Deneyimli ya da deneyimsiz, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office Programlarına hakim, 'Santral Operatörü' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AMELİYATHANE HEMŞİRESİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Lise veya üniversitelerin Hemşirelik, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun,Ameliyathane alanında en az 1 yıl deneyimli,Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen,Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamışçalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Medstar Topçular Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun,·         Hastane deneyimine sahip,·         Ağırlıklı olarak Biyokimya alanında çalışabilecek,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli,·         Vardiyalı çalışabilecek,"Laboratuvar Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ ONKOLOJİ UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ ONKOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Tıbbi Onkoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek Uzman Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AMELİYATHANE DESTEK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE DESTEK GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Hİzmet Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere,·         Tercihen lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Disiplinli,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA BAKIM GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA BAKIM GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.İstanbul lokasyonlarımızda değerlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Hasta bakımı konusunda deneyimli, hemşireleri asiste edebilecek,Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren,İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır)"Hasta Bakım Görevlisi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ Ankara, Antalya Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksekokulu ya da liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi projelerde en az 3 yıllık deneyimli, Bilgisayar programlarını kullanabilen, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SİSTEM DESTEK UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik Ön Lisans veya ilgili Lisans bölümlerinden mezun,         MS Windows Client ve Server işletim sistemleri konusunda tecrübeli,         Active Directory, DNS, DHCP konusunda temel bilgi sahibi         MS Exchange desteği verebilecek          Terminal Server , Thinclient ve Uzak masaüstü , printserver ortamları konusunda deneyimli,         Network konusunda temel bilgi sahibi          Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,          Düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, ekip çalışmasına yatkın,         Sorumluluk sahibi, iletişim becerisi yüksek,          Öğrenmeye ve gelişime açık          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.          Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI (IVF) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANI (IVF)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen Lisans mezunu Benzer görevde minimum 2 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik, İletişim becerisi yüksek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IVF VERİ GİRİŞ GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
IVF VERİ GİRİŞ GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
En az lise veya MYO tercihen Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun,Sağlık sektöründe deneyimli ve benzer görevde 1-2 yıllık deneyime sahip,İyi derecede excel bilgisi olan, Analitik düşünme becerisine sahip, İletişim becerileri yüksek, güvenilir, veri gizliliği konusunda hassasiyeti olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİYATLANDIRMA UZMAN/ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
FİYATLANDIRMA UZMAN/ UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerinin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarına hakim, tercihen çok iyi derecede excel kullanabilen,Raporlama deneyimine sahip, Sağlık sektörüne karşı ilgili, Analitik ve sorun çözme becerilerine sahip, Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen, sonuç odaklı, bir görev/projeyi sahiplenip tamamlayabilecek,Kişilerarası ve yazılı/sözlü iletişim becerileri güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
NÖROLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
NÖROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Nöroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DERMATOLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DERMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Dermatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ROMENCE TERCÜMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ROMENCE TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;En az lise mezunu, Romence dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİŞ TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DİŞ TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Avrupa yakası için;En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli ve/veya kariyer yapmayı hedefleyen, Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI Antalya, İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen ilaç ve sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EBE Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
EBEMemorial Sağlık Grubu
Lise ya da üniversitelerin ebelik bölümünden mezun, Özel hastanelerde Ebe olarak çalışmış, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer  hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık.çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAĞLIK TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
SAĞLIK TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli veya deneyimsiz ancak çalışmaya istekli olan,Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, 'Sağlık Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENVANTER PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ENVANTER PLANLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Envanter Planlama Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız:Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen SAP konusunda tecrübeli, SAP – MM modülünü aktif olarak kullanmış, MRP (malzeme ihtiyaç planlama) mantığını iyi bilen.MS Office uygulamalarına hakim, Yeni mezun ya da envanter planlama alanında tecrübesi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, motivasyonu yüksek, İletişim, organizasyon ve koordinasyon becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ESTETİSYEN İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ESTETİSYENMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;*  En az lise mezunu ve alanında diploma/sertifika sahibi,*  Epilasyon, cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,*  Alanında güncel yöntemleri ve teknolojileri takip eden,*  Hizmet kalitesi odaklı, güleryüzlü, dinamik ve disiplinli,*  İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANI Ankara, İstanbul(Avr.)... Memorial Sağlık Grubu
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu bünyesinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Konya ilinde yerleşik olarak çalışabilecek;Üniversite mezunu, En az 4 yıl  satış deneyimi olan, tercihen sağlık sektörü deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, hedef odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yüksek ikna kabiliyeti, iletişim ve sunum becerilerine sahip, Gelişime ve değişime açık, enerjik, çözüm üretebilen, Raporlama tekniklerini bilen ve uygulayabilen, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış ( erkek adaylar için ), "Dış İlişkiler ve Saha" Uzmanı arayımışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
PLASTİK CERRAHİ UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PLASTİK CERRAHİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Hizmet Hastanesi' nde değerlendirmek üzere;Plastik Cerrahi uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Hizmet Hastanesi' nde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KLİNİK ECZACI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KLİNİK ECZACIMemorial Sağlık Grubu
• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 3 yıl tecrübeli,• Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine aşina,• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI (ENGELLİ) Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANI (ENGELLİ)Memorial Sağlık Grubu
Lise, Önlisans ya da Lisans mezunu, Tercihen deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÖDEME TAKİP UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÖDEME TAKİP UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
En az ön lisans mezunu, Fatura ve tahsilat takibi yapabilecek,  Ms Office programlarına hakim, Sağlık sektöründe çalışmaya ilgi duyan, Detaycı, araştırmayı seven, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
POLİKLİNİK HEMŞİRESİ (WELLNESS CENTER) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
POLİKLİNİK HEMŞİRESİ (WELLNESS CENTER)Memorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Zorlu Center'da yer alan Wellness Center'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Hemşire arayışımız bulunmaktadır:Lise veya üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,Alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişimi ve temsil yeteneği güçlü, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Ekip çalışmasına yatkın, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen,Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, mesleki yenilikleri takip eden,İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek (İstanbul dışında ikamet edenler için lojman imkanımız bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ECZA DEPO GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ECZA DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
En az Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli,Bilgisayar kullanabilen, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksekokulu veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makina, elektrik, elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb),·         Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi,·         Havalandırma ve klima santralleri bakımında deneyimli,·         Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış,·         Bilgisayar kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun,Tercihen otel, hastane gibi proje uygulamalarında  en az 5 yıllık deneyimli, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Saha uygulama detayları ve taşeron yönetimi konularına vakıf, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ANLAŞMALI KURUMLAR UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANLAŞMALI KURUMLAR UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Muhasebe, Tıbbi Dökümantasyon, İşletme, Sağlık Yönetimi bölümlerinden mezun, Sağlık veya sigortacılık sektörlerinin Medikal Muhasebe, Anlaşmalı Kurumlar, Tazminat Talep bölümlerinde çalışmış,Özel Sağlık Sigortaları, Bankalar veya benzeri diğer anlaşmalı kuruluşlarla ilgili faturalandırma deneyimi olan,Dikkatli, sorumluluk sahibi, iyi bir takım oyuncusu olduğuna inanan,  Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
RESEPSİYONİSTMemorial Sağlık Grubu
Tercihen Turizm Otelcilik Mezunu, En az 1 yıl Ön Büro konusunda deneyimli, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, MS Office programları ve raporlama konusunda bilgi sahibi, Sorumluluk alabilen, iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Analitik, takipçi, disiplinli, sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun,Tercihen otel, hastane gibi proje uygulamalarında  en az 5 yıllık deneyimli, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Saha uygulama detayları ve taşeron yönetimi konularına vakıf, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN DOKTOR Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
UZMAN DOKTORMemorial Sağlık Grubu
Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden, her yıl 2 milyon hastamıza güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan Memorial Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 10 hastane ve 3 tıp merkezi ile sağlık için hizmet vermektedir. Mevcut ve yeni açılacak Hastanelerimizde birlikte çalışmak üzere tüm Türkiye genelinden,•    Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,•    Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,•    Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,•    İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,•    Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip•    Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem verenUzman Doktor başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN DOĞUM UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KADIN DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Kadın Doğum uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik ve Biyomedikal Hizmetler Müdürü Ankara Memorial Sağlık Grubu
Teknik ve Biyomedikal Hizmetler MüdürüMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin Biyomedikal Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Tercihen hastane, AVM veya otel gibi akıllı binaların teknik hizmetlerinin organizasyonu ve yönetiminde en az 5 yıl deneyimli,·         Mekanik, elektrik, bakım - onarım hizmetlerinin yürütülmesi, organizasyonu ve kontrolünde, medikal cihaz ve sistemlerin satın alma süreçlerinde deneyimli,·         Raporlama ve planlama bilgisine sahip, ekip yönetebilecek,·         Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip,·         Sonuç odaklı, disiplinli, enerjisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Kayseri Hastanesi ve Hizmet Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TERCÜMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;En az lise mezunu, İngilizce ve Arapça dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvettli, Ekip çalışmasına yatkın Bayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe uluslararası pazarlama / satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Uluslararası pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi noktasında tercihen sağlık turizmi alanında deneyimli,Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Fark yaratabilecek güçlü stratejiler oluşturabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun,·         Tercihen en az 5 yıl hastane ortamında çalışmış,·         MS Office Programlarına hakim,·         Gelişime açık,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKTOR ASİSTANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DOKTOR ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;Tercihen Önlisans programlarının sağlıkla ilgili bölümlerinden mezun, Doktor asistanlığı / Hasta danışmanlığı deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, güleryüzlü ve iletişimi kuvvetli, Çalışacağı bölümdeki doktorları asiste edebilecek ve hastalarla ilgili tüm süreçleri yürütebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
DEPO ELEMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir  Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız. Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli,Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi, dikkatli, titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;• Alanında deneyimli,• Sürekli kendini geliştiren ve vizyon sahibi,• Etkili iletişim becerisine sahip uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKTOR HESAPLARI UZMAN YARDIMCISI (DÖNEMSEL) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DOKTOR HESAPLARI UZMAN YARDIMCISI (DÖNEMSEL)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen İstatistik, Ekonometri, İşletme, İktisat vb. bölümlerden mezun, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sayısal muhakeme yeteneği olan, İleri seviyede excel bilgisi olan, İletişim yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
• Tercihen üniversite mezunu,• Özel hastanelerde poliklinik ve yatan hasta tedavi hizmetlerinin yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,• Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim,• Özel sağlık sigortaları mevzuat ve uygulamalarına hakim,• Kurum temsiliyeti ve iletişimi kuvvetli,• Sonuç odaklı, analitik, iş disiplinine inanan,• Bütçeleme ve raporlama konusunda deneyimli,• Mevzuat ve uygulama alanı ile ilgili yenilikleri takip eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe uluslararası pazarlama konusunda tecrübeli, Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Fark yaratabilecek güçlü stratejiler oluşturabilen, İyi derecede Arapça ve İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK HİZMETLER ŞEFİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
TEKNİK HİZMETLER ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında 10 yıl deneyimli Tercihen hastane, otel, AVM gibi büyük ölçekli işletmelerin elektrik, mekanik sistemlerinde uzman,Ekip yönetmiş, yönetsel yetkinlikleri güçlü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
PEDİATRİK KİT HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PEDİATRİK KİT HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Lisans düzeyinde Hemşirelik bölümü mezunu,Alanında en az 1 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı