Memorial Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 

Memorial Sağlık Grubu

 

 

Şirket Unvanı: Memorial Sağlık Grubu

Kuruluş Tarihi:01.02.2000

Faaliyet Gösterdiği Sektör: Sağlık

Eğitim Programları: Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Ücret Politikası: Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları: Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.

Sosyal Olanaklar: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerlikle İlgili Tutumlar: Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Çalışma Saatleri: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Personel Seçim Prosedürü: Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri

Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Ankara Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Kayseri Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Dicle Hastanesi

Hizmet Hastanesi

Medstar Antalya Hastanesi

Medstar Topçular Hastanesi

Memorial Wellness

Memorial Etiler Tıp Merkezi

Memorial Meme ve Tiroid Merkezi

 

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00

Açıklama: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.


Memorial Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 67
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAĞLIK TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
SAĞLIK TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli veya deneyimsiz ancak çalışmaya istekli olan, Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden,'Sağlık Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PRATİSYEN HEKİM İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PRATİSYEN HEKİMMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde Kat Hekimi olarak görevlendirilmek üzere; Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,‘Pratisyen Hekim " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEPO ELEMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.  Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi, dikkatli, titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SAP ABAP UZMANIMemorial Sağlık Grubu
ABAP programlama dilinde en az 2 yıl deneyim sahibi,SAP projelerinde aktif görev almış,User-Exit/BADI/Enhancement geliştirme tacrübesi olan, Smartforms/AdobeForms çıktı tasarımları, Dialog/WebDynpro modül geliştirmeleri konularında bilgi sahibi, Yazılım geliştirme süreçleri, veri mimarisi ve modellemesi konularında deneyimli,İş ve teknik analiz konularında tecrübeli, yazılım geliştirme ve dökümantasyon standartlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Detaylara önem veren, sonuç odaklı, proaktif, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Tercihen SAP ABAP sertifikasına sahip,Tercihen HANA platformu üzerinde "Hana Optimised" kod geliştirme tecrübesine sahip  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO GÖREVLİSİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Erkek  adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DOORMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DOORMANMemorial Sağlık Grubu
Turizm Otelcilik Lisesi veya MYO mezunu, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi ve insan ilişkileri kuvvetli, Dinamik, takip yeteneği güçlü, Tercihen ingilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek Aktif araç kullanabilen ve hastane önü araç operasyonunu yönetebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;• Alanında deneyimli,• Sürekli kendini geliştiren ve vizyon sahibi,• Etkili iletişim becerisine sahip uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI (IVF) Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI (IVF)Memorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;IVF sertifikası ve deneyimine sahip Kadın Doğum alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
Pazarlama UzmanıMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen ilaç ve sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Diyarbakır'daki Hastanelerimizde görevlendirmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Tıbbi Laboratuvar veya Sağlık Meslek Liselerinin Laboratuvar bölümünden mezun, Hastane deneyimine sahip, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Laboratuvar Operatörü arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM DESTEK UZMAN YARDIMCISI Antalya Memorial Sağlık Grubu
YAZILIM DESTEK UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin  Bilgisayar bölümlerinden mezun,·         Tercihen benzer görevde 1 yıllık deneyime sahip,·         Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri konusunda tecrübesi olan,·         Öğrenme ve öğretme konusunda istekli ve olaylara farklı açılardan bakabilen,·         İletişim becerileri yüksek, güvenilir, veri gizliliği konusunda hassasiyeti olan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.'Yazılım Destek Uzman Yardımcısı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EĞİTİM HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
EĞİTİM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen ilgili bir alanda Yüksek lisans ya da sertifika sahibi, Eğitim hemşireliği alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Kalite, ISO, Akreditasyon konularında bilgili, MS Office programlarına hakim, İletişim ve sunum becerisine sahip, Gelişime açık ve takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TOP EXECUTIVE ASSISTANT Türkiye, İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
TOP EXECUTIVE ASSISTANTMemorial Sağlık Grubu
Holding Company will be hiring a Top Executive Assistant with the below mentioned qualifications. University degree Minimum of 3 years of full-time work experience as a Top Executive Assistant to a top level executive Ability to manage day to day Office operations and travel arrangements Positive and proactive attitude Strong planning and organizational skills Highly effective communication and presentation skills Excellent written and verbal communication skills Fluent in English verbally & written Good knowledge of MS Office applications Detail and result oriented Ability to work under pressure
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANI Antalya, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Hastanelerin Acil Servis bölümünde en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HEKİMİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede en az 2 yıl Acil Servis deneyimi olan,    Organizasyon yeteneği yüksek,    Tam zamanlı olarak çalışabilecek,    Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,    Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KBB UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KBB UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Kulak Burun Boğaz uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STAJYER İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
STAJYERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Genel Müdürlüğümüz ve Şişli Hastanemizin çeşitli departmanlarında (İnsan Kaynakları, Kalite, Medya ve İletişim, Grafik Tasarım) görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Stajyerler aramaktayız: Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden, Hafta içi en az 4 gün stajına devam edebilecek, Dinamik ve takipçi, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli.
Stajyer        İlan Detayı
ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDRO UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDRO UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız: Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Bilgisayar Programcılığı vb. bölümlerinden mezun, Bordrolama, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Çok iyi derecede Excell bilgisi olan, İyi derecede SAP HR kullanımında tecrübeli, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile teşvik ve güncel mevzuata iyi derecede hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, değişime açık İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Ortopedi ve Travmatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜROLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÜROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek, Diyarbakır'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. En az lise, tercihen üniversite mezunu, Genel Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım veya KVC Yoğun Bakım deneyimi olan, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen Eğitime ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Radyoloji Teknikerliği/Teknisyenliği bölümlerinden mezun, En az 5 yıl MR ve Tomografi tecrübesi olan, Tam gün ve vardiyalı sistemde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Hasta ve yakını iletişiminde başarılı, Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HEKİMİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
KAT HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir  Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen özel hastanede minumum 2 yıl Pratisyen Hekimlik deneyim olan, Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİSTEM DESTEK UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
SİSTEM DESTEK UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik ön lisans veya ilgili lisans bölümlerinden mezun, MS Windows client ve Server işletim sistemleri konusunda tecrübeli, Active Directory, DNS, DHCP konfigürasyon ve kontrolünü yapabilecek MS Exchange yönetim ve desteği verebilecek İnternet ve diğer güvenlik yazılımlarına hakim Server donanımları kurulum, onarım ve bakımını yapabilecek Terminal Server , Thinclient ve Uzak masaüstü , printserver ortamları konusunda deneyimli, Network , switch ve firewall deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Minimum 5 yıl benzer görevde çalışmış, Düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sonuç ve kalite odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖZLÜK İŞLERİ ve BORDRO UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ÖZLÜK İŞLERİ ve BORDRO UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Antalya'da bulunan hastanelerimizin özlük süreçlerinden sorumlu departmanımızda görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız: Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri vb. bölümlerinden mezun, Bordrolama, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DİZAYN OFİS SORUMLUSU İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
DİZAYN OFİS SORUMLUSUMemorial Sağlık Grubu
Bahçelievler' de bulunan şantiye ofisimizde değerlendirilmek üzere "Dizayn Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun,  Büyük ölçekli uygulamalarda en az 10 yıl tecrübesi bulunan, tercihen Sorumlu / Şef pozisyonunda görev almış,  Hastane proje uygulamalarında deneyimli,  MS Office ve Autocad programlarına hakim,  Bina kütle-fonksiyon ilişkisini çözümleyebilen,  Takım çalışmasına yatkın,  Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi,  Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İstanbul'da ikamet eden/edebilecek  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
YATAN HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YATAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AYAKTAN HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
AYAKTAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHABERAT GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MUHABERAT GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen hastane süreçlerine aşina, İletişimi kuvvetli ve temsiliyet yeteneği yüksek, İş takibi ve iş disiplini kuvvetli,  Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Excel bilgisi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL TIP UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ACİL TIP UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Acil Tıp Uzmanlığı alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;•Yenidoğan Yoğun Bakım deneyimi olan,•Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahipÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİYATLANDIRMA UZMAN/ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
FİYATLANDIRMA UZMAN/ UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerinin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen çok iyi derecede excel kullanabilen, Raporlama deneyimine sahip, Sağlık sektörüne karşı ilgili, Analitik ve sorun çözme becerilerine sahip, Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen, sonuç odaklı, bir görev/projeyi sahiplenip tamamlayabilecek, Kişilerarası ve yazılı/sözlü iletişim becerileri güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PEDİATRİK KİT HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PEDİATRİK KİT HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;  Sağlık Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Lisans düzeyinde Hemşirelik bölümü mezunu, Alanında en az 1 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN DOKTOR Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
UZMAN DOKTORMemorial Sağlık Grubu
Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden, her yıl 2 milyon hastamıza güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan Memorial Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 10 hastane ve 3 tıp merkezi ile sağlık için hizmet vermektedir. Mevcut ve yeni açılacak Hastanelerimizde birlikte çalışmak üzere tüm Türkiye genelinden,•    Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,•    Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,•    Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,•    İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,•    Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip•    Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem verenUzman Doktor başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HEKİMİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
  Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü çalışabilecek, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan, Tercihen İşyeri Hekimliği sertifikası olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MİMAR (PROJE) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MİMAR (PROJE)Memorial Sağlık Grubu
·         Tercihen 5 yıl şantiye tecrübesi bulunan,·         Autocad ve Sketch-up programına hâkim,·         Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumunu takip edebilecek,·         Uygulama proje- shop drawing ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi,·         Tercihen hastane, otel veya büyük uygulama projelendirmelerinde saha dizayn ofisinde çalışmış,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe deneyimi olan, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Hızlı, dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, Koordinasyon ve organizasyon becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek.* İlgili yasa ve yönetmelikler doğrultusunda Organ Nakli süreçlerinin her aşamasının gerçekleştirmek.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TİG UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TİG UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;    Tercihen Tıbbı Dokümantasyon ve Sekreterlik mezunu, Hastane deneyimi olan, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Klinik kodlarla ilgili Sağlık Bakanlığından eğitim almış, Takipçi, dikkatli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI ÖDEME TAKİP UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI ÖDEME TAKİP UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
En az ön lisans mezunu, Fatura ve tahsilat takibi yapabilecek,  Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen, Ms Office programlarına hakim, Sağlık sektöründe çalışmaya ilgi duyan, Detaycı, araştırmayı seven, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ TEKNİKERİ Antalya, İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.  Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen özel hastane deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
VERİ ANALİZ VE PERFORMANS PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
VERİ ANALİZ VE PERFORMANS PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun dijital iletişim çalışmalarında yer alacak web analiz ve performans pazarlama uzmanı arıyoruz!Aranan Nitelikler:  Mühendislik Fakültelerinin ilgili bölümlerinden veya Matematik bölümünden lisans mezunu, İlgili alanda en az 2 yıllık iş deneyimine sahip, Kurum içinde yönetici, geliştirici ve içerik üreticiler ile sürekli iletişim halinde çalışabilecek, Dijital pazarlama ölçümleme sistemlerine ve araçlarına hakim, Google Adwords sertifikalarından en az 4 tanesine sahip, Ulusal ve uluslararası markaların Adwords kampanyalarını yönetmiş, SEO , SEM , Display Reklam, Affiliate Reklam , E-mail Pazarlama  konularına hakim, Gerekli data, ölçüm yöntemi ve analiz aracı tespiti yapabilecek, Uzun vadeli iş geliştirmeleri için gerekli data havuzunu oluşturup rapor üretebilecek, Verileri analiz ederek, okuyucu ve izleyiciye daha uygun içerikler üretebilmek için hedef kitleyi ve alışkanlıklarını tanımlayabilecek, Kullanıcı davranışlarını gözlemleyip yorumlayabilecek Sosyal medya kanaları, video platformları ve veriler hakkında derin bir kavrama yeteneğine sahip, Karmaşık komplex verileri; sade, erişilebilir, anlaşılabilir ve yorumlanabilir hale getirebilecek, İstatistikleri anlamlı hikayelere dönüştürebilecek, İyi derece İngilizce bilen, Planlama, önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip, Analitik düşünme ve sonuç odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve detaylara önem veren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE HEMŞİRESİ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise veya üniversitelerin Hemşirelik, ATT, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun, Ameliyathane alanında en az 1 yıl deneyimli, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamışçalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRE Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun, Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RADYOLOJİ RAPORTÖRÜ Antalya, İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ RAPORTÖRÜMemorial Sağlık Grubu
·         Tercihen liselerin/üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, ·         Radyoloji Raportörü olarak en az 1 yıl deneyime sahip,·         On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen,·         Tıbbi terminolojiye hakim,·         Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA BAKIM GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA BAKIM GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Şişli ve Hizmet Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Hasta bakımı konusunda deneyimli, hemşireleri asiste edebilecek, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Hasta ve hasta yakınları ile kurum kültürümüz doğrultusunda iletişim kurabilecek,  Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veye en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 ·         Bakanlıkça yetkilendirilmiş A ve B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,·         Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun,·         İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına uygun olarak kurumda gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak bilgi ve tecrübeye sahip,·         Kurum çalışanlarına mevzuatın gerektirdiği eğitimleri verebilecek bilgi ve deneyime sahip,·         İletişimi iyi, ekip çalışmasına yatkın, dinamik,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIBBİ ONKOLOJİ UZMANI Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ ONKOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır ve Memorial Kayseri Hastanelerinde;Tıbbi Onkoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun Antalya'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere; Tercihen Lisans mezunu, Benzer görevde minimum 3 yıl tecrübeli;( tercihen sağlık sektöründe) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezentabl, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Yönetici Asistanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
EEG - EMG TEKNİSYENİ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
EEG - EMG TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
En az lise mezunu, Tercihen hastane veya uyku laboratuvarı deneyimi olan, EEG - EMG alanında eğitimi/sertifikası olan,  Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜPERVİZOR HEMŞİRE İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SÜPERVİZOR HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen lisans ya da yüksek lisans mezunu,  En az 5 yıllık hemşirelik deneyimi olan,  Ekip yönetimi tecrübesi olan, sorumluluk yapmış,  Organizasyon yeteneği gelişmiş, planlama yönü kuvvetli,  Tercihen Yoğun Bakım ve Sorumlu Hemşirelik deneyimi bulunan, Vardiyalı çalışabilecek,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MOLEKÜLER BİYOLOG İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MOLEKÜLER BİYOLOGMemorial Sağlık Grubu
Şişli Hastanemizde görevlendirilmek üzere Moleküler Biyolog aramaktayız,Biyoloji veya moleküler biyoloji ve genetik dalında lisans eğitimi almışTemel laboratuvar kuralları bilgisine sahipAşağıda listelenen ileri düzey genetik tanı laboratuvarı işlemlerini yürütebilecek-        DNA – RNA izolasyonu-        PCR uygulamaları-        Real-Time PCR uygulamaları-        RFLP (ABI 3130XL fragman analizi)-        Jel Elektroforezi (agaroz ve poliakrilamid)Tek hücre PCR çalışmaları ve Tek Gen / Tek Gen + HLA preimplantasyon genetik tanı basamaklarında tecrübeliGenetik laboratuvarında yapılan analizlerin raporlanmasıGenetik laboratuvarı sonuç verilerinin arşivlenmesi, analizi ve kurum içi raporlanmasının sağlanması Genetik laboratuvarı kalite kontrol süreçlerinde aktif rol alabilecekİleri düzey İngilizce bilenBilimsel çalışmalarda aktif rol alabilecekTercihen doktoralıEkip çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.·         Tercihen lisans mezunu,·         Benzer görevde minimum 2 yıl tecrübeli,·         İngilizce bilen,·         MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,·         Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip,·         Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip,·         Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik,·         İletişim becerisi yüksek,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Teknisyeni Ankara Memorial Sağlık Grubu
Ameliyathane TeknisyeniMemorial Sağlık Grubu
 ·         En az lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Disiplinli,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBI ARŞİV VE DOKÜMANTASYON GÖREVLİSİ (ENGELLİ) İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
TIBBI ARŞİV VE DOKÜMANTASYON GÖREVLİSİ (ENGELLİ)Memorial Sağlık Grubu
  Lise, Önlisans ya da Lisans mezunu, Tercihen deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKTOR HESAPLARI UZMANI / UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DOKTOR HESAPLARI UZMANI / UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen İstatistik, Ekonometri, İşletme, İktisat vb. bölümlerden mezun, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sayısal muhakeme yeteneği olan, İletişim yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin İşletme ,İktisat, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SANTRAL OPERATÖRÜ (ENGELLİ) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SANTRAL OPERATÖRÜ (ENGELLİ)Memorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu bünyesinde Engelli Kadro kapsamında  görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Daha önce benzer ya da aynı görevde en az 1 yıl deneyim sahibi, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office Programlarına hakim, Türkiye İş Kurumu'ndan en az %40 oranında engel raporu bulunan,'Santral Operatörü' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Mühendislik /İİB bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina,Tercihen İngilizce bilen,Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek,Müzakere becerileri gelişmiş,Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK MÜHENDİSİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, otel, avm veya büyük inşaat projelerinde elektrik uygulamalarında bulunmuş,  en az 5 yıl deneyimli, Uygulama projeleri ve sahadaki uyumu kontrol edecek, Yüklenici yönetimi ve koordinasyonu sağlayacak, İş-zaman planlama, maliyet tahmini ve takibi yapacak düzeyde bilgi ve donanıma sahip, Şantiyenin sevk ve idaresinden sorumlu olacak, Analitik düşünebilen, planlama ve problem çözme becerileri gelişmiş, Ms Office / Ms Project / Autocad programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Radyoloji Teknikerliği/Teknisyenliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Girişimsel Radyoloji Anjio tecrübesi olan, Tam gün ve vardiyalı sistemde çalışabilecek,  Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,  Hasta ve yakını iletişiminde başarılı,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESMİ KURUMLAR UZM. YRD. / UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
RESMİ KURUMLAR UZM. YRD. / UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun, Özel hastanelerin medikal muhasebe ve SGK faturalama konusunda deneyim sahibi, Mevzuat, SGK sözleşmeleri ve  klinik faturalama konularında deneyim sahibi, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DERMATOLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DERMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Dermatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun), Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek,  MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PORTER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PORTERMemorial Sağlık Grubu
Tercihen Lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen hastane deneyimi olan, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasına ön planda tutabilcek, Dikkatli, sorumluluk sahibi, hizmet odaklı ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
GÜVENLİK GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
5188 sayılı yasa gereği Güvenlik Kimlik Kartı sahibi olan, Tercihen otel, AVM ve hastane güvenliği tecrübesine sahip, 30 yaşını aşmamış, Asgari  1.75 boy ve üzeri, Prezantabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, iyi iletişim kurabilen, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Askerlik Hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı