Memorial Sağlık Grubu 

Şirket Bilgileri

 

Memorial Sağlık Grubu

 

Şirket Unvanı:

Kuruluş Tarihi:

Faaliyet Gösterdiği Sektör:

Eğitim Programları:

Ücret Politikası:Yükselme Olanakları:
Sosyal Olanaklar:


Askerlikle İlgili Tutumlar
:

Çalışma Saatleri:


Memorial Sağlık Grubu

01.02.2000

Sağlık

Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.


Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Tüm Pozisyonlarda Aranan Nitelikler

Yabancı Dil:

Sosyal Özellikler:


Deneyim
:


Personel Seçim Prosedürü: 

İngilizce

Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, güleryüzlü, öğrenmeye ve gelişime açık, sonuç odaklı, dinamik, iç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutan

Pozisyona göre değişiklik gösterir.

Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri

Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Etiler Tıp Merkezi

Memorial Suadiye Tıp Merkezi

Memorial Konukevi

Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

 

 

 

  Memorial Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 86
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DEPO ELEMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEPO ELEMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.  Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi, dikkatli, titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PRATİSYEN HEKİM Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
PRATİSYEN HEKİMMemorial Sağlık Grubu
      Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere, 'Diyaliz Sertifikasına' sahip Pratisyen Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DİZAYN OFİS SORUMLUSU İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
DİZAYN OFİS SORUMLUSUMemorial Sağlık Grubu
Bahçelievler' de bulunan şantiye ofisimizde değerlendirilmek üzere "Dizayn Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun,  Büyük ölçekli uygulamalarda en az 10 yıl tecrübesi bulunan, tercihen Sorumlu / Şef pozisyonunda görev almış,  Hastane proje uygulamalarında deneyimli,  MS Office ve Autocad programlarına hakim,  Bina kütle-fonksiyon ilişkisini çözümleyebilen,  Takım çalışmasına yatkın,  Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi,  Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İstanbul'da ikamet eden/edebilecek  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ Kayseri Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
  • Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun, • Tercihen hastane ortamında çalışmış, • Tercihen 2 yıl deneyimli, • MS Office Programlarına hakim, • Gelişime açık, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EBE Antalya Memorial Sağlık Grubu
EBEMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Antalya Hastanelerinde değerlendirilmek üzere  Ebelik mezunu ve alanında en az 3 yıl deneyimli, Özel hastanelerde Ebe olarak çalışmış, İletişim ve temsil yeteneği güçlü, Sorumluluk sahibi ve disiplinli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Antalya Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyime sahip olan, Antalya'da ikamet edebilecek (lojman imkanımız bulunmaktadır), Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,"Deneyimli Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
 ·         En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu,·         Hastanelerin Acil Servis bölümünde en az 1 yıl deneyimli,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         Tercihen bay, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli,·         Hastane otomasyon sistemlerine aşina,·         Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı,·         Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip,·         Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DİŞ TEKNİSYENİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
DİŞ TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Antalya'da bulunan hastanemiz için; En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli ve/veya kariyer yapmayı hedefleyen, Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Pazalama, Amerikan-İngiliz Dili ve Edebiyatı, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, Pazarlama, Satış, Müşteri İlişkileri Yönetimi konularında deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce, Türkçe  bilen (okuma,yazma ve konuşma) Sosyal ilişkileri güçlü, Seyahat engeli bulunmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AMELİYATHANE TEKNİSYENİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
En az lise mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Disiplinli,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
CRM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız: Tercihen üniversitelerin İstatistik, Ekonometri, Matematik veya Mühendislik bölümlerinden mezun, En az 3 yıl CRM alanında deneyimli,  İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SPSS, SAS gibi programları daha önce kullanmış, SQL bilgisine sahip, iş zekası ve veri madenciliği konularında bilgi sahibi,  MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Segmentesyon, modelleme ve hedef kitle seçimi, müşteri sadakat programları gibi analitik projelerde çalışmış, Analitik düşünme becerisine sahip, verileri analiz edip iş süreçlerine yansıtabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ TEMSİLCİSİ YETİŞTİRME PROGRAMI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA HİZMETLERİ TEMSİLCİSİ YETİŞTİRME PROGRAMIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu güvencesiyle Hasta Hizmetleri alanında meslek sahibi olmak ister misiniz?Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. En az lise mezunuysan, Sağlık sektöründe hasta hizmetleri alanında kariyer hedefliyorsan, Her şart altında hasta memnuniyeti benim önceliğimdir diyorsan, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye, araştırmaya istekliysen, İletişim etkin yetkinliklerimin başında gelir diyorsan, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteriyorsan, Takipçiyim, hızlı ve etkin çözüme ulaşma yetkinliğim güçlüdür diyorsanBU PROGRAM TAM SANA GÖRE! 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
KBB UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KBB UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Kulak Burun Boğaz uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. En az lise, tercihen üniversite mezunu, Genel Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım veya KVC Yoğun Bakım deneyimi olan, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen Eğitime ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TÜP BEBEK (IVF) POLİKLİNİK HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TÜP BEBEK (IVF) POLİKLİNİK HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan hastanemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde : Lise veya üniversitelerin Hemşirelik/Ebelik bölümlerinden mezun, Tüp Bebek alanında deneyimli ya da bu alanda çalışma isteği olan, Sadece gündüz vardiyasında çalışacak, Mesleki gelişmeleri yakından takip eden, Hemşirelikte etik çalışmayı ilke edinmiş, Hasta ile iletişimi kuvvetli, Mesleğini seven, Ekip çalışmasına yatkınTÜP BEBEK HEMŞİRELERİ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HEMŞİRE Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun, Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkınHEMŞİRE, EBE, ATT ve SAĞLIK MEMURU çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BEBEK ODASI/YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
BEBEK ODASI/YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise ya da üniversitelerin Hemşirelik, Ebelik bölümlerinden mezun, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer  hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AMELİYATHANE HEMŞİRESİ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise veya üniversitelerin Hemşirelik, ATT, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun, Ameliyathane alanında en az 1 yıl deneyimli, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamışçalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS (KAT) HEMŞİRESİ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
SERVİS (KAT) HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun, Servis deneyimi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkınçalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EBE Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
EBEMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise ya da üniversitelerin ebelik bölümünden mezun,  Özel hastanelerde Ebe olarak çalışmış,  Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer  hedefleyen,  Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,  Mesleki yenilikleri takip eden,  Eğitime ve gelişime açık.çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA YATIŞ TABURCU HASTA DANIŞMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTA YATIŞ TABURCU HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen meslek yüksekokulu mezunu, Özel hastanelerin Hasta Yatış Taburcu bölümlerinde en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PEDİATRİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
PEDİATRİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Pediatri Uzmanı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DOKTOR HESAPLARI UZMANI / UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DOKTOR HESAPLARI UZMANI / UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen İstatistik, Ekonometri, İşletme, İktisat vb. bölümlerden mezun, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sayısal muhakeme yeteneği olan, İletişim yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen özel hastane deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYASYON ONKOLOJİSİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
RADYASYON ONKOLOJİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Radyasyon Onkolojisi alanında Tıpta Uzmanlık Eğitimi almış, Radyasyon Onkolojisi olarak en az 2 yıl deneyimli, LINAC cihaz kullanmış ve IMRT deneyimi olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, DİYARBAKIR ilinde ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KARDİYOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KARDİYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Kardiyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
STOK TAKİP GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
STOK TAKİP GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
·         Tercihen Meslek Yüksek Okullarının lojistik, sağlık yönetimi vb. alanlarından mezun,·         Hastane deneyimi sahibi,·         Aktif şekilde bilgisayar kullanabilen,·         Malzeme planlaması konusunda tecrübeli,·         Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.Ecza Depo  Stok Takip Görevlisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MİMAR İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
MİMARMemorial Sağlık Grubu
Ümraniye' de bulunan Proje ofisimizde değerlendirilmek üzere "Dizayn Ofis Mimarı" arayışımız bulunmaktadır.·         Tercihen 5 yıl tecrübesi bulunan,·         3D max, Sketch-up, Photoshop ve Autocad programına hâkim,·         Bina kütle-fonksiyon ilişkisini çözümleyebilen ve modelleyebilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Mimari tasarım konusunda deneyimli,·         Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi,·         Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen ·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
• Tercihen üniversite mezunu,• Özel hastanelerde poliklinik ve yatan hasta tedavi hizmetlerinin yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,• Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim,• Özel sağlık sigortaları mevzuat ve uygulamalarına hakim,• Kurum temsiliyeti ve iletişimi kuvvetli,• Sonuç odaklı, analitik, iş disiplinine inanan,• Bütçeleme ve raporlama konusunda deneyimli,• Mevzuat ve uygulama alanı ile ilgili yenilikleri takip eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans ya da yüksek lisans mezunu, Ürün yönetimi, organizasyon ve etkinlik planlama, yeni müşterilerin kazanımı ve müşteri ilişkileri üzerine çalışmalar gerçekleştirmiş, Yaratıcı, yeniliklere açık, sorumluluk sahibi ve dinamik, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AĞ YÖNETİMİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
AĞ YÖNETİMİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin Bilgisayar/Elektronik Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         TCP/IP, Routing, LAN Switching, Firewall, WAN ve VPN konularında en az 4 yıl deneyimli,·         Network Güvenlik sistemleri hakkında tecrübeli,·         Cisco, Procurve, Juniper, 3Com, Fortinet vb. marka Switch, Router, Firewall vb. aktif cihazların kurulumu, yapılandırması, işletimi ve sorun çözümü konularında ileri düzey bilgi ve tecrübeye sahip,·         DNS, DHCP, WINS gibi network servisleri konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip,·         VoIP, video konferans ve bütünleşik haberleşme konularında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip,·         Tercihen CCNA, CCNP, ASE, JNCI sertifikalarına veya bir kısmına sahip,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış ·         Seyahat engeli olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun), Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek,  MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP MODÜL ANALİSTİ (HR, MM, SRM, WM, FI, CO) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SAP MODÜL ANALİSTİ (HR, MM, SRM, WM, FI, CO)Memorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz Süreç Geliştirme Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız: Tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya MIS alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu, En az 1 SAP geçiş projesinde aktif olarak görev almış, Tercihen SAP HR, MM, SRM, WM, FI ve CO modüllerinde deneyimli, Genel ERP kavramlarına aşina, kavramsal tasarım ve süreç analizi ve BPR (reengineering) yöntemlerini bilen, SAP proje yönetimi metodolojisine hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Stratejik bakış açısına sahip, iletişim yeteneği güçlü, Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
POLİKLİNİK HEMŞİRESİ (WELLNESS CENTER) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
POLİKLİNİK HEMŞİRESİ (WELLNESS CENTER)Memorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Zorlu Center'da yer alan Wellness Center'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Hemşire arayışımız bulunmaktadır: Lise veya üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişimi ve temsil yeteneği güçlü, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Ekip çalışmasına yatkın, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, mesleki yenilikleri takip eden, İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek (İstanbul dışında ikamet edenler için lojman imkanımız bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MAKİNE TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Hastane, otel, avm veya büyük inşaat projelerinde benzer pozisyonda görev almış, en az 5 yıl deneyimli, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Saha uygulama detayları ve taşeron yönetimi konularına vakıf, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK MÜHENDİSİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, otel, avm veya büyük inşaat projelerinde elektrik uygulamalarında bulunmuş,  en az 5 yıl deneyimli, Uygulama projeleri ve sahadaki uyumu kontrol edecek, Yüklenici yönetimi ve koordinasyonu sağlayacak, İş-zaman planlama, maliyet tahmini ve takibi yapacak düzeyde bilgi ve donanıma sahip, Şantiyenin sevk ve idaresinden sorumlu olacak, Analitik düşünebilen, planlama ve problem çözme becerileri gelişmiş, Ms Office / Ms Project / Autocad programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DİŞ TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
DİŞ TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Şişli'de bulunan hastanemiz için; En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli ve/veya kariyer yapmayı hedefleyen, Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ SİSTEMLERİ ŞEFİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
BİLGİ SİSTEMLERİ ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde değerlendirilmek üzere; Fakülte veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi Sistemleri departmanında en az 5-6 yıl tecrübeli, Microsoft Server İşletim sistemleri ve Office uygulamalarında üst seviye bilgi sahibi, Network ve data hatları projelerinde bulunmuş, Santral ve telekominikasyon konusunda bilgi sahibi, Tercihen sağlık teknolojileri konusunda çalışmış ve projelerde bulunmuş, Mesleki İngilizce bilgisi olan, Terminal server , thinclient ve uzak masaüstü ortamlarında bilgi sahibi, Vmware ve sanallaştırma mimarisi hakkında bilgi sahibi, Sorumluluk bilinci yüksek, takım yönetebilecek, İletişim becerisi yüksek, Seyahat Engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
AYAKTAN HASTA DANIŞMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
AYAKTAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         Tercihen bay, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli,·         Hastane otomasyon sistemlerine aşina,·         Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı,·         Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip,·         Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RADYOLOJİ RAPORTÖRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ RAPORTÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Tercihen liselerin/üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun,  Radyoloji Raportörü olarak en az 1 yıl deneyime sahip, On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen, Tıbbi terminolojiye hakim, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
MAKİNE MÜHENDİSİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, otel, avm veya büyük inşaat projelerinde mekanik uygulamalarda bulunmuş,  en az 5 yıl deneyimli, Uygulama projeleri ve sahadaki uyumu kontrol edecek, Yüklenici yönetimi ve koordinasyonu sağlayacak, İş-zaman planlama, maliyet tahmini ve takibi yapacak düzeyde bilgi ve donanıma sahip, Şantiyenin sevk ve idaresinden sorumlu olacak, Analitik düşünebilen, planlama ve problem çözme becerileri gelişmiş, Ms Office / Ms Project / Autocad programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI Ankara Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
• En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun),• Özel sağlık sektöründe benzer pozisyonlarda deneyimli,• Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,• Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yetkinliğine sahip,• Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TERCÜMAN Antalya Memorial Sağlık Grubu
TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Tercihen lisans mezunu,Almanca ve İngilizce dillerinin her ikisini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Prezentabl,İletişim yeteneği kuvvetli,Ekip çalışmasına yatkın,Antalya'da ikamet eden / edebilecek,' Tercüman ' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 ·         Bakanlıkça yetkilendirilmiş A,  B veya C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,·         Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun,·         İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına uygun olarak kurumda gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak bilgi ve tecrübeye sahip,·         Kurum çalışanlarına mevzuatın gerektirdiği eğitimleri verebilecek bilgi ve deneyime sahip,·         İletişimi iyi, ekip çalışmasına yatkın, dinamik,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 ·         Bakanlıkça yetkilendirilmiş A,  B veya C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,·         Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun,·         İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına uygun olarak kurumda gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak bilgi ve tecrübeye sahip,·         Kurum çalışanlarına mevzuatın gerektirdiği eğitimleri verebilecek bilgi ve deneyime sahip,·         İletişimi iyi, ekip çalışmasına yatkın, dinamik,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plastik Cerrahi Uzmanı Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
Plastik Cerrahi UzmanıMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Plastik Cerrahi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız;· Üniversite mezunu,· Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere İK uygulamalarında en az 5 yıl deneyimli,· MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,· İleri seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,· Analitik, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,· Çoklu görevleri yerine getirebilen ve zaman yönetiminde yetkin,· Sistematik ve sonuç odaklı çalışan, · Ekip çalışmasına yatkın, · Sosyal ilişkileri kuvvetli, modern İK uygulamalarını ve metotlarını takip eden, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RESEPSİYONİSTMemorial Sağlık Grubu
Tercihen Turizm Otelcilik Mezunu, En az 1 yıl Ön Büro konusunda deneyimli, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, MS Office programları ve raporlama konusunda bilgi sahibi, Sorumluluk alabilen, iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Analitik, takipçi, disiplinli, sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONUKEVİ RESEPSİYONİSTİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
KONUKEVİ RESEPSİYONİSTİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen Turizm Otelcilik Mezunu, En az 1 yıl Ön Büro konusunda deneyimli, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, MS Office programları ve raporlama konusunda bilgi sahibi, Sorumluluk alabilen, iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Analitik, takipçi, disiplinli, sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMAN / UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE UZMAN / UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin İşletme ,İktisat, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HEKİMİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede en az 2 yıl Acil Servis deneyimi olan,    Organizasyon yeteneği yüksek,    Tam zamanlı olarak çalışabilecek,    Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,    Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YAZILIM DESTEK UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin  Bilgisayar bölümlerinden mezun,·         Tercihen benzer görevde 1-2 yıllık deneyime sahip,·         İşletim Sistemleri, temel ofis bilgisi, temel SQL bilgisine sahip,·         Öğrenme ve öğretme konusunda istekli ve olaylara farklı açılardan bakabilen,·         İletişim becerileri yüksek, güvenilir, veri gizliliği konusunda hassasiyeti olan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.'Yazılım Destek Uzmanı' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Antalya Hastanelerinde görevlendirilmek üzere;Radyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA MİMARI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SAHA MİMARIMemorial Sağlık Grubu
Bahçelievler' de bulunan şantiyemizde  ve Ümraniye' de bulunan Proje Ofisimizde görev alacak; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Saha uygulamaları ve malzemeleri konusunda minimum 5  yıl deneyimli, Autocad ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Seyahat engeli olmayan."Saha Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANI Adana, Ordu, Samsun Memorial Sağlık Grubu
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu bünyesinde Adana ve Ordu / Samsun ilinde yerleşik olarak çalışabilecek; Üniversite mezunu, Tercihen en az 2 yıl ilaç firması veya sağlık sektörü deneyimine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, paylaşımcı ve hedef odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yüksek ikna kabiliyeti, iletişim ve sunum becerilerine sahip, Gelişime ve değişime açık, enerjik, çözüm üretebilen, Raporlama tekniklerini bilen ve uygulayabilen, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış ( erkek adaylar için ),"Dış İlişkiler ve Saha" Uzmanı arayımışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EMBRİYOLOG Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
EMBRİYOLOGMemorial Sağlık Grubu
    Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde Tüp Bebek Merkezi' nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun, Tercihen yüksek lisansını veya doktora tezini 'Üreme tıbbı, infertilite ve yardımcı üreme teknikleri” konusunda yapmış, Bakanlık onaylı eğitim merkezlerinden Mikro Enjeksiyon (ICSI) ve Androloji Laboratuvarı sertifikası olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Diyarbakır'da ikamet eden veya edebilecek embriyolog başvuruları değerlendirilecektir.    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN DOĞUM UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KADIN DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Kadın Doğum uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinde  ikinci öğretimde okuyan yada mezun ya da İK alanında yüksek lisans yapan, Haftada en az 5 gün tam zamanlı devam edecek ve uzun dönemli staj yapabilecek, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, Tüm İnsan Kaynakları süreçlerine aktif olarak destek verecek, 25 yaşını aşmamış, MS Office programlarına hakim Antalya'da ikamet eden adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Stajyer        İlan Detayı
İÇ HASTALIKLARI UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
İÇ HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BULGARCA TERCÜMAN (TÜP BEBEK MERKEZİ) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BULGARCA TERCÜMAN (TÜP BEBEK MERKEZİ)Memorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirmek üzere; En az lise mezunu, Bulgarca dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KARDİYOVASKÜLER CERRAHİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KARDİYOVASKÜLER CERRAHİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Kardiyovasküler Cerrahi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
NÖROLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
NÖROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere;Nöroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜROLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÜROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek, Diyarbakır'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Ortopedi ve Travmatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN DOĞUM UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KADIN DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Kadın Doğum Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PRATİSYEN HEKİM Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
PRATİSYEN HEKİMMemorial Sağlık Grubu
      Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen özel hastanelerde en az 2 yıl Pratisyen Hekimlik deneyimi olan, Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü ile çalışabilecek, Tanı tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan,         Pratisyen Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK HİZMETLER MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TEKNİK HİZMETLER MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Bahçelievler'de bulunan hastane projemizde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız: Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Şantiye deneyimi olan, hakediş hazırlama ve kontrolü konusunda tecrübeli, Yöneticilik deneyimi olan, vizyon sahibi, Tercihen hastane, AVM veya otel gibi akıllı binaların teknik hizmetlerinin organizasyonu ve yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, Mekanik, elektrik, bakım - onarım hizmetlerinin yürütülmesi, organizasyonu ve kontrolünde deneyimli, Raporlama ve planlama bilgisine sahip, ekip yönetebilecek, Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, disiplinli, enerjisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise mezunu, ·         Otelcilik ya da sağlık sektöründe benzer bir görevde en az 4 yıl deneyimli,·         Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip,·         Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,·         İletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı, prezantabl,·         Organizasyon yeteneği gelişmiş,·         Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Şişli'deki Hastanemizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun, Hastane deneyimine sahip, Ağırlıklı olarak Biyokimya alanında çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Laboratuvar Operatörü arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİKER İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
GRAFİKERMemorial Sağlık Grubu
·         Ön lisans veya lisans mezunu,·         Adobe Photoshop, Illustrator ve Indesign programlarını kullanabilen,·         Matbaa ve baskı işlerini yapabilecek,·         Ekip çalışmasına yatkın, Analitik ve yaratıcı düşünebilen,·         Görsel yönü güçlü, yenilikçi yaklaşım gösterebilen,·         Planlı, hızlı ve sorumluluk sahibi,·         Erkekler için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ ARŞİV GÖREVLİSİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ ARŞİV GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
MS Office programlarını etkin kullanabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISI Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
·  Tıp Doktoru,·  Hastane idareciliğinin çeşitli kademelerinde tecrübeli (tercihen A sınıfı özel hastane),·  Sağlık mevzuatına hakim, kalite, ISO ve Akreditasyon konularında bilgili,·  İyi derecede İngilizce bilen,·  Birlikte çalışmanın başarı getireceğine inanan, dinamik, sonuç odaklı,·  Hasta, hasta yakını ve tıp ekibi iletişiminde başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISI Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
  Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;·  Tıp Doktoru,·  Hastane idareciliğinin çeşitli kademelerinde tecrübeli (tercihen A sınıfı özel hastane),·  Sağlık mevzuatına hakim, kalite, ISO ve Akreditasyon konularında bilgili,·  İyi derecede İngilizce bilen,·  Birlikte çalışmanın başarı getireceğine inanan, dinamik, sonuç odaklı,·  Hasta, hasta yakını ve tıp ekibi iletişiminde başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖZLÜK İŞLERİ ve BORDRO UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÖZLÜK İŞLERİ ve BORDRO UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız: Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri vb. bölümlerinden mezun, Bordrolama, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP HR kullanımında tecrübeli, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile teşvik ve güncel mevzuata iyi derecede hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ANJİYO HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ANJİYO HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
- Üniversite veya Sağlık Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,- Anjiyo alanında en az 1 yıl deneyimli,- Takım çalışmasına yatkın,- İletişim becerileri yüksek, çözüm odaklı,- Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PLANLAMA MÜHENDİSİMemorial Sağlık Grubu
Ümraniye' de bulunan Proje Ofisimizde değerlendirilmek üzere ; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun İngilizce bilen, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon becerileri yüksek, Planlama konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, MS Project, Primavera veya benzeri bir planlama programını kullanabilen, Hakediş, bütçe ve raporlama konularına hakim, Seyahat engeli olmayan, Raporlama konusunda deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ,"Planlama Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SORUMLU REHBER HEMŞİRE Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
SORUMLU REHBER HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde değerlendirilmek üzere; En az 5 yıl hemşirelik tecrübe ve bilgisine sahip, Yoğun Bakım, Kadın Doğum deneyimi sahibi, Sorumluluk yapmış, Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan, Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen, Liderlik özelliklerine güvenen, vizyon sahibi, motivasyonu yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 5000’i aşkın çalışanı ve 10 Hastane, 3 Tıp Merkezi ve 1 Tüp Bebek Merkezi ile hizmet vermektedir.Memorial Şişli Hastanesi'nde hastalarımızın hastaneye girişinden ayrılışına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti alması için görev yapan “Hasta Hizmetleri” bölümümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.• En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun),• Özel sağlık sektöründe benzer pozisyonlarda deneyimli,• Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,• Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yetkinliğine sahip,• Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJYER İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
STAJYERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Genel Müdürlüğümüz ve Şişli Hastanemizin çeşitli departmanlarında (İnsan Kaynakları, Kalite, Medya ve İletişim, Grafik Tasarım) görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Stajyerler aramaktayız: Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden, Hafta içi en az 4 gün stajına devam edebilecek, Dinamik ve takipçi, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli.
Stajyer        İlan Detayı
STERİLİZASYON TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
STERİLİZASYON TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ve 10 Hastane, 3 Tıp Merkezi ve 1 Tüp Bebek Merkezi ile hizmet vermektedir.Ataşehir'de yer alan hastanemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Lise veya önlisans mezunu, Alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksekokulu ya da liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi projelerde en az 2 yıllık deneyimli, Bilgisayar programlarını kullanabilen, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FİYATLANDIRMA UZMAN/ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
FİYATLANDIRMA UZMAN/ UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerinin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen çok iyi derecede excel kullanabilen, Raporlama deneyimine sahip, Sağlık sektörüne karşı ilgili, Analitik ve sorun çözme becerilerine sahip, Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen, sonuç odaklı, bir görev/projeyi sahiplenip tamamlayabilecek, Kişilerarası ve yazılı/sözlü iletişim becerileri güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı