Memorial Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 

Memorial Sağlık Grubu

 

 

Şirket Unvanı: Memorial Sağlık Grubu

Kuruluş Tarihi:01.02.2000

Faaliyet Gösterdiği Sektör: Sağlık

Eğitim Programları: Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Ücret Politikası: Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları: Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.

Sosyal Olanaklar: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerlikle İlgili Tutumlar: Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Çalışma Saatleri: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Personel Seçim Prosedürü: Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri

Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Ankara Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Kayseri Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Dicle Hastanesi

Hizmet Hastanesi

Medstar Antalya Hastanesi

Medstar Topçular Hastanesi

Memorial Wellness

Memorial Etiler Tıp Merkezi

Memorial Meme ve Tiroid Merkezi

 

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00

Açıklama: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.


Memorial Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 116
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YÖNETİCİ ASİSTANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun Diyarbakır'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Tercihen Lisans mezunu, Benzer görevde minimum 3 yıl tecrübeli;( tercihen sağlık sektöründe) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezentabl bay, bayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Yönetici Asistanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ANJİYO HEMŞİRESİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANJİYO HEMŞİRESİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Anjiyo Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır. - Üniversite veya Sağlık Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,- Anjiyo alanında en az 1 yıl deneyimli,- Takım çalışmasına yatkın,- İletişim becerileri yüksek, çözüm odaklı,- Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI (ORGANİZASYONEL GELİŞİM) İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI (ORGANİZASYONEL GELİŞİM)Memorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu,  İnsan kaynakları süreç ve sistemlerinin tasarlanması ve yönetiminde minimum 5 yıl deneyimli,Organizasyonel Gelişim alanında deneyimli; ağırlıklı olarak performans yönetimi, kariyer yönetimi, yetenek ve yedekleme yönetimi, çalışan bağlılığı ve memnuniyeti uygulamalarında çalışmış,İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarını ve SAP HR modüllerini etkin kullanabilen, İnsan Kaynakları ile ilgili yeni trendleri takip eden, araştırmayı seven, yaratıcı,Analitik, etkili iletişim kurabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği  güçlü, Proaktif, seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Göğüs Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KARDİYOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KARDİYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Kardiyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Çocuk Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz Bütçe ve Raporlama Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerinin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun,İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, En az iki yıl Bağımsız Denetim Tecrübesi olan, Konsolidasyon ve SPK raporlaması konusunda tecrübeli, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen ( SAP bilgisi tercih sebebidir),Raporlama deneyimine sahip, Analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi, hedef ve sonuç odaklı, Detaylı iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Bütçe ve raporlama konusunda kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Diyarbakır'da yer alan hastanelerimizde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız:Üniversite mezunu,Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina,Tercihen İngilizce bilen,Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek,Müzakere becerileri gelişmiş,Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRELİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİRELİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, Memorial Diyarbakır Hastanemiz için;•Lisans düzeyinde hemşirelik mezunu,•Tercihen hemşirelikte ya da yönetim alanında yüksek lisans mezunu,•Benzer pozisyonda en az 10 yıl yöneticilik yapmış,•Liderlik ve organizasyon becerilerine sahip,•Ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi,•Hedef belirleme, planlama ve karar alma becerileri gelişmiş,•Analitik, sonuç odaklı ve disiplinli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe uluslararası pazarlama / satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Uluslararası pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi noktasında tercihen sağlık turizmi alanında deneyimli,Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Fark yaratabilecek güçlü stratejiler oluşturabilen, İyi derecede Arapça ve ya İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SORUMLU REHBER HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SORUMLU REHBER HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde değerlendirilmek üzere KİT, POLİKLİNİK, ANJİO gibi bölümlerde Sorumlu Rehber Hemşire arayışımız bulunmaktadır.En az lise, tercihen üniversite mezunu, En az 5 yıl hemşirelik tecrübe ve bilgisine sahip, KİT, Anjio ve poliklinik deneyimi olan, Sorumluluk yapmış, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan, Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen, Liderlik özelliklerine güvenen, vizyon sahibi, motivasyonu yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOPARK AMİRİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
OTOPARK AMİRİMemorial Sağlık Grubu
• Lise mezunu,•Tercihen en az 2 yıl deneyimli,•Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,•Disiplinli, güvenilir, pratik,müşteri ilişkileri deneyimi olan,•Askerlik hizmetini tamamlamış,•B tipi ehliyet sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YATAN HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YATAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen önlisans ya da lisans mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AYAKTAN HASTA DANIŞMANI Antalya, İstanbul(Avr.)... Memorial Sağlık Grubu
AYAKTAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Hastane otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Hizmet Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen özel hastane deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE DEPO GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
·         Minimum Lise mezunu,·         Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli,·         Bilgisayar kullanabilen,·         Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,·         Takipçi, dikkatli, titiz çalışan,·         Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE İYİLEŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
KALİTE İYİLEŞTİRME UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Türkiye'yi dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi'ni alan (Joint Commission International) Türkiye'nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.Genel Müdürlüğümüz Kalite bölümü  bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız:Tercihen yüksek lisans yapmış, en az lisans mezunu, Kalite süreçleri ile ilgili en az 3 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sistemli çalışmayı ilke edinmiş, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HEKİMİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
KAT HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede minumum 2 yıl Pratisyen Hekimlik deneyim olan, Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun,·         Hastane deneyimine sahip,·         Ağırlıklı olarak Biyokimya alanında çalışabilecek,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli,·         Vardiyalı çalışabilecek."Laboratuvar Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SUPERVISOR HEMŞİRE Diyarbakır, İstanbul(Avr.... Memorial Sağlık Grubu
SUPERVISOR HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Şişli, Ataşehir, Hizmet ve Dicle Hastanelerinde değerlendirilmek üzere,Tercihen lisans ya da yüksek lisans mezunu,   En az 3 yıllık yönetici hemşirelik deneyimi olan,  Ekip yönetimi tecrübesi olan, sorumluluk yapmış,  Organizasyon yeteneği gelişmiş, planlama yönü kuvvetli,  Tercihen Yoğun Bakım ve Sorumlu Hemşirelik deneyimi bulunan, Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HEKİMİ Antalya, Diyarbakır... Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede en az 2 yıl Acil Servis deneyimi olan,   Organizasyon yeteneği yüksek,   Tam zamanlı olarak çalışabilecek,   Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANI İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, En az 4 yıl  satış deneyimi olan, tercihen sağlık sektörü deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, hedef odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yüksek ikna kabiliyeti, iletişim ve sunum becerilerine sahip, Gelişime ve değişime açık, enerjik, çözüm üretebilen, Raporlama tekniklerini bilen ve uygulayabilen, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış ( erkek adaylar için ), "Dış İlişkiler ve Saha" Uzmanı arayımışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makine,elektrik,elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb),Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi, Havalandırma ve klima santralleri bakımında deneyimli, MS Office programlarına hakim, Dikkatli, titiz,sorumluluk sahibi, iş takibi ve arıza çözmede yetkin, Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ENGELLİ PERSONELMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu tüm pozisyonlarda engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu,  Türkiye İş Kurumun’a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirebilecek (en az %40 oranında engel raporu bulunan)Ekip çalışmasına uyumlu, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MALİ VE İDARİ İŞLER SORUMLUSU (DÖNEMSEL) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MALİ VE İDARİ İŞLER SORUMLUSU (DÖNEMSEL)Memorial Sağlık Grubu
Bahçelievler' de bulunan şantiyemizde görevlendirilmek üzere Mali ve İdari İşler Sorumlusu aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, En az 2 yıllık deneyime sahip, Şantiye ön muhasebe ve idari işlerini yapabilen, Gelişime açık ve sorumluluk sahibi, Ms Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ ARŞİV GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ ARŞİV GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
MS Office programlarını etkin kullanabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tıbbi Arşiv Görevlisi aranmaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ (HASTA) DENEYİMİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MÜŞTERİ (HASTA) DENEYİMİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü’nde Müşteri (Hasta) Deneyimi ve CRMalanlarında uzman ve yöneticilerin yer aldığı dinamik ve inovasyon odaklı bir ekibin parçası olacak, analitik düşünce, problem çözme gibi yetenekleri olan, yeni fikirleri araştırmayı ve denemeyi seven, kurumun geleceğine katkı sağlayacak projelerde yer alacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Eğer sen de müşteri (hasta) deneyimi alanında yapılacak çalışmalar ile deneyimi etkileyen kritik süreçlerin ve sistemlerin yeniden tasarımı, deneyim ölçümü ve denetim mekanizmalarının kurulmasının yanı sıra dijital sağlık alanında yenilikçi çalışmaların içerisinde liderlik rolleri üstlenmek istersen ve aşağıdaki niteliklere uygunsan başvurunu bekliyoruz.Tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat veya Ekonometri alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,Müşteri (Hasta) Deneyimi araştırması, deneyim tasarımı, yeniden yapılandırma gibi dönüşüm projelerinde yer almak isteyen,Üretken, öğrenmeye açık, yeni projeler oluşturmaya ve projelerde yer almaya hevesli,Minimum 2 yıl deneyimli, İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip,Analitik düşünme, sentez ve sunum yeteneği gelişmiş, Stratejik bakış açısına sahip, iletişim yeteneği güçlü, Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere Full Time veya Part Time çalışabilecek aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun),Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek,  MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI (IVF) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANI (IVF)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen Lisans mezunu Benzer görevde minimum 2 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik, İletişim becerisi yüksek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE DEPO AMİRİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE DEPO AMİRİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Ameliyathane Depo Amiri" arayışımız bulunmaktadır;En az lise mezunu,Tercihen Hastane Depo, Ameliyathane Depo ve Sevkiyat yönetiminde en az 3 yıl deneyimli,Medikal ve Tıbbı sarf malzeme konusunda deneyim sahibi, MS Office programlarına hâkim.Planlama, organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş,Ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO GÖREVLİSİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli,Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Erkek  adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİZİK TEDAVİ TEKNİKERİ Antalya, İstanbul(Avr.)... Memorial Sağlık Grubu
FİZİK TEDAVİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
FTR cihazlarının kullanımı konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek, prezentabl. Önlisans Mezunu, Tercihen Medikal masaj ve refleksoloji alanında tecrübeli, İletişimi kuvvetli.   Fizik Tedavi Teknikeri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
STERİLİZASYON TEKNİSYENİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
STERİLİZASYON TEKNİSYENİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Sterilizasyon Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır;Lise veya önlisans mezunu, Alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEMİRBAŞ AMİRİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEMİRBAŞ AMİRİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Demirbaş Amiri" arayışımız bulunmaktadır;     Minimum Lise mezunu, tercihen üniversite mezunu,   Depo hizmetlerinin demirbaş sürecinde çalışmış, tercihen sağlık sektöründe deneyimli,  MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen,   Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,   Takipçi,dikkatli,titiz çalışan,    Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SORUMLU REHBER HEMŞİRE - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SORUMLU REHBER HEMŞİRE - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Sorumlu Rehber Hemşire" arayışımız bulunmaktadır;   En az 5 yıl hemşirelik tecrübe ve bilgisine sahip, Kadın doğum, doğumhane bölümlerinde sorumluluk yapmış, Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan, Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen, Liderlik özelliklerine güvenen, vizyon sahibi, motivasyonu yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ TEKNİKERİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ TEKNİKERİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Anestezi Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen özel hastane deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANI - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır;Lisans mezunu, Deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahip, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, takipçi, dikkatli ve sonuç odaklı,Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün,ifade yeteneği güçlü, dinamik ve prezentabl.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Biyomedikal Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin Biyomedikal Mühendisliği bölümü mezunu, Hastane biyomedikal sistemleri yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli veya en az 6 yıllık sektör deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Planlama, bütçeleme ve raporlama konusunda yetkin, Hedef belirleme, karar alma ve yetkilendirme kabiliyetleri gelişmiş, ekip yönetme konusunda deneyimli,Sonuç odaklı, disiplinli, enerjisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
STERİLİZASYON TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
STERİLİZASYON TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan hastanemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Lise veya önlisans mezunu, Alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO AMİRİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEPO AMİRİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Depo Amiri" arayışımız bulunmaktadır;En az lise mezunu, Depolama ve sevkiyat yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen özel hastanecilikte, medikal-non medikal malzeme konusunda deneyimli, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik, sonuç odaklı, MS Office programlarına hakim tercihen SAP bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RESEPSİYONİST - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Resepsiyonist" arayışımız bulunmaktadır;Tercihen Turizm Otelcilik Mezunu, En az 1 yıl Ön Büro konusunda deneyimli, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, MS Office programları ve raporlama konusunda bilgi sahibi, Sorumluluk alabilen, iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Analitik, takipçi, disiplinli, sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AMELİYATHANE TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Disiplinli,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA BAKIM GÖREVLİSİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
HASTA BAKIM GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.İstanbul lokasyonlarımızda değerlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Hasta bakımı konusunda deneyimli, hemşireleri asiste edebilecek, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır) "Hasta Bakım Görevlisi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RESMİ KURUMLAR UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RESMİ KURUMLAR UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun,Özel hastanelerin medikal muhasebe ve SGK faturalama konusunda deneyim sahibi,Mevzuat , SGK sözleşmeleri ve  klinik faturalama konularında deneyim sahibi,İletişimi kuvvetli, Planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL CERRAHİ UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
GENEL CERRAHİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
•    Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,•    Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,•    İletişim yönü güçlü, pozitif,•    Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip•    Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem verenGenel Cerrahi Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GASTROENTEROLOJİ UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
GASTROENTEROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Gastroenteroloji uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BEYİN CERRAHİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
BEYİN CERRAHİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Beyin Cerrahi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesinde görevlendirilmek üzere;Kalp ve Damar Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek Uzman Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEDİKAL ONKOLOJİ HEKİMİ Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL ONKOLOJİ HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır ve Memorial Kayseri  Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,Medikal Onkoloji alanında yan dal yapmış, "Uzman Hekim" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KULAK BURUN BOĞAZ UZMANI Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KULAK BURUN BOĞAZ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır ve Memorial Kayseri Hastanesi'nde;Kulak Burun Boğaz uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜROLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÜROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Üroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DERMATOLOJİ UZMANI Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
DERMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Dermatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÖZ HASTALIKLARI UZMANI Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
GÖZ HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Göz Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RESEPSİYONİSTMemorial Sağlık Grubu
Tercihen Turizm Otelcilik Mezunu, En az 1 yıl Ön Büro konusunda deneyimli, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, MS Office programları ve raporlama konusunda bilgi sahibi, Sorumluluk alabilen, iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Analitik, takipçi, disiplinli, sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJYER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
STAJYERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da olmak üzere 10 hastane ile hizmet vermektedir.Genel Müdürlüğümüzün çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Stajyerler aramaktayız:·         Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden,·         Hafta içi en az 4 gün stajına devam edebilecek,·         Dinamik ve takipçi,·         İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
En az ön lisans mezunu, Anlaşmalı kurumlar, fatura kontrol ve tahsilat takibi yapabilecek,  İngilizce bilen, İleri seviye Excell bilgisine sahip olan, Sağlık sektöründe çalışmaya ilgi duyan, Detaycı, araştırmayı seven, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA SOSYAL MEDYA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA SOSYAL MEDYA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Pazalama, Reklam, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden mezun,Pazarlama, Satış, Müşteri İlişkileri ve Medya Yönetimi konularında deneyim sahibi,Sosyal medya accountlarının yönetimi konusunda tecrübeli, (  Facebook ,Twıtter, YouTube, Google, Instagram vb..)Uluslararası pazarlarda kullanılan  materyallerin geliştirilmesi,Profesyonel çalışma ilkelerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIBBİ ÇEVİRMEN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ ÇEVİRMENMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Çeviribilim, Filoloji vb. bölümlerinden mezun,En az 4 yıl çeviri deneyimi olan (tercihen tıbbi alanda), Türkçe ve İngilizce dillerini etkin kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Araştımacı ve detaycı, Disiplinli, öğrenmeye açık, sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANI Adana Memorial Sağlık Grubu
DIŞ İLİŞKİLER VE SAHA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, En az 4 yıl  satış deneyimi olan, tercihen sağlık sektörü deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, hedef odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yüksek ikna kabiliyeti, iletişim ve sunum becerilerine sahip, Gelişime ve değişime açık, enerjik, çözüm üretebilen, Raporlama tekniklerini bilen ve uygulayabilen, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış ( erkek adaylar için ), "Dış İlişkiler ve Saha" Uzmanı arayımışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
POLİKLİNİK HEMŞİRESİ-ETİLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
POLİKLİNİK HEMŞİRESİ-ETİLERMemorial Sağlık Grubu
Memorial Etiler Tıp Merkezinde görevlendirilmek üzere;• Lise ya da üniversitelerin HEMŞİRELİK bölümlerinden mezun,• Deneyimli ya da yeni mezun,• Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen,• Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,• Mesleki yenilikleri takip eden,• Eğitime ve gelişime açık,• Ekip çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İÇ DENETİM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
İÇ DENETİM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun·         Deneyimli adaylar için 1-2 yıl denetim tecrübesi bulunan·         Tercihen CIA, SMMM vb. mesleki sertifikalara sahip (deneyimli adaylar)·         MS Office uygulamalarına hakim·         İyi düzeyde İngilizce bilen (yazılı ve sözlü)·         Analitik düşünebilen, takipçi, sorumluluk sahibi·         Takım çalışmasına yatkın, dinamik, öğrenmeye açık ve kendini sürekli geliştiren·         Seyahat engeli olmayan ·         Askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Mühendislik /İİB bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina,Tercihen İngilizce bilen,Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek,Müzakere becerileri gelişmiş,Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
WEB UYGULAMA VE GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
WEB UYGULAMA VE GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,Python ve Django framework (Pyramid, Flask vb.) ile minimum 3 yıl çalışmış, WSGI server, Nginx, MySQL, Postgresql, Redis, Celery konularında deneyimli, Unix/Linux kullanabilen, sanallaştırma teknolojilerine hakim, JS/JQuery framework/Ajax teknolojileri hakkında bilgi sahibi, Object Oriented ve Design Pattern prensiplerine hakim, Versiyon kontrol sistemlerini kullanabilen, Literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Uluslararası standartlara uygun olarak tasarım ve kodlama çalışmalarını gerçekleştiren,Takım çalışmasına yatkın, hızlı çözümler üretebilen, analitik düşünme becerisi olan, sürekli öğrenmeye açık ve yeni teknolojileri araştırmayı seven,Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Daha önce yapmış olduğu projeleri referans gösterebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YİYECEK İÇECEK VE ÖN BÜRO GRUP MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YİYECEK İÇECEK VE ÖN BÜRO GRUP MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, İdari süreçlerin yönetimi özellikle yiyecek içecek hizmetleri konusunda tercihen 5 yıldızlı otellerde en az 10 yıl deneyimli ve en az 5 yıl yöneticilik yapmış,Taşeron firma ilişkilerinin (ulaşım, yemek..vb) yürütülmesinde çalışmış, Planlama ve organizasyon takibi sağlamak konusunda deneyimli, Sorumluluk sahibi, iş odaklı ve disiplinli, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek vizyon sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA YATIŞ TABURCU UZMANI İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
HASTA YATIŞ TABURCU UZMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen meslek yüksekokulu mezunu, Özel hastanelerin Hasta Yatış Taburcu bölümlerinde en az 1 yıl deneyimli,Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen özel hastane deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM SUPERVISOR (PROJE YÖNETİMİ) İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
CRM SUPERVISOR (PROJE YÖNETİMİ)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Mühendislik, Bilgi Teknolojileri, İstatistik, Ekonometri veya Matematik alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,CRM ve Müşteri Deneyimi  konularında en az 3 yıldeneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Daha önce Süreç Analizi, Proje Yönetimi konularında çalışmış, MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Araştırmayı seven, problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR İLİŞKİLERİ GÖREVLİSİ (WELLNESS) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MİSAFİR İLİŞKİLERİ GÖREVLİSİ (WELLNESS)Memorial Sağlık Grubu
Memorial Wellness'da hastalarımızın iyi yaşam merkezimize girişinden ayrılışına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti alması için görev yapan “Misafir İlişkileri” bölümümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız;En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için İdari Hizmetler Müdürü arayışımız bulunmaktadır;Lisans mezunu, İdari işlerin yönetimi konusunda deneyimli, tercihen Hastane, Otel veya AVM tecrübesi olan,En az 5 yıl yöneticilik deneyim sahibi, Taşeron firma ilişkilerinin yürütülmesinde çalışmış, Maliyet analizleri ile raporlama yapabilen, Sorumluluk sahibi, iş odaklı ve disiplinli, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, Analitik, dinamik, takipçi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PHP YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PHP YAZILIM GELİŞTİRME UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Minimum Önlisans mezunu, Tercihen bilgi Sistemleri alanında özellikle yazılım konusunda eğitim almış, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Php veya Python gibi programlama dilleri ile web uygulamaları geliştirme konusunda deneyim sahibiİlişkisel veritabanı mimarisi ve kullanımına hakim, tercihen MySql, PostgreSql, MsSqlveritabanlarından herhangi birisi ile çalışma deneyimi olan,Temel HTML5, CSS3, Javascript, sürüm kontrolü, Linux kullanımı bilgisine sahip olanYeni teknolojileri öğrenmeye meraklı, araştırma yapabilecek ve teknik dökümanları anlayacak düzeyde İngilizce bilgisine sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL VE TEKNİK HİZMETLER MÜDÜRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL VE TEKNİK HİZMETLER MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Makine, Elektrik / Elektronik/ Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden mezun,Yöneticilik deneyimi olan, vizyon sahibi, İyi derece ingilizce bilgisine sahip, Tercihen hastane, AVM veya otel gibi akıllı binaların teknik hizmetlerinin organizasyonu ve yönetiminde en az 5 yıl deneyimli,Mekanik, elektrik, bakım - onarım hizmetlerinin yürütülmesi, organizasyonu ve kontrolünde deneyimli,Raporlama ve planlama bilgisine sahip, ekip yönetebilecek, Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, disiplinli, enerjisi yüksek, Antalya ilinde yaşayan / yaşayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PORTER İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PORTERMemorial Sağlık Grubu
En az Lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen hastane deneyimi olan, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasına ön planda tutabilcek,Dikkatli, sorumluluk sahibi, hizmet odaklı ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise mezunu, ·         Otelcilik ya da sağlık sektöründe benzer bir görevde en az 4 yıl deneyimli,·         Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip,·         Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,·         İletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı, prezantabl,·         Organizasyon yeteneği gelişmiş,·         Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞOFÖR İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ŞOFÖRMemorial Sağlık Grubu
En az lise mezunu, Ambulans kullanım sertifikası olan, B sınıf ehliyetli, Otomatik araç kullanmış, En az 3 yıllık sürücü belgesine sahip, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, SRC Belge sahibi ya da başvuru yapmış, Tercihen psikoteknik test belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEDİKAL FİZİK UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL FİZİK UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Radyasyon Onkolojisi alanında yüksek lisans yapmış, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Diyarbakır ilinde ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ve UFRS RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE ve UFRS RAPORLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,UFRS Muhasebesi ve Raporlaması konusunda en az 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, ileri derecede Excel bilgisine sahip,Tercihen halka açık şirket tecrübesi olan, SAP sistemine hakim, Problem çözme ve analitik düşünme yönü kuvvetli, Takım çalışmasına uygun, Tercihen İngilizce bilgisi olan, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAĞLIK TEKNİSYENİ-MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SAĞLIK TEKNİSYENİ-MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
?Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Sağlık Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli veya deneyimsiz ancak çalışmaya istekli olan, Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOSYAL MEDYA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SOSYAL MEDYA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin sosyal bilimler ve ekonomi alanındaki bölümlerinden mezun, Sosyal medya yönetimi ve içerik üretimi alanlarında en az iki yıl deneyime sahip,Yaratıcı sosyal medya projeleri geliştirebilecek, Sosyal ağların ürünlerini iyi bilen, trendleri yakından takip eden, Facebook ve diğer sosyal ağ reklamları oluşturma ve yönetiminde tecrübeli, Monitoring ve raporlama yapabilen, Türkçe dil bilgisi kurallarına hakim, Profesyonel çalışma ilkelerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENFEKSİYON KONTROL VE EĞİTİM HEMŞİRESİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ENFEKSİYON KONTROL VE EĞİTİM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
En az Lisans mezunu,Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği sertifikasına sahip,Eğitim hemşireliği alanında en az 2 yıl deneyime sahip,MS Office programlarına hakim,İletişim ve sunum becerisine sahip,Gelişime açık ve takım çalışmasına yatkın,Güncel bilgi ve uygulamaları takip eden,Diyarbakır'da ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİMemorial Sağlık Grubu
Genel Müdürlüğümüzün İnsan Kaynakları departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip STAJYER alımı yapılacaktır.Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, Sağlık Yönetimi, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümlerinde öğrenim görmekte olan,Haftada en az 4 tam gün olarak staj yapabilecek, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, sorumluluk bilinci gelişmiş, Tüm İnsan Kaynakları süreçlerine aktif olarak destek verecek, MS Office programlarına hakim, Bay, bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL ANLAŞMALAR UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
KURUMSAL ANLAŞMALAR UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun,Sağlık sektörü, özel sigorta, medikal muhasebe tecrübesi olan MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı, çalışkan, dinamik, Proje takibi ve iş süreçleri analizi  yapabilecek yetkinliğe sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RADYOLOJİ UZMANI Antalya, Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Antalya ve Diyarbakır Hastaneleri'nde  görevlendirilmek üzere;Radyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK OFİS VE SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
TEKNİK OFİS VE SATIN ALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Proje ekibimizde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık ya da İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Teknik Ofis Satın alma alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, tercihen şantiye deneyimi olan,İyi düzeyde malzeme bilgisi sahibi, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, tercihen SAP bilen, Organizasyon becerisi gelişmiş, temsil yeteneğine kuvvetli, "Teknik Ofis ve Satın alma Uzmanı"  arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ECZANE TEKNİSYENİ Antalya, İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
ECZANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
En az lise mezunu, Eczane Teknisyenliği sertifikası olan, Vardiyalı çalışabilecek, Hastanelerin ecza bölümlerinde çalışmış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eczane Teknisyeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun,·         Tercihen en az 1 yıl hastane ortamında çalışmış,·         MS Office Programlarına hakim,·         Gelişime açık,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ESTETİSYEN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ESTETİSYENMemorial Sağlık Grubu
Memorial Wellness bünyesinde değerlendirilmek üzere;*  En az lise mezunu ve alanında diploma/sertifika sahibi,*  Epilasyon, cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,*  Alanında güncel yöntemleri ve teknolojileri takip eden,*  Hizmet kalitesi odaklı, güleryüzlü, dinamik ve disiplinli,*  İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YARDIMCI İŞLER GÖREVLİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
YARDIMCI İŞLER GÖREVLİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Yardımcı İşler Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.En az ilköğretim mezunu, Mobilya tamiratı ,Boya -Alçıpan -Duvar kaplamaları (PVC, kağıt vb.) ,Islak zemin işleri (seramik, derz dolgu vb.) konularında tecrübeli,Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, "Yardımcı İşler Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Mekanik Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makina,elektrik, elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb),Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi, Sıhhi Tesisat, Kazan Dairesi ve Arıtma Sistemleri konularında minimum 3 yıl tecrübeli.Fan Coil, Chiller ve Klima Santrallerinin bakımlarını gerçekleştirebilecek. Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış, Bilgisayar kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Elektrik Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.;Meslek Yüksekokulu ya da liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi projelerde en az 2 yıllık deneyimli, Bilgisayar programlarını kullanabilen, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE DEPO GÖREVLİSİ-MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE DEPO GÖREVLİSİ-MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Ameliyathane Depo Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.·         En az lise mezunu,·         Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe deneyimli,·         Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek,·         Bilgisayar kullanabilen,·         Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAPÇA TERCÜMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ARAPÇA TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;En az önlisans mezunu, İngilizce ve Arapça dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvettli, Ekip çalışmasına yatkın Bayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RADYOLOJİ RAPORTÖRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ RAPORTÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Tercihen liselerin/üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, Radyoloji Raportörü olarak en az 1 yıl deneyime sahip, On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen, Tıbbi terminolojiye hakim, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
EBE İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
EBEMemorial Sağlık Grubu
Lise ya da üniversitelerin ebelik bölümünden mezun, Özel hastanelerde Ebe olarak çalışmış,  Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer  hedefleyen,  Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,  Mesleki yenilikleri takip eden,  Eğitime ve gelişime açık. çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRE - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİRE - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun,Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO GÖREVLİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEPO GÖREVLİSİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Depo Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.;Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli,Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Erkek  adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İLAÇ HAZIRLAMA GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
İLAÇ HAZIRLAMA GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanemizde  değerlendirmek üzere,·         Üniversitelerin Biyoloji ya da Hemşirelik Bölümü'nden mezun,·         Kemoterapi ilaçları hazırlama konusunda deneyimli,·         MS Office bilgisi olan,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İnsan ilişkileri kuvvetli"İlaç Hazırlama Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER Diyarbakır, İstanbul(Avr.... Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Biyomedikal Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır..         Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun,·         Tercihen en az 1 yıl hastane ortamında çalışmış,·         MS Office Programlarına hakim,·         Gelişime açık,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ECZACI - MEMORIAL BAHÇELİEVLER Antalya, İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ECZACI - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 5 yıl tecrübeli, (tercihen hastane deneyimli),• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR HEKİM İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MİSAFİR HEKİM İLİŞKİLERİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
?Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Misafir Hekim İlişkileri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır;    Üniversite mezunu, Tercihen sağlık sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, İletişimi kuvvetli, Sonuç odaklı, dinamik, girişken ve ikna kabiliyeti yüksek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Lise ya da üniversitelerin Hemşirelik, Ebelik bölümlerinden mezun, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer  hedefleyen,Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, Memorial Diyarbakır Hastanemiz için "Biyomedikal Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır..         Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun,·         Tercihen en az 1 yıl hastane ortamında çalışmış,·         MS Office Programlarına hakim,·         Gelişime açık,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AĞ YÖNETİMİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
AĞ YÖNETİMİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik ön lisans veya ilgili lisans bölümlerinden mezun,MS Windows client ve Server işletim sistemleri konusunda tecrübeli, Active Directory, DNS, DHCP konfigürasyon ve kontrolünü yapabilecek MS Exchange yönetim ve desteği verebilecek İnternet ve diğer güvenlik yazılımlarına hakim Server donanımları kurulum, onarım ve bakımını yapabilecek Terminal Server , Thinclient ve Uzak masaüstü , printserver ortamları konusunda deneyimli,Network , switch ve firewall deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Minimum 5 yıl benzer görevde çalışmış, Düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sonuç ve kalite odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ABAP YAZILIM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ABAP YAZILIM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
ABAP programlama dilinde en az 2 yıl deneyim sahibi,SAP projelerinde aktif görev almış,User-Exit/BADI/Enhancement geliştirme tacrübesi olan,Smartforms/AdobeForms çıktı tasarımları, Dialog/WebDynpro modül geliştirmeleri konularında bilgi sahibi,Yazılım geliştirme süreçleri, veri mimarisi ve modellemesi konularında deneyimli,İş ve teknik analiz konularında tecrübeli, yazılım geliştirme ve dökümantasyon standartlarına hakim,Seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Detaylara önem veren, sonuç odaklı, proaktif,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Tercihen SAP ABAP sertifikasına sahip,Tercihen HANA platformu üzerinde "Hana Optimised" kod geliştirme tecrübesine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Radyoloji Teknikerliği bölümlerinden mezun, Alanıyla ilgili en az 1 yıl deneyime sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Prezantabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için  askerliğini yapmış, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Dönemsel olarak çalışabilecek, Avrupa Yakasında ikamet eden, Etiler Tıp Merkezimizde görev alacak Radyoloji Teknikeri aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RAPORTÖR İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
RAPORTÖRMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik mezunu, Benzer görevlerde ve tercihen Kadın Doğum alanında 2 yılı aşkın hastane deneyimi olan,On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen, Tıbbi terminoloji bilgisi olan, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UZMAN DOKTOR Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
UZMAN DOKTORMemorial Sağlık Grubu
Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden, her yıl 2 milyon hastamıza güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan Memorial Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 10 hastane ve 3 tıp merkezi ile sağlık için hizmet vermektedir. Mevcut ve yeni açılacak Hastanelerimizde birlikte çalışmak üzere tüm Türkiye genelinden,•    Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,•    Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,•    Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,•    İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,•    Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip•    Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem verenUzman Doktor başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EBE Antalya Memorial Sağlık Grubu
EBEMemorial Sağlık Grubu
Lise ya da üniversitelerin ebelik bölümünden mezun, Özel hastanelerde Ebe olarak çalışmış,  Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer  hedefleyen,  Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,  Mesleki yenilikleri takip eden,  Eğitime ve gelişime açık. çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
YAZILIM GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Minimum Önlisans mezunu, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Alanı ile ilgili son gelişmeleri ve dökümantasyonu rahatlıkla takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,PHP programlama dilinin güncel özelliklerine hakim,  Nesne tabanlı programlama ile web uygulamaları geliştirme konusunda deneyim sahibi, Yeni nesil programlama dilleri ve yazılım geliştirme yaklaşımları konusunda öğrenmeye hevesli,İlişkisel veritabanı mimarisi ve kullanımına hakim, MySQL veya MS Sql Server veritabanlarından herhangi birisi ile çalışma deneyimine sahip,Temel seviyede HTML, CSS, Javascript, sürüm kontrolü, Unix türevi işletim sistemi kullanımı bilgisine sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MSSQL VERİTABANI YÖNETİM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MSSQL VERİTABANI YÖNETİM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun,Alanında en az 6 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Planlama, önceliklendirme, uygulama becerisine sahip, High Availability ve DRC altyapılarını bilen (Alwayson, Clustering, Log Shipping, Mirroring),MS SSAS, MS SSIS , ETL, Datamart, DWH, Cube konularında deneyimli, Performans iyileştirme, replikasyon, backup ve recovery konularına hakim, SQL Server konfigurasyonu, bakımı, yönetimi, güvenliği ve güncellemelerine hakim,SQL Server performans izleme araçları konusunda tecrübeli, T-SQL bilen, uygulama geliştirme ortamlarında bilgi sahibi, Veri ambarı modelleme ve geliştirme konularında deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA GRUP MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA GRUP MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Mühendislik veya Sağlık Yönetimi Bölümlerinden mezun (tercihen MBA yapmış), Sağlık sektöründe zincir hastanelerde satınalma yönetimi konusunda minimum 10 yıl deneyimli,Tercihen tedarik zinciri yönetimi kapsamındaki tüm fonksiyonlarda (lojistik, depo yönetimi, MRP) bilgisi ve tecrübesi bulunan,Medikal malzeme kalemleri ve tedarikçiler konusunda bilgili ve deneyimli, Tercihen SAP MM, WM ve SD modüllerinde tasarım, uygulama ve kullanım tecrübesi olan,Maliyet analizleri ile raporlama yapabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına ve gelişmiş müzakere becerilerine sahip, Paydaşlar ve ekip üyeleri ile etkin iletişim kurabilen, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANI - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Bakanlıkça yetkilendirilmiş A ve B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına uygun olarak kurumda gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak bilgi ve  tecrübeye sahip, Kurum çalışanlarına mevzuatın gerektirdiği eğitimleri verebilecek bilgi ve deneyime sahip, İletişimi iyi, ekip çalışmasına yatkın, dinamik,  Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Laboratuvar Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının Tıbbi Laboratuvar veya Sağlık Meslek LiselerininLaboratuvar bölümünden mezun,Hastane deneyimine sahip, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SOLUNUM FİZYOTERAPİSTİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SOLUNUM FİZYOTERAPİSTİ - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Solunum Fizyoterapisti" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun, En az 3 yıl deneyimli, Solunum terapisi alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta ve hasta yakını ile etkin iletişim kurabilme becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
VEZNE UZMANI - MEMORIAL BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
VEZNE UZMANI - MEMORIAL BAHÇELİEVLERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Vezne Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.·         Tercihen Ticaret Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu mezunu,·         Vezne konusunda en az 2 yıl deneyimli,·         MS Office programlarına hakim,·         İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı