Memorial Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 

Memorial Sağlık Grubu

 

 

Şirket Unvanı: Memorial Sağlık Grubu

Kuruluş Tarihi:01.02.2000

Faaliyet Gösterdiği Sektör: Sağlık

Eğitim Programları: Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Ücret Politikası: Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları: Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.

Sosyal Olanaklar: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerlikle İlgili Tutumlar: Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Çalışma Saatleri: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Personel Seçim Prosedürü: Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri

Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Ankara Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Kayseri Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Dicle Hastanesi

Hizmet Hastanesi

Medstar Antalya Hastanesi

Medstar Topçular Hastanesi

Memorial Wellness

Memorial Etiler Tıp Merkezi

Memorial Meme ve Tiroid Merkezi

 

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00

Açıklama: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.


Memorial Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 83
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
EVDE BAKIM HİZMETLERİ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
EVDE BAKIM HİZMETLERİ DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl sağlık sektörü deneyimi olan, tercihen Evde Bakım Hizmetleri 'nde deneyimli,Evde Bakım Hizmetleri bölümü adına pazarlama faaliyetlerini yürütecek,Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli ve başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Proaktif, sorumluluk alan ve yaratıcı, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİMemorial Sağlık Grubu
Genel Müdürlüğümüzün İnsan Kaynakları departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipSTAJYER alımı yapılacaktır.Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, Sağlık Yönetimi, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümlerinde öğrenim görmekte olan,Haftada en az 4 tam gün olarak staj yapabilecek, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, sorumluluk bilinci gelişmiş, Tüm İnsan Kaynakları süreçlerine aktif olarak destek verecek, MS Office programlarına hakim, Bay, bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİYETİSYEN Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
DİYETİSYENMemorial Sağlık Grubu
Diyarbakır Memorial Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun, Kendi alanında özel sektörde en az 2 yıl mesleki deneyim, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Diyetisyen arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ANJİO HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANJİO HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli ve Hizmet Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;En az lise, tercihen üniversite mezunu, Anjio deneyimi olan, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Eğitime ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SORUMLU REHBER HEMŞİRE İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SORUMLU REHBER HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;En az 5 yıl hemşirelik tecrübe ve bilgisine sahip, Hematoloji ve Onkoloji alanında deneyimi sahibi, Sorumluluk yapmış, Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan, Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen, Liderlik özelliklerine güvenen, vizyon sahibi, motivasyonu yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EBE İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
EBEMemorial Sağlık Grubu
Lise ya da üniversitelerin ebelik bölümünden mezun, Özel hastanelerde Ebe olarak çalışmış,  Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer  hedefleyen,  Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,  Mesleki yenilikleri takip eden,  Eğitime ve gelişime açık. çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ECZACI Antalya, İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ECZACIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 5 yıl tecrübeli, (tercihen hastane deneyimli),• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRE İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun,Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BULGARCA TERCÜMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BULGARCA TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;En az lise mezunu, Bulgarca dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA GRUP MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA GRUP MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Mühendislik veya Sağlık Yönetimi Bölümlerinden mezun (tercihen MBA yapmış), Sağlık sektöründe zincir hastanelerde satınalma yönetimi konusunda minimum 10 yıl deneyimli,Tercihen tedarik zinciri yönetimi kapsamındaki tüm fonksiyonlarda (lojistik, depo yönetimi, MRP) bilgisi ve tecrübesi bulunan,Medikal malzeme kalemleri ve tedarikçiler konusunda bilgili ve deneyimli, Tercihen SAP MM, WM ve SD modüllerinde tasarım, uygulama ve kullanım tecrübesi olan,Maliyet analizleri ile raporlama yapabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına ve gelişmiş müzakere becerilerine sahip, Paydaşlar ve ekip üyeleri ile etkin iletişim kurabilen, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SİSTEM DESTEK UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde; grubumuzun Avrupa yakasıHastanelerinde görevlendirilmek üzere;MS Windows client ve Server işletim sistemleri konusunda tecrübeli,PC donanım tamiratlarını yapabilecek, Active Directory, DNS, DHCP konfigürasyon ve kontrolünü yapabilecek,MS Exchange kullanıcı desteği verebilecek, İnternet ve diğer güvenlik yazılımlarına hakim, Server donanımları kurulum, onarım ve bakımını yapabilecek, Terminal Server , Thinclient ve Uzak masaüstü , printserver ortamları konusunda deneyimli,Network , switch ve firewall deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Minimum 5 yıl benzer görevde çalışmış, Düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sonuç ve kalite odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Seyahat engeli bulunmayan?, 'Sistem Destek Uzmanı' arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI Diyarbakır, İstanbul(Avr.... Memorial Sağlık Grubu
PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HEKİMİ (HEMATOLOJİ SERVİSİ) Antalya Memorial Sağlık Grubu
KAT HEKİMİ (HEMATOLOJİ SERVİSİ)Memorial Sağlık Grubu
Hematoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek ANTALYA ilinde ikamet eden ya da edebilecek pratisyen hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu, Deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahip, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, takipçi, dikkatli ve sonuç odaklı,Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün,ifade yeteneği güçlü, dinamik ve prezentabl.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DATA MANAGER (HEKİM) Antalya Memorial Sağlık Grubu
DATA MANAGER (HEKİM)Memorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin Tıp eğitimi veren bölümlerinden mezun·         İyi derecede İngilizce bilen·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek·         Daha önce benzer görevde yurt dışı tecrübesi olan·         Antalya ilinde yaşayan/yaşayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DATA MANAGER(BİYOLOG) Antalya Memorial Sağlık Grubu
DATA MANAGER(BİYOLOG)Memorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Daha önce benzer görevde yurt dışı tecrübesi olan,·         Antalya ilinde yaşayan/yaşayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Göğüs Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Çocuk Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KARDİYOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KARDİYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Kardiyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri veya Dicle Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere;Kalp ve Damar Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek Uzman Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun,Tercihen otel, hastane gibi yapılarda elektrik bakım süreçlerinde en az 3 yıllık deneyimli,Bilgisayar programlarını kullanabilen,İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip,Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ONKOLOJİ EĞİTİM HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ONKOLOJİ EĞİTİM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen ilgili bir alanda Yüksek lisans ya da sertifika sahibi,Eğitim hemşireliği alanında en az 2 yıl deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, İletişim ve sunum becerisine sahip, Gelişime açık ve takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksekokulu ya da liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi projelerde en az 2 yıllık deneyimli, Bilgisayar programlarını kullanabilen, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESMİ KURUMLAR UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RESMİ KURUMLAR UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun,Özel hastanelerin medikal muhasebe ve SGK faturalama konusunda deneyim sahibi,Mevzuat , SGK sözleşmeleri ve  klinik faturalama konularında deneyim sahibi,İletişimi kuvvetli, Planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ZEKASI UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İŞ ZEKASI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz Bilgi Sistemleri Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız:Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Bilgisayar Bilimleri alanında eğitim almış, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, SAP projelerinde görev almış; tercihen SAP Business Objects platformu ve araçlarında deneyimli,Ms SQL Database konusunda tecrübeli, iyi derecede T SQL sorguları yazabilen, İş zekası ve raporlama konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Rapor ihtiyaçlarının analizini yapabilecek ve raporu üretebilecek, Veri analizi ve veri temizleme konularında tecrübeli veya ilgili, Kullanılan verileri, iş sonuçları üzerindeki etkileri açısından değerlendirmek konusunda ilgili,Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, Yeni ürünleri ve yeni teknolojileri öğrenme isteği bulunan ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen,Temel BT teknolojilerine ve konseptlerine hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
KALİTE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Türkiye'yi dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi'ni alan (Joint Commission International) Türkiye'nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.Genel Müdürlüğümüz Kalite  bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız:Tercihen yüksek lisans yapmış, en az lisans mezunu, Kalite süreçleri ile ilgili en az 3 yıl deneyime sahip, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sistemli çalışmayı ilke edinmiş, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe uluslararası pazarlama konusunda tecrübeli, Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Fark yaratabilecek güçlü stratejiler oluşturabilen, İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA İLİŞKİLERİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
HASTA İLİŞKİLERİ UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanemizde görev alacak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞOFÖR İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ŞOFÖRMemorial Sağlık Grubu
Bahçelievler'de bulunan Memorial Hizmet Hastanesi için;En az lise mezunu, Ambulans kullanım sertifikası olan, B sınıf ehliyetli, Otomatik araç kullanmış, En az 3 yıllık sürücü belgesine sahip, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, SRC Belge sahibi ya da başvuru yapmış, Tercihen psikoteknik test belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe deneyimi olan, Organ Nakli Koordinatör sertifikası bulunan,Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip,Hızlı, dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, Koordinasyon ve organizasyon becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Tam zamanlı olarak çalışabilecek, Yenidoğan Yoğun Bakım tecrübesi olan, Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Kadın Doğum Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI (DÖNEMSEL) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE UZMANI (DÖNEMSEL)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin İşletme ,İktisat, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun,Muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere Full Time veya Part Time çalışabilecek aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun),Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek,  MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARAPÇA TERCÜMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ARAPÇA TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;En az önlisans mezunu, İngilizce ve Arapça dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvettli, Ekip çalışmasına yatkın Bayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ECZANE TEKNİSYENİ Ankara, Antalya Memorial Sağlık Grubu
ECZANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ankara ve Antalya Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Eczane Teknisyenliği sertifikası olan, Tercihen hastane deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Eczane Teknisyeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli ve Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun,·         Hastane deneyimine sahip,·         Ağırlıklı olarak Biyokimya alanında çalışabilecek,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli,·         Vardiyalı çalışabilecek,"Laboratuvar Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ESTETİSYEN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ESTETİSYENMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;*  En az lise mezunu ve alanında diploma/sertifika sahibi,*  Epilasyon, cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,*  Alanında güncel yöntemleri ve teknolojileri takip eden,*  Hizmet kalitesi odaklı, güleryüzlü, dinamik ve disiplinli,*  İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KLİNİK ECZACI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KLİNİK ECZACIMemorial Sağlık Grubu
• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 3 yıl tecrübeli,• Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine aşina ve klinik tecrübeli,• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ENGELLİ PERSONELMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Santral Operatörü ve diğer pozisyonlarda engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu,  Türkiye İş Kurumun’a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirebilecek (en az %40 oranında engel raporu bulunan)Ekip çalışmasına uyumlu, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜ Kayseri Memorial Sağlık Grubu
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
• Lisans mezunu,• Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,• İdari işlerin yönetimi konusunda deneyimli,• Taşeron firma ilişkilerinin yürütülmesinde çalışmış,• Sorumluluk sahibi, iş odaklı ve disiplinli,• Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş,• Analitik, dinamik, takipçi,• Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİMemorial Sağlık Grubu
•    Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,•    Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,•    İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,•    Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip•    Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem verenEnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı aramaktyız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA BAKIM GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA BAKIM GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.İstanbul lokasyonlarımızda değerlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Hasta bakımı konusunda deneyimli, hemşireleri asiste edebilecek, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır) "Hasta Bakım Görevlisi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Disiplinli,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HEKİMİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
KAT HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede minumum 2 yıl Pratisyen Hekimlik deneyim olan, Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM UZMANI (Proje Yöneticisi) İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
CRM UZMANI (Proje Yöneticisi)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Mühendislik, Bilgi Teknolojileri, İstatistik, Ekonometri veya Matematik alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,CRM ve Müşteri Deneyimi  konularında en az 3 yıldeneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Daha önce Süreç Analizi, Proje Yönetimi konularında çalışmış, MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Araştırmayı seven, problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon Görevlisi İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon GörevlisiMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Enformasyon, vb.bölümlerinden mezun,Tercihen en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makina,elektrik, elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb), Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi,  Sıhhi Tesisat, Kazan Dairesi ve Arıtma Sistemleri konularında minimum 3 yıl tecrübeli. Fan Coil, Chiller ve Klima Santrallerinin bakımlarını gerçekleştirebilecek.  Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış,  Bilgisayar kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MSSQL VERİTABANI YÖNETİM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MSSQL VERİTABANI YÖNETİM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun,Alanında en az 6 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Planlama, önceliklendirme, uygulama becerisine sahip, High Availability ve DRC altyapılarını bilen (Alwayson, Clustering, Log Shipping, Mirroring),MS SSAS, MS SSIS , ETL, Datamart, DWH, Cube konularında deneyimli, Performans iyileştirme, replikasyon, backup ve recovery konularına hakim, SQL Server konfigurasyonu, bakımı, yönetimi, güvenliği ve güncellemelerine hakim,SQL Server performans izleme araçları konusunda tecrübeli, T-SQL bilen, uygulama geliştirme ortamlarında bilgi sahibi, Veri ambarı modelleme ve geliştirme konularında deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AYAKTAN HASTA DANIŞMANI Antalya, İstanbul(Avr.)... Memorial Sağlık Grubu
AYAKTAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, Hastane otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI HASTA OPERASYON UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI HASTA OPERASYON UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu, Çok iyi derecede Rusça, Kazakça, İngilizce ve Türkçe bilen (okuma-anlama ve yazma),Hasta ilişkileri, pazarlama ve iletişim konularına ilgili, Dinamik, iletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Sağlık sektöründe kariyerine devam etmek isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun Antalya Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Topçular hastanesinde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANI Antalya, İstanbul(Avr.)... Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Hastanelerin Acil Servis bölümünde en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL YOĞUN BAKIM SORUMLU HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
GENEL YOĞUN BAKIM SORUMLU HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
•Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,•Tercihen ilgili bir alanda Yüksek Lisans ya da sertifika sahibi,•Genel Yoğun Bakım tecrübe ve bilgisine sahip,•Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan,•Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen,•Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE DEPO GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise mezunu,·         Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe deneyimli,·         Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek,·         Bilgisayar kullanabilen,·         Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
NÜKLEER TIP TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
NÜKLEER TIP TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;Üniversitelerin Tıbbi Görüntüleme veya Nükleer Tıp Teknikerliği bölümünden mezun,Konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, PET-CT, Sintigrafi cihazları kullanımı konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Lise ya da üniversitelerin hemşirelik, ebelik bölümlerinden mezun, Yenidoğan Yoğun Bakım tecrübe ve bilgisine sahip, Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın. Antalya'da ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksekokulu ya da liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi yapılarda elektrik bakım süreçlerinde en az 3 yıllık deneyimli,Bilgisayar programlarını kullanabilen, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
WEB UYGULAMA VE GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
WEB UYGULAMA VE GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,Web teknolojilerinde minimum 2 yıl tecrübeli, Apache, Nginx ve MySQL konularında deneyimli, Python ve/veya PHP diline hâkim. (Python/Django, PHP/Symfony ve PHP/Laravel gibi framework konularında bilgi sahibi.)HTML5/CSS3/Bootstrap framework/JS/JQuery framework/Ajax teknolojileri hakkında bilgi sahibi,Object Oriented ve Design Pattern prensiplerine hâkim, Versiyon kontrol sistemleri kullanmış, Literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, hızlı çözümler üretebilen, analitik düşünme becerisi olan, sürekli öğrenmeye açık ve yeni  teknolojileri araştırmayı seven,Uluslararası standartlara uygun olarak tasarım ve kodlama çalışmalarını gerçekleştiren,Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Daha önce yapmış olduğu projeleri referans gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan ya da en az 2 yıl tecilli olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu  Diyarbakır Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Radyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HEKİMİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede en az 2 yıl Acil Servis deneyimi olan,   Organizasyon yeteneği yüksek,   Tam zamanlı olarak çalışabilecek,   Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İKLİMLENDİRME TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
İKLİMLENDİRME TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksekokulu veya liselerin İklimlendirme ve Soğutma bölümlerinden mezun;·         Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi,·         Havalandırma ve klima santralleri bakımında deneyimli,·         Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Bakanlıkça yetkilendirilmiş A ve B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına uygun olarak kurumda gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak bilgi ve  tecrübeye sahip, Kurum çalışanlarına mevzuatın gerektirdiği eğitimleri verebilecek bilgi ve deneyime sahip, İletişimi iyi, ekip çalışmasına yatkın, dinamik,  Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VİZİT HEMŞİRESİ / EVDE BAKIM HİZMETLERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
VİZİT HEMŞİRESİ / EVDE BAKIM HİZMETLERİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu, Evde Bakım Hizmetleri’nde Vizit Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere;Hemşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi Mezunu, En az 3 yıllık Deneyim Sahibi, Tercihen dahiliye, yenidoğan, yoğun bakım, onkoloji, cerrahi ünitelerinde hastane deneyimine sahip,Evde sunulan sağlık ve bakım hizmetlerinde ve/veya hastane refakatlerinde görev alabilecek,Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ ( HASTA) DENEYİMİ SAHA TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
MÜŞTERİ ( HASTA) DENEYİMİ SAHA TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin sağlık yönetimi bölümünden mezun, Tercihen hasta hizmetleri süreçlerinde yer almış sağlık sektöründe en az 3 yıllık deneyimi olan, Üretken, öğrenmeye açık, yeni projeler oluşturmaya ve projelerde yer almaya hevesli,Hasta odaklı bakış açısına sahip, empati kurabilen, Proaktif, analitilik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YATAN HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YATAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·        Tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat veya Ekonometri alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,·        Süreç iyileştirme, süreç ve iş geliştirme, yeniden yapılandırma (reengineering) vb. , projelerde en az 3 yıl iş tecrübesine sahip,·        Tercihen insan kaynakları iş süreçleri ve akışları (izin yönetimi, eğitim talebi, vb.) ile ileri insan kaynakları uygulamalarının (performans yönetimi, kariyer planlama, vb.) tasarım ve hayata geçirilmesi aşamalarında görev almış,·        İngilizce bilen,·        Microsoft Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip,·        Tercihen SAP İK uygulamalarında tecrübesi olan,·        Analitik düşünme, sentez ve sunum yeteneği gelişmiş,·        Stratejik bakış açısına sahip, iletişim yeteneği güçlü,·        Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı,·        Seyahat engeli olmayan,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜ Antalya, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. • Lisans mezunu,• Özel hastanelerde poliklinik ve yatan hasta tedavi hizmetlerinin yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,• Özel sağlık sigortaları mevzuat ve uygulamalarına hakim,• Kurum temsiliyeti ve iletişimi kuvvetli,• Sonuç odaklı, analitik, iş disiplinine inanan,• Bütçeleme ve raporlama konusunda deneyimli,• Mevzuat ve uygulama alanı ile ilgili yenilikleri takip eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
NÖROLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
NÖROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Antalya Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Nöroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Antalya Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Anestezi ve Reanimasyon uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
POLİKLİNİK HEMŞİRESİ (WELLNESS CENTER) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
POLİKLİNİK HEMŞİRESİ (WELLNESS CENTER)Memorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Zorlu Center'da yer alan Wellness Center'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Hemşire arayışımız bulunmaktadır:Lise veya üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,Alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişimi ve temsil yeteneği güçlü, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Ekip çalışmasına yatkın, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen,Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, mesleki yenilikleri takip eden,İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek (İstanbul dışında ikamet edenler için lojman imkanımız bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, İstatistik, Matematik, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun,·İnsan Kaynakları alanında ve ERP uygulamaları ile ilgili en az 2 yıl deneyimli,·MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,·İleri seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,·Analitik, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,·Çoklu görevleri yerine getirebilen ve zaman yönetiminde yetkin,·Sistematik ve sonuç odaklı çalışan, ·Ekip çalışmasına yatkın, ·Sosyal ilişkileri kuvvetli, modern İK uygulamalarını ve metotlarını takip eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Arşiv, Bilgi ve Belge Yönetimi bölümlerinden yeni mezun,Tercihen Özlük İşleri ve Arşiv Yönetimi konularında 1 yıl deneyimli, Yazılı, sözlü iletişim ve sunum becerileri güçlü, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama ve organizasyon kabiliyeti gelişmiş,  İyi derecede takip yeteneği olan, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Mühendislik /İİB bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina,Tercihen İngilizce bilen,Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek,Müzakere becerileri gelişmiş,Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NÜKLEER TIP TEKNİKERİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
NÜKLEER TIP TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Tıbbi Görünüleme Teknikerliği bölümünden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, PET-CT, Sintigrafi cihazları kullanımı konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEMİRBAŞ GÖREVLİSİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
DEMİRBAŞ GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Minimum Lise mezunu, tercihen üniversite mezunu,Depo hizmetlerinin demirbaş sürecinde çalışmış, tercihen sağlık sektöründe deneyimli,Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VIP HASTA HOSTESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
VIP HASTA HOSTESİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversite mezunu, Özel hastanelerde benzer pozisyonlarda 2-3 yıllık deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms Office programlarına hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme yeteneğine sahip, Takipçi, problemlere hızlı ve etkin çözüm sunabilecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DERMATOLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DERMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Topçular hastanesinde değerlendirmek üzere;Dermatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO GÖREVLİSİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli,Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Erkek  adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
•Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,•Tercihen sertifika sahibi,•Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan,•Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen,•Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DENEYİMİ - MEDİKAL UZMAN (HEMŞİRE) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA DENEYİMİ - MEDİKAL UZMAN (HEMŞİRE)Memorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Hemşirelik Bölümünden mezun, Mesleğinde en az 4 yıl tecrübe sahibi, Tercihen Kalite Süreçlerini yürütmüş, Üretken, öğrenmeye açık, yeni projeler oluşturmaya ve projelerde yer almaya hevesli,Hasta odaklı bakış açısına sahip, empati kurabilen, Proaktif, analitilik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı