Memorial Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 

Memorial Sağlık Grubu

 

 

Şirket Unvanı: Memorial Sağlık Grubu

Kuruluş Tarihi:01.02.2000

Faaliyet Gösterdiği Sektör: Sağlık

Eğitim Programları: Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Ücret Politikası: Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları: Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.

Sosyal Olanaklar: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerlikle İlgili Tutumlar: Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Çalışma Saatleri: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Personel Seçim Prosedürü: Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri

Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Ankara Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Kayseri Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Dicle Hastanesi

Hizmet Hastanesi

Medstar Antalya Hastanesi

Medstar Topçular Hastanesi

Memorial Wellness

Memorial Etiler Tıp Merkezi

Memorial Meme ve Tiroid Merkezi

 

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00

Açıklama: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.


Memorial Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 98
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ACİL SERVİS HEKİMİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
  Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü çalışabilecek, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan, Tercihen İşyeri Hekimliği sertifikası olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MİMAR (PROJE) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MİMAR (PROJE)Memorial Sağlık Grubu
·         Tercihen 5 yıl şantiye tecrübesi bulunan,·         Autocad ve Sketch-up programına hâkim,·         Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumunu takip edebilecek,·         Uygulama proje- shop drawing ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi,·         Tercihen hastane, otel veya büyük uygulama projelendirmelerinde saha dizayn ofisinde çalışmış,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe deneyimi olan, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Hızlı, dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, Koordinasyon ve organizasyon becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek.* İlgili yasa ve yönetmelikler doğrultusunda Organ Nakli süreçlerinin her aşamasının gerçekleştirmek.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TİG UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TİG UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;    Tercihen Tıbbı Dokümantasyon ve Sekreterlik mezunu, Hastane deneyimi olan, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Klinik kodlarla ilgili Sağlık Bakanlığından eğitim almış, Takipçi, dikkatli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI ÖDEME TAKİP UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI ÖDEME TAKİP UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
En az ön lisans mezunu, Fatura ve tahsilat takibi yapabilecek,  Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen, Ms Office programlarına hakim, Sağlık sektöründe çalışmaya ilgi duyan, Detaycı, araştırmayı seven, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Hizmet Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen özel hastane deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
VERİ ANALİZ VE PERFORMANS PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
VERİ ANALİZ VE PERFORMANS PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun dijital iletişim çalışmalarında yer alacak web analiz ve performans pazarlama uzmanı arıyoruz!Aranan Nitelikler:  Mühendislik Fakültelerinin ilgili bölümlerinden veya Matematik bölümünden lisans mezunu, İlgili alanda en az 2 yıllık iş deneyimine sahip, Kurum içinde yönetici, geliştirici ve içerik üreticiler ile sürekli iletişim halinde çalışabilecek, Dijital pazarlama ölçümleme sistemlerine ve araçlarına hakim, Google Adwords sertifikalarından en az 4 tanesine sahip, Ulusal ve uluslararası markaların Adwords kampanyalarını yönetmiş, SEO , SEM , Display Reklam, Affiliate Reklam , E-mail Pazarlama  konularına hakim, Gerekli data, ölçüm yöntemi ve analiz aracı tespiti yapabilecek, Uzun vadeli iş geliştirmeleri için gerekli data havuzunu oluşturup rapor üretebilecek, Verileri analiz ederek, okuyucu ve izleyiciye daha uygun içerikler üretebilmek için hedef kitleyi ve alışkanlıklarını tanımlayabilecek, Kullanıcı davranışlarını gözlemleyip yorumlayabilecek Sosyal medya kanaları, video platformları ve veriler hakkında derin bir kavrama yeteneğine sahip, Karmaşık komplex verileri; sade, erişilebilir, anlaşılabilir ve yorumlanabilir hale getirebilecek, İstatistikleri anlamlı hikayelere dönüştürebilecek, İyi derece İngilizce bilen, Planlama, önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip, Analitik düşünme ve sonuç odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve detaylara önem veren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE HEMŞİRESİ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise veya üniversitelerin Hemşirelik, ATT, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun, Ameliyathane alanında en az 1 yıl deneyimli, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamışçalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRE Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun, Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RADYOLOJİ RAPORTÖRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ RAPORTÖRÜMemorial Sağlık Grubu
·         Tercihen liselerin/üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, ·         Radyoloji Raportörü olarak en az 1 yıl deneyime sahip,·         On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen,·         Tıbbi terminolojiye hakim,·         Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA BAKIM GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA BAKIM GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Şişli ve Hizmet Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Hasta bakımı konusunda deneyimli, hemşireleri asiste edebilecek, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Hasta ve hasta yakınları ile kurum kültürümüz doğrultusunda iletişim kurabilecek,  Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veye en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 ·         Bakanlıkça yetkilendirilmiş A,  B veya C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,·         Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun,·         İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına uygun olarak kurumda gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak bilgi ve tecrübeye sahip,·         Kurum çalışanlarına mevzuatın gerektirdiği eğitimleri verebilecek bilgi ve deneyime sahip,·         İletişimi iyi, ekip çalışmasına yatkın, dinamik,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIBBİ ONKOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ ONKOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Tıbbi Onkoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun Antalya'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere; Tercihen Lisans mezunu, Benzer görevde minimum 3 yıl tecrübeli;( tercihen sağlık sektöründe) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezentabl, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Yönetici Asistanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
EEG - EMG TEKNİSYENİ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
EEG - EMG TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
En az lise mezunu, Tercihen hastane veya uyku laboratuvarı deneyimi olan, EEG - EMG alanında eğitimi/sertifikası olan,  Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜPERVİZOR HEMŞİRE İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SÜPERVİZOR HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen lisans ya da yüksek lisans mezunu,  En az 5 yıllık hemşirelik deneyimi olan,  Ekip yönetimi tecrübesi olan, sorumluluk yapmış,  Organizasyon yeteneği gelişmiş, planlama yönü kuvvetli,  Tercihen Yoğun Bakım ve Sorumlu Hemşirelik deneyimi bulunan, Vardiyalı çalışabilecek,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MOLEKÜLER BİYOLOG İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MOLEKÜLER BİYOLOGMemorial Sağlık Grubu
Şişli Hastanemizde görevlendirilmek üzere Moleküler Biyolog aramaktayız,Biyoloji veya moleküler biyoloji ve genetik dalında lisans eğitimi almışTemel laboratuvar kuralları bilgisine sahipAşağıda listelenen ileri düzey genetik tanı laboratuvarı işlemlerini yürütebilecek-        DNA – RNA izolasyonu-        PCR uygulamaları-        Real-Time PCR uygulamaları-        RFLP (ABI 3130XL fragman analizi)-        Jel Elektroforezi (agaroz ve poliakrilamid)Tek hücre PCR çalışmaları ve Tek Gen / Tek Gen + HLA preimplantasyon genetik tanı basamaklarında tecrübeliGenetik laboratuvarında yapılan analizlerin raporlanmasıGenetik laboratuvarı sonuç verilerinin arşivlenmesi, analizi ve kurum içi raporlanmasının sağlanması Genetik laboratuvarı kalite kontrol süreçlerinde aktif rol alabilecekİleri düzey İngilizce bilenBilimsel çalışmalarda aktif rol alabilecekTercihen doktoralıEkip çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.·         Tercihen lisans mezunu,·         Benzer görevde minimum 2 yıl tecrübeli,·         İngilizce bilen,·         MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,·         Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip,·         Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip,·         Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik,·         İletişim becerisi yüksek,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Teknisyeni Ankara Memorial Sağlık Grubu
Ameliyathane TeknisyeniMemorial Sağlık Grubu
 ·         En az lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Disiplinli,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBI ARŞİV VE DOKÜMANTASYON GÖREVLİSİ (ENGELLİ) İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
TIBBI ARŞİV VE DOKÜMANTASYON GÖREVLİSİ (ENGELLİ)Memorial Sağlık Grubu
  Lise, Önlisans ya da Lisans mezunu, Tercihen deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKTOR HESAPLARI UZMANI / UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DOKTOR HESAPLARI UZMANI / UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen İstatistik, Ekonometri, İşletme, İktisat vb. bölümlerden mezun, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sayısal muhakeme yeteneği olan, İletişim yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin İşletme ,İktisat, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SANTRAL OPERATÖRÜ (ENGELLİ) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SANTRAL OPERATÖRÜ (ENGELLİ)Memorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu bünyesinde Engelli Kadro kapsamında  görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Daha önce benzer ya da aynı görevde en az 1 yıl deneyim sahibi, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office Programlarına hakim, Türkiye İş Kurumu'ndan en az %40 oranında engel raporu bulunan,'Santral Operatörü' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Mühendislik /İİB bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina,Tercihen İngilizce bilen,Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek,Müzakere becerileri gelişmiş,Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK MÜHENDİSİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, otel, avm veya büyük inşaat projelerinde elektrik uygulamalarında bulunmuş,  en az 5 yıl deneyimli, Uygulama projeleri ve sahadaki uyumu kontrol edecek, Yüklenici yönetimi ve koordinasyonu sağlayacak, İş-zaman planlama, maliyet tahmini ve takibi yapacak düzeyde bilgi ve donanıma sahip, Şantiyenin sevk ve idaresinden sorumlu olacak, Analitik düşünebilen, planlama ve problem çözme becerileri gelişmiş, Ms Office / Ms Project / Autocad programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Radyoloji Teknikerliği/Teknisyenliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Girişimsel Radyoloji Anjio tecrübesi olan, Tam gün ve vardiyalı sistemde çalışabilecek,  Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,  Hasta ve yakını iletişiminde başarılı,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESMİ KURUMLAR UZM. YRD. / UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
RESMİ KURUMLAR UZM. YRD. / UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun, Özel hastanelerin medikal muhasebe ve SGK faturalama konusunda deneyim sahibi, Mevzuat, SGK sözleşmeleri ve  klinik faturalama konularında deneyim sahibi, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DERMATOLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DERMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Dermatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun), Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek,  MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PORTER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PORTERMemorial Sağlık Grubu
Tercihen Lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen hastane deneyimi olan, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasına ön planda tutabilcek, Dikkatli, sorumluluk sahibi, hizmet odaklı ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
GÜVENLİK GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
5188 sayılı yasa gereği Güvenlik Kimlik Kartı sahibi olan, Tercihen otel, AVM ve hastane güvenliği tecrübesine sahip, 30 yaşını aşmamış, Asgari  1.75 boy ve üzeri, Prezantabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, iyi iletişim kurabilen, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Askerlik Hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Göğüs Cerrahisi uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAPÇA TERCÜMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ARAPÇA TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirmek üzere; En az lise mezunu, İngilizce ve Arapça dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvettli, Ekip çalışmasına yatkın Bayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BULGARCA TERCÜMAN (TÜP BEBEK MERKEZİ) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BULGARCA TERCÜMAN (TÜP BEBEK MERKEZİ)Memorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirmek üzere; En az lise mezunu, Bulgarca dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNŞAAT TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İNŞAAT TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen hastane, otel, ofis veya büyük ölçekli konut projelerinin saha imalat aşamalarında bulunmuş, En az 5 yıl mesleki tecrübeye sahip Autocad ve MS Office programları bilen, Şantiye imalat kontrol ve çalışmasına yatkın, Alt taşeronları organize edebilen, İmalatların projeye ve iş programına uygun şekilde yapımını denetleyen, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemleri konusunda bilgili ve özenli, İletişim yeteneği güçlü,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YARDIMCI İŞLER GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
YARDIMCI İŞLER GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
En az ilköğretim mezunu, Mobilya tamiratı ,Boya -Alçıpan -Duvar kaplamaları (PVC, kağıt vb.) ,Islak zemin işleri (seramik, derz dolgu vb.) konularında tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Konusunda en az 3 yıl deneyimli,"Yardımcı İşler Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AYAKTAN HASTA DANIŞMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
AYAKTAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞE ALIM UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İŞE ALIM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Merkez İnsan Kaynakları bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,  Tercihen danışmanlık firması deneyimi olan, yoğun işe alım sürecini yönetebilecek, Yetkinlik bazlı işe alım ve toplu işe alım projeleri yönetmiş, Ms Office programlarına hakim, İyi derecede ingilizce bilen, Planlama yönü kuvvetli,zamanı etkin kullanabilen, enerjisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SAP ABAP UZMANIMemorial Sağlık Grubu
ABAP programlama dilinde en az 2 yıl deneyim sahibi,SAP projelerinde aktif görev almış,User-Exit/BADI/Enhancement geliştirme tacrübesi olan, Smartforms/AdobeForms çıktı tasarımları, Dialog/WebDynpro modül geliştirmeleri konularında bilgi sahibi, Yazılım geliştirme süreçleri, veri mimarisi ve modellemesi konularında deneyimli,İş ve teknik analiz konularında tecrübeli, yazılım geliştirme ve dökümantasyon standartlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Detaylara önem veren, sonuç odaklı, proaktif, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Tercihen SAP ABAP sertifikasına sahip,Tercihen HANA platformu üzerinde "Hana Optimised" kod geliştirme tecrübesine sahip  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK OFİS VE SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
TEKNİK OFİS VE SATIN ALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Ümraniye' de bulunan Proje ofisimizde değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık ya da İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Teknik Ofis Satın alma alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, tercihen şantiye deneyimi olan, İyi düzeyde malzeme bilgisi sahibi, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, tercihen SAP bilen, Organizasyon becerisi gelişmiş, temsil yeteneğine kuvvetli,"Teknik Ofis ve Satın alma Uzmanı"  arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MEDİKAL ONKOLOJİ HEKİMİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL ONKOLOJİ HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,Medikal Onkoloji alanında yan dal yapmış, "Uzman Hekim" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PERİNATOLOG İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PERİNATOLOGMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,Perinatoloji alanında yan dal yapmış,''Kadın Doğum Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AİLE HEKİMİ DOKTORU İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
AİLE HEKİMİ DOKTORUMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde Acil Serviste çalıştırılmak üzere, Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,"Aile Hekimi Uzmanı" aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PRATİSYEN HEKİM İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PRATİSYEN HEKİMMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde Kat Hekimi olarak görevlendirilmek üzere; Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,‘Pratisyen Hekim " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DERMATOLOJİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
DERMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Dermatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek, alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PEDİATRİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PEDİATRİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,''Pediatri Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ŞEFİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe, Maliye vb ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında 3 yılı yöneticilik olmak üzere en az 5 yıl deneyimli, Mevzuata hakim, Tercihen UFRS raporlama standartları ile ilgili bilgi sahibi,  Tercihen halka açık şirketlerde çalışmış, Tercihen SMMM belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
En az ön lisans mezunu, Fatura ve tahsilat takibi yapabilecek,  Özel sağlık sigortaları konusunda bilgili, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Sağlık sektöründe çalışmaya ilgi duyan, Detaycı, araştırmayı seven, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE DESTEK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE DESTEK GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Hizmet Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen sağlık sektörü deneyimi olan, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISI Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTANE DİREKTÖR YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;·  Tıp Doktoru,·  Hastane idareciliğinin çeşitli kademelerinde tecrübeli (tercihen A sınıfı özel hastane),·  Sağlık mevzuatına hakim, kalite, ISO ve Akreditasyon konularında bilgili,·  İyi derecede İngilizce bilen,·  Birlikte çalışmanın başarı getireceğine inanan, dinamik, sonuç odaklı,·  Hasta, hasta yakını ve tıp ekibi iletişiminde başarılı. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR HEKİM İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MİSAFİR HEKİM İLİŞKİLERİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, Tercihen sağlık sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, İletişimi kuvvetli, Sonuç odaklı, dinamik, girişken ve ikna kabiliyeti yüksek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEPO ELEMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.  Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi, dikkatli, titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİREYSEL VE KURUMSAL PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BİREYSEL VE KURUMSAL PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen ilaç ve sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DİŞ TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
DİŞ TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Şişli'de bulunan hastanemiz için; En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli ve/veya kariyer yapmayı hedefleyen, Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEDİKAL ONKOLOJİ UZMANI Kayseri Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL ONKOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Medikal Onkoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek Uzman Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİREYSEL VE KURUMSAL PAZARLAMA UZMANI Ankara Memorial Sağlık Grubu
BİREYSEL VE KURUMSAL PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç ve sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI Ankara Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Ankara’da bulunan hastanesinde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
PLANLAMA MÜHENDİSİMemorial Sağlık Grubu
Ümraniye' de bulunan Proje Ofisimizde değerlendirilmek üzere ; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun İngilizce bilen, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon becerileri yüksek, Planlama konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, MS Project, Primavera veya benzeri bir planlama programını kullanabilen, Hakediş, bütçe ve raporlama konularına hakim, Seyahat engeli olmayan, Raporlama konusunda deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ,"Planlama Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Şişli'deki Hastanemizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun, Hastane deneyimine sahip, Ağırlıklı olarak Biyokimya alanında çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Laboratuvar Operatörü arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Holding bünyesinde değerlendirmek üzere; Tercihen Lisans mezunu, En az 2 yıl üst düzey yönetici asistanlığı deneyimi olan,( Yönetim Kurulu, vb.. ) İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezentabl bay, bayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Yönetici Asistanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJYER İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
STAJYERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Genel Müdürlüğümüz ve Şişli Hastanemizin çeşitli departmanlarında (İnsan Kaynakları, Kalite, Medya ve İletişim, Grafik Tasarım) görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Stajyerler aramaktayız: Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden, Hafta içi en az 4 gün stajına devam edebilecek, Dinamik ve takipçi, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli.
Stajyer        İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
  Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun, Hastane deneyimine sahip, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Laboratuvar Operatörü arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Hastanelerin Acil Servis bölümünde en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
 • Tercihen üniversite mezunu,• Özel hastanelerde poliklinik ve yatan hasta tedavi hizmetlerinin yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,• Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim,• Özel sağlık sigortaları mevzuat ve uygulamalarına hakim,• Kurum temsiliyeti ve iletişimi kuvvetli,• Sonuç odaklı, analitik, iş disiplinine inanan,• Bütçeleme ve raporlama konusunda deneyimli,• Mevzuat ve uygulama alanı ile ilgili yenilikleri takip eden, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TERAPÖTİK AFEREZ TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
TERAPÖTİK AFEREZ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ve Liselerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun, Hastane deneyimine sahip, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı  çalışabilecek, Tercihen kan bankasında deneyimli.             '  Terapötük Aferez Teknikeri  aramaktayız .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
MAKİNE MÜHENDİSİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, otel, avm veya büyük inşaat projelerinde mekanik uygulamalarda bulunmuş,  en az 5 yıl deneyimli, Uygulama projeleri ve sahadaki uyumu kontrol edecek, Yüklenici yönetimi ve koordinasyonu sağlayacak, İş-zaman planlama, maliyet tahmini ve takibi yapacak düzeyde bilgi ve donanıma sahip, Şantiyenin sevk ve idaresinden sorumlu olacak, Analitik düşünebilen, planlama ve problem çözme becerileri gelişmiş, Ms Office / Ms Project / Autocad programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Antalya hastanelerinde değerlendirmek üzere; Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen alanında en az 2 yıl deneyimli, Tam gün ve vardiyalı sistemde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Hasta ve yakını iletişiminde başarılı, Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış. ANTALYA ilinde ikamet eden ya da edebilecekRadyoloji Teknikeri aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Sağlık Grubu Antalya Hastanelerinde görevlendirilmek üzere;Radyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ACİL SERVİS HEKİMİ Kayseri Memorial Sağlık Grubu
ACİL SERVİS HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
   Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan,. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDRO UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDRO UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız: Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri vb. bölümlerinden mezun, Bordrolama, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP HR kullanımında tecrübeli, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile teşvik ve güncel mevzuata iyi derecede hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi proje uygulamalarında  en az 5 yıllık deneyimli, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Saha uygulama detayları ve taşeron yönetimi konularına vakıf, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksekokulu veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makina,elektrik, elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb),·         Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi,·         Havalandırma ve klima santralleri bakımında deneyimli,·         Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış,·         Bilgisayar kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
STERİLİZASYON TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
STERİLİZASYON TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ve 10 Hastane, 3 Tıp Merkezi ve 1 Tüp Bebek Merkezi ile hizmet vermektedir.Ataşehir'de yer alan hastanemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Lise veya önlisans mezunu, Alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÖZLÜK İŞLERİ ve BORDRO UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
ÖZLÜK İŞLERİ ve BORDRO UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Antalya'da bulunan hastanelerimizin özlük süreçlerinden sorumlu departmanımızda görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız: Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri vb. bölümlerinden mezun, Bordrolama, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜROLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÜROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek, Diyarbakır'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PRATİSYEN HEKİM Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
PRATİSYEN HEKİMMemorial Sağlık Grubu
      Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen özel hastanelerde en az 2 yıl Pratisyen Hekimlik deneyimi olan, Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü ile çalışabilecek, Tanı tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan,         Pratisyen Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Cerrahi Uzmanı Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
Plastik Cerrahi UzmanıMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Plastik Cerrahi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Ortopedi ve Travmatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NÖROLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
NÖROLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere;Nöroloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KARDİYOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KARDİYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere; Kardiyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Kadın Doğum Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL CERRAHİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
GENEL CERRAHİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Genel Cerrahi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENDOKRİNOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ENDOKRİNOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastanelerinde görevlendirilmek üzere;Endokrinoloji uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DİŞ HEKİMİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
DİŞ HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Diş Hekimi aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Çocuk Cerrahisi uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DERMATOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
DERMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Dermatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AYAKTAN HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
AYAKTAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YATAN HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YATAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Antalya’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KULAK BURUN BOĞAZ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KULAK BURUN BOĞAZ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
  Kulak Burun Boğaz uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİSTEM DESTEK UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SİSTEM DESTEK UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; ·         MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         MS Windows client ve Server işletim sistemleri konusunda tecrübeli,·         Terminal Server , Thinclient ve Uzak masaüstü , printserver ortamları konusunda deneyimli,·         Network , switch ve firewall deneyimi bulunan,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Minimum 3 yıl benzer görevde çalışmış,·         Düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, ekip çalışmasına yatkın,·         Sorumluluk sahibi, iletişim becerisi yüksek,·         Sonuç ve kalite odaklı çalışmayı prensip edinmiş,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.·         Seyahat engeli bulunmayan"Sistem Destek  Uzman Yardımcısı" arayışımız mevcuttur.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DAHİLİYE UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
DAHİLİYE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
 Memorial Sağlık Grubu’nun Diyarbakır’da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;İç Hastalıkları uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Diyarbakır Hastanelerinde görevlendirilmek üzere;Anestezi ve Reanimasyon uzmanlık alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EBE Ankara, Antalya... Memorial Sağlık Grubu
EBEMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise ya da üniversitelerin ebelik bölümünden mezun,  Özel hastanelerde Ebe olarak çalışmış,  Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer  hedefleyen,  Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,  Mesleki yenilikleri takip eden,  Eğitime ve gelişime açık.çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA ASİSTANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Hizmet Hastanesi'nde Pediatri Polikliniği' nde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Konusunda 1 yıl deneyim sahibi, Hasta ve hasta yakınları ile iyi iletişim kurabilecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SORUMLU REHBER HEMŞİRE İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SORUMLU REHBER HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Memorial Hizmet Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; En az 5 yıl hemşirelik tecrübe ve bilgisine sahip, Dahiliye servis deneyimi sahibi, Sorumluluk yapmış, Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan, Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen, Liderlik özelliklerine güvenen, vizyon sahibi, motivasyonu yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PEDİATRİ UZMANI Ankara Memorial Sağlık Grubu
PEDİATRİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Özel sağlık sektöründe her zaman ilklere imza atan Memorial Sağlık Grubu'nun, Ankara Memorial Hastanesi için; Pediatri uzmanlık alanında nöbetli ve tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı