Şahinler Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


ŞAHİNLER HOLDİNG HAKKINDA

Temeli, Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin' in 1982 yılında Almanya' nın Aachen kentinde, Santex Moden GmbH isimli şirketini kurmasıyla atılan Şahinler Holding, Türkiye' deki faaliyetlerine 1984 yılında başlamıştır. Dünya genelinde 4 kıtada ve 8 farklı ülkede 10.000' in üzerinde çalışanı bulunan Şahinler Grubu; tekstilden inşaata, enerjiden turizme, serbest bölge işletmeciliğinden gıdaya kadar bulunduğu her sektörde fark yaratarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Dünya genelinde 50 milyon insanı giydiren Şahinler Holding yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere hazır giyim, moda tasarım, toptan ve perakende pazarlama olarak, tekstilin tüm halkalarına sahiptir. Tekstil dışındaki alanlarda da yenilikçi ve iddialı çalışmalarıyla lider ve öncü durumundadır.

 

Avrupa Serbest Bölgesi, Türkiye'nin en büyük özel sektör sanayi projelerinden biridir. 3 milyar doların üzerinde ticaret hacmine sahip bölge, özellikle yabancı yatırımcıların gözdesi konumuna gelmiştir. Faaliyet gösteren 200' ün üzerinde firmada 4000' i aşkın çalışanın istihdam edildiği Avrupa Serbest Bölgesi' nde, dünyanın önde gelen markalarının üretimleri gerçekleşmektedir.

 

Falkons Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat firması, kurulduğundan bu yana proje, mühendislik, mimarlık ve inşaat alanlarında hizmet vermektedir. Kişi başına düşen yeşil alanıyla Avrupa kentleri standartlarında olan; geniş caddeleri, koruları, parklarıyla İstanbul'un planlı kentleşmiş yeni yüzü ve hızla değer kazanan bölgesi Beylikdüzü' nün en iddialı projesi Westside İstanbul' u hayata geçirmektedir.

 

Grup, turizm alanında Antalya'nın gözde tatil beldesi Belek' te bulunan "Altın Anahtar" ödüllü, 591 oda ve 1200 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Mega Saray ile hizmet vermektedir. 22 tenis kortu ve daha bir çok spor aktivitesini; kaliteli yeme-içme imkanları, eğlence programları ve güler yüzlü hizmeti ile birleştiren, bölgenin en güçlü aile tesislerinden biridir.

 

Gıda sektöründe hizmet veren Teyvaş Catering 1989 yılında kurulmuş olup;  İstanbul'dan Tekirdağ' a, Çorlu' ya, Çerkezköy' e, Edirne’ ye ve Kırklareli’ ne kadar değişik bölge ve noktalarda günde 20.000 adet yemek üretimi ve satışı yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Teyvaş, güler yüzlü hizmet anlayışı, hijyenik ortamlarda üretimi ve kalitesi ile müşterilerinden taktir toplamaktadır.

 

Girdiği her sektörde iddialı olan Şahinler Holding, enerji alanında da kalite ve ileri teknoloji anlayışıyla sektörde isminden sıkça söz ettiren Şahinler Enerji firmasıyla faaliyet göstermektedir.

 

Bunların yanı sıra Konya ve Çorlu' da ilköğretim ve meslek lisesi yaptıran, Türkiye' nin çeşitli illerindeki eğitim kurumlarının muhtelif ihtiyaçlarını karşılayan Şahinler Vakfı, her yıl başarılı 500 öğrenciye burs vermektedir. Şahinler Vakfı eğitime sağladığı katkıların yanı sıra gerek afetzedeler gerekse ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuŞahinler Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Executive Chef İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Executive ChefŞahinler Holding A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl Aşçıbaşı olarak görev almış, Mesleki bilgi birikimiyle yemek üretimi ve lezzeti konusunda fark yaratacak, Mutfaklarda yöneticilik yapma yeteneğine sahip, Gıda güvenliği ve hijyen konusunda bilgili, Kendisine bağlı ekibi sevk ve idare edebilecek, Yaratıcı,yönlendirici,organize etme becerisine sahip, Takım çalışmasını benimsemiş, Dinamik ve iletişim becerileri kuvvetli, Dünya mutfağına hakim, Turizm otelcilikte ve toplu yemek sektöründe deneyim sahibi, Aktif araç kullanabilen, Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Sonuç ve kalite odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı Tekirdağ Şahinler Holding A.Ş.
Muhasebe ElemanıŞahinler Holding A.Ş.
En az Önlisans veya Lisans mezunu, ( Muhasebe ya da İşletme bölümü ) Genel Muhasebe de en az 3 yıl deneyimi olan, Muhasebe programlarına yatkınlığı olan, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Çorlu- Lüleburgaz- Tekirdağ' da ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Müdürü İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Planlama MüdürüŞahinler Holding A.Ş.
Örme konfeksiyon alanında faaliyet gösteren Şahinler Holding A.Ş.' ye bağlı grup firmasında görevlendirilmek üzere "Planlama Müdürü"arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer sektör ve pozisyonlarda minumum 5 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Arapça bilen, Takip yönü güçlü, detaylar konusunda dikkatli, ekip çalışmasına uyumlu,  İletişimi ve ikna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Yurtdışında ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Operatörü İstanbul(Avr.) Şahinler Holding
Santral OperatörüŞahinler Holding
• Ön Lisans ya da Lisans mezunu, • Benzer görevde en az 3 yıl deneyim sahibi,• MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, • Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,• Türkçe dilbilgisi ve diksiyonu iyi, • Güler yüzlü, dinamik, sorumluluk alabilen, işini seven, • Prezantabl.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yönetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding
Kalite Yönetim UzmanıŞahinler Holding
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği / Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun,  Gıda güvenliği ve mevzuatına hakim, Kalite sistemlerinin yönetimi konusunda tecrübeli,  Özellikle ISO 9001, 22000 sistemlerinin kuruluş ve uygulamasına hakim, Catering sektöründe en az 3 yıl deneyimi olan, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Sunum becerisine sahip, Ekip yönlendirme ve liderlik özellikleri gelişmiş,  Takım çalışmasına yatkın,  İletişim yeteneği güçlü, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gayrimenkul Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Gayrimenkul Satış UzmanıŞahinler Holding A.Ş.
Şahinler Holding A.Ş. bünyesinde İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü'nde yürütülen West Side İstanbul projesi ve planlanan diğer projelerimiz için "Gayrimenkul Satış Uzmanı" aramaktayız.Gayrimenkul satış ve pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, Müşteri ihtiyaçlarını analiz edip çözüm sunabilen, Müşterilerin yönlendirilmesi ve bilgilendirilmesini sağlayabilecek, Gayrimenkul sektörü ile ilgili gelişmeleri yakından takip edecek, Yeni yatırım ve projeler için yönlendirmelerde bulunabilecek, Üniversite mezunu, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerilerine ve tekniklerine sahip, Etkin sunum yetkinliğine sahip, İkna ve temsil kabiliyeti yüksek, Dinamik ve çözüm odaklı çalışabilen,  Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, MS Office programlarına hakim ve ileri derecede excel bilgisi olan, Tercihen Autocad ve Oracle programlarını bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Destek Uzmanı Tekirdağ Şahinler Holding A.Ş.
Yazılım Destek UzmanıŞahinler Holding A.Ş.
Şahinler Holding A.Ş. grup firması Avrupa Serbest Bölgesi Kurucu İşletici bünyesinde görevlendirilmek üzere "Yazılım Destek Uzmanı" istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Sorumlusu Tekirdağ Şahinler Holding A.Ş.
Pazarlama SorumlusuŞahinler Holding A.Ş.
En az lise mezunu, Örme kumaş üretimi yapan bir işletmenin pazarlama departmanında en az beş yıl deneyime sahip,Mamul kumaş bilgisi ve deneyimi olan, Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Müşteri ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,  B sınıfı ehliyete sahip olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini yerine getirmiş olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Destek Uzmanı Tekirdağ Şahinler Holding A.Ş.
Bilgi İşlem Destek UzmanıŞahinler Holding A.Ş.
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Oluşabilecek Bilişim Sistemleri problemlerini çözebilecek,• Sistem ve Network yönetimi konusunda tecrübeli,• Bilgi Güvenliği konusunda tecrübeli,• Sanallaşma (VMware vb.), Firewall, Storage yönetimi konularında uzman seviyede tecrübeli,• MS Server, Exchange Server, Active Directory, SQL Server yönetimi konularında tecrübeli,• MS yazılımlarına destek verebilecek (Win, Office)• İyi derecede yabancı dil (İngilizce)  bilgisine sahip,• Konusunda en az 4 yıl deneyimli,• Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,• Öğrenmeye istekli ve gelişime açık• Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,• Analitik düşünme yeteneğine sahip• Güçlü iletişim, problem çözme ve teknik dokümantasyon becerilerine sahip• 30 yaşını aşmamış, erkek adaylar için askerlikle görevini tamamlamış, Çorlu bölgesinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Destek Uzman Yardımcısı Tekirdağ Şahinler Holding A.Ş.
Bilgi İşlem Destek Uzman YardımcısıŞahinler Holding A.Ş.
Şahinler Holding A.Ş. grup firması Avrupa Serbest Bölgesi Kurucu İşletici bünyesinde görevlendirilmek üzere "Bilgi İşlem Uzman Yardımcısı" istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gayrimenkul Satış Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Gayrimenkul Satış Pazarlama SorumlusuŞahinler Holding A.Ş.
Şahinler Holding A.Ş.' nin Almanya-Türkiye hattında güvenli emlak danışmanlığı ve proje geliştirme hizmetleri veren Turhaus firması için Gayrimenkul Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.Tercihen Üniversite mezunu, Çok iyi derecede Almanca, tercihen ikinci dil olarak İngilizce bilen, Gayrimenkul satış ve pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, Müşteri ihtiyaçlarını analiz edip çözüm sunabilen, Müşterilerin yönlendirilmesi ve bilgilendirilmesini sağlayabilecek, Gayrimenkul sektörü ile ilgili gelişmeleri yakından takip edecek, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerilerine ve tekniklerine sahip, Etkin sunum yetkinliğine sahip, İkna ve temsil kabiliyeti yüksek, Dinamik ve çözüm odaklı çalışabilen,  MS Office programlarına hakim ve ileri derecede excel bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Türkiye - Almanya arasında seyahat edebilecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı AsistanıŞahinler Holding A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, MS Office Programlarını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede Almanca bilen, Tercihen ikinci lisan olarak İngilizce bilen, Benzer bir görevde minimum 2 yıl deneyime sahip, Güleryüzlü, dinamik, sorumluluk alabilen, prezantabl, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan, Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı