Şahinler Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


ŞAHİNLER HOLDİNG HAKKINDA

Temeli, Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin' in 1982 yılında Almanya' nın Aachen kentinde, Santex Moden GmbH isimli şirketini kurmasıyla atılan Şahinler Holding, Türkiye' deki faaliyetlerine 1984 yılında başlamıştır. Dünya genelinde 4 kıtada ve 8 farklı ülkede 10.000' in üzerinde çalışanı bulunan Şahinler Grubu; tekstilden inşaata, enerjiden turizme, serbest bölge işletmeciliğinden gıdaya kadar bulunduğu her sektörde fark yaratarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Dünya genelinde 50 milyon insanı giydiren Şahinler Holding yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere hazır giyim, moda tasarım, toptan ve perakende pazarlama olarak, tekstilin tüm halkalarına sahiptir. Tekstil dışındaki alanlarda da yenilikçi ve iddialı çalışmalarıyla lider ve öncü durumundadır.

 

Avrupa Serbest Bölgesi, Türkiye'nin en büyük özel sektör sanayi projelerinden biridir. 3 milyar doların üzerinde ticaret hacmine sahip bölge, özellikle yabancı yatırımcıların gözdesi konumuna gelmiştir. Faaliyet gösteren 200' ün üzerinde firmada 4000' i aşkın çalışanın istihdam edildiği Avrupa Serbest Bölgesi' nde, dünyanın önde gelen markalarının üretimleri gerçekleşmektedir.

 

Falkons Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat firması, kurulduğundan bu yana proje, mühendislik, mimarlık ve inşaat alanlarında hizmet vermektedir. Kişi başına düşen yeşil alanıyla Avrupa kentleri standartlarında olan; geniş caddeleri, koruları, parklarıyla İstanbul'un planlı kentleşmiş yeni yüzü ve hızla değer kazanan bölgesi Beylikdüzü' nün en iddialı projesi Westside İstanbul' u hayata geçirmektedir.

 

Grup, turizm alanında Antalya'nın gözde tatil beldesi Belek' te bulunan "Altın Anahtar" ödüllü, 591 oda ve 1200 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Mega Saray ile hizmet vermektedir. 22 tenis kortu ve daha bir çok spor aktivitesini; kaliteli yeme-içme imkanları, eğlence programları ve güler yüzlü hizmeti ile birleştiren, bölgenin en güçlü aile tesislerinden biridir.

 

Gıda sektöründe hizmet veren Teyvaş Catering 1989 yılında kurulmuş olup;  İstanbul'dan Tekirdağ' a, Çorlu' ya, Çerkezköy' e, Edirne’ ye ve Kırklareli’ ne kadar değişik bölge ve noktalarda günde 20.000 adet yemek üretimi ve satışı yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Teyvaş, güler yüzlü hizmet anlayışı, hijyenik ortamlarda üretimi ve kalitesi ile müşterilerinden taktir toplamaktadır.

 

Girdiği her sektörde iddialı olan Şahinler Holding, enerji alanında da kalite ve ileri teknoloji anlayışıyla sektörde isminden sıkça söz ettiren Şahinler Enerji firmasıyla faaliyet göstermektedir.

 

Bunların yanı sıra Konya ve Çorlu' da ilköğretim ve meslek lisesi yaptıran, Türkiye' nin çeşitli illerindeki eğitim kurumlarının muhtelif ihtiyaçlarını karşılayan Şahinler Vakfı, her yıl başarılı 500 öğrenciye burs vermektedir. Şahinler Vakfı eğitime sağladığı katkıların yanı sıra gerek afetzedeler gerekse ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuŞahinler Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Şahinler Holding A.Ş.
Üretim SorumlusuŞahinler Holding A.Ş.
Üniversite mezunu,  Toplu yemek sektöründe en az 3 yıl deneyimli,  Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda deneyim sahibi,   İletişim yetenği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Ekip yönlendirme ve liderlik özellikleri gelişmiş,  Takım çalışmasına yatkın,  Aktif araç kullanan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Şahinler Holding A.Ş.
Gıda MühendisiŞahinler Holding A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, Kalite Sistemlerinin yönetimi konusunda tecrübeli,  ISO, HACCP sistemlerinin kuruluş ve uygulamasına hakim, Catering sektöründe deneyimi olan, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Sunum becerisine sahip, Ekip yönlendirme ve liderlik özellikleri gelişmiş,  Takım çalışmasına yatkın,  İletişim yeteneği güçlü, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Basın ve Halkla İlişkiler Uzmanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Basın ve Halkla İlişkiler UzmanıŞahinler Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( İşletme, Basın - Yayın, Reklam, Halkla İlişkiler vs.),Benzer görevde minumum 5 yıl tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce yazılı ve sözlü dil becerisine sahip, tercihen Almanca bilen,MS Office programlarına hakim, Freehand, Photoshop vb.programları kullanabilen, Tüm mecrelarda basın ilişkileri güçlü olan (Yazılı, görsel, işitsel ve dijital basın)Türkçe metin yazımı ve içerik üretimi konusunda yetkin, Detaylara önem veren, analitik düşünme ve problem çözme yetenekleri güçlü, Araştırmayı ve yeni fikirler geliştirmeyi seven, Görsel bakış açısı olan, Sunum yeteneğine sahip, iletişim ve müzakere becerileri güçlü, Prezentabl, diksiyonu düzgün, kurumsal dile hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Sosyal Medya UzmanıŞahinler Holding A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Sosyal medya konusunda 1-2 yıl deneyimli, Sosyal paylaşım platformlarına çok iyi düzeyde hakim, Sosyal medya stratejisi oluşturma ve sunma konusunda deneyimli, Türkçeyi doğru güzel ve akıcı kullanan, Editoryal yeteneklere sahip, Tercihen, takip edilen bir blog/twitter/facebook/g+/Pinterest sayfasının sahibi veya daha önce bu gibi siteleri yönetmiş,Teknolojiye ilgi duyan, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, yeniliklere açık, araştırmacı, detaycı,İyi derece İngilizce bilen ve tercihen Almanca da bilen, İkna yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan,  Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
AvukatŞahinler Holding A.Ş.
En az 3 yıllık deneyimi olan, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Aktif araç kullanabilen, Etkin iletişim kurabilen,güçlü yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Organizasyon kabiliyeti yüksek,sorumluluk sahibi, Mesleki gelişime açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Muhasebe UzmanıŞahinler Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun (Tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri)Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi ve Tek Düzen Hesap Planı uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli,Muhasebe işleyişi, Vergi ve SGK mevzuatı, İş Kanunu konularında tecrübeye sahip,Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasında aktif görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Antalya, Edirne... Şahinler Holding A.Ş.
Genel BaşvuruŞahinler Holding A.Ş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı