Şahinler Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


ŞAHİNLER HOLDİNG HAKKINDA

Temeli, Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin' in 1982 yılında Almanya' nın Aachen kentinde, Santex Moden GmbH isimli şirketini kurmasıyla atılan Şahinler Holding, Türkiye' deki faaliyetlerine 1984 yılında başlamıştır. Dünya genelinde 4 kıtada ve 8 farklı ülkede 10.000' in üzerinde çalışanı bulunan Şahinler Grubu; tekstilden inşaata, enerjiden turizme, serbest bölge işletmeciliğinden gıdaya kadar bulunduğu her sektörde fark yaratarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Dünya genelinde 50 milyon insanı giydiren Şahinler Holding yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere hazır giyim, moda tasarım, toptan ve perakende pazarlama olarak, tekstilin tüm halkalarına sahiptir. Tekstil dışındaki alanlarda da yenilikçi ve iddialı çalışmalarıyla lider ve öncü durumundadır.

 

Avrupa Serbest Bölgesi, Türkiye'nin en büyük özel sektör sanayi projelerinden biridir. 3 milyar doların üzerinde ticaret hacmine sahip bölge, özellikle yabancı yatırımcıların gözdesi konumuna gelmiştir. Faaliyet gösteren 200' ün üzerinde firmada 4000' i aşkın çalışanın istihdam edildiği Avrupa Serbest Bölgesi' nde, dünyanın önde gelen markalarının üretimleri gerçekleşmektedir.

 

Falkons Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat firması, kurulduğundan bu yana proje, mühendislik, mimarlık ve inşaat alanlarında hizmet vermektedir. Kişi başına düşen yeşil alanıyla Avrupa kentleri standartlarında olan; geniş caddeleri, koruları, parklarıyla İstanbul'un planlı kentleşmiş yeni yüzü ve hızla değer kazanan bölgesi Beylikdüzü' nün en iddialı projesi Westside İstanbul' u hayata geçirmektedir.

 

Grup, turizm alanında Antalya'nın gözde tatil beldesi Belek' te bulunan "Altın Anahtar" ödüllü, 591 oda ve 1200 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Mega Saray ile hizmet vermektedir. 22 tenis kortu ve daha bir çok spor aktivitesini; kaliteli yeme-içme imkanları, eğlence programları ve güler yüzlü hizmeti ile birleştiren, bölgenin en güçlü aile tesislerinden biridir.

 

Gıda sektöründe hizmet veren Teyvaş Catering 1989 yılında kurulmuş olup;  İstanbul'dan Tekirdağ' a, Çorlu' ya, Çerkezköy' e, Edirne’ ye ve Kırklareli’ ne kadar değişik bölge ve noktalarda günde 20.000 adet yemek üretimi ve satışı yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Teyvaş, güler yüzlü hizmet anlayışı, hijyenik ortamlarda üretimi ve kalitesi ile müşterilerinden taktir toplamaktadır.

 

Girdiği her sektörde iddialı olan Şahinler Holding, enerji alanında da kalite ve ileri teknoloji anlayışıyla sektörde isminden sıkça söz ettiren Şahinler Enerji firmasıyla faaliyet göstermektedir.

 

Bunların yanı sıra Konya ve Çorlu' da ilköğretim ve meslek lisesi yaptıran, Türkiye' nin çeşitli illerindeki eğitim kurumlarının muhtelif ihtiyaçlarını karşılayan Şahinler Vakfı, her yıl başarılı 500 öğrenciye burs vermektedir. Şahinler Vakfı eğitime sağladığı katkıların yanı sıra gerek afetzedeler gerekse ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuŞahinler Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bilgi İşlem Destek Elemanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Bilgi İşlem Destek ElemanıŞahinler Holding A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik ve İşletme bölümlerinden mezun,SQL sorgulama dilini ve veritabanı tablo tasarımını bilen, Dokümantasyona önem veren, Analitik düşünüp çözümler üretebilen, Takım çalışmasına uyumlu, Müşteri odaklı çalışmaya yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Asistanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Müşteri Temsilcisi AsistanıŞahinler Holding A.Ş.
·         Lise, Ön Lisans veya Lisans programlarının ilgili bölümlerinden mezun,·         Çok iyi derecede Almanca bilen,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Örme ve Dokuma Konfeksiyon alanında en az 2 yıl deneyimli,·         Etkili iletişim becerisine sahip,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Dinamik ve dış görünümüne önem veren,·         Askerlik ile ilişiği olmayan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Ustası Tekirdağ Avrupa Serbest Bölge
Mekanik Bakım UstasıAvrupa Serbest Bölge
Şahinler Holding grup firması olan Avrupa Serbest Bölgesi Kurucu İşletici' de, Lise ya da Ön Lisans programlarının ilgili bölümlerinden mezun, En az üç yıllık deneyime sahip, İş takibi gelişmiş, disiplinli,  Askerlikle ilişiği olmayan,  "Mekanik Bakım Ustası" işe alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Sorumlusu İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Üretim SorumlusuŞahinler Holding A.Ş.
Üniversitelerin Gıda/Kimya Mühendisliği, Veteriner Hekimlik ve Kimya bölümlerinden mezun, Toplu yemek sektöründe en az 5 yıl deneyimli,  Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda deneyim sahibi,   Ms Office programlarını bilen,  Ekip yönlendirme ve liderlik özellikleri gelişmiş,  Takım çalışmasına yatkın,  Aktif araç kullanan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding
İthalat Uzman YardımcısıŞahinler Holding
• Üniversitelerin veya Yüksekokulların Dış Ticaret, Uluslararası Ticaret, İktisat, İşletme, Ekonometri ve İstatistik bölümlerinden mezun,• Dış ticaret, lojistik ve gümrükleme ile ilgili temel kavramları bilen,• Tercihen İngilizce veya Almanca bilen,• MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,• Takım çalışmasına yatkın,• Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çevre Mühendisi Tekirdağ Avrupa Serbest Bölge
Çevre MühendisiAvrupa Serbest Bölge
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi olan, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konularında bilgi sahibi,Konusuyla ilgili mevzuatlara hakim ve resmi kurum ve kuruluşlarla ilişkileri yürütebilecek,Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen, dikkatli,detaylara önem veren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı AsistanıŞahinler Holding A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, MS Office Programlarını kullanabilen, Çok iyi derecede Almanca bilen, Tercihen ikinci lisan olarak İngilizce bilen, Benzer bir görevde minimum 3 yıl deneyime sahip, Güleryüzlü, dinamik, sorumluluk alabilen, prezantabl, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Makam ŞoförüŞahinler Holding A.Ş.
En az Lise mezunu,   Üst Düzey Yöneticilere en az 5 yıl Makam Şoförlüğü yapmış olan,  İstanbul şehir trafiği ve güzergahlarına hakim,  Güvenli sürüş teknikleri konusunda deneyimli,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Diksiyonu düzgün, Dinamik, Prezantabl,  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,   Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı