Şahinler Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


ŞAHİNLER HOLDİNG HAKKINDA

Temeli, Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin' in 1982 yılında Almanya' nın Aachen kentinde, Santex Moden GmbH isimli şirketini kurmasıyla atılan Şahinler Holding, Türkiye' deki faaliyetlerine 1984 yılında başlamıştır. Dünya genelinde 4 kıtada ve 8 farklı ülkede 10.000' in üzerinde çalışanı bulunan Şahinler Grubu; tekstilden inşaata, enerjiden turizme, serbest bölge işletmeciliğinden gıdaya kadar bulunduğu her sektörde fark yaratarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Dünya genelinde 50 milyon insanı giydiren Şahinler Holding yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere hazır giyim, moda tasarım, toptan ve perakende pazarlama olarak, tekstilin tüm halkalarına sahiptir. Tekstil dışındaki alanlarda da yenilikçi ve iddialı çalışmalarıyla lider ve öncü durumundadır.

 

Avrupa Serbest Bölgesi, Türkiye'nin en büyük özel sektör sanayi projelerinden biridir. 3 milyar doların üzerinde ticaret hacmine sahip bölge, özellikle yabancı yatırımcıların gözdesi konumuna gelmiştir. Faaliyet gösteren 200' ün üzerinde firmada 4000' i aşkın çalışanın istihdam edildiği Avrupa Serbest Bölgesi' nde, dünyanın önde gelen markalarının üretimleri gerçekleşmektedir.

 

Falkons Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat firması, kurulduğundan bu yana proje, mühendislik, mimarlık ve inşaat alanlarında hizmet vermektedir. Kişi başına düşen yeşil alanıyla Avrupa kentleri standartlarında olan; geniş caddeleri, koruları, parklarıyla İstanbul'un planlı kentleşmiş yeni yüzü ve hızla değer kazanan bölgesi Beylikdüzü' nün en iddialı projesi Westside İstanbul' u hayata geçirmektedir.

 

Grup, turizm alanında Antalya'nın gözde tatil beldesi Belek' te bulunan "Altın Anahtar" ödüllü, 591 oda ve 1200 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Mega Saray ile hizmet vermektedir. 22 tenis kortu ve daha bir çok spor aktivitesini; kaliteli yeme-içme imkanları, eğlence programları ve güler yüzlü hizmeti ile birleştiren, bölgenin en güçlü aile tesislerinden biridir.

 

Gıda sektöründe hizmet veren Teyvaş Catering 1989 yılında kurulmuş olup;  İstanbul'dan Tekirdağ' a, Çorlu' ya, Çerkezköy' e, Edirne’ ye ve Kırklareli’ ne kadar değişik bölge ve noktalarda günde 20.000 adet yemek üretimi ve satışı yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Teyvaş, güler yüzlü hizmet anlayışı, hijyenik ortamlarda üretimi ve kalitesi ile müşterilerinden taktir toplamaktadır.

 

Girdiği her sektörde iddialı olan Şahinler Holding, enerji alanında da kalite ve ileri teknoloji anlayışıyla sektörde isminden sıkça söz ettiren Şahinler Enerji firmasıyla faaliyet göstermektedir.

 

Bunların yanı sıra Konya ve Çorlu' da ilköğretim ve meslek lisesi yaptıran, Türkiye' nin çeşitli illerindeki eğitim kurumlarının muhtelif ihtiyaçlarını karşılayan Şahinler Vakfı, her yıl başarılı 500 öğrenciye burs vermektedir. Şahinler Vakfı eğitime sağladığı katkıların yanı sıra gerek afetzedeler gerekse ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuŞahinler Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Executive Chef İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Executive ChefŞahinler Holding A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl Aşçıbaşı olarak görev almış, Mesleki bilgi birikimiyle yemek üretimi ve lezzeti konusunda fark yaratacak, Mutfaklarda yöneticilik yapma yeteneğine sahip, Gıda güvenliği ve hijyen konusunda bilgili, Kendisine bağlı ekibi sevk ve idare edebilecek, Yaratıcı,yönlendirici,organize etme becerisine sahip, Takım çalışmasını benimsemiş, Dinamik ve iletişim becerileri kuvvetli, Dünya mutfağına hakim, Turizm otelcilikte ve toplu yemek sektöründe deneyim sahibi, Aktif araç kullanabilen, Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Sonuç ve kalite odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı Tekirdağ Şahinler Holding A.Ş.
Muhasebe ElemanıŞahinler Holding A.Ş.
En az Önlisans veya Lisans mezunu, ( Muhasebe ya da İşletme bölümü ) Genel Muhasebe de deneyimli, Muhasebe programlarına yatkınlığı olan, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Çorlu- Lüleburgaz- Tekirdağ' da ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
AvukatŞahinler Holding A.Ş.
Yetiştirilmek üzere yeni mezun, 1 yıllık zorunlu stajını tamamlamış, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Etkin iletişim kurabilen,güçlü yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Organizasyon kabiliyeti yüksek,sorumluluk sahibi, Mesleki gelişime açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gayrimenkul Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Gayrimenkul Satış UzmanıŞahinler Holding A.Ş.
Şahinler Holding A.Ş. bünyesinde İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü'nde yürütülen West Side İstanbul projesi ve planlanan diğer projelerimiz için "Gayrimenkul Satış Uzmanı" aramaktayız.Gayrimenkul satış ve pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, Müşteri ihtiyaçlarını analiz edip çözüm sunabilen, Müşterilerin yönlendirilmesi ve bilgilendirilmesini sağlayabilecek, Gayrimenkul sektörü ile ilgili gelişmeleri yakından takip edecek, Yeni yatırım ve projeler için yönlendirmelerde bulunabilecek, Üniversite mezunu, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerilerine ve tekniklerine sahip, Etkin sunum yetkinliğine sahip, İkna ve temsil kabiliyeti yüksek, Dinamik ve çözüm odaklı çalışabilen,  Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, MS Office programlarına hakim ve ileri derecede excel bilgisi olan, Tercihen Autocad ve Oracle programlarını bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Sorumlusu İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Üretim SorumlusuŞahinler Holding A.Ş.
Üniversite mezunu,  Toplu yemek sektöründe en az 3 yıl deneyimli,  Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda deneyim sahibi,   İletişim yetenği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Ekip yönlendirme ve liderlik özellikleri gelişmiş,  Takım çalışmasına yatkın,  Aktif araç kullanan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Sorumlusu Tekirdağ Şahinler Holding A.Ş.
Pazarlama SorumlusuŞahinler Holding A.Ş.
En az lise mezunu, Örme kumaş üretimi yapan bir işletmenin pazarlama departmanında en az beş yıl deneyime sahip,Mamul kumaş bilgisi ve deneyimi olan, Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Müşteri ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,  B sınıfı ehliyete sahip olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini yerine getirmiş olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı