Şahinler Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


ŞAHİNLER HOLDİNG HAKKINDA

Temeli, Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin' in 1982 yılında Almanya' nın Aachen kentinde, Santex Moden GmbH isimli şirketini kurmasıyla atılan Şahinler Holding, Türkiye' deki faaliyetlerine 1984 yılında başlamıştır. Dünya genelinde 4 kıtada ve 8 farklı ülkede 10.000' in üzerinde çalışanı bulunan Şahinler Grubu; tekstilden inşaata, enerjiden turizme, serbest bölge işletmeciliğinden gıdaya kadar bulunduğu her sektörde fark yaratarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Dünya genelinde 50 milyon insanı giydiren Şahinler Holding yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere hazır giyim, moda tasarım, toptan ve perakende pazarlama olarak, tekstilin tüm halkalarına sahiptir. Tekstil dışındaki alanlarda da yenilikçi ve iddialı çalışmalarıyla lider ve öncü durumundadır.

 

Avrupa Serbest Bölgesi, Türkiye'nin en büyük özel sektör sanayi projelerinden biridir. 3 milyar doların üzerinde ticaret hacmine sahip bölge, özellikle yabancı yatırımcıların gözdesi konumuna gelmiştir. Faaliyet gösteren 200' ün üzerinde firmada 4000' i aşkın çalışanın istihdam edildiği Avrupa Serbest Bölgesi' nde, dünyanın önde gelen markalarının üretimleri gerçekleşmektedir.

 

Falkons Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat firması, kurulduğundan bu yana proje, mühendislik, mimarlık ve inşaat alanlarında hizmet vermektedir. Kişi başına düşen yeşil alanıyla Avrupa kentleri standartlarında olan; geniş caddeleri, koruları, parklarıyla İstanbul'un planlı kentleşmiş yeni yüzü ve hızla değer kazanan bölgesi Beylikdüzü' nün en iddialı projesi Westside İstanbul' u hayata geçirmektedir.

 

Grup, turizm alanında Antalya'nın gözde tatil beldesi Belek' te bulunan "Altın Anahtar" ödüllü, 591 oda ve 1200 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Mega Saray ile hizmet vermektedir. 22 tenis kortu ve daha bir çok spor aktivitesini; kaliteli yeme-içme imkanları, eğlence programları ve güler yüzlü hizmeti ile birleştiren, bölgenin en güçlü aile tesislerinden biridir.

 

Gıda sektöründe hizmet veren Teyvaş Catering 1989 yılında kurulmuş olup;  İstanbul'dan Tekirdağ' a, Çorlu' ya, Çerkezköy' e, Edirne’ ye ve Kırklareli’ ne kadar değişik bölge ve noktalarda günde 20.000 adet yemek üretimi ve satışı yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Teyvaş, güler yüzlü hizmet anlayışı, hijyenik ortamlarda üretimi ve kalitesi ile müşterilerinden taktir toplamaktadır.

 

Girdiği her sektörde iddialı olan Şahinler Holding, enerji alanında da kalite ve ileri teknoloji anlayışıyla sektörde isminden sıkça söz ettiren Şahinler Enerji firmasıyla faaliyet göstermektedir.

 

Bunların yanı sıra Konya ve Çorlu' da ilköğretim ve meslek lisesi yaptıran, Türkiye' nin çeşitli illerindeki eğitim kurumlarının muhtelif ihtiyaçlarını karşılayan Şahinler Vakfı, her yıl başarılı 500 öğrenciye burs vermektedir. Şahinler Vakfı eğitime sağladığı katkıların yanı sıra gerek afetzedeler gerekse ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuŞahinler Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finans Uzmanı İstanbul(Avr.) ŞAHİNLER HOLDİNG A.Ş.
Finans UzmanıŞAHİNLER HOLDİNG A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da Finans alanında Yüksek Lisans yapmış, İyi derecede İngilizce bilen,   Uzman pozisyonunda en az 1 yıllık deneyim sahibi,  MS Ofis Programlarını etkin kullanabilen,  Analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerisi yüksek,  Takım çalışmasına yatkın,  Analiz, planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli,  Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Tekirdağ ŞAHİNLER HOLDİNG A.Ş.
Müşteri TemsilcisiŞAHİNLER HOLDİNG A.Ş.
Şahinler Holding A.Ş. grup firması Avrupa Serbest Bölgesi Kurucu İşletici bünyesinde görevlendirilmek üzere "Müşteri Temsilcisi" istihdam edilecektir. Üniversite veya Yüksekokul mezunu,  Çok iyi derecede İngilizce bilen,  Microsoft Office programlarına hakim,  En az 2 yıllık iş deneyimine sahip,  Araştırmacı, dışa dönük, insan ilişkileri kuvvetli, analitik,  Aktif araç kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Asistanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Müşteri Temsilcisi AsistanıŞahinler Holding A.Ş.
·         Lise, Ön Lisans veya Lisans programlarının ilgili bölümlerinden mezun,·         Çok iyi derecede Almanca bilen,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Örme ve Dokuma Konfeksiyon alanında en az 2 yıl deneyimli,·         Etkili iletişim becerisine sahip,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Dinamik ve dış görünümüne önem veren,·         Askerlik ile ilişiği olmayan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) ŞAHİNLER HOLDİNG A.Ş.
Muhasebe ElemanıŞAHİNLER HOLDİNG A.Ş.
Üniversite mezunu, Genel Muhasebe uygulamalarını bilen, En az 1 yıl deneyim sahibi, Muhasebe programlarını kullanabilen, Muhasebe departmanına operasyonda tam destek sağlayabilecek, Microsoft Office programlarını kullanabilen,  Disiplinli, iş takipçi ve sonuç odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Müdürü İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Planlama MüdürüŞahinler Holding A.Ş.
Örme konfeksiyon alanında faaliyet gösteren Şahinler Holding A.Ş.' ye bağlı grup firmasında görevlendirilmek üzere "Planlama Müdürü"arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer sektör ve pozisyonlarda minumum 5 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Arapça bilen, Takip yönü güçlü, detaylar konusunda dikkatli, ekip çalışmasına uyumlu,  İletişimi ve ikna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Yurtdışında ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gayrimenkul Satış Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Gayrimenkul Satış Pazarlama SorumlusuŞahinler Holding A.Ş.
Şahinler Holding A.Ş.' nin Almanya-Türkiye hattında güvenli emlak danışmanlığı ve proje geliştirme hizmetleri veren Turhaus firması için Gayrimenkul Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.Tercihen Üniversite mezunu, Çok iyi derecede Almanca, tercihen ikinci dil olarak İngilizce bilen, Gayrimenkul satış ve pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, Müşteri ihtiyaçlarını analiz edip çözüm sunabilen, Müşterilerin yönlendirilmesi ve bilgilendirilmesini sağlayabilecek, Gayrimenkul sektörü ile ilgili gelişmeleri yakından takip edecek, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerilerine ve tekniklerine sahip, Etkin sunum yetkinliğine sahip, İkna ve temsil kabiliyeti yüksek, Dinamik ve çözüm odaklı çalışabilen,  MS Office programlarına hakim ve ileri derecede excel bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Türkiye - Almanya arasında seyahat edebilecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gayrimenkul Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Gayrimenkul Raporlama UzmanıŞahinler Holding A.Ş.
Şahinler Holding A.Ş. bünyesinde bulunan grup firmamız Falkons Gayrimenkul için"Gayrimenkul Raporlama Uzmanı"istihdam edilecektir.4 yıllık üniversite mezunu, Sektörde en az 2 yıl deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilen, İleri derecede Excel ve Powerpoint programlarını kullanabilen, Müşterin yönlendirilmesini ve bilgilendirilmesini sağlayabilecek, Gayrimenkul sektörü ile ilgili gelişmeleri yakından takip edebilecek, Yeni yatırım ve projeler için yönlendirmelerde bulanabilecek, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Etkin sunum ve raporlama yapabilecek, Araştırmacı yönü güçlü, analitik düşünce yapısına sahip, Sosyal medyayı etkin kullanabilen, İkna ve temsil kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış Bay / Bayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding A.Ş.
Java Yazılım UzmanıŞahinler Holding A.Ş.
Üniversitelerin Yazılım Mühendisliği ya da Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun,Yazılım geliştirme konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, Nesne tabanlı analiz ve dizayn yapabilen (OOA&D), Java ile web uygulamaları geliştirmiş, Java EE teknolojileri hakkında bilgi sahibi (Servlet, JSP, JSF, JPA vs.), Framework ortamında geliştirme yapmış (Hibernate, Spring vs.), HTML, CSS ve JavaScript bilen,  Analitik düşünme becerisine sahip, sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Mühendisi Tekirdağ Şahinler Holding
Endüstri MühendisiŞahinler Holding
Şahinler Holding bünyesinde, Tekirdağ Çorlu bölgesinde, tekstil (boyahane-örgü-iplik) alanında faaliyet gösteren Grup Firmamızda görevlendirmek üzere 'Endüstri Mühendisi' istihdam edilecektir. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, En az 1 yıl sektör deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Üretim performansını takip ederek raporlayabilen, Tekirdağ, Çorlu ve Lüleburgaz da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Şahinler Holding
Mali İşler UzmanıŞahinler Holding
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, En az 4 yıl ilgili alanda tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Finansal analiz - mali raporlama teknikleri konusunda bilgi ve birikime sahip olan,Bütçe ve planlama konularında tecrübeli, Vergi mevzuatı ve uygulamaları konusunda birikimli, E-fatura/E-defter mevzuatı ve uygulamalarında deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı