Doğuş Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1951


1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve küresel bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Doğuş Grubu finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul, enerji ve yeme-içme olmak üzere sekiz sektörde faaliyet göstermektedir. Grup, hizmet verdiği bu sektörlerin yanı sıra teknoloji, spor ve eğlence alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Doğuş Grubu'nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Doğuş Grubu, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Grubun kurumsal sosyal sorumluluk stratejisi, yürütülen projelerle toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Doğuş Grubu, 290’ın üzerindeki şirketi ve yaklaşık 50 bin çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Doğuş Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.

Doğuş Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Türkiye'de değişimin öncüleri arasında yer alan Doğuş Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Dünyanın öncü, küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan Doğuş Grubu, gerek yurtiçindeki gerekse yurtdışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Doğuş Grubu'nun hizmet verdiği sektörlerdeki küresel bir oyuncu olma vizyonunun da önemli bir göstergesidir.
 

Web Sitesi: http://dogusgrubu.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Açıklama: Çalışma saatleri Doğuş Holding için geçerlidir. Holding'e bağlı iştiraklerimizin çalışma saatleri ve yan hakları ile ilgili farklılıklar söz konusu olabilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Hayat SigortasıDoğuş Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
ResepsiyonistDoğuş Grubu
“Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" vizyonuyla müşterilerine hizmet veren D-Gym, Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkânlarıyla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi D-Gym Etiler’de Resepsiyonist olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır.D-Gym Etiler’de Resepsiyonist pozisyonunda görevlendirilmek üzere,  Tercihen üniversite mezunu, Tercihen hizmet ve turizm sektöründe resepsiyon ve/veya misafir ilişkileri alanında en az 3 yıl deneyimli, Vardiya sisteminde çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri güçlü, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Genç ve dinamik adaylar aranmaktadır.*Etiler’e ulaşımı sorun olmayacak, sigara kullanmayan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Store Sales Specialist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Store Sales SpecialistDoğuş Grubu
Dogus Group always provides its services based upon the principles of customer satisfaction and trust. As a result of this approach, the Group has created reputable brands with global standards and has been representing Turkey worldwide. Now, Dogus Group entered to Turkish photography market with a premium-segment and internationally operating brand; Leica.Leica Store is the place where our customers can get in touch with fellow photography enthusiasts and exchange experiences. We are looking for photography lover, highly motivated and passionately committed members to our team. University degree Preferably fluent in English At least 2 years of experience in sales or photography Enthusiastic about and willing to combine career with art Strong communication, representation and persuasion skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Store Manager İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Store ManagerDoğuş Grubu
Dogus Group always provides its services based upon the principles of customer satisfaction and trust. As a result of this approach, the Group has created reputable brands with global standards and has been representing Turkey worldwide. Now, Dogus Group entered to Turkish photography market with a premium-segment and internationally operating brand; Leica.Leica Store is the place where our customers can get in touch with fellow photography enthusiasts and exchange experiences. We are looking for photography lover, highly motivated and passionately committed members to our team. University degree Fluency in English both spoken and written Experience in high-end retail and team management Enthusiastic about and willing to combine career with art Successful in customer relations, strong representation skills, solution-oriented Male candidates who have completed their military service
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Muhasebe ElemanıDoğuş Grubu
“Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" vizyonuyla müşterilerine hizmet veren D-Gym, Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkânlarıyla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi D-Gym Etiler’de Muhasebe Elemanı olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır.D-Gym Etiler’de Muhasebe Elemanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, 4 yıllık üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nden mezun, Genel muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, Genel muhasebe, tek düzen hesap planı ve Türk Vergi Kanunları'na hakim, Tercihen SMMM belgesine sahip, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen Logo Tiger programını kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip adaylar aranmaktadır.*Etiler’e ulaşımı sorun olmayacak ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yüzme Eğitmeni İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Yüzme EğitmeniDoğuş Grubu
“Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" vizyonuyla müşterilerine hizmet veren D-Gym, Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkânlarıyla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi D-Gym Etiler’de Yüzme Eğitmeni olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır.D-Gym Etiler’de Yüzme Eğitmeni pozisyonunda görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerinden mezun ya da öğrencisi GSGM 1. kademe ve üstü Yüzme Antrenörlüğü sertifikasına sahip Takım çalışmasına inanan Kişisel gelişime ve farklı alanlarda eğitime açık Sporu yaşam tarzı olarak benimsemiş Hizmet odaklı İletişim becerileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dinamik ve enerjik Tercihen İngilizce bilgisine sahip Özel ders tecrübesi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Audit Specialist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Internal Audit SpecialistDoğuş Grubu
We are looking for an Internal Audit Specialist; Bachelor degree preferably in Business Administration, Finance, Economics or related fields from a reputable university, Minimum 4 years experience in internal/external audit in a big four company, Preferably has CIA certificates, Ability to establish and maintain consequent working relationship with the subsidiaries and co-workers, Excellent analytical and communication skills, Strong reporting and analyzing skills, Excellent command of English both written and spoken, Good knowledge of MS Office applications, Ability to travel in Turkey and abroad, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Audit Assistant Specialist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Internal Audit Assistant SpecialistDoğuş Grubu
We are looking for an Internal Audit Assistant Specialist; Bachelor’s degree preferably in Business Administration, Finance, Economics or related fields from a reputable university Preferably minimum 1-2 years of experience in internal/external audit (experience in a Big Four company is an asset), Ability to establish and maintain consequent working relationship with the subsidiaries and co-workers Excellent analytical and communication skills Strong reporting and analyzing skills Team player with excellent interpersonal and communication skills Excellent command of English both written and spoken Good knowledge of MS Office applications Ability to travel in Turkey and abroad No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Satış TemsilcisiDoğuş Grubu
“Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" vizyonuyla müşterilerine hizmet veren D-Gym, Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkânlarıyla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi D-Gym Etiler’de Satış Temsilcisi olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır.D-Gym Etiler’de Satış Temsilcisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere, Tercihen üniversite mezunu, Yeni mezun veya hizmet, turizm gibi sektörlerde satış alanında en az 1 yıl deneyimli, Vardiya sisteminde çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim ve ikna becerileri güçlü, Genç ve dinamik adaylar aranmaktadır.*Etiler’e ulaşımı sorun olmayacak, sigara kullanmayan  adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Masaj Terapisti İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Masaj TerapistiDoğuş Grubu
Doğuş Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren, Chenot Metodu'nu ilk kez Türkiye'ye getiren ve sağlıklı yaşamayı hayat tarzı haline getirmek isteyenlerin öncelikli adresi olanChenot D-Life’ta Masaj Terapisti olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır. Masaj terapileri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Masaj alanında gerekli sertifikalara sahip, Kişisel bakım ve dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip, İletişim ve ikna becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Ulus lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak, Sigara kullanmayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Reporting Ass. Specialist/Specialist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Financial Reporting Ass. Specialist/SpecialistDoğuş Grubu
We are looking for a Financial Reporting Assistant Specialist / Specialist; University degree in Economy, Business Administration or Engineering, MBA degree will be a plus, Minimum 1 years experience in audit (big four experience preferred), Good knowledge of IFRS accounting and reporting standards in particular consolidations, Hyperion knowledge will be a plus, Excellent computer skills especially in Excel, Proficiency in written and spoken English, Ability to work flexible hours, Excellent problem solving and analytical skills. Attention to detail, Team player with good communication skills – written and verbal.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Mali İşler UzmanıDoğuş Grubu
Doğuş Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Lisans düzeyinde İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Genel muhasebe alanında minimum 6 yıl deneyimli, Muhasebe ile ilgili mevzuata hakim ve yenilikleri takip eden, MS Office programlarına hakim, Tercihen SMMM belgesine sahip, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Öğrenmeye ve gelişime açık, takım çalışmasına uyumlu"Mali İşler Uzmanı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Fitness Eğitmeni İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Fitness EğitmeniDoğuş Grubu
“Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" vizyonuyla müşterilerine hizmet veren D-Gym, Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkânlarıyla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi D-Gym Etiler’de Fitness Eğitmeni olarak kariyerine yeni ve güvenilir bir başlangıç yapmak isteyen adaylar aranmaktadır.D-Gym Etiler’de Fitness Eğitmeni pozisyonunda görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Beden  Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerinden mezun ya da öğrenci, Fitness ve / veya stüdyo derslerinde tecrübesi olan ya da yetiştirilmek üzere eğitime açık, Takım çalışmasına inanan, Güler yüzlü ve üye ihtiyaçları konusunda duyarlı, Esnek çalışma saatlerine uygun, Sporu yaşam tarzı olarak benimsemiş ve kişisel antrenman disiplini olan adaylar aranmaktadır. *Etiler’e ulaşımı sorun olmayacak, sigara kullanmayan, adayların başvuruları dikkate alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk Management Assistant Specialist/Specialist İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Risk Management Assistant Specialist/SpecialistDoğuş Grubu
We are looking for a Risk Management Assistant Specialist/Specialist;  Bachelor degree from a reputable university, Master degree will be a plus, 1-2 years experiences in insurance broking and risk management, Konowledge of insurance programs and policy, Research oriented with strong analytical skills, Enthusiastic self-starter – takes responsibility for own development, Competent in analyzing complex quantitative and qualitative information, Self-disciplined and self-motivated with strong planning and organizational skills, Excellent communication, negotiation and presentation skills, Excellent command of English both written and spoken, Good knowledge of MS Office applications, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Doğuş Grubu
Bordro ve Özlük Uzman YardımcısıDoğuş Grubu
Doğuş Holding bünyesinde İnsan Kaynakları Bölümü'nde görevlendirilmek üzere;Bordro, personel ve özlük işlerini yürütecek  “Uzman Yardımcısı ” aranmaktadır.·         Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri' nden mezun,·         Bordro, personel ve özlük işleri alanında minimum 2 sene tecrübeli,·         Tercihen Bilişim insan kaynakları modüllerini kullanabilen,·         Kanun ve yönetmelikleri anlama, yorumlama ve uygulama tecrübesi olan,·         İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatına hakim,·         MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,·          Tercihen iyi seviyede ingilizce bilgisi olan,·         Analitik düşünme becerisine sahip, planlama ve koordinasyon becerileri güçlü,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı